16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ja natomiast w dniu dzisiejszym odradzam komukolwiek umawianie się na spotkania derbowe z mankiemfci. Użytkownik ten najpierw zaprasza do siebie na oglądanie meczu po czym na kilka godzin przed wysyła smsa, że jednak musi odwołać. Dodam także, że gość swego czasu spartolił mi interesującą relację z kobietą. Nie polecam tego gościa, przynosi on pecha.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Masakra jakaś ten maniekfci mam nadzieje, że chociaż Inter wygra dziś mecz, bo jak nie to masakra jakaś, ja to już nie wiem.

PS. Podręcznikowe wyjaśnienie przez Spalla na konferencji tego karalucha z Juve co szkalował nas, Pan Spalletti to niezwykle merytoryczna osoba.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maniekfci »

wygramy.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Wygramy to lekko i pewnie, jestesmy w pierdolonym gazie, nic nas nie zatrzyma zrozumcie
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kusy »

Obijemy ich na luzie, trzy punkty należą do czarno niebieskiej strony Mediolanu! Piona i jedziemyyy :)
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

w 2009 wszystko zaczęło się w Kijowie, tak teraz wszystko zacznie się w urynie.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: mikruzzo »

Atmosfera nam sprzyja, jesteśmy w ciągłym gazie, więc nie widzę przeszkód do oklepania juve nawet na JS :szal:
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Mora »

W bramce gospodarzy (nie)Szczęsny, może wpuści jakiegoś szmatławca :-)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: emika »

Ależ rozpierdol zrobimy. Zniszczyć uryńskich koniobijców.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Lopez »

Stawiam na 1-3 dla Interku
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dzisiaj śniło mi się, że jeździłem z Tomkiem Hajto jednym samochodem i byliśmy dobrymi przyjaciółmi, a Roman Kołtoń bronił na bramce Barcelony. Uznaję to za dobry omen. jude 0:3 przenajświętszy Inter
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Eleven na mefedronie to pewne
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Ljarro »

Nawet na chwilę nie podniósł mi się puls, wiadome było że nie przegramy
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Imrahil »

Miały być 3 punkty, jest tylko jeden. Słabo zagraliśmy w drugiej połowie. Jude było nieznacznie lepsze w tym meczu, jednak nie na tyle, by nas pokonać.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Jest remis. Jestem zadowolony.

Te "fachowce" z elevena o kant du...y potrzaskać.

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Właśnie tak miało to wyglądać, NIEPOKONANI.

Remis nas urządza niebywale, jestem szczęśliwy, ale tak już z mojej wrodzonej złośliwości domagałem się bramki Interu na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry, aby jeszcze bardziej podkurwić tych pajaców z Eleven. Ich komentarz w dzisiejszym meczu to jest jakiś skandal.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: forzaragazzi »

0-0
Patrząc na przebieg meczu to niestety znakomity wynik. Różnicę zrobiły skrzydła gdzie u Juve Cuardado robił nieustannie wiatr a "typowy Jugol" dochodził do sytuacji strzeleckich. U nas duet Perisić - Candreva bardzo słabo. Szczególnie ten pierwszy który był bliski pokonania Handy po uderzeniu głową. Słabo także Vecino na którego bardzo liczyłem... Inna sprawa że należał nam się ewidentny rzut karny po zablokowaniu ręką strzału Icardiego przez bodaj Benatię
Ostatnio zmieniony 9 gru 2017, 23:44 przez forzaragazzi, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: MiRas. »

Nie liczyłem na wygraną lecz na remis i tak też się stało. Nie ukrywam jednak, że nie ucieszyła mnie gra Interu. Podsumowaniem całego meczu była 76 minuta, kiedy to z 11-stki juventusu wyprowadziliśmy piłkę do Handanovicia... ta sytuacja mnie załamała i utwierdziła w przekonaniu, że gola dla nas to my na pewno już nie zobaczymy. Ofensywa i środek pola u nas istniał tylko na papierze. Defensywa nie uniknęła pojedynczych błędów, ale plan wypełniła w 100%. Żelazna defensywa.

O komentatorach eleven powiem tyle... takich bałwanów to nawet dzieci w zimę nie potrafią ulepić. Miszczowie w swym fachu wyciągnięci z paczki Laysów.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Dziwna sprawa, że Inter wyglądał źle fizycznie w drugiej połowie. Dużo gorzej od Juventusu.

Na pewno zawiodły dzisiaj skrzydła. Perisic mógł zostać antybohaterem gdyby wpakował tego samobója, a D'Ambrosio miał szczęscie, że Mandzukic dzisiaj marnował. To nie pierwszy raz gdy ktoś mu ucieka przy dośrodkowaniu.

Pozytywy dziś to Handa, Skriniar, Miranda, Valero i Brozovic.

Santon chyba dostał po kolanach. Coś mi się zdaje, że po chłopie jest.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maniekfci »

niby jest jeden punkt na bardzo trudnym terenie obcenego jeszcze mistrza Włoch, ale czuję niedosyt, bylismy lepsi, bardziej cyniczni i to nam należał się komplet punktów. tym meczem pokazujemy, że jesteśmy na podobnym poziomie co juve, a wyższym niż naples i reszta stawki. przed nikim nie klękamy, nikogo się nie boi, ta liga jest nasza.

Forza Inter, forza Wielki Spalletti.
Ostatnio zmieniony 9 gru 2017, 23:49 przez maniekfci, łącznie zmieniany 1 raz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

maniekfci pisze:niby jest jeden punkt na bardzo trudnym terenie obcenego jeszcze mistrza Włoch, ale czuję niedosyt, bylismy lepsi, bardziej cyniczni i to nam należał się komplet punktów. tym meczem pokazujemy, że jesteśmy na podobnym poziomie co juve, a wyższym niż naples i reszta stawki. przed nikim nie klękamy, nikogo się nie boi, ta liga jest nasza.

Forza Inter, forza Wielki Spalletii.
Dokładnie
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wyjazdy do Rzymu, Napoli i Turynu można odhaczyć. Jeszcze tylko Lacyjo
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Kolejny bardzo dobry mecz na trudnym wyjeździe. Wbrew gadaniu bęcwałów z Eleven, którzy naprawdę ni w ząb nie rozumieją piłki nożnej, nie daliśmy się "zmiażdżyć" xD, a wręcz przeciwnie, wykastrowaliśmy napalony Juventus. Poza poprzeczką Mandzukicia jedyne ich naprawdę groźne sytuacje wychodziły z przypadku, jak przede wszystkim dwa z rzędu nieudane strzały Mandzukicia po rykoszecie przy dośrodkowaniu. Juventus "cisnął" tylko że to ich ciśnięcie polegało głównie na przebywaniu z piłką naokoło naszego pola karnego, z czego kompletnie nic nie wynikało bo nie potrafili znaleźć luki albo urwać się spod krycia żeby wykorzystać dośrodkowanie. Faktycznie trochę sami sobie utrudniliśmy sprawę, bo sporo głupich strat poszło, faktycznie w ataku prawie nas nie było, ale ludzie, to był najtrudniejszy mecz sezonu., a gdybyśmy dostali należny nam rzut karny, mielibyśmy 3 punkty.

Nie wiadomo jak ten sezon się skończy, ale już jedno jest pewne - wygraliśmy w Rzymie z Romą, nie straciliśmy bramki w Turynie z Juve, nie straciliśmy bramki w Neapolu. No jest to dość niesamowite. Na ten moment liczymy się w walce o szczyt.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Cisnąć to może Allegri kloca teraz na kiblu z rozpaczy, to pewne. Spall wykastrował dokumentnie.

Panowie, Rzym, Neapol, Turyn, 5 punktów. Rozumiecie to?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maniekfci »

IlCapitano pisze:Cisnąć to może Allegri kloca teraz na kiblu z rozpaczy, to pewne. Spall wykastrował dokumentnie.

Panowie, Rzym, Neapol, Turyn, 5 punktów. Rozumiecie to?
przy tym tylko jedna stracona bramka.

Pozdr.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Luciano Pan Spalletti dzis mocno rozjuszony, chyba mielisny wygrac masakra jakas
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maverik »

Allegri odrobił pracę domową, wyłączył nasze skrzydła z gry które w tym sezonie nam dały 7 bramek i 13 asyst. Do tego trzech środkowych pomocników w jednej linii, no ciężko było się przedrzeć.
Szkoda tego karnego, bo moim zdaniem był. Benatia zablokował celny strzał ręką, która nie była przy ciele. Dla mnie bez dyskusji.
Z przebiegu meczu remis biorę. Wiadomo było przed meczem, że to my nie będziemy dominować, bo graliśmy u nich i to Juve były bardziej te 3 punkty potrzebne niż nam, aczkolwiek podobało mi się jak w pierwszej połowie zamknęliśmy ich na własnej połowie i do 30 minuty, gospodarze nic nie byli w stanie nam zrobić.
Eleven standardowo kompromitacja. Jakby słuchać tylko komentarza bez obrazu to bym myślał, że jest 4-0 dla Juve.
Jest lider do jutra do 17 co najmniej, do tego dalej jesteśmy niepokonani mając 3 najtrudniejsze wyjazdy za sobą. Tak pięknie to nigdy nie było.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Czyli plan był taki, żeby zagrać na 0 0 jak z Napoli. No i spoko. Z czubem ligi idziemy łeb w łeb.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: emika »

Powiem tak- to jude powinno się cieszyć, że mają 1 punkt a nie Inter. Czuję niesmak. Ewidentny karny.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Chuchu »

Do Mediolanu przywozimy 5 punktów z Rzymu, Neapolu i Turynu. Jutro trzymamy kciuki za Fiorentinę, która jeśli urwie punkty Napoli to pozostajemy na fotelu lidera.

Wiadome było, że to Juventus jest mocnym faworytem tego meczu, więc mocno defensywna postawa raczej nie dziwi, trochę szczęścia mieliśmy, ale jakichś huraganowych ataków nie było ze strony gospodarzy, pomimo że komentatorzy z Eleven bardzo chcieli nam wmówić co innego.

Santon dopiero co wrócił do składu, zagrał 3 mecze i się znowu połamał. On ma chyba na drugie imię Kontuzjowany. Tak czy siak, dwa najtrudniejsze mecze sezonu mamy za sobą, po 16 kolejkach dalej jako jedyni niepokonani w lidze w tym sezonie.
ODPOWIEDZ