14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: KoBa »

Ależ byliśmy cyniczni wczoraj, Cagliari szumiało, a my ich uciszaliśmy raz po raz soczystym liściem. Z niepokojem czekam na informację co z Vecino, od początku wczoraj coś mu przeszkadzało w dobrej grze (nie licząc tego mega podania do Icardiego), okazało się, że to problem mięśniowy. Oby wrócił na Chievo, no bo Gaglia odpoczywa, Brozo na pewno zagra od pierwszej minuty i w mojej ocenie na to zasłużył - jeżeli nie będzie w pełni sprawny Spall raczej nie zaryzykuje pogłębienia urazu przed meczem z Juve, a wtedy prawdopodobnie zobaczymy pomoc Valero-Brozo-JM lub Candrevę na trequartiście z Cancelo na skrzydle (chyba lepsza opcja).

Pierwszy mecz w tym sezonie, w którym to Miranda był lepszy od Skriniara, przy Słowaku i pod skrzydłami Spalla bardzo odżył, będzie go brakowało w meczu z Chievo.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: IlCapitano »

Fascynuje mnie Inter Mediolan, a zwłaszcza Pan Spalletti Luciano oraz miejsce w tabeli jakas totalna masakra co
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Mogliśmy sprzedać Candreve, bo on tylko wrzuca co
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Orzeu »

ZnawcaCalcio pisze:Mogliśmy sprzedać Candreve, bo on tylko wrzuca co
Candrzevę*
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Kredence »

Capitano samozwańczy królu calcio opisz mi czy dalej będziesz bronił tego platfusa Gagliardiniego? Postanowiłem wczoraj policzyć jego straty i on sam stracił 12 piłek i maczał palce pośrednio jeszcze przy 3 . Ten człowiek to tykająca bomba zegarowa . Może w każdym kontakcie z piłką ją stracić , robi to co mecz. W jego przypadku nie istnieje coś takiego jak przyjęcie pod kryciem bo to równa się od razu strata. Należy też wspomnieć o patologicznej wręcz niedokładności podań, zawsze jest albo nie w tempo albo za plecy albo w aut. Na ten moment jest najsłabszym ogniwem żelaznej jedenastki i jeżeli Mario i Brozovic nie grają a gra ten parodysta to Portugalczyk i Chorwat muszą być naprawde tragiczni. Czekam mocno na Ramiresa i wierze ze podniesie on poziom w drugiej linii bo z paralitykami jak Gagliardini nie zajedziemy daleko .
Swoją drogą fascynujące jest to że grając w 10 + Gagliardini jesteśmy w czubie a nawet chwilowo liderem. W momencie jak przyjdzie ktoś kto wyrzuci wkońcu tego lamusa ze składu to dopiero może to kozacko wyglądać.

PS. pango mordko zniewieściała jak tam na wakacjach? nie bój nic wróce przed świętami to zrobimy 2 rundę sparingu i ubije cię już ostatecznie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: IlCapitano »

Kuzynku bo my nie mamy 10 i musi tam grac Borja, a za nim Gaglia z Vecino. W styczniu przybędzie Pastore Javier, Valero pójdzie tam gdzie jego miejsce czyli na registe, natomiast Pan Gagliardini na ławkę i wszyscy będą zadowoleni. Ja to nawet wyczuwam namiociki to pewne.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Orzeu »

Postanowiłem wczoraj policzyć jego straty i on sam stracił 12 piłek i maczał palce pośrednio jeszcze przy 3
no to jest fakt. Gagliardini często ma fajne odbiory i ciekawe podania, ale równie często zdarza mu się odwalić babola, niecelne podanie i od jakiegoś czasu mnie irytuje. Generalnie to Vecino > Gagliardini moim zdaniem, choć akurat wczoraj Vecino słabiej zagrał.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Kredence »

Oczywiście że nie mamy 10 i cierpimy przez to okrutnie . Ale wystawianie Valero na 10 to również nie jest dobra opcja . Owszem miał tam kilka niezłych spotkań ale Borja traci tam swoje argumenty , do tego wiadomo że ma braki szybkościowe i powinien grac jako regista a na 10 już lepiej grać jednym z pary Brozo - Mario. Grając hiszpanem na 10 i Gagliardinim w 1 skladzie ograniczamy potencjał Valero i do tego gra ten paralityk Gaga. Nawet wczoraj widać było po wejściu Brozovicia że Valero grajać niżej daje więcej zespołowi. Jest zupełnie niezrozumiałe dla mnie dlaczego Spalletti tak się upiera przy tym platfusie Gagliardinim gdzie gość co mecz notuje 7-10 strat w śrdoku pola co z miejsca powinno go dyskwalifikować jeżeli chodzi o obecność w 1 skladzie.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Skepta »

Wygrywanie stało sie nasza pieprzoną rutyną, Spaletti chyba robi Contego z 2011/2012

a co do Ciebie kredens...wiesz czym się różnimy? tym że mnie zamknęli we Wronkach, a ciebie...w Choroszczy.

Pozdro dla kumatych, a jak ktoś nie kumaty, to niech googluje.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Piekarz »

Niby wyglądało to trochę cienko na początku, ale jakoś miałem od pierwszej minuty dziwne przeświadczenie, że wszystko będzie dobrze, a Cagliari szarpie nas tylko za nogawki. Piękna szkoła cynizmu. O Icardim nigdy nie dość pisać - cudowny chłopak, modlę się codziennie żeby nikt go nie skusił do przeprowadzki (na szczęście wydaje się przywiązany do klubu i do miasta), bo jest na prostej drodze do zostania legendą Interu. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na asystę Perisicia przy pierwszym golu, którą nazwałbym genialną - 3/4 piłkarzy w tej lidze próbowałoby tam strzelać i by nie strzeliło, a z pozostałej 1/4 która próbowałaby zgrywać, większość zgrałaby nieskutecznie. 36/42 punkty, a mamy za sobą wyjazdy do Neapolu i do Rzymu oraz derby, jest magicznie.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:Wygrywanie stało sie nasza pieprzoną rutyną, Spaletti chyba robi Contego z 2011/2012

a co do Ciebie kredens...wiesz czym się różnimy? tym że mnie zamknęli we Wronkach, a ciebie...w Choroszczy.

Pozdro dla kumatych, a jak ktoś nie kumaty, to niech googluje.
Ajajajajaj ależ dupa piecze panga co? widzę że nie radzisz sobie na wakacjach, wyczuwam mocną frustracje u ciebie . No ale niestety przetrwają tylko najsilniesze jednostki którą ty niestety nie jesteś...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Beka, a moze Gagliardini gra slabo bo caly ciezar rozegrania na nim spoczywa kiedy Valero jest brany w kleszcze przez rywali? Moze poczekajmy znawcy az Gaglia zagrabobok Valero w srodku I Pastore przed nim ? Dla mnie to on wypada duzosie lepiej od Vecino, choc calkiem prawdopodobne jest to, ze caly srodek cierpi na tym, ze Hiszpan gra wyzej. Zrozumcie
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: miniu86 »

15 - Mauro #Icardi is the only 3rd Inter player to score at least 15 goals in 4 Serie A campaigns in a row after Stefano Nyers (1949-53) and Giuseppe Meazza (1930-36). Icon.

Pochwalić trzeba też Candrevę, który ostatnimi czasy jest w bardzo dobrej formie. Miał udział przy wszystkich wczorajszych bramkach.
Valero oczywiście wyglądał dużo lepiej grając na swojej pozycji.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 14. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Odet »

Mogłem oglądać dopiero od 2 połowy, więc napiszę na jej podstawie:
wszystko pewnie, spokojnie, pod kontrolą.
Pozdr.
ODPOWIEDZ