21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Imrahil Hitokiri pisze:Oglądałem do 69 minuty. Ponoć od tego momentu Inter coś grał.
Powiem tak. Problemów jest sporo, wiele zrozumiałych, ale kurwa braku zaangażowania nie wybaczę.
Tak, od 69 minuty niebo, a ziemia. 10 minut, a byśmy ich pyknęli.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: SETE »

Cytujac klasyka: myśmy tego meczu nie zremisowali, po prostu zabrakło czasu do zwycięstwa :)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Lopez »

Karny na Icarze ewidentny.Irytująca niedokładność,głupie straty.Przez 2 tygodnie to chyba siedzieli na grilu u Icara na działce;)
Gaglia najgorszy na boisku.Valero to nawet nie chce mi się opisywać.Jego podania w bok albo do tyłu to już jego wizytówka.Perisic sam lewej strony nie ogarnie bo wsparcie ze strony Santona to jest gówno warte.On jedynie co gwarantuje ostatnio to strate bramki.Najgorsze jest to,że wygląda na to,że i tak jest lepszy niż Dalbert czy Yuto.Vecino uratował się bramką.Eder jedynie co może zmienić to statystyki niecelnych strzałów.Ile on już "setek"zmarnował ostatnio to nie chce się liczyć.
Na plus gra Cancelo.Candreva dwa dobre strzały za pola karnego,może Spal go tam ustawi KIEDYŚ.
Nie rozumie czemu za Candreve wszedł Eder a nie Karomah...diesel jest ostatnio nieskuteczny i wolałbym dać szanse francuzowi.
Z wyniku się trzeba cieszyć,bo utrzymaliśmy miejsce gwarantujące LM.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Piekarz »

Jeśli takiej drużynie jak nasza nie wychodzą tak podstawowe elementy gry to znaczy, że brak nam odpowiedniego podejścia, wiary w umiejętności i siły mentalnej.

Cały czas pracujemy aby odmienić ten gorszy trend - nadal niektórzy muszą zrozumieć, że zwycięstwa w takim meczu nie wywalczysz chowając się za plecami kolegów. Musisz liczyć tylko na własne umiejętności i charakter.

W ostatnim czasie straciliśmy entuzjazm, a to w połączeniu ze słabym charakterem daje idealny przepis na kryzys.

Dlatego musimy grać z przekonaniem, że jesteśmy silnym zespołem, aby ranić drużyny, gdy nas atakują. Zamiast tego byliśmy nieśmiali i zniechęceni. Wyglądało to tak jakbyśmy nie mieli charakteru, by być na tym poziomie.

Mamy jakość, może brakuje nam indywidualnego charakteru. W innym wypadku tego nie rozumiem.

Przypomina wam to coś? Rok kurwa w rok zawsze to samo. Nic tylko wziąć bata i lać tych nygusów pozbawionych jaj.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: fcinter.pl »

Luciano Pan Spalletti nie pierdoli się z tematem i mówi jak jest. Mi się zdaje, że kawałek w wywiadzie odnośnie jednego gracza nie dotyczył Santona, tylko Gagliardiniego.

Kawałek o Rafinhi w którym mówi, że nie pociągnie on drużyny i potrzebie wzmocnienia środka pola oznacza jasny przekaz - dajcie mi Ramiresa.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Mateusz_Dusinski pisze:tylko Gagliardiniego.
Gagliardini popełnił wczoraj piłkarski kryminał. Tylu baboli to ja nawet nie widziałem podczas mojego ostatniego przeziębienia. Lucek dobrze prawi...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Klinsi64 »

Mateusz_Dusinski pisze:.
Kawałek o Rafinhi w którym mówi, że nie pociągnie on drużyny i potrzebie wzmocnienia środka pola oznacza jasny przekaz - dajcie mi Ramiresa.
Według mnie żadnego ukrytego przekazu tam nie ma,po prostu zdrowy osąd sytuacji.Gość po ciężkich kontuzjach i długiej pauzie przychodzi do drużyny w kryzysie,a pewnie wielu spodziewa się po nim wzięcia Interu na plecy i wprowadzenia go do LM,Ramires też by tego nie zrobił.
ODPOWIEDZ