23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: KoBa »

Zakładam temat meczowy, ponieważ gdy zrobiłem to ostatni raz to wygraliśmy.

O ile SPAL podchodziło do meczu z nami z respektem i wielką ostrożnością, to w Crotone coś tam sapią o punktach, które chcą sobie przywieść z Mediolanu, co chyba najdobitniej obrazuje marazm, jaki opatula nasze poczynania w ostatnim czasie. Dziennikarze rozpisują się o zmianach, jakie rzekomo maja nastąpić w wyjściowej jedenastce, ale czy takie nastąpią dowiemy się tak naprawdę godzinę przed meczem, bo już kilka razy tego typu spekulacje pozostały w tym sezonie jedynie spekulacjami.

O obronę jestem spokojny, jednak mam nadzieję, że szanowny atak i jeszcze bardziej szanowna pomoc zaczną wreszcie grać do przodu tak, jakby nakazywała tego zwykła ludzka przyzwoitość.

Aby nie było za łatwo, jutro na 99% gramy bez Icardiego. Kto w jego miejsce? Eder (pewnie tak), Pinamonti czy Karamoh?

Powtórzę jeszcze jedną sprawę, o której pisałem już w innym temacie, obawiam się jakiejś napinki w szatni pomiędzy Icardim, a Chorwatami - przynajmniej takie wnioski można wysnuć na podstawie dziennikarskich donosów. Czy jakiś stronicowy śledczy wie coś więcej na ten temat ?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Minister »

Napinkę między Ikarem, a Ivanem można było już zobaczyć w ostatnich meczach. W jednej sytuacji dość dobitnie zareagowali na niepowodzenie akcji. Kwasy w zespole mogą być, to naturalne gdy w jednym miejscu spotyka się codziennie przez tyle godzin wielu facetów z charakterem. Takie sprawy, a raczej ich załatwianie idealnie opisał w swojej książce Szamotulski " kiedyś w klubie nie było psychologów i innego tego typu gówna, kiedyś psychologiem był Johny Walker". Trudno nie przyznać mu racji jak patrzymy na to co obecnie odpierdala się w klubach w XXI w. Nażelowane cipy w rurkach, wydepilowane brwi, których pozazdrościłaby niejedna dupa, ważniejsze jest jebnąć kolejne debilne zdjęcie na Insta czy filmik, niż skupić się na meczu/treningu.

I co najtragiczniejsze, a ostatnio pięknie pokazało obraz obecnego piłkarzyka Interu:

-załatwianie spraw przez Instagrama, Twittera czy inne gówna!? Icardi przestał śledzić Brozo, Perisic Icardiego! Czekam aż Spalletti po zajebistym mercato przestanie obserwować Ausillo i Sabatiniego, a łysy i pan fajka Zhanga i Suning. Ja nie wierzę co się odpierdala na tej planecie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: fcinter.pl »

Sytuacja jest w chuj podobna do tej z meczu za Manciniego z Lazio. Pizdy się poobrażały, zamiast wziąć się za trenowanie i odbudowanie formy to oni kurwa w jakieś chujowe gierki się bawią na instragramie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: IlCapitano »

Minister pisze:Takie sprawy, a raczej ich załatwianie idealnie opisał w swojej książce Szamotulski " kiedyś w klubie nie było psychologów i innego tego typu gówna, kiedyś psychologiem był Johny Walker". Trudno nie przyznać mu racji jak patrzymy na to co obecnie odpierdala się w klubach w XXI w. Nażelowane cipy w rurkach, wydepilowane brwi, których pozazdrościłaby niejedna dupa, ważniejsze jest jebnąć kolejne debilne zdjęcie na Insta czy filmik, niż skupić się na meczu/treningu.
Święte słowa kuzynku, a ten dzisiejszy news o Wandzie i Mauro powalił mnie na łopatki zupełnie, co za cyrk, a ponoć dorośli ludzie :lol:
Przestają się obserwować albo nie lajkują swoich zdjęć bo się obrazili na siebie, no ja pierdole ręce opadają, ale w końcu takie mamy czasy.

Krótka piłka jak nie wygramy z Crotone to niech wypierdalają wszyscy bo mam już ich dosyć i gardzę straszliwie.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: mikruzzo »

IlCapitano pisze:
Minister pisze:Takie sprawy, a raczej ich załatwianie idealnie opisał w swojej książce Szamotulski " kiedyś w klubie nie było psychologów i innego tego typu gówna, kiedyś psychologiem był Johny Walker". Trudno nie przyznać mu racji jak patrzymy na to co obecnie odpierdala się w klubach w XXI w. Nażelowane cipy w rurkach, wydepilowane brwi, których pozazdrościłaby niejedna dupa, ważniejsze jest jebnąć kolejne debilne zdjęcie na Insta czy filmik, niż skupić się na meczu/treningu.
Święte słowa kuzynku, a ten dzisiejszy news o Wandzie i Mauro powalił mnie na łopatki zupełnie, co za cyrk, a ponoć dorośli ludzie :lol:
Przestają się obserwować albo nie lajkują swoich zdjęć bo się obrazili na siebie, no ja pierdole ręce opadają, ale w końcu takie mamy czasy.
Podpisuje się rękami i nogami pod tym.
Normalnie ze śmiechu o mało co z łóżka nie spadłem :lol:
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: BAGGIO1 »

Proste. Jeśli nie wygramy dwóch najbliższych domowych spotkań to znaczy, że nasze gwiazdki zakończyły już sezon i są zajęte ważniejszymi sprawami jak lajki i emotki itd ...
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Mora »

Info o jakichś gimnazjalnych lajkach i obserwowaniu na insta to news roku bezapelacyjnie, nawet gdyby Mourinho wrócił do Interu to i tak mały pryszcz przy tym.

Crotone pewnie cofnie się na 30 metr przed własną bramkę i znowu będziemy oglądać miliard wrzutek Candrevy, tym razem na Edera. Pozostaje wiara w zabobony, KoBa założył temat, to może wygramy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: miniu86 »

W obecnej sytuacji, po ostatnich dwóch miesiącach i okienku transferowym, presja w meczu z Crotone będzie olbrzymia. Nie wyjście w miarę szybko na prowadzenie i nie osiągnięcie w miarę bezpiecznej przewagi spowoduje, że w 2 połowie presja zwiększy się dwukrotnie. W dodatku przeciwnik co pewnie zamuruje się na swojej połowie. Już w trzewiach czuję te nerwy.

Miejmy nadzieję jednak, że Spalletti ogarnie ich bo w nim jedyna nasza nadzieja. Ile jeszcze można zawodzić? Liczę na żelazną i niepokonaną defensywę i na odblokowanie się w ataku. Wygrać za wszelką cenę!
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Jaszczu91 »

Czyli trzeba trzymać kciuki za to żeby Icardi nie zagrał z Crotone. Skoro obrazil się na Brozo i Ivana i oni nie chcą mu teraz podawać piłki. Jak zagra Eder to i Chorwaci będą zadowoleni i będą chcieli wygrać żeby zrobić na złość Icardiemu... domowe przedszkole :cool:
Tak poważnie to Spal powinien wszystkich posadzić na ławce i pokazać kto rządzi w klubie. Problem jednak w tym że nie ma ich kim zastąpić...
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Czarson »

Nie wiem co jest w tym temacie zabawiniejsze, nazwanie piłkarzy nażelowanymi cipkami czy wniosek, iż Chorwaci nie zagrywają piłkek do Icardiego żeby zrobić mu na złość. Rozumiem emocje, nikt nie spodziewał się poraz kolejny tak chujowej serii meczów ale miejscie rozum ludzie.

Mecz to znów próba charakteru dla naszych piłkarzy. To tutaj musi się najwięcej zmienić, fizycznie nie wyglądają tak źle. Problem w tym, że nie mają pomysłu na akcje i wiary, że ona zaowacuje bramką. Wynik pozostaje sprawą otwartą. Crotone jest gówniane ale nasi przegrywają mecze w swoich głowach.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: miniu86 »

Nie wiem ile w tym prawdy, ale to w sumie tak bardzo prawdopodobne, że aż niemożliwe, że jeszcze takie kwasy wychodzą na w tym momencie. Chce się rzec: Panie i Panowie poznajcie rzeczywistość kibica Interu. Incredibile.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Odet »

Mecz oczywiście obejrzę z czystego przyzwyczajenia. Od derbów z pucharu Włoch przestałem odczuwać emocje. Czy nasi strzelają czy przeciwnik nie ma u mnie żywej reakcji.

Koszulki do meczu już nie zakładam, szalik FDP złożony w szafce. Skoro te piłkarzyki nie wkładają serca, to ja też dla nich nie.

Pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: sampam »

Wygramy ten mecz! Na zlosc, na przekor losowi!
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: webo123 »

mikruzzo pisze:
IlCapitano pisze:
Minister pisze:Takie sprawy, a raczej ich załatwianie idealnie opisał w swojej książce Szamotulski " kiedyś w klubie nie było psychologów i innego tego typu gówna, kiedyś psychologiem był Johny Walker". Trudno nie przyznać mu racji jak patrzymy na to co obecnie odpierdala się w klubach w XXI w. Nażelowane cipy w rurkach, wydepilowane brwi, których pozazdrościłaby niejedna dupa, ważniejsze jest jebnąć kolejne debilne zdjęcie na Insta czy filmik, niż skupić się na meczu/treningu.
Święte słowa kuzynku, a ten dzisiejszy news o Wandzie i Mauro powalił mnie na łopatki zupełnie, co za cyrk, a ponoć dorośli ludzie :lol:
Przestają się obserwować albo nie lajkują swoich zdjęć bo się obrazili na siebie, no ja pierdole ręce opadają, ale w końcu takie mamy czasy.
Podpisuje się rękami i nogami pod tym.
Normalnie ze śmiechu o mało co z łóżka nie spadłem :lol:
Podpisuje się i ja pod tym - całą prawda wywalona na ekran
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Klinsi64 »

bo tylko piłkarze Interu się na instagramach udzielają,reszta wpisuje się do pamiętników lub złotych myśli ;)
kiedyś to było...
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Speaker »

Beneamata od 9. gier bez zwyciestwa. Ilu z nas się dziwuje wracając do nagrań sprzed 2. miesięcy, gdy tworzymy 40 sytuacji bramkowych, oddajemy 19/13 strzałów, w jednym meczu? :D
W tamtym sezonie bez Icardiego, a z Ederem było 3-1 z Lazio wyjazd i 5-2 z Udine, nie można przeceniać roli jednego piłkarza.
Wszystkie żrodla stawiają na Brozo w 11 :smile: i może dobrze, niech Marcelo da pozytywny upust emocjom których ostatnio mu nie brakowało, zdobywając bramkę po brawurowym strzale z 35 m i drugą z wolnego, bo w tym elemencie leżymy ogolnie. Crotone to niewygodny dla nas przeciwnik, te 3. gry od kiedy zawitali na ligowych salonach, do ostatnich minut zaciekli. Im szybciej wbijemy bramkę tym lepiej. Myślę, że Spall będzie chciał sprawdzić jak skrzydła tzn Pero i Antoni funkcjonują z Ederem, a jeśli nie to Karamoh i Rafinha mile widziani :szal:
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: TomHardy »

Mocne 1-1 lub 0-1. Perisic będzie kluczową postacią, a Valero wycofa do tyłu lub poda w bok rekordową ilość piłek, przez co utrzyma swoją przewagę najgorszych asystentów naszej pomocy. Candreva w zwyżkowej formie, wykona niezliczoną ilość wrzutek na głowy obrońców, a nasz kat z ławki Eder vel Diesel zabłyśnie perfekcyjną skutecznością jak Julio Ricardo Cruz niegdyś.

Łysa główka Spalletti wprowadzi Rafinie na ostatnie 7 minut spotkania, aby uspokoić środek, Santona aby bronić niekorzystnego rezultatu i Gaglie do szybkich strat piłek.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Dzonyy »

TomHardy pisze:Mocne 1-1 lub 0-1. Perisic będzie kluczową postacią, a Valero wycofa do tyłu lub poda w bok rekordową ilość piłek, przez co utrzyma swoją przewagę najgorszych asystentów naszej pomocy. Candreva w zwyżkowej formie, wykona niezliczoną ilość wrzutek na głowy obrońców, a nasz kat z ławki Eder vel Diesel zabłyśnie perfekcyjną skutecznością jak Julio Ricardo Cruz niegdyś.

Łysa główka Spalletti wprowadzi Rafinie na ostatnie 7 minut spotkania, aby uspokoić środek, Santona aby bronić niekorzystnego rezultatu i Gaglie do szybkich strat piłek.

Ja licze na mocne 5 minut Rafinihi.

Co do wyniku to gramy na bardzo trudnym terenie z niewygodnym przeciwnikiem wiec obstawialbym remis.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: TomHardy »

Jaki ten Spalletti jest jednak tępy to głowa puchnie. Cancelo najlepszy w kilku ostatnich spotkaniach, a ten mu ławke funduje. No co za kretyn
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: KoBa »

Jak to w ogóle skomentować?
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Chuchu »

8 meczów bez wygranej. Awans do Ligi Mistrzów może nam jeszcze uratować tylko słaba forma Romy, ale oni też wiecznie punktów tracić nie będą. Na plus bardzo dobra zmiana Rafinhii.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Dzonyy »

Dzonyy pisze: Co do wyniku to gramy na bardzo trudnym terenie z niewygodnym przeciwnikiem wiec obstawialbym remis.
Swietny wystep Perisicia.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: fcinter.pl »

Spalletti kurwa kuzynku. Wiem, że chujowa forma zespołu to nie tylko Twoja wina. Ale na milosc boska - posadz kurwa w koncu na ławce D'Ambrosio, Balerona, Candreve i Perisicia. Wpusc tego Karamo, Rafinhe i Cancelo. Tu nie ma co czekać.

Ja pierdole
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Odet »

Ehhh, co tu pisać. Seria utrzymana.

Myślę, że nawet Padelli grając na pozycji Perisica dałby więcej niż ten chorwacki patałach...

Pozdr.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: BAGGIO1 »

Nie mam face'a; insta czy tweet'a , ale Interu już "nie obserwuje". Sezon się skończył ...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Ljarro »

Luciano widzę już dopracował miksturę na idealny beton
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: FReeFonix »

Spalletti przechodzi po raz drugi w jednym sezonie do historii. 10 meczów bez wygranej we wszystkich rozgrywkach z rzedu.
Dlaczego jak strzelą bramkę na 1-0 osiadają na laurach zamiast wbijać bramkę na 2-0 jak to robi większość poważnych drużyn? Ta gra jest tak tragiczna, kompletnie bez sensu, nawet komentatorzy się wku rwiają jak to oglądają. Porażka, trzeba nabrać dystansu do tej sytuacji bo szkoda po prostu nerwów.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: KoBa »

Btw Valero wreszcie z asystą.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: IlCapitano »

Spalletti mógł złożyć rezygnację 31 stycznia o 23:01, a tak sobie całkiem niezłe CV popsuje.

Oni skończyli sezon, oficjalnie.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Seba »

Łysy alfons i jego przydupasy...
Obrazek
ODPOWIEDZ