16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piter »

miszcz pisze:Wow. Dalej zdrowo pracujecie na miano najgorszej strony o calcio w necie. Na szczęście są inni, normalni kibice Interu na innych stronach, szkoda tylko wstydu jaki im robicie.
Ehh już widzę jak inni z FCInter.pl przejmują się zdaniem innych o "najgorszej" stronie o calcio w necie xd

PS. Największa beka to jest u was, a o to prosty przykład, miód dla oczu http://www.acmilan.com.pl/news/20507/of ... zem_milanu
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Imrahil »

ale z czym do tematu, Milan is Back rozumiecie to w końcu czy nie, inaczej zabiorę zabawki
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Bracia , jako że nie mogę na SB to zapodam to tutaj : http://eurosport.interia.pl/serie-a/new ... Id,2473543 przyjemnie się to czyta i widać że autor ma pojęcie co się dzieje w klubie.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Pinturicchio »

Po raz pierwszy od jakiegoś czasu będziemy mieli elektryzujące derby d'Italia. Bardzo ciekawy mecz nas czeka - myślę, że dwóch tegorocznych kandydatów do Scudetto. Napoli, które ma za krótką ławkę, powoli zaczyna już puchnąć i wiosną bardzo odbije się im - moim zdaniem - czkawką. Lazio nie jest gotowe na top 4, a Roma jak to Roma - krzyku dużo, ale nic z tego nie wynika. O Milanie to nie ma nawet co wspominać, bo powalczyć oni mogą, ale żeby nie iść pod młotek, na co szanse ogromne.

Obstawiam 1:1, Juve nie jest w najwyższej formie, niektórzy piłkarze nadal się nie obudzili, ale Allianz Arena nie padnie. Strzelcy? Pjanić i Icardi.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

miszcz pisze: Poza tym nie odpowiadam za zdanie innych i mam je w sumie w dupie.
Doprawdy?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Klinsi64 »

miszcz pisze:Wow. Dalej zdrowo pracujecie na miano najgorszej strony o calcio w necie. Na szczęście są inni, normalni kibice Interu na innych stronach, szkoda tylko wstydu jaki im robicie.
Nie da się normalnie pogadać, to trudno. Patologia totalna.
ŻEgnam.
Nie pozdrawiam!
pisałem to już nieraz w twoim kierunku,przychodzisz w gości na obiad i pouczasz gospodarzy jak się mają zachowywać przy stole,chyba to odrobinę nie na miejscu ;) normalnie pogadać chciałbyś?gdybyście się zachowywali z umiarem w lecie,nie szydzili na prawo i lewo z naszego mercato,to być może jakieś wrażliwsze interowskie serduszko uroniłoby łezkę nad waszym losem,a tak niestety pozostaje szydera i beka na całego z Musacchio zjadającego Skriniara,czy Silvy(0 goli przyp.red.) niszczącego lidera strzelców Serie A w turnieju Nike
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Chuchu »

Pinturicchio pisze:Obstawiam 1:1, Juve nie jest w najwyższej formie, niektórzy piłkarze nadal się nie obudzili, ale Allianz Arena nie padnie. Strzelcy? Pjanić i Icardi.
Mogę spytać, czemu akurat Pjanić? :D Bo Icardi to wiadomo, świetna forma i uwielbia mecze z Juventusem.

Faworytem spotkania z pewnością będzie Juventus, ale my nie jesteśmy skazani na pożarcie. Podejrzewam, że do pierwszego gola to będą szachy. Jeśli bramka w którąś stronę padnie, to zacznie się nerwowo na boisku z pewnością, sędzia też nie będzie miał łatwego zadania, bo temperatura spotkania będzie niezwykle wysoka i presję będą wywierać obie ekipy. Ależ zapowiada nam się emocjonujące widowisko, szkoda, że to dopiero w sobotę, bo już się kurde doczekać nie mogę.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Oni się naprawdę dziwią, że my się naśmiewamy z obecnej sytuacji milanu? A co, może mamy wam współczuć? Chyba sobie miszczu kpisz. Jak latem się puszyliście i wyśmiewaliście transfery Skriniara czy Padellego, to powtarzałem tylko, żeby poczekać do października i wasze buńczuczne zapowiedzi się skończą. Oczywiście się nie myliłem. Gramy świetnie, klub jest prowadzony wzorcowo, a finansowo tak dobrze nie było od bardzo dawna, a ty jeszcze bezczelnie krytykujesz zespół lepszy w każdym aspekcie. Nie masz wstydu. Kibice jude przynajmniej zamknęli mordy i przestali się wypowiadać, bo nie mają o czym pisać.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Pinturicchio »

Chuchu pisze:Mogę spytać, czemu akurat Pjanić? :D Bo Icardi to wiadomo, świetna forma i uwielbia mecze z Juventusem.
Tak czuję, po prostu jemu wystarczy jakiś wolny i może być ciekawie :D Czasem potrafi ładnie odpalić.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Nigdy nie napisałem, że Musacchio kogoś zjada, a Silva coś tam wygrał. Wytłumaczy mi ktoś co to jest turniej nike, bo nie rozumiem? Nie szydziłem też nigdy z mercato Interu
Nigdzie też nie skrytykowałem Interu w tym temacie.
Ja naprawdę nie mogę odpowiadać za opinie innych niż tylko swoją, a także się do nich odnosić gdy nie mają ze mną nic wspólnego. Wiem, że sporo Milanistów się pompowało przed sezonem i zapomniało w ekstazie, ale bywało i tak po mercato Interu, Juve, MU, Realu i wielu innych. Typowe reakcje mas, które myślą, że piłka nożna to FM i wystarczy kogoś o odpowiednich atrybutach gdzieś wsadzić jak w jakichś puzzlach.
Takie uogólnianie jest chore, bo jak wspomniałem, nie szydził bym nigdy ze znajomych Interistów za to co wy tu tutaj wypisujecie lub jakiś Tomasz Porębski.

Ja naprawdę nie mam problemu z przyjęciem beki czy krytyki Milanu, sam gdzie indziej krytykuje decyzje kadrowe, a o jakimś scudetto się nawet nigdy nie zająknąłem. Gol Brignoliego to niebywałe źródło memów i szydery. Jeżeli jednak mam być szczery, to nic nie pobije wstydu po Stambule chyba nigdy. Człowiek się już uodparnia na takie rzeczy na starość. Berlu też wtopił odkąd pamiętam grube miliony na kompletne niewypały lub szklanki. Nie jest dla mnie nowością przyznać, że jakieś transfery były nietrafione.

Klinsi64, obiad mówisz? Nie zdarzyło mi się jeszcze przyjść do kogoś na obiad i dostać na dzień dobry gównem w twarz, bo ktoś coś wyczytał w internecie. Na wielu stronach piłkarskich bywałem i po prostu jak dla mnie przyzwolenie na tego rodzaju wypowiedzi jest niesłychane. Przekleństwa, wyzwiska i zero moderacji? Wybacz, że mnie to dziwi, po prostu jest to niespotykane.
Poza tym po co mi współczucie od fanów przeciwnych drużyn?! Przyszedłem dyskutować o meczu Interu.

Przyszedłem po prostu tu podyskutować o tym meczu i dziwnym porównaniu składów na mecz Inter - Juve, które uznałem po prostu za nieadekwatne z względów taktycznych i piłkarskich. Nie rozumiem tego porównania składów, nie ma ono jak dla mnie zwyczajnie sensu. W dalszym ciągu Il Capitano tego nie wyjaśnił.

Ja stawiam na partię szachów i 0-0 lub 1-0 w dowolnym kierunku. Pamiętajcie, że Skriniar po raz pierwszy wystartuje przeciwko napastnikowi z prawdziwego topu. Dżeko czy Mertens jako fałszywa 9, to nie ta półka. Higuain, jakby nie lubiany nie był, to gość, który potrafi ćwierć-sytuacji zamienić na gola i najmniejszy błąd może sporo kosztować.
Z drugiej strony sami mają dość dziurawą defensywę, cały czas rotują i Icardi swoje też może pokazać. Boki obrony raczej nie są lepsze od Interu. De Sciglio nigdy nie będzie dobrym piłkarzem, a Alex Sandro gra kaszanę, stroi fochy i dopełnia listę przykrych transferów w Serie A z ligi portugalskiej. Prędzej zagra Asamoah, którego z jakichś dziwnych względów nosi do ligi tureckiej.
Dybala ostatnimi czasy w takich meczach nie istnieje i co najwyżej z wolnego może stworzyć zagrożenie.
Pjanić w tym sezonie też nie zachwyca, w przeciwieństwie do Matuidiego, który na bank zagra.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

miszcz pisze: Przyszedłem po prostu tu podyskutować o tym meczu i dziwnym porównaniu składów na mecz Inter - Juve, które uznałem po prostu za nieadekwatne z względów taktycznych i piłkarskich. Nie rozumiem tego porównania składów, nie ma ono jak dla mnie zwyczajnie sensu. W dalszym ciągu Il Capitano tego nie wyjaśnił.
Co Ty tam marudzisz znowu. Przed meczem Napoli - Juve zobaczyłem na kilku stronach jedenastki złożone z połączonych obu drużyn. Porównanie wychodziło od 6:5 do 7:4 na korzyść Juventusu. Teraz sobie zrobiłem swoją własną, coś w tym złego? Inni biorą za to pieniądze, ja sobie to stworzyłem leciutko, w 15 sekund.
Nie będę się wypowiadał o rolach, założeniach taktycznych i tak dalej, bo zwyczajnie nie mam wglądu w notatki Spallettiego czy Allegriego. Inter ma obecnie najlepszą 9. i najlepsze skrzydła ligi, więc nie pojmuję co Cię tak oburzyło. Wolałbys w Milanie trio Perisić - Icardi - Candreva czy Mandzukić - Higuain - Cuadrado? :hahaha: A może wolałbyś Barzagliego zamiast Skriniara? Opisz fast.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Nie no Barzagli to już antyk. Chodziło mi o to, że on często był ustawiany jako prawy obrońca. Wtedy w fazie posiadania piłki Sandro czy Asamoah szli do przodu, a on zostawał z Chiellinim i Ruganim/Benatią (rok temu Bonuccim) jako jeden z trójki. W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.

Mandzukić nie jest też typowym skrzydłem by można było go porównać do Perisica.
Jak już mam ci odpowiadać i fantazjować, to wolałbym z obu składów Perisic - Icardi - Higuain - Costa/Candreva. Nie ma to żadnej racji bytu, tak jak większość fantazji :P
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maverik »

Nie miałem dziś neta, to trochę nadrobię bo widzę stron przybyło :o
Orzeu pisze:
IlCapitano pisze: Santon < Alex Sandro,
Alex Sandro to ławę grzeje ostatnimi czasy.
Też bym stawiał na Asamoah, tak ja napisałem w poście głównym.
IlCapitano pisze: Skriniar > Barzagli
Dziadek Barzagli obecnie ostatni środkowy obrońca w hierachi. Nadaje się obecnie tylko do grania jako prawy środkowy obrońca przy 3 z tyłu. Tak czy inaczej Skriniar > Benatia
Imrahil Hitokiri pisze:Stara Żydówka pewnie ma kreta w gaciach na myśl o meczu z Interem.
No Chiellini dzisiaj nie zagrał przez problemy żołądkowe :)
miszcz pisze:W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.
Akurat Candreva bardzo dużo pracuje w defensywie, w głównej mierze dzięki naszym skrzydłowym nasze boki obrony wyglądaja solidnie.
Costa jest w formie, ale Cuadrado również trzyma poziom. No i właśnie jeżeli chodzi o granie w defie to Cuadrado > Costa, także dla mnie Costa ława. Prędzej za Mandzukica wskoczy.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Stachoo »

maverik pisze:
miszcz pisze:W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.
Akurat Candreva bardzo dużo pracuje w defensywie, w głównej mierze dzięki naszym skrzydłowym nasze boki obrony wyglądaja solidnie.
Przy tym akapicie o Candrevie i jego defensywnych zadaniach w pewnych fazach meczowych można wspomnieć o cudownym Sombrero z ostatniego meczu, kiedy to ograł obrońcę przeciwników w obronie i znakomicie wyprowadził piłkę pod połowę boiska
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Chcialbym podziekowac wszystkim za udzial w dyskusji meczowej. Obudzilem siesie dzis w kiepskim nastroju, lecz wasze wypowiedzil sprawily, ze czuje sie lepiej. Miszczu napisz cos jeszcze blagam.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

maverik pisze:
miszcz pisze:W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.
Akurat Candreva bardzo dużo pracuje w defensywie, w głównej mierze dzięki naszym skrzydłowym nasze boki obrony wyglądaja solidnie.
Costa jest w formie, ale Cuadrado również trzyma poziom. No i właśnie jeżeli chodzi o granie w defie to Cuadrado > Costa, także dla mnie Costa ława. Prędzej za Mandzukica wskoczy.
Zgadza się. W sumie zapomniałem, że on też z powodzeniem grywał jako wahadło. Costa oczywiście nie jest przydatny w obronie, ale Mandzukic już tak i raczej obaj zagrają.
Candreva jest w świetnej formie, nawiązuje do lepszych czasów z Lazio stąd dałem go wyżej do Fantasy ataku. W meczach najważniejszych zwykle pokazuje się z najlepszej strony nawet jak nie ma formy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Pan Candreva Antonio w poprzednim sezonie w Serie A 38 meczów, 6 goli i 10 asyst. W tym do tej pory w 15 meczach już zgromadził 7 asyst, ale w oczy razi brak gola. Może tak przełamanie na Juve? W końcu najważniejsze mecze to jego domena.
Początek sezonu miał słabiutki, ale począwszy od meczu z Genoą w którym został wygwizdany przez 60 tys ludzi na Meazza jest w formie WYBITNEJ. Zwłaszcza szybkościowo i kondycyjnie wygląda kapitalnie.
Pisaliśmy tu we wrześniu, że pewnie Spall korzystając z przerwy na reprezentacje i kilka meczów z ogórkami daje im ostro w dupe na treningach. Coś w tym musi być, bo wtedy wyglądaliśmy jak muchy w smole, graliśmy absolutne minimum byle wbić jedną bramkę więcej, a teraz fizycznie prezentujemy się wybornie i demolujemy rywali.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Klinsi zrozum , nie armenczyka tylko ormianina
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Dokladnie
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Czy ogladal ktos wczorajszy wystep orlow Allegriego? Jakie sa ich mocne strony, a jakie slabosci moze wykorzystac Luciano Pan Spalletti?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Panowie, obserwujac tętniące życiem SB z perspektywy izolatki , widzę że turniej Nike i cudowny Andrew Sylwia stal sie juz legendarny niczym kompromitacja jeskera. Nie ukrywam iż moje zasługi w tym temacie są przeogromne . To w końcu ja jako Boczek Arnold rozkrecilem tam jakże efektowna borute czego efektem był jakże cudowny wpis niejakiego krysztianaxD . Myślę że jest to mocny argument przemawiajacy za tym aby nie czekać do 9 grudnia tylko z okazji Mikołajek zrobić kredensowi prezent i przywrócić go do świata żywych .
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Chcesz powiedzieć, że stroloweałeś gości na stronie milanu i efektem tego były ich debilne wpisy??
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Nie wiem czy to jeszcze temat meczowy czy już nie?

W każdym razie jeśli mamy przywieźć 3pkt. do Mediolanu to faktycznie nie mogło być lepszego momentu. Paradoksalnie, bolesna porażka, która niestety w takich meczach również wchodzi w grę niesie ze sobą spore ryzyko. Mam nadzieję na dobry mecz, na normalnego arbitra i na walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Powinno być dobrze. Remis nikomu krzywdy nie zrobi, ale liczę na to, że powalczymy o coś więcej. Jeśli jednak spełni się najgorszy scenariusz to liczę na to, że Spall nie pozwoli żeby ta dobrze naoliwiona maszyna zacięła się choćby na chwilę.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Drughi a ty jak oceniasz szansze starej zdziry z Interem ocen
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: VVujek »

-Sprowadzić na ziemię
-Inter spuchnie
-Porównania do Interu Manciniego
-Zagrać na swoim poziomie i nic ponad to wystarczy
Tego typu komentarze piszą fani juve.
Już nie mogę się doczekać,liczę na 3 pkt ,porównania do Interu Manciniego są śmieszne ponieważ tamten Inter bronił się rozpaczliwie i praktycznie nie stwarzał sytuacji bramkowych.W tym momencie wygląda to zupełnie inaczej,widać że mamy drużynę i to my dyktujemy warunki na boisku.Zobaczymy jak to będzie wyglądało z juve,ale nie jesteśmy na straconej pozycji i szanse na wygranie tego meczu są duże.
Inter jest na tyle w komfortowej sytuacji,że żaden wynik nas nie skreśla.

@Miszczu
Skriniar miał już okazje grać przeciwko Gonzalo/Icardi(Sampdoria) po za tym,mamy w drużynie Icardiego wiec dodatkowo ma ku temu okazje na treningach

Skriniar jest obecnie najlepszym środkowym obrońcą w seriea i mówię do z czystym sumieniem.
Co ciekawe w reprezentacji gra defensywnego pomocnika,wygląda na to że mamy topowego obrońcę.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Wujek, a kto w ataku wedlug Ciebie? Eder czy Pinamonti ?
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

BAGGIO! pisze:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!

Mnie czeka to samo. Tak jak w przypadku meczu z Romą i Napoli, w sobotę wypada mi imprezka w rodzinie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Klinsi64 »

miniu86 pisze:
BAGGIO! pisze:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!

Mnie czeka to samo. Tak jak w przypadku meczu z Romą i Napoli, w sobotę wypada mi imprezka w rodzinie.
ściągasz Eleven na smartfona i oglądasz pod stołem ;)
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Już i tak się na mnie krzywo patrzą jak oglądam mecz podczas niedzielnego obiadu...
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

To nie lepiej w dobrej knajpie zjeść samotnie?

Dygresja: nie rozumiem tej wrodzonej większości ludzi awersji do jedzenia w samotności, a zwłaszcza do pójścia samemu do restauracji. Mówią często że to "smutne", chociaż nie widzą nic smutnego w samotnym bieganiu albo defekacji. Ja na przykład nawet wolę stołować się w pojedynkę, a tylko raz na jakiś czas biesiadować towarzysko - obecność innych osób nie rozprasza mnie wtedy i mogę wyciągnąć 100% przyjemności fizjologiczno-intelektualnej z aktu konsumpcji pysznego i ciekawego posiłku.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2017, 22:03 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ