25. kolejka: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Jak mamy przegrać to już lepiej zremisujmy 0-0.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: maniekfci »

to tylko genoa, a Inter w gazie, stawiajcie 2 leciutko. essa
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Czarson »

Jesteśmy słabi ale gdyby Genoa nie wygrała dwukrotnie za sprawą Laxalta w końcówkach to nic by nie zdobyli. Trzeba to wygrać, Roma wygrała, nie ma wymówek.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

Wiemy, że nie będzie Icara, Ivna i Brozovicia. Można by rzec, Instagramowa Święta Trójca. Ostatnie mecze pokazują, że po żadnym z nich płakać nie powinniśmy, chociaż żałuję, że nie dane mi będzie zobaczyć pary Icardi-Eder.

Jak powinien wyglądać nasz środek pola to każdy chyba doskonale wie, a dzisiaj niejaki Pan Under z Romy pokazał za to, jak powinny wyglądać nasze boki. Większość topowych klubów grających jednym wysuniętym napastnikiem, który dodatkowo lubi mieszać się w linię pomocy i schodzić po piłkę, gra na prawej lewonożnym i analogicznie na lewej... Oprócz tego, że takie przestawienie zmusza do szukania sobie pozycji i zwiększa wymienność w tej strefie, dodatkowo daje możliwość strzału z dystansu po złamaniu do środka.

To, że: "zrozumcie, candreva nie jest lewym pomocnikiem/napastnikiem", szczerze jebie mnie niezmiernie.Skoro nie jest też lewonożny to mamy nie wymagać od niego żeby używał lewej nogi do czegoś więcej niż tylko podpierania się? Litości. Na dzień dzisiejszy on nie jest żadnym pomocnikiem/napastnikiem i nawet w naszej primaverze by się nie załapał, czy to z prawej, czy z lewej strony. Gorzej już być nie może, więc co za problem żeby spróbować przestawić betonowego Antonio i wybić mu z głwowy choć na chwile te jebane wrzutki? Dodatkowym atutem takiej zamiany jest fakt, że najprawdopodobniej zagra Rafinha, który potrafi grać kombinacyjnie, a to przy ruchliwym Ederze da nam kolejne możliwości w konstruowaniu akcji. Następny plus to dobry występ Karamoha, jaki sens jest na siłę robić miejsca dla niepewnego Antonio, skoro czarny na tej pozycji w ostatnim meczu czuł się naprawdę dobrze, a jak to wyjdzie po przesunięciu go na lewą? Wielka niewiadoma.

Proszę Łysa Glaco spełnij moje życzenie.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Minister pisze:

To, że: "zrozumcie, candreva nie jest lewym pomocnikiem/napastnikiem", szczerze jebie mnie niezmiernie.Skoro nie jest też lewonożny to mamy nie wymagać od niego żeby używał lewej nogi do czegoś więcej niż tylko podpierania się? Litości. Na dzień dzisiejszy on nie jest żadnym pomocnikiem/napastnikiem i nawet w naszej primaverze by się nie załapał, czy to z prawej, czy z lewej strony. Gorzej już być nie może, więc co za problem żeby spróbować przestawić betonowego Antonio i wybić mu z głwowy choć na chwile te jebane wrzutki? Dodatkowym atutem takiej zamiany jest fakt, że najprawdopodobniej zagra Rafinha, który potrafi grać kombinacyjnie, a to przy ruchliwym Ederze da nam kolejne możliwości w konstruowaniu akcji. Następny plus to dobry występ Karamoha, jaki sens jest na siłę robić miejsca dla niepewnego Antonio, skoro czarny na tej pozycji w ostatnim meczu czuł się naprawdę dobrze, a jak to wyjdzie po przesunięciu go na lewą? Wielka niewiadoma.

Proszę Łysa Glaco spełnij moje życzenie.
Jak dla mnie to Candreva jest tak wybitnie ograniczonym piłkarzem, że wystawienie go na lewej stronie skończyło by się wielką kompromitacją. Antonio królem dryblingu nie jest. Gra wolno i schematycznie i według mnie stawianie go na lewej stronie kompletnie nie ma sensu. Coś na zasadzie Cancelo na lewej obronie.
Karamoah też jest prawonożny ale on już o wiele bardziej pasuje mi do lewoskrzydłowego. Candrevę prędzej bym widział na 10 czy nawet na prawej obronie niż na lewej pomocy.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No fascynująca jest ta dyskusja o Candrevie na lewej stronie. Chłop całe lata bazuje na dynamice, dośrodkowaniach i silnym strzale, technicznie jest dość przeciętny i miałby schodzić do środka na prawą nogę :D Chłop jest po 30-tce, niczego nowego się nie nauczy, jedynie na co możemy liczyć to powrót do dobrej dyspozycji, żadne zmiany pozycji nie wpłyną dobrze ani na niego, ani na zespół. Na szczęście Spalletti nawet takiej opcji pewnie nie rozważa, a zresztą myśle, że Candreva może wogóle dzisiaj nie zagrac.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Dlatego powinniśmy zrezygnować z wystawiania go w pierwszej 11 do końca sezonu. Widziałbym jego oraz Perisraka siedzących 3 msce na ławeczce, a latem wypierdolić obu w pakiecie z brozo za miarę przyzwoite pieniądze. To nie są zawodnicy, na których można budować Inter.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

Mateusz_Dusinski pisze:No fascynująca jest ta dyskusja o Candrevie na lewej stronie. Chłop całe lata bazuje na dynamice, dośrodkowaniach i silnym strzale, technicznie jest dość przeciętny i miałby schodzić do środka na prawą nogę :D Chłop jest po 30-tce, niczego nowego się nie nauczy, jedynie na co możemy liczyć to powrót do dobrej dyspozycji, żadne zmiany pozycji nie wpłyną dobrze ani na niego, ani na zespół. Na szczęście Spalletti nawet takiej opcji pewnie nie rozważa, a zresztą myśle, że Candreva może wogóle dzisiaj nie zagrac.
Technika jest potrzebna do schodzenia do środka na strzał? :hold: Pomijając fakt, że chłop grający w SerieA nie posiada odpowiedniej techniki żeby zejść do środka? Wytłumacz, bo nie ogarniam.
Na czym on bazuje? Dynamice? :-D

Chłop zarabia grube miliony za sezon, jest jakąś tam postacią we włoskiej piłce i chcecie mi powiedzieć, że nie można wymagać od niego żeby prezentował się równie dobrze na lewej jak i prawej stronie, bo ma 30 lat? Ciekawie...

Ale niech będzie:
-Dynamika...nie komentuje
-dośrodkowania: tragiczne
-strzał: w okolicach San Siro od kilku miesięcy nie stwierdzono żadnego gołębia

Zmiana strony da możliwości różnych wariantów po ziemi, a nie napierdalania bezsensownego w pole karne, na samotnego Edera, gdyż tak jak wspomniałem Rafinha powinien zagwarantować nam kombinacyjną wymianę piłki. Czy tego od Antonio też nie powinniśmy wymagać?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Minister pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:No fascynująca jest ta dyskusja o Candrevie na lewej stronie. Chłop całe lata bazuje na dynamice, dośrodkowaniach i silnym strzale, technicznie jest dość przeciętny i miałby schodzić do środka na prawą nogę :D Chłop jest po 30-tce, niczego nowego się nie nauczy, jedynie na co możemy liczyć to powrót do dobrej dyspozycji, żadne zmiany pozycji nie wpłyną dobrze ani na niego, ani na zespół. Na szczęście Spalletti nawet takiej opcji pewnie nie rozważa, a zresztą myśle, że Candreva może wogóle dzisiaj nie zagrac.
Na czym on bazuje? Dynamice? :-D

Chłop zarabia grube miliony za sezon, jest jakąś tam postacią we włoskiej piłce i chcecie mi powiedzieć, że nie można wymagać od niego żeby prezentował się równie dobrze na lewej jak i prawej stronie, bo ma 30 lat? Ciekawie...

Ale niech będzie:
-Dynamika...nie komentuje
-dośrodkowania: tragiczne
-strzał: w okolicach San Siro od kilku miesięcy nie stwierdzono żadnego gołębia

Zmiana strony da możliwości różnych wariantów po ziemi, a nie napierdalania bezsensownego w pole karne, na samotnego Edera, gdyż tak jak wspomniałem Rafinha powinien zagwarantować nam kombinacyjną wymianę piłki. Czy tego od Antonio też nie powinniśmy wymagać?
No tak ekspercie, człowiek ogląda już trochę tą ligę i wypowiedziach przedstawia fakty na przestrzeni ostatnich lat, a nie tylko 2 miesięcy. Faktem jest, że jest bez formy i grać nie powinien.

Tak, powinniśmy też wymagać od Icardiego żebby oprócz strzelania bramek także potrafil grać na prawym skrzydle i dokładnie dośrodkowywać, a także na lewym żeby schodził z prawą nogą do środka i strzelał w okienko. No kurwa :lol:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

No i klasyczny ekspert, słynny forumowy znawca calcio w pełnej krasie. Ja o jednym, a ten mi wyjeżdża z Icardim. Gadka jak z babą.

Jeżeli zmiana skrzydła to według Ciebie zbyt duże wymagania na tym poziomie piłkarskim żeby przytaczać mi tu Icardiego, to przepraszam, nie mam więcej pytań.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Nie, ja po prostu nie tworzę NIEREALNYCH OCZEKIWAŃ.

Candreva i Perisic nie są wszechstronnymi graczami, są to zawodnicy którzy potrzebują JASNEGO przekazu, nie są stworzeni do gry kombinacyjnej. Nie zmienia to faktu, że nawet będąc nieco ograniczonymi BĘDĄC W FORMIE posiadają swoje atuty, które przez jakiś czas sprawiały, że graliśmy bardzo dobrą piłkę. To samo jest z Icardim.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

No taką merytoryke jestem w stanie zaakceptować. Nawet się z tym zgodzić. Tylko w obecnej sytuacji pragnę zaznaczyć: a co nam szkodzi spróbować? Jak się nie sprawdzi, to i tak nic nie stracimy, bo gorzej wyglądać najzwyczajniej w świecie już chyba nie potrafimy.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

No cóż, h2h musi się zgadzać :D
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Skończymy ten sezon za Milanem i poza Liga Europy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Mozemy dokonac wielkich rzeczy, ale tylko gdy zachowamy spokoj.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piter »

ten spalletti jest pyerdolnięty, znów wychodzi tą pyerdoloną pomocą vecino valero gaglia, niech się yebie stary dziad, jego babcia bardziej pojmuje calcio niż on
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: meinenameislottar »

Pyter a tak sapałeś przed meczem na FB. Masakra chyba nie popłaciło co :(((((((((((((((((


Generalnie nic jeszcze Inter nie przegrał, a niektórzy z was robią pogrzeb mimo tego, że do LM maksymalnie po tej kolejne będzie brakowało 1 pkt.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

A więc jutro 5. miejsce welcome to. Milan na prawdę jest w stanie nas wyprzedzić i radzę wam się już do tego nastrajać.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

Cóż nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu...

Już się boję, bo za tydzień do Mediolanu przyjadą Wiedźmy z Benevento.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piter »

meinenameislottar pisze:Pyter a tak sapałeś przed meczem na FB. Masakra chyba nie popłaciło co :(((((((((((((((((


Generalnie nic jeszcze Inter nie przegrał, a niektórzy z was robią pogrzeb mimo tego, że do LM maksymalnie po tej kolejne będzie brakowało 1 pkt.
frajerze jebany sklej tam pizde kurwo
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: emika »

Piotrze przekazano Ci pozdrowienia?
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: meinenameislottar »

Nie umiesz pisać normalnie bez obrażania? To cecha wszystkich osób z Piotrkowa?
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Yascarr »

I co nam da nowy trener? Jesteśmy najsłabszym zespołem w lidze obecnie, ten zespół jest za słaby na cokolwiek i kolejny dobry początek sezonu nic nie zmienia. Jak widać nawet taka Genoa potrafi notować bardzo dobre wyniki przez pewien okres czasu. Ta drużyna to pomyłka. Już nie mogę się doczekać letniego mercato, dwóch czy trzech transferów i krzyków, że mamy skład by rywalizować o cokolwiek.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

meinenameislottar pisze:

Generalnie nic jeszcze Inter nie przegrał, a niektórzy z was robią pogrzeb mimo tego, że do LM maksymalnie po tej kolejne będzie brakowało 1 pkt.
Chłopie czy ty ślepy jesteś? Z taka gra to my możemy uzbierać max 10punktow do końca ligi. Generalnie to mieliśmy lidera dwa miesiące temu a teraz będziemy na 5miejscu. Nic się nie stało? Mnie szlag jasny trafia jak na to patrze a Ty wyjeżdżasz że nic nie przegraliśmy...
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 23:53 przez Jaszczu91, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Dzonyy »

Tragedia. Sezon sie skonczyl. Najgorsze jest to, ze frajerzy zza miedzy nas jeszcze wyprzedza jak bedzie grac tak dalej.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Yascarr pisze:I Już nie mogę się doczekać letniego mercato, dwóch czy trzech transferów i krzyków, że mamy skład by rywalizować o cokolwiek.
To jest mantra kibica Interu:)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: maniekfci »

chujowo się stało, ale na otarcie łez polecam to https://www.youtube.com/watch?v=9l-KOjL28bE

z Wielkim ELO mordeczki mediolańskie
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Klinsi64 »

KONIEC SEZONU
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

"Questa Inter e un disastro" - w prosty sposób to LGDS wyjaśniła.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Czarson »

Koniec sezonu oficjalnie.
ODPOWIEDZ