16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

miszcz pisze:Na innych forach się o tym wypowiedziałem już. Śledzicie wszystkie, robicie skriny jak jakieś dzieci z gimnazjów to opinie moją znasz na pewno ;)
Ciężko się powstrzymać przed pokusą zachowania takich bzdur dla potomnych, niech też się pośmieją, a te wasze puszenie się w lecie przeszło już do historii :) Nakupowaliście szrotu(poza Bonuccim który bez trio z Juve nic nie znaczy) za 240 mln, przyznaliście sobie Scudetto pod koniec lipca i wyśmiewaliście okienko Interu. A teraz sapiesz niby, że to jakieś jednostki i nie można uogólniać :) Poczytaj sobie fejsbukowe fanpage o Calcio jaką kampanię tam urządzali Twoi koledzy po szalu, albo komentarze na seriea.pl z lata, o waszych stronach chyba nie muszę wspominać? Chyba nie sądzisz, że teraz odmówimy sobie przyjemności, aby przy każdej możliwej okazji pocisnąć z was srogą bekę? Tym bardziej, że przedwczoraj przebiliście wszystkie nasze kompromitacje z lat 2011-2017 :D
miszcz pisze:Tak samo normalny Interista (a znam takich sporo) nie będzie odpowiadał za herezje jakie ty głosisz. Błagam wrzuć to na jakąś stronę Juve czy ogólna o calcio. Chcę zobaczyć co się z tym stanie.
Ale coś się nie zgadza? Z kimś przesadziłem? Porównałem sobie zawodników na poszczególnych pozycjach, jeśli masz inne zdanie to bardzo chętnie zapraszam do dyskusji.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Milan is back I taka jest prawda zrozumcie
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Miszczu
Nie chcę się nad Tobą specjalnie znęcać ale majster tyle co Ty głupot napisałeś na fcinter.pl to głowa mała . Co wpis to kompromitacja. Dziś na SB również zabłysłeś gdy wrzuciłeś link o refinansowaniu długu Interu nie znając kompletnie tematu , kolejne kompro .Mi by było wstyd ciągle przychodzić w miejsce gdzie skompromitowałem się doszczętnie swoimi teoriami a ty dalej swoje , nie wstyd Ci? Zrozum, MILAN JEST W DUPIE a perspektywy są jeszcze czarniejsze niż dupsko Kessiego xD

A tymczasem ku pokrzepieniu serc , Grande Milan !! https://www.youtube.com/watch?v=2gWeq5abvlM
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piter »

Jesteście paskudni, może znajdźcie sobie przeciwników równych sobie tzn tych z naples czy juve, a miszczu niech rywalizuje z kibicami Bolonii czy kiewo co
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

miszcz pisze:nie odpowiadam za zdanie innych i mam je w sumie w dupie.
Czego w tym zdaniu nie rozumiesz?

IlCapitano pisze: Ale coś się nie zgadza? Z kimś przesadziłem? Porównałem sobie zawodników na poszczególnych pozycjach, jeśli masz inne zdanie to bardzo chętnie zapraszam do dyskusji.
W końcu jak człowiek piszesz. Pisałem byś to wrzucił na inne fora, bo miażdżąca ilość ludzi by cię wyprowadzała z błędu.
O ile od De Sciglio nikt gorszy nie jest to z resztą pojechałaś po bandzie. Na boisku liczy się cały zespól i to jak interpretuje mecz. Porównanie jednostek, błędne zresztą, nic nie daje i stąd czasem 4ligowiec obije Real czy Cagliari w pucharze kraju. Porównanie niektórych piłkarzy jest też bezsensowne gdy mają oni zupełnie inną rolę czy pozycję na boisku.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

miszcz pisze:W końcu jak człowiek piszesz. Pisałem byś to wrzucił na inne fora, bo miażdżąca ilość ludzi by cię wyprowadzała z błędu.
No tak, pewnie ci sami dla których w lecie Musacchio zjadał Skriniara, Andre Silva niszczył Icardiego w turnieju Nike. a Calhanoglu był najlepszym rozgrywającym Serie A.
Juventus jako drużyna jest zdecydowanie najmocniejsza w lidze, co zresztą udowadnia od kilku sezonów. Ma wypracowany własny styl i prezentuje jasno zdefiniowaną filozofię gry. Ja porównałem sobie poszczególnych piłkarzy, poza tym Inter i Juventus grają podobnym ustawieniem. Jeśli Ty uważasz, że Cuadrado jest lepszy od Candrevy, Mandzukić od Perisicia, a obecny Barzagli od Skriniara no to sorry, nie dogadamy się.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Po co wciąż wspominasz jakieś zdania nie należące do mnie? W polityka się bawisz? Ja ci nie wklejam w rozmowie o Juve postów Porebskiego z FB i nie uznaje jako twoich.

Raczej nie dogadany się jeżeli uważasz, że pełnią te same rolę. Słabo znasz calcio skoro tego nie pojmujesz. Mandzukic nie jest od tego na boisku co Perisic. Ustawienie też mają bardzo często inne.

Czy Dybala pełni tą samą rolę co Brozovic lub Borja? Czy Barzagli często grający na prawej obronie jest tym samym co D'Ambrosio? Czy serio Vecino >Khedira?

kredens2222 pisze: link o refinansowaniu długu Interu nie znając kompletnie tematu
Wzajemnie. Widzę, że się bardzo oburzyleś. Z tak wrażliwą osobowością nie masz problemów w życiu codziennym?

Derby Goldman - Highbridge już niedługo w Serie A ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piter »

miszczu uważam, że piotrekfci w merytorycznej rozmowie wypunktowałby cię w trzech postach więc może won do siebie już co
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

miszcz pisze:
kredens2222 pisze: link o refinansowaniu długu Interu nie znając kompletnie tematu
Wzajemnie. Widzę, że się bardzo oburzyleś. Z tak wrażliwą osobowością nie masz problemów w życiu codziennym?

Derby Goldman - Highbridge już niedługo w Serie A ;)
Pogrążasz się człowieku tylko , bezsensu .


Osobiście mocno liczę na nasze skrzydła w tym meczu i w tym miejscu chciałbym napisać kilka zdań o niejakim Antonim Candrevie. Nie ukrywam że miałem moment że zacząłem wątpić w niego , moment krótki ale jednak. Jego obecna forma jednak jest znakomita ale ten człowiek potrzebuje bramki jak tlenu. Musi w końcu mu coś wpaść bo ciągle jest blisko , jak nie słupek to kapitalna parada bramkarza. Głęboko wierze w to że kiedy w końcu się przełamie i strzeli gola to zobaczymy Candreve z czasów Lazio czyli gościa który gwarantuje asysty oraz bramki . Widać że strasznie go uwiera to że nic mu nie chce wpaść. Jak wpadnie w końcu to Candreva dopiero może się rozkręcić...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: TomHardy »

miszcz pisze:Widzę, że się bardzo oburzyleś.
Ale weź już wypierdalaj na seriea.pl, czy milan24 i tam szukaj poklasku i zrozumienia. Przestań wypowiadać się na sprawy które cie nie dotyczą. Inter gra o obrone lidera z obecnym mistrzem Italii, a milan ma bezpośrednie starcie z Bologną o obronę 8 miejsca w tabeli. Na tym się skup.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Popieram majoneca, wypierdalaj stad moze co
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

TomHardy pisze:
miszcz pisze:Widzę, że się bardzo oburzyleś.
Ale weź już wypierdalaj na seriea.pl, czy milan24 i tam szukaj poklasku i zrozumienia. Przestań wypowiadać się na sprawy które cie nie dotyczą. Inter gra o obrone lidera z obecnym mistrzem Italii, a milan ma bezpośrednie starcie z Bologną o obronę 8 miejsca w tabeli. Na tym się skup.
Zaorane :brawo:
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Masakra jakaś ależ miszczu wzięty w obroty, ciosom nie było końca.

W ramach podsumowania: https://www.youtube.com/watch?v=CU7S3nzz5sM

Jeszcze kilka takich meczów i im tam chłopina na zawał zejdzie na wizji, ależ beka.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Wow. Dalej zdrowo pracujecie na miano najgorszej strony o calcio w necie. Na szczęście są inni, normalni kibice Interu na innych stronach, szkoda tylko wstydu jaki im robicie.

Miło jak "spi******" każe mi 30 letni frustrat do niedawna udający Milaniste na innej stronie.
Zabolał ban? Kolegów po szalu może ci się udało oszukać, że to nie ty, ale niestety się zdradziłeś.

Nie da się normalnie pogadać, to trudno. Patologia totalna.
ŻEgnam.
Nie pozdrawiam!
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: TomHardy »

miszcz pisze: Miło jak "spi******" każe mi 30 letni frustrat do niedawna udający Milaniste na innej stronie.
Zabolał ban? Kolegów po szalu może ci się udało oszukać, że to nie ty, ale niestety się zdradziłeś.
Nie ma to jak upierdolić sobie jakąś fantazje we łbie i potem w to wierzyć. Wymyślił sobie, że jestem ten sam hardy co na milan24. Bystrzaku w necie są miliardy ludzi i myślisz, że tylko ja mogłem wpaść na taki nick? Intelygent się kurwa znalazł, a tak prostej rzeczy nie ogarnia. Potasuj się dalej przy transferze Biglii, który do kibiców Milanu krzyczy "Forza Lazio".
Won paziu, z pozdrowieniami od Benevento.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piter »

miszcz pisze:Wow. Dalej zdrowo pracujecie na miano najgorszej strony o calcio w necie. Na szczęście są inni, normalni kibice Interu na innych stronach, szkoda tylko wstydu jaki im robicie.
Ehh już widzę jak inni z FCInter.pl przejmują się zdaniem innych o "najgorszej" stronie o calcio w necie xd

PS. Największa beka to jest u was, a o to prosty przykład, miód dla oczu http://www.acmilan.com.pl/news/20507/of ... zem_milanu
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Imrahil »

ale z czym do tematu, Milan is Back rozumiecie to w końcu czy nie, inaczej zabiorę zabawki
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Bracia , jako że nie mogę na SB to zapodam to tutaj : http://eurosport.interia.pl/serie-a/new ... Id,2473543 przyjemnie się to czyta i widać że autor ma pojęcie co się dzieje w klubie.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Pinturicchio »

Po raz pierwszy od jakiegoś czasu będziemy mieli elektryzujące derby d'Italia. Bardzo ciekawy mecz nas czeka - myślę, że dwóch tegorocznych kandydatów do Scudetto. Napoli, które ma za krótką ławkę, powoli zaczyna już puchnąć i wiosną bardzo odbije się im - moim zdaniem - czkawką. Lazio nie jest gotowe na top 4, a Roma jak to Roma - krzyku dużo, ale nic z tego nie wynika. O Milanie to nie ma nawet co wspominać, bo powalczyć oni mogą, ale żeby nie iść pod młotek, na co szanse ogromne.

Obstawiam 1:1, Juve nie jest w najwyższej formie, niektórzy piłkarze nadal się nie obudzili, ale Allianz Arena nie padnie. Strzelcy? Pjanić i Icardi.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

miszcz pisze: Poza tym nie odpowiadam za zdanie innych i mam je w sumie w dupie.
Doprawdy?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Klinsi64 »

miszcz pisze:Wow. Dalej zdrowo pracujecie na miano najgorszej strony o calcio w necie. Na szczęście są inni, normalni kibice Interu na innych stronach, szkoda tylko wstydu jaki im robicie.
Nie da się normalnie pogadać, to trudno. Patologia totalna.
ŻEgnam.
Nie pozdrawiam!
pisałem to już nieraz w twoim kierunku,przychodzisz w gości na obiad i pouczasz gospodarzy jak się mają zachowywać przy stole,chyba to odrobinę nie na miejscu ;) normalnie pogadać chciałbyś?gdybyście się zachowywali z umiarem w lecie,nie szydzili na prawo i lewo z naszego mercato,to być może jakieś wrażliwsze interowskie serduszko uroniłoby łezkę nad waszym losem,a tak niestety pozostaje szydera i beka na całego z Musacchio zjadającego Skriniara,czy Silvy(0 goli przyp.red.) niszczącego lidera strzelców Serie A w turnieju Nike
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Chuchu »

Pinturicchio pisze:Obstawiam 1:1, Juve nie jest w najwyższej formie, niektórzy piłkarze nadal się nie obudzili, ale Allianz Arena nie padnie. Strzelcy? Pjanić i Icardi.
Mogę spytać, czemu akurat Pjanić? :D Bo Icardi to wiadomo, świetna forma i uwielbia mecze z Juventusem.

Faworytem spotkania z pewnością będzie Juventus, ale my nie jesteśmy skazani na pożarcie. Podejrzewam, że do pierwszego gola to będą szachy. Jeśli bramka w którąś stronę padnie, to zacznie się nerwowo na boisku z pewnością, sędzia też nie będzie miał łatwego zadania, bo temperatura spotkania będzie niezwykle wysoka i presję będą wywierać obie ekipy. Ależ zapowiada nam się emocjonujące widowisko, szkoda, że to dopiero w sobotę, bo już się kurde doczekać nie mogę.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Oni się naprawdę dziwią, że my się naśmiewamy z obecnej sytuacji milanu? A co, może mamy wam współczuć? Chyba sobie miszczu kpisz. Jak latem się puszyliście i wyśmiewaliście transfery Skriniara czy Padellego, to powtarzałem tylko, żeby poczekać do października i wasze buńczuczne zapowiedzi się skończą. Oczywiście się nie myliłem. Gramy świetnie, klub jest prowadzony wzorcowo, a finansowo tak dobrze nie było od bardzo dawna, a ty jeszcze bezczelnie krytykujesz zespół lepszy w każdym aspekcie. Nie masz wstydu. Kibice jude przynajmniej zamknęli mordy i przestali się wypowiadać, bo nie mają o czym pisać.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Pinturicchio »

Chuchu pisze:Mogę spytać, czemu akurat Pjanić? :D Bo Icardi to wiadomo, świetna forma i uwielbia mecze z Juventusem.
Tak czuję, po prostu jemu wystarczy jakiś wolny i może być ciekawie :D Czasem potrafi ładnie odpalić.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Nigdy nie napisałem, że Musacchio kogoś zjada, a Silva coś tam wygrał. Wytłumaczy mi ktoś co to jest turniej nike, bo nie rozumiem? Nie szydziłem też nigdy z mercato Interu
Nigdzie też nie skrytykowałem Interu w tym temacie.
Ja naprawdę nie mogę odpowiadać za opinie innych niż tylko swoją, a także się do nich odnosić gdy nie mają ze mną nic wspólnego. Wiem, że sporo Milanistów się pompowało przed sezonem i zapomniało w ekstazie, ale bywało i tak po mercato Interu, Juve, MU, Realu i wielu innych. Typowe reakcje mas, które myślą, że piłka nożna to FM i wystarczy kogoś o odpowiednich atrybutach gdzieś wsadzić jak w jakichś puzzlach.
Takie uogólnianie jest chore, bo jak wspomniałem, nie szydził bym nigdy ze znajomych Interistów za to co wy tu tutaj wypisujecie lub jakiś Tomasz Porębski.

Ja naprawdę nie mam problemu z przyjęciem beki czy krytyki Milanu, sam gdzie indziej krytykuje decyzje kadrowe, a o jakimś scudetto się nawet nigdy nie zająknąłem. Gol Brignoliego to niebywałe źródło memów i szydery. Jeżeli jednak mam być szczery, to nic nie pobije wstydu po Stambule chyba nigdy. Człowiek się już uodparnia na takie rzeczy na starość. Berlu też wtopił odkąd pamiętam grube miliony na kompletne niewypały lub szklanki. Nie jest dla mnie nowością przyznać, że jakieś transfery były nietrafione.

Klinsi64, obiad mówisz? Nie zdarzyło mi się jeszcze przyjść do kogoś na obiad i dostać na dzień dobry gównem w twarz, bo ktoś coś wyczytał w internecie. Na wielu stronach piłkarskich bywałem i po prostu jak dla mnie przyzwolenie na tego rodzaju wypowiedzi jest niesłychane. Przekleństwa, wyzwiska i zero moderacji? Wybacz, że mnie to dziwi, po prostu jest to niespotykane.
Poza tym po co mi współczucie od fanów przeciwnych drużyn?! Przyszedłem dyskutować o meczu Interu.

Przyszedłem po prostu tu podyskutować o tym meczu i dziwnym porównaniu składów na mecz Inter - Juve, które uznałem po prostu za nieadekwatne z względów taktycznych i piłkarskich. Nie rozumiem tego porównania składów, nie ma ono jak dla mnie zwyczajnie sensu. W dalszym ciągu Il Capitano tego nie wyjaśnił.

Ja stawiam na partię szachów i 0-0 lub 1-0 w dowolnym kierunku. Pamiętajcie, że Skriniar po raz pierwszy wystartuje przeciwko napastnikowi z prawdziwego topu. Dżeko czy Mertens jako fałszywa 9, to nie ta półka. Higuain, jakby nie lubiany nie był, to gość, który potrafi ćwierć-sytuacji zamienić na gola i najmniejszy błąd może sporo kosztować.
Z drugiej strony sami mają dość dziurawą defensywę, cały czas rotują i Icardi swoje też może pokazać. Boki obrony raczej nie są lepsze od Interu. De Sciglio nigdy nie będzie dobrym piłkarzem, a Alex Sandro gra kaszanę, stroi fochy i dopełnia listę przykrych transferów w Serie A z ligi portugalskiej. Prędzej zagra Asamoah, którego z jakichś dziwnych względów nosi do ligi tureckiej.
Dybala ostatnimi czasy w takich meczach nie istnieje i co najwyżej z wolnego może stworzyć zagrożenie.
Pjanić w tym sezonie też nie zachwyca, w przeciwieństwie do Matuidiego, który na bank zagra.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

miszcz pisze: Przyszedłem po prostu tu podyskutować o tym meczu i dziwnym porównaniu składów na mecz Inter - Juve, które uznałem po prostu za nieadekwatne z względów taktycznych i piłkarskich. Nie rozumiem tego porównania składów, nie ma ono jak dla mnie zwyczajnie sensu. W dalszym ciągu Il Capitano tego nie wyjaśnił.
Co Ty tam marudzisz znowu. Przed meczem Napoli - Juve zobaczyłem na kilku stronach jedenastki złożone z połączonych obu drużyn. Porównanie wychodziło od 6:5 do 7:4 na korzyść Juventusu. Teraz sobie zrobiłem swoją własną, coś w tym złego? Inni biorą za to pieniądze, ja sobie to stworzyłem leciutko, w 15 sekund.
Nie będę się wypowiadał o rolach, założeniach taktycznych i tak dalej, bo zwyczajnie nie mam wglądu w notatki Spallettiego czy Allegriego. Inter ma obecnie najlepszą 9. i najlepsze skrzydła ligi, więc nie pojmuję co Cię tak oburzyło. Wolałbys w Milanie trio Perisić - Icardi - Candreva czy Mandzukić - Higuain - Cuadrado? :hahaha: A może wolałbyś Barzagliego zamiast Skriniara? Opisz fast.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Nie no Barzagli to już antyk. Chodziło mi o to, że on często był ustawiany jako prawy obrońca. Wtedy w fazie posiadania piłki Sandro czy Asamoah szli do przodu, a on zostawał z Chiellinim i Ruganim/Benatią (rok temu Bonuccim) jako jeden z trójki. W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.

Mandzukić nie jest też typowym skrzydłem by można było go porównać do Perisica.
Jak już mam ci odpowiadać i fantazjować, to wolałbym z obu składów Perisic - Icardi - Higuain - Costa/Candreva. Nie ma to żadnej racji bytu, tak jak większość fantazji :P
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maverik »

Nie miałem dziś neta, to trochę nadrobię bo widzę stron przybyło :o
Orzeu pisze:
IlCapitano pisze: Santon < Alex Sandro,
Alex Sandro to ławę grzeje ostatnimi czasy.
Też bym stawiał na Asamoah, tak ja napisałem w poście głównym.
IlCapitano pisze: Skriniar > Barzagli
Dziadek Barzagli obecnie ostatni środkowy obrońca w hierachi. Nadaje się obecnie tylko do grania jako prawy środkowy obrońca przy 3 z tyłu. Tak czy inaczej Skriniar > Benatia
Imrahil Hitokiri pisze:Stara Żydówka pewnie ma kreta w gaciach na myśl o meczu z Interem.
No Chiellini dzisiaj nie zagrał przez problemy żołądkowe :)
miszcz pisze:W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.
Akurat Candreva bardzo dużo pracuje w defensywie, w głównej mierze dzięki naszym skrzydłowym nasze boki obrony wyglądaja solidnie.
Costa jest w formie, ale Cuadrado również trzyma poziom. No i właśnie jeżeli chodzi o granie w defie to Cuadrado > Costa, także dla mnie Costa ława. Prędzej za Mandzukica wskoczy.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Stachoo »

maverik pisze:
miszcz pisze:W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.
Akurat Candreva bardzo dużo pracuje w defensywie, w głównej mierze dzięki naszym skrzydłowym nasze boki obrony wyglądaja solidnie.
Przy tym akapicie o Candrevie i jego defensywnych zadaniach w pewnych fazach meczowych można wspomnieć o cudownym Sombrero z ostatniego meczu, kiedy to ograł obrońcę przeciwników w obronie i znakomicie wyprowadził piłkę pod połowę boiska
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Chcialbym podziekowac wszystkim za udzial w dyskusji meczowej. Obudzilem siesie dzis w kiepskim nastroju, lecz wasze wypowiedzil sprawily, ze czuje sie lepiej. Miszczu napisz cos jeszcze blagam.
ODPOWIEDZ