21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Raffal »

Nie rozumiem przecież Perisic ma 7 bramek i 6 asyst A Candreva 8 asyst. ...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: maverik »

Ja jestem zawiedziony tym meczem, bo dla mnie to strata dwóch punktów. Tak wiem, że przez większość meczu goniliśmy wynik, ale to nie zmienia faktu, że Roma była dziś tragiczna, bezjajeczna. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, że nie potrafiliśmy wykorzystać tego, że graliśmy z najsłabszą Roma od lat. Jakbyśmy byli w formie chociażby z października to zapewne skończyłoby się na 3-4 bramkach. Przypominam, że Roma oddała tylko jeden strzał celny, który zakończył się golem, a tak to w sumie nie było akcji o których można by pamiętać. Teraz mamy 5-6 spotkań, które na papierze powinny być spacerkiem, ale niestety z naszą formą to zapewne z każdym będziemy walczyli do ostatniej minuty o 3 punkty. Mam nadzieję, że na mecz w Ferrarze Rafinha będzie gotowy na grę od 1 minuty.
Raffal pisze:Nie rozumiem przecież Perisic ma 7 bramek i 6 asyst A Candreva 8 asyst. ...
Ja nie rozumiem co tu chciałeś wnieść tym zdaniem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Odet »

maverik pisze:
Raffal pisze:Nie rozumiem przecież Perisic ma 7 bramek i 6 asyst A Candreva 8 asyst. ...
Ja nie rozumiem co tu chciałeś wnieść tym zdaniem.
Myślę, że sam Raffal nie rozumie :)

Co do meczu, to ostatnie 20min jakoś osłodziły mi to co działo się wcześniej. Niby Roma nie miała sytuacji, ale grała w piłkę. Nie wiem natomiast w co my graliśmy.
Oj wkurzy się kiedyś Icardi a jak odejdzie on i Skriniar to będziemy sobie walczyć z Torino i Atalantą.
Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: IlCapitano »

Nie oglądałem meczu bo mi się nie chciało, ale po obejrzeniu obszernego skrótu odczuwam zażenowanie i pogardę. Kolejne stracone 2 pkt, nie wygrać z takimi ogórami ranyboskie :(
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: KoBa »

Wynik to absolutne minimum, dobrze, że wygraliśmy w Rzymie i to Roma jest za nami w przypadku punktowej równowagi.
Na plus reakcja w końcówce meczu, zmiana, jaką dał Eder i wreszcie pożytek z pomocników.

Nie podobała mi się natomiast cała pierwsza połowa, zabawy w obronie, anihilacja środka pola i katorżniczo wolne przesuwanie się w ataku. Santon przeszedł wczoraj samego siebie, takiego stężenia baboli to nawet Ranocchia w najgorszej formie nie miał. Przecież wcześniej jeszcze wyłożył piłkę bodajże Gersonowi. Od następnego meczu na lewej stronie chcę widzieć kogoś innego. Nagatomo jak grał, grał dobrze, nie do końca rozumiem o co tutaj chodzi. Dalbert jest daremny w grze do przodu, ale skuteczny w defensywie, postawiłbym na niego, ew. na D'Ambrosio na lewej w związku z dobrą postawą Cancelo (który bardziej przydałby się w miejscu Candrevy). Perisic zupełnie bezproduktywny, bardzo liczę na ofensywnego lewonożnego piłkarza jeszcze w tym miesiącu, bo jak nie idzie Chorwatowi to i tak nie ma go kim zastąpić. Beznadziejny Gagliardini, bardzo słabiutki Valero, który klasycznie przesunięty do tyłu dopiero zaczął grać.
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Vecino broni jedynie bramka, miał sporo odbiorów próbował grać klępę to z jednym skrzydłowym to z drugim. Myślę, że z Rafinhą mogą fajnie współpracować.

Teraz Roma i Lazio mają we wtorek trudne mecze i nasze piłkarze powinny po dzisiejszym treningu odmówić cząstkę różańca za Udinese i Sampdorię.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 10:30 przez KoBa, łącznie zmieniany 2 razy.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Alfa »

zenujacy mecz, zenujaca gra, zenujacy pilkarze, zenujacy spalletti, dlaczego? a dlatego ze kolejny raz stawia na tych samych zawodnikow ktorzy potykaja sie o wlasne nogi, tak tak perishicie mowie o tobie, santon w sumie nie lepszy, o gagli nie wspominam bo to juz kurwa przechodzi ludzkie pojecie, totalna definicja szalenstwa u luciano, nie zmieniac nic a oczekiwac naprawy, i tak gramy gowno nie mamy nic do stracenia, bramek nie strzelamy to czemu nie sprobowac taktyki 442, icar ostatnio mega osamotniony, jakis eder by go troche odciazyl, no ale po co lepiej znowu dac gowno borke na 10 i liczyc ze sobie przypomna jak grali w pazdzierniku facepalm

na plus tylko i wylacznie cancelo oraz vecino, jako jedyni byli wszedzie, biegali walczyli, widac bylo glod gry i zaangazowanie

dawac tego rafinhe z vecino i najlepiej to jeszcze ramiresa....
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Też już powtórkę zobaczyłem i w sumie nic to w mojej opinii nie zmienia. Roma była nadzwyczaj słaba, ale to nie zmienia faktu, że Inter w świąteczno-zimowej blokadzie i tak nie miał prawa tego wygrać. To jest tak mocna zasada jak to, że po nocy przychodzi dzień. Panowie przecież to dobrze znamy. Inter w tym okresie lubi sięgać dna i dąży do tego ZAWSZE no matter what. Thats the way it is. Angielski tutaj działa dobitnie.

Ogarnąć mógłby się już ten chłopaczyna Davide Santonek. Ktoś powinien mu zwrócić uwagę, że ostatnio większość goli tracimy przez niego i to nie przez brak umiejętności tylko przez jego głupie babole i blackouty. Santonek powinien trafić na ławę i to nieodwołalnie bo jest głównym antybohaterem ostatnio.

Icardi miał dwie sytuacje na gola nr 100, ale w żadnej nie trafił czysto w piłkę.
No i Eder, ta jego sytuacja. Jaki ten strzał był "Ederowy' no masakra, pewne rzeczy się po prostu nie zmienią nigdy.

A trio Perisic - Icardi - Candreva wg mnie ma jedną bardzo poważną wadę. Jest na maksa nieregularne i jak już wpadnie w dołek tak dupa. Dawałem i szansę długo i dam jeszcze do końca sezonu, ale wg mnie Icardiego trzeba obudować lepiej.
To jak dla mnie nie jest jeszcze drużyna Spallettiego, moze tak w 60%. Naszym atakom brakuje tej elastyczności, którą miała jego Roma. Zresztą widać to po ilości strzelonych goli. Wiarę w Lucka mam niezachwianą, ale on potrzebuje piłkarzy, którzy będą do jego układanki pasować.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Orzeu »

Ewidentnie piłkarze wyszli na boisko bez odpowiedniego nastawienia - graliśmy tak jakby cały zespół był przestraszony, bez przekonania, że możemy ten mecz wygrać.

Dopiero gdy dostaliśmy bramkę i wyszło nam kilka akcji to przez ostatnie 20 minut widzieliśmy Inter z początku sezonu. Luciano musi popracować nad nimi głównie pod względem charakteru, jeśli mamy się nadal liczyć w walce o top 4. Nie chciałbym też oglądać już w pierwszym składzie Gagliardiniego - katastrofa wczoraj.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Speaker »

Najlepszą obroną jest atak, jak brzmi stare porzekadło. Gdy przeszliśmy na dwóch napastników nominalnych, w końcu od kilku meczów zatrybił tryb ofensywny. W kolejnym spotkaniu liczę na kilka zmian - Handa- Cancelo, Skriniar, Miranda(Ranochia), Dalbert - Vecino, Borja, Brozo- Perisić, Icardi, Eder(Rafinha). lub Handa- Skriniar, Ranochia, D' Ambrosio- Vecino, Borja, Brozo, Cancelo-Rafinha - Eder, Icardi

Orzeu, ciężko powiedzieć. Wyszli z nastawieniem spokojnej kontroli tempa, ale o ile w meczu z juve wymienialiśmy piłkę do 40 m przed ich bramką na początku meczu, bo wtedy jeszcze oni po naszej dobrej serii mieli wiecej respektu i glebiej sie bronili, tak tu Roma zagrała wyżej a my postanowiliśmy na to zareagować rozgrywając piłkę we własnym polu karnym :smile: (aż momentami ciary przechodziły).
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Speaker pisze:W kolejnym spotkaniu liczę na kilka zmian - Handa- Cancelo, Skriniar, Miranda(Ranochia), Dalbert - Vecino, Borja, Brozo- Perisić, Icardi, Eder(Rafinha). lub Handa- Skriniar, Ranochia, D' Ambrosio- Vecino, Borja, Brozo, Cancelo-Rafinha - Eder, Icardi
Dalbert? Serio?

Przecież to jest karykatura piłkarza, a nie piłkarz.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Speaker »

Tak. A jakie były opinie, co się pisało o Cancelo po meczu z Pordenone? Nagatomo i Santona już mniej więcej znamy, a Dalbert niech właśnie zagra w takich meczach jak ze Spal i ma swoją szansę od początku do końca po pół roku obczajania calcio.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Miranda - Najważniejsze dla nas jest teraz odniesienie pierwszego zwycięstwa, nikt z czołówki nie będzie na nas dłużej czekał. Pilnie potrzebujemy kolejnych punktów na naszym koncie.

Dobrze że przynajmniej mają tego świadomość.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Speaker pisze:Tak. A jakie były opinie, co się pisało o Cancelo po meczu z Pordenone? Nagatomo i Santona już mniej więcej znamy, a Dalbert niech właśnie zagra w takich meczach jak ze Spal i ma swoją szansę od początku do końca po pół roku obczajania calcio.
No po Cancelo to nie wiem czemu ludzie jechali po jednym meczu. Dalbert już miał dużo czasu na aklimatyzację, zagrał już trochę minut, a pokazał jedno wielkie gówno, a wczorajszy mecz to było podsumowanie jego wystepów w Interze. Spallowi to aż ręce opadały na te crossowe podania.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Ljarro »

No no, blisko wypadnięcia poza miejsce w LM. Szybko poszło.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Imrahil »

Oglądałem do 69 minuty. Ponoć od tego momentu Inter coś grał.
Powiem tak. Problemów jest sporo, wiele zrozumiałych, ale kurwa braku zaangażowania nie wybaczę.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Imrahil Hitokiri pisze:Oglądałem do 69 minuty. Ponoć od tego momentu Inter coś grał.
Powiem tak. Problemów jest sporo, wiele zrozumiałych, ale kurwa braku zaangażowania nie wybaczę.
Tak, od 69 minuty niebo, a ziemia. 10 minut, a byśmy ich pyknęli.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: SETE »

Cytujac klasyka: myśmy tego meczu nie zremisowali, po prostu zabrakło czasu do zwycięstwa :)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Lopez »

Karny na Icarze ewidentny.Irytująca niedokładność,głupie straty.Przez 2 tygodnie to chyba siedzieli na grilu u Icara na działce;)
Gaglia najgorszy na boisku.Valero to nawet nie chce mi się opisywać.Jego podania w bok albo do tyłu to już jego wizytówka.Perisic sam lewej strony nie ogarnie bo wsparcie ze strony Santona to jest gówno warte.On jedynie co gwarantuje ostatnio to strate bramki.Najgorsze jest to,że wygląda na to,że i tak jest lepszy niż Dalbert czy Yuto.Vecino uratował się bramką.Eder jedynie co może zmienić to statystyki niecelnych strzałów.Ile on już "setek"zmarnował ostatnio to nie chce się liczyć.
Na plus gra Cancelo.Candreva dwa dobre strzały za pola karnego,może Spal go tam ustawi KIEDYŚ.
Nie rozumie czemu za Candreve wszedł Eder a nie Karomah...diesel jest ostatnio nieskuteczny i wolałbym dać szanse francuzowi.
Z wyniku się trzeba cieszyć,bo utrzymaliśmy miejsce gwarantujące LM.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Piekarz »

Jeśli takiej drużynie jak nasza nie wychodzą tak podstawowe elementy gry to znaczy, że brak nam odpowiedniego podejścia, wiary w umiejętności i siły mentalnej.

Cały czas pracujemy aby odmienić ten gorszy trend - nadal niektórzy muszą zrozumieć, że zwycięstwa w takim meczu nie wywalczysz chowając się za plecami kolegów. Musisz liczyć tylko na własne umiejętności i charakter.

W ostatnim czasie straciliśmy entuzjazm, a to w połączeniu ze słabym charakterem daje idealny przepis na kryzys.

Dlatego musimy grać z przekonaniem, że jesteśmy silnym zespołem, aby ranić drużyny, gdy nas atakują. Zamiast tego byliśmy nieśmiali i zniechęceni. Wyglądało to tak jakbyśmy nie mieli charakteru, by być na tym poziomie.

Mamy jakość, może brakuje nam indywidualnego charakteru. W innym wypadku tego nie rozumiem.

Przypomina wam to coś? Rok kurwa w rok zawsze to samo. Nic tylko wziąć bata i lać tych nygusów pozbawionych jaj.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: fcinter.pl »

Luciano Pan Spalletti nie pierdoli się z tematem i mówi jak jest. Mi się zdaje, że kawałek w wywiadzie odnośnie jednego gracza nie dotyczył Santona, tylko Gagliardiniego.

Kawałek o Rafinhi w którym mówi, że nie pociągnie on drużyny i potrzebie wzmocnienia środka pola oznacza jasny przekaz - dajcie mi Ramiresa.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Mateusz_Dusinski pisze:tylko Gagliardiniego.
Gagliardini popełnił wczoraj piłkarski kryminał. Tylu baboli to ja nawet nie widziałem podczas mojego ostatniego przeziębienia. Lucek dobrze prawi...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Klinsi64 »

Mateusz_Dusinski pisze:.
Kawałek o Rafinhi w którym mówi, że nie pociągnie on drużyny i potrzebie wzmocnienia środka pola oznacza jasny przekaz - dajcie mi Ramiresa.
Według mnie żadnego ukrytego przekazu tam nie ma,po prostu zdrowy osąd sytuacji.Gość po ciężkich kontuzjach i długiej pauzie przychodzi do drużyny w kryzysie,a pewnie wielu spodziewa się po nim wzięcia Interu na plecy i wprowadzenia go do LM,Ramires też by tego nie zrobił.
ODPOWIEDZ