22. kolejka Serie A: SPAL - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 22. kolejka Serie A: SPAL - Inter

Post autor: maniekfci »

BAGGIO! pisze:
Ps.
Tak w ogóle to pozdrowienia Bart!

święte słowa
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: SPAL - Inter

Post autor: fcinter.pl »

maniekfci pisze:
BAGGIO! pisze:
Ps.
Tak w ogóle to pozdrowienia Bart!

święte słowa
Rowniez pozdrawiam, Bart
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 22. kolejka Serie A: SPAL - Inter

Post autor: miniu86 »

W ogóle to wczoraj nie byłem tak zdziwiony słabą grą, ani remisem, tylko tym, że jak żółtodzioby i kompletni amatorzy daliśmy sobie wydrzeć te punktyw 90 minucie. Ogromne zażenowanie poczułem, że pomimo podobnej wpadki z Violą dwa tygodnie temu pozwolili zrobić sobie dziecko jakiemuś Spal. Już nawet nie chce mi się wspominać co takie kopniaki prosto w jaja robią z psychiką zawodników.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 22. kolejka Serie A: SPAL - Inter

Post autor: Bart »

BAGGIO! pisze:Ok, ale przed tym pojedynkiem można było napisać " w następnych pięciu meczach gramy z Spal ... Crotone itd."

pierwszy "łatwy" mecz no i już się zesrało...

Na Romę nie ma co patrzeć, bo to Inter musi zacząć wygrywać, a nie oglądać się czy kalekie zespoły też frajersko tracą punkty. Jeszcze może niech nas Milan dojdzie w tabeli ... zejdę na zawał.

Transfery niewiele zmienią jeśli Spalletti nie zacznie czegokolwiek zmieniać, a póki co jakoś nie karmi nas takimi nadziejami.

Fakt, jak na dwa miesiące nie grania kompletnie niczego to mamy jeszcze komfort w tabeli, ale za kolejne dwa miesiące może być już za późno. Oby jednak tej szansy na kompromitacje nie wykorzystali, bo (mam nadzieję) tylko LM może pozwolić na zrobienie kroku w przód w rozwoju Interu.

Ps.
Tak w ogóle to pozdrowienia Bart!
Kopę lat, ja myślę że widzimy się w przyszłym sezonie znowu na Meazza na LM. :) Spalletti geniuszem nie jest, ale teraz musi pokazać że jest poziom wyżej od kilku poprzedników, przy okazji nie obrażę się jeśli transfery i Roma mu w tym pomogą. Wiadomo, oczami wyobraźni widzę kolejną kompromitację z Bologną na Meazza i kolejne 1:0 dla Genoi na Ferraris, ale chyba inaczej z czarno-niebieskim bagażem doświadczeń się nie da.

Mateusz_Dusinski pisze:
maniekfci pisze:

święte słowa
Rowniez pozdrawiam, Bart
szacuneczek mordeczki, taka prawda
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 22. kolejka Serie A: SPAL - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Bart pisze: Kopę lat, ja myślę że widzimy się w przyszłym sezonie znowu na Meazza na LM. :)
Oby tak było!
ODPOWIEDZ