11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Orzeu »

W końcu łatwiejszy rywal (teoretycznie), mecz w poniedziałek.

Łatwa wygrana?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Stachoo »

Z pozoru wydawałoby się, że najłatwiejszy mecz po Benevento, ale w tym meczu można pokazać właśnie charakter drużyny.

Na obecną chwilę powinniśmy nie dopuścić nawet drużyny hellasu do jakiejś akcji po naszej stronie boiska.

Czy tak będzie?

Zobaczymy w poniedziałek. Mam nadzieję, że nasi nie odpuszczą tego meczu i nie powtórzy się przygoda z meczu z Benevento.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: maniekfci »

Co tu dużo mówić, wygrywamy
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze:Co tu dużo mówić, wygrywamy
Niesamowicie merytoryczna wypowiedź, bardzo rzetelenie i z sensem przedstawiona wizja najbliższego spotkania
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: maniekfci »

kusy pisze:
maniekfci pisze:Co tu dużo mówić, wygrywamy
Niesamowicie merytoryczna wypowiedź, bardzo rzetelenie i z sensem przedstawiona wizja najbliższego spotkania

Mecz bez historii ze słabym rywalem, więc po co się rozpisywać? Jeśli sam nic mie masz do dodania, to po prostu zamilcz/utkaj/sklej
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: IlCapitano »

Beka Hellas, co to ma być, bądźmy poważni, szanujmy się błagam może co.

Szkoda tylko, że gramy w poniedziałek, przez co do meczu przystąpimy z 4 miejsca w tabeli.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Mora »

20 punktów różnicy między nami, a Veroną to przepaść i oby ta przepaść była widoczna również na boisku. Oczywiście nie ma co lekceważyć przeciwnika, bo poza Benevento i Milanem nie ma w Serie A słabych drużyn, ale liczę, że z miasta Romeo i Julii wywieziemy 3 punkty.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze:
kusy pisze:
maniekfci pisze:Co tu dużo mówić, wygrywamy
Niesamowicie merytoryczna wypowiedź, bardzo rzetelenie i z sensem przedstawiona wizja najbliższego spotkania

Mecz bez historii ze słabym rywalem, więc po co się rozpisywać? Jeśli sam nic mie masz do dodania, to po prostu zamilcz/utkaj/sklej
Kontynuuj dalej może swoją wizje agresji w danym momencie co, fascynujące.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: VVujek »

Musimy szybko zdobyć bramkę bo takie zespoły murują i wbrew pozorom może być ciężko.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Stachoo pisze:
Zobaczymy w poniedziałek. Mam nadzieję, że nasi nie odpuszczą tego meczu i nie powtórzy się przygoda z meczu z Benevento.
Wyjaśnij mi proszę dlaczego nie chcesz by Inter wygrał mecz.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Stachoo »

Mateusz_Dusinski pisze:
Stachoo pisze:
Zobaczymy w poniedziałek. Mam nadzieję, że nasi nie odpuszczą tego meczu i nie powtórzy się przygoda z meczu z Benevento.
Wyjaśnij mi proszę dlaczego nie chcesz by Inter wygrał mecz.
Weź może czytaj trochę pomiędzy wierszami i pomyśl logicznie o co mi chodziło, a potem cytuj moje posty i zamieszczaj w nich prośby o wyjaśnienia.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Masakra jakaś
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: KoBa »

Nie przesadzajmy z tym Benevento, to że nie nastukalismy im wiele bramek nie oznacza, że zwycięstwo było zagrożone. Z Hrllasem zagrać swoje koniecznie i będzie dobrze.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Lopez »

Rozczulacie się nad tym Benevento jakbyśmy tam punkty stracili.To,że gramy w poniedziałek i jesteśmy w chwili obecnej na 4,3 czy 5 miejscu nie ma znaczenia.Ważne,że na 10kolejek mamy 26pkt.Wygraliśmy derby nie przegraliśmy w Neapolu.

Ja się nie boje o to ,że odpuścimy mecz lub zagramy na "pół gwizdka" bo gramy z teoretycznie ze słabszym rywalem.Na pewno nasi od początku zagrają na 100% i szybko strzelimy bramki/bramke i będziemy stwarzać kolejne sytuacje.Problemem jest to,żeby nasi znowu w takiej sytuacji nie oddali na zbyt długo inicjatywy rywalom,bo przez to tracimy bramki i drżymy o wynik w końcówkach spotkań.Tego się jedynie można obawiać bo już kilka razy nam się to zdarzyło,ale jednak dowoziliśmy zwycięstwo do końca.Jeśli dalej tak będą grać w końcu się to może zemścić.

Ich najlepszy strzelec Pazzini wszystkie swoje bramki strzelił z rzutów karnych.(3/3)
Jedyną drużyną,z którą do tej pory wygrali jest Benevento.Zaraz po nich mają najgorszą defensywe w lidze.I strzelili tylko 6 bramek,mniej od nich ma tylko Benevento i....Sassuolo.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: maverik »

Zwykle się rozpisuje na kilka czy kilkanaście zdań, ale tym razem nie ma sensu. Muszą być trzy punkty, bo Hellas to ogóry straszne, do tego musimy wrócić na drugie miejsce. Mam nadzieję, że mi zrobią prezent imieninowy i wygrają, bo rok temu 30 października przegraliśmy 1:0 z Sampdorią, ale przynajmniej de Bur wyleciał, więc jakieś pocieszenie ;)
Pierwszy mecz od spotkania z Genoą w którym będziemy musieli dużo grać piłką, oby wyszło to dużo lepiej niż we wrześniu.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Pewne zwyciestwo Interu, Luciano Krolu prowadz Nas
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Stachoo »

Eleven: "Analogia z meczu z beniaminkiem z Benevento".

Mecz nie najgorszy, w większości czasu pod kontrolą, ale powinien być zamknięty już przynajmniej w pierwszej połowie, bo kilka razy robiło się gorąco po kontrach Hellasu.

Dziękuję i dobranoc.

3 punkty nasze :)
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: miniu86 »

Panie Spalletti ja Pana proszę odmień ten Inter, żebyśmy nie musieli zawsze oglądać takiej męki do 95 minuty kurwa jego mać. Bo tym się rzygać chce.

To jest ta różnica między Interem, a Napoli czy Juve, że oni bez problemu ukręcają łeb swoim przeciwnikom i całkowicie wybijają piłke z głowy. Inter, tak jak dzisiaj, przy 1-0 pełna nonszalancja, przez którą w kretyński sposób oddajemy proste piłki i zabieramy sobie okazję na następne bramki. Dzisiaj Candreva z Perisiciem przez niedokładność zmarnowali piłkę na 2-0 i zaraz po tym wykonujemy jakąś skomplikowaną figurę, która daje Veronie remis i życie już do końca meczu.

Gramy rzadko, jest czas na odpoczynek, dlatego mozemy wymagać pełnego zaangażowania przez 95 minut, a nie człapania i wysyłania sygnału do przeciwnika pt "Śmiało, nie bójcie się tak".
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Chuchu »

Generalnie mecz pod kontrolą, ale ten karny kuriozalny, prezent im daliśmy i przez pare minut się zrobiło nerwowo. Potem dosyć szybka odpowiedź i do końca meczu im na nic nie pozwoliliśmy. Fajerwerków nie było, ale nikt się chyba takich nie spodziewał. Boki obrony przypomniały nam dziś, że nadal są bardzo niepewnym punktem w naszym zespole, Gagliardini też od początku sezonu słabo wygląda. Wyniki są bardzo dobre, ale zimą na pewno trzeba jeszcze wzmocnień.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: IlCapitano »

Spalletti Pan Lucjan prowadź nas dalej błagamy, Królu rozkazuj zrozum.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Kolejny mecz "bez szału", ale znowu mamy +3 pkt., więc chyba nie ma sensu rozkładać go na czynniki pierwsze. Nerwówka zupełnie nie potrzebna, nadal jest nad czym pracować. W najbliższych dwóch kolejkach, które (niestety) rozdzieli przerwa reprezentacyjna mamy szansę odskoczyć Romie, która w niedzielę gra wyjazd z Fiorentiną, a później ma derby. Jest wreszcie nadzieja, że z tych zwycięstw uda zbudować się jakąś przewagę. Mecze z Toro i Atalantą do łatwych nie należą, ale skoro gramy na GM to wypada liczyć na zwycięstwa.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Mora »

Inter powinien zrobić to, co zrobił Juventus z Milanem: prowadzić mądrą i wyrafinowaną grę, tłamsić akcje przeciwnika już w zarodku, skracać pole gry, zmuszać do prostych błędów, w odpowiednim momencie przyspieszać, "kończyć mecz" w 60 minucie i przez ostatnie pół godziny spokojnie kontrolować to, co dzieje się na boisku. W sobotę Milan nawet nie pierdnął. Wiadomo, że Inter piłkarsko nie jest jeszcze na poziomie Juventusu, ale dzisiaj naszym przeciwnikiem była Verona do cholery i nie powinniśmy do ostatniej minuty drżeć o wynik. Prędzej czy później potracimy jakieś punkty w końcówce, a margines błędów będzie bardzo mały, czołówka Serie A póki co gra naprawdę świetnie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: maverik »

Mecz bez wielkich nakładów sił, kontrolowany, wygrany na spokoju. Tak właśnie mamy ogrywać gówniaków. Gdyby nie podarowany karny to Hellas by nam w ogóle, nawet przez moment nie zagroziło. Gol Pazziniego przyjąłem z dużym spokojem, bo wiedziałem, że i tak za kilka minut odpowiemy bramką, tak jak to robiliśmy dwukrotnie z Milanem i się nie pomyliłem.

Najgorzej zagraly boki obrony. Podania DD do Samira to było jakieś nieporozumienie. Nagatomo też dał sobą kręcić jak za starów czasów. Mauro dość niewidoczny, Gagliardini może mógł odrobine lepiej, ale wielkiej tragedii nie było.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Odet »

Minimalizm.
Ale 3pkt są.
Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: KoBa »

miniu86 pisze: To jest ta różnica między Interem, a Napoli czy Juve, że oni bez problemu ukręcają łeb swoim przeciwnikom i całkowicie wybijają piłke z głowy
SPAL-Napoli (1:2), Genoa-Napoli (2:3), Juventus-Atalanta (2:2), Juventus-Fiorentina (1:0) ja w tych meczach specjalnego ukręcania nie widziałem. I mistrzowi i liderowi też zdarzają się cięższe przeprawy. Tyczy się to Serie A i każdej innej poważnej ligi.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Stawiałem przed meczem na wynik 0-2 w trybie ekonomicznym ale niestety Handanović zrobił Hellas prezent i skończyło się 1:2. Tak czy inaczej znów zgarniamy trzy punkty i z tego należy się cieszyć. Widzę, że nie wszyscy potrafią docenić to co mamy. Nie jesteśmy Barceloną tylko Interem. Klubem który powoli się podnosi po latach kryzysu. Oczywiście każdy chciałby oglądać piękne zwycięstwa i efektowną dla oka grę ale nie można mieć wszystkiego. Mnie osobiście zadawala taki Inter i zbyt długo tutaj jestem, żeby narzekać że nie potrafimy zabić meczu z Hellas wcześniej w sytuacji gdzie mamy najlepsze wyniki od wielu lat. Uważam że nasza gra poprawia się z meczu na mecz i najgorsze (Genoa, Benevento) za nami. Zespół się rozwija i myślę, że najbliższe cztery mecze to pokażą i zgarniemy w nich komplet punktów. W porównaniu do poprzedniego roku mamy o wiele lepiej ułożoną grę w środku pola. Głównie dzięki przeszczepowi serca z Florencji. Valero już przestał mi przeszkadzać grając na 10 i na dodatek strzelił gola. Vecino gra odpowiedzialnie i potrafi zagrać szybko na jeden kontakt. Podobać się też mogą jego wejścia w linie ataku. Kondogbia może sobie podbijać La ligę ale w taktycznej Serie A zdecydowanie lepiej radzi sobie Vecino i nie zamieniłbym tych panów miejscami za żadne skarby. Nieco słabiej prezentuje się Gagliardini i tutaj upatruje zmiany w składzie na najbliższe spotkanie. Myśle, że należy się szansa dla Brozovicia.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: maniekfci »

KoBa pisze:
miniu86 pisze: To jest ta różnica między Interem, a Napoli czy Juve, że oni bez problemu ukręcają łeb swoim przeciwnikom i całkowicie wybijają piłke z głowy
SPAL-Napoli (1:2), Genoa-Napoli (2:3), Juventus-Atalanta (2:2), Juventus-Fiorentina (1:0) ja w tych meczach specjalnego ukręcania nie widziałem. I mistrzowi i liderowi też zdarzają się cięższe przeprawy. Tyczy się to Serie A i każdej innej poważnej ligi.

Amen. Pierdolicie i na siłę umniejszacie każdej wygranej. My tymczasem gramy kolejny wg Was „słaby” mecz, który wygrywamy i w którym to my prowadzimy grę. Aha i przypominam, że mamy chujowe 29 punktów, masakra
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: IlCapitano »

maniekfci pisze:
KoBa pisze:
miniu86 pisze: To jest ta różnica między Interem, a Napoli czy Juve, że oni bez problemu ukręcają łeb swoim przeciwnikom i całkowicie wybijają piłke z głowy
SPAL-Napoli (1:2), Genoa-Napoli (2:3), Juventus-Atalanta (2:2), Juventus-Fiorentina (1:0) ja w tych meczach specjalnego ukręcania nie widziałem. I mistrzowi i liderowi też zdarzają się cięższe przeprawy. Tyczy się to Serie A i każdej innej poważnej ligi.

Amen. Pierdolicie i na siłę umniejszacie każdej wygranej. My tymczasem gramy kolejny wg Was „słaby” mecz, który wygrywamy i w którym to my prowadzimy grę. Aha i przypominam, że mamy chujowe 29 punktów, masakra
Święte słowa mordko. Meczy mnie już te sapanie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ja pierdole Inter walczy tutaj o scudetto, szarpie za nogawkebtych karakanow z napoli, a tutaj sapia. Madafaka prosze
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 11. kolejka Serie-A: Hellas - Inter

Post autor: Nasir »

Randama czemu nie dzwonisz co
ODPOWIEDZ