26 kolejka: Inter vs Benevento

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Orzeu »

Sobota 20:45

Jako że ostatnio, gdy zakładałem temat meczowy wygraliśmy to może teraz dla odmiany również wygramy. Roma gra z Milanem, Lazio jedzie do Sassuolo - któreś z nich może zgubi punkty a musimy w końcu odbić się od dna.

Teoretycznie jest to idealny moment na odbicie się - powinien wrócić Icardi i Perisić, Rafinha może w końcu zagrać w podstawie, a my gramy z ostatnim zespołem w tabeli. Wydaje mi się też, że Spalletti może zagrać trochę odważniej - bo jak nie teraz to kiedy? A jak już zagramy odważniej to wygramy i może wtedy trener przejrzy na oczy, że środek Valero - Vecino - Gagliardini w obecnej formie to niezbyt dobry pomysł.

Mój typ: 3:1 dla Interu.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Klinsi64 »

Nasza walka o TOP4 zakończyła się w Genui.Przy kalendarzu jaki mamy nie ma absolutnie żadnych szans na LM w przyszłym sezonie chyba,że ktoś wierzy w pokonanie Atalanty,Torino,Sampy i Lazio na wyjazdach lub Napoli i juve u siebie,oraz milanu w derbach.Jeśli ktoś taki istnieje to pozdrawiam serdecznie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: fcinter.pl »

Mowilem przed runda rewanzowa, ze mamy najgorszy terminarz bo mamy na wyjazdach zespoly ktore podal klinsi, a granie z juventusem I z napoli u siebie to niewielka przewaga, bo jestesmy po prostu slabsi. Male szanse nawywalczenie awansu. Bardzo male
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: BAGGIO1 »

Klinsi64 pisze:Nasza walka o TOP4 zakończyła się w Genui.
Myślę, że nawet kilka kolejek wcześniej. Po meczu z Romą mieliśmy do zgarnięcia 15 punktów, minimum 13. Choć cuda podobno się zdarzają to zwyczajnie w ten w wykonaniu Interu nie wierzę.

Ostre obicie Benevento to oczywiście obowiązek, ale o ewentualnym "odbiciu się" będzie można mówić jeśli wygrają mecz derbowy. To jedyna nadzieja na jakąkolwiek zmianę, ale żadne argumenty w tym momencie za nami nie przemawiają.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Orzeu »

To jest piłka nożna - walka się nie zakończyła, póki jest realna szansa. Choć nie dziwię się co niektórym że tak uważają.

Kiedyś w końcu muszą się przełamać, argument nr 1, kolejny argument wracają Perisić i Icardi, może w końcu Rafinha zagra od początku - teraz albo nigdy.

Choć z drugiej strony powrót Perisicia to zapewne ławka dla Karamoha.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Alfa »

niestety ale powrot Icardiego wcale nie jest pewny
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: KoBa »

Terminarz mieliśmy dobry, teraz już nie mamy. Do końca sezonu 13 meczów, z czego 7 bardzo trudnych.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Odet »

Odniosę się tylko do meczu.
Benevento jest słabe, niezdyscyplinowane taktycznie, gra nieodpowiedzialnie i jest właściwie bez szans na utrzymanie.
Ale czy to wystarczy, czy damy radę??

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: miniu86 »

Niestety, ale tak jak wspomniał Klinsi, terminarz mamy zajebiście trudny. To już tradycja, że w tym momencie oglądamy się za siebie i widzimy np 1-1 z Crotone u siebie(kryminał), 1-1 ze Spal(następny), to są te punkciki, których Inter nie miał prawa stracić. Z Genuą remis był w zasięgu, ale wjebaliśmy sobie sami gola - aż ciężko skomentować.

Mecz z czarownicami jest jednak dla mnie trochę inny. 3 grudnia Bignoli wbił Milanowi gola w ostatniej akcji meczu, a my wygraliśmy 5-0. Perisic nabijał się z milanistów, strzelił 3 gole i od tego momentu zapomniał jak się gra w piłkę nożną. Cały Inter zapomniał.
Z sobie niewiadomego powodu liczę, że w sobotę z wspomnianymi czarownicami się odczarujemy i zaczniemy grać na miarę top 4. Tylko to mi zostało.

Liczę też na powrót właśnie Perisicia i jego odblokowanie, które jest bardzo ważne. Nie oszukujmy się, bez Perka w formie nie mamy szans na nic. Liczę też, że wreszcie wróci Icardi i strzelimy więcej niż jedną bramkę w meczu.
Mecz z Benevento jest idealny na przełamanie się mentalnie. To tak na prawdę ostatnia na to okazja. Dobrze wiem, że kto jak nie Inter potrafi spierdolić taką szansę, ale liczę na tę jaśniejszą stronę szaleństwa tego klubu.

Żeby była mowa o top 4 nie wystarczy jednak przełamanie z Benevento. Coś z Milanem i Napoli też trzeba ugrać.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Jaszczu91 »

W ostatnich 10 spotkaniach wygrali trzy razy więcej spotkań od Interu ;)
https://www.flashscore.pl/mecz/E1kUo72D ... overall;10
Dobrze że gramy u siebie bo na wyjeździe była by pewna jedyneczka. Ale mecz obejrzę, żeby zobaczyć jak Gilherme gnoi Ranocchie.
Luciano
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 08:17

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Luciano »

Mówicie o tym Benevento z którym ledwo zgarneliśmy 3pkt na jesieni gdzie graliśmy kosmos w porównaniu do teraz? o tych czarownicach które długo utrzmywało korzystny wynik w Turynie z Juve? I czy to to samo Benevento które pokonało Sampdorię i ostatnio Crotone z którym zremisowaliśmy grając padakę?!

OK, Dla mnie ten mecz to nie będzie klepanie ogórków, jeśli w sobotę nie wzniesiemy się na wyżyny obecnych możliwości przepowiadam wsytd i rozpacz.

Zgodzę się też z miniu86, że widzę szansę na poprawę ale tylko wtedy jeśli się po tych czarownicach przejedziemy z 3/4-0 i pokażemy naprawdę dobry kawał futbolu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: TomHardy »

Klinsi64 pisze:Nasza walka o TOP4 zakończyła się w Genui.Przy kalendarzu jaki mamy nie ma absolutnie żadnych szans na LM w przyszłym sezonie chyba,że ktoś wierzy w pokonanie Atalanty,Torino,Sampy i Lazio na wyjazdach lub Napoli i juve u siebie,oraz milanu w derbach.Jeśli ktoś taki istnieje to pozdrawiam serdecznie.
W tym miejscu z ciężkim bólem serca muszę napisać: AMEN, ŚWIĘTE SŁOWA.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Yascarr »

Benevento to najgorszy z możliwych rywali na dzień dzisiejszy. W ostatniej kolejce wygrali z Crotone grając do końca i strzelając w ostatnich minutach. Oglądałem mecz z Roma na Olimpico i zagrali z wielką odwagą i chęcią zrobienia czegoś wielkiego. Na dzień dzisiejszy tak zmotywowany i grający bez skrupułów zespół powinien być wystarczająca bronią na Inter. Jeżeli wygramy z nimi to będzie oznaczać, że wróciło przynajmniej zaangażowanie w jakims stopniu.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Minister »

Nie kumam jak ktoś może pisać o przeciwnikach jako ogórkach, skoro od 10-11? kolejek to my jesteśmy pieprzonymi ogórkami dla każdego z tej ligi. Biorąc pod uwagę ostatnich 10 meczów jesteśmy 6 najgorsza drużyną w SerieA!

Zagrajmy wreszcie jakiś mecz odważniej, bo aż w oczy razi gdy każda nasza akcja opiera się na 3-4 atakujących, którym dodatkowo od kilku ładnych kolejek nic nie wychodzi. Najlepsze jest to, że nasza zapobiegawczosc w tyłach też gówno daje i co mecz tracimy jakieś kompromitujące bramki.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Imrahil »

Betonowych kompromitacji się nie zmienia.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: TomHardy »

Podpisuję się rękoma i nogami pod postami 2 Panów wyżej. Nadzieja o LM już wygasła, ale jeśli betoniara da w końcu Rafinie od 1 minuty, karamoha za candreve od 1 minuty to może wygramy chociaż z Benevento bo reszta ekip jest w tym momencie poza naszym zasięgiem. Niestety mam wrażenie, że wygrana z Bolonią była tylko wypadkiem przy pracy, a zawdzięczamy ją dwóm Panom R i K, którzy pokazali kawałek gry kombinacyjnej.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Piekarz »

Kibice są rozczarowani, wściekli, źli. A jednak wydaje się, że ten mecz wygramy.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Lopez »

Nawet w tej formie powinniśmy ich "klepnąć"o wygraną jestem spokojny w końcu nie bez powodu mają tyle punktów ile mają i zajmują miejsce ostatnie.

Ja cały czas wierze,że w końcu wezmą się w garść i się zepną a to 5 miejsce podziała na nich mobilizująco i będą chcieli wrócić na 4 pozycje.Później derby,mecz inny niż wszystkie,ewentualna wygrana może znowu dodać im wiary w siebie i dać kopa.Zostało jeszcze troche spotkań,nie takie rzeczy się działy w piłce.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Mora »

Będzie ciężko, ale gramy u siebie z najgorszym zespołem ligi - nie powtórzymy kompromitacji Milanu i zgarniemy te 3 punkty. Liczę na przełamanie Icardiego, z pewnością jest głodny gry i bramek. Nie ma co pisać jak ważny jest ten mecz z psychologicznego punktu widzenia, bo wszyscy to wiedzą. 3 punkty to obowiązek Łysego i tej zbieraniny kopaczy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: mikruzzo »

Dramat, Dramat KURWA DRAMAT
Zobaczyłem do końca i brak mi słów :!:
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Michellaga »

Ostatnie 10 spotkań Interu Z: 2 R: 5 P: 3 gole: 9:11 11 punktów czyli 1,1 pkt na mecz - szału nie ma
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: miniu86 »

Po pierwszych 25 minutach było dla mnie jasne, że trzy punkty dać nam może jedynie przypadek, fura szczęścia, sędzia lub stały fragment gry czyli Skriniar bądź Ranocchia.

Gra Interu to wstyd i kryminał. Może za wyłączeniem obrony, ale już Handanovic kilka razy mnie zirytował. Ledwo, ledwo wygrana statystyka posiadania piłki, tylko 8 strzałów przy 10 beniaminka z Benevento. Dramat. Zawodnicy odpowiedzialni za ofensywę wyjechali na wakacje i nie wiadomo kiedy wrócą.

W derbach naturalnym faworytem jest dla mnie Milan, który gra obecnie z zajebistą ambicją.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Jaszczu91 »

Kolejny katastrofalny mecz za nami. Nie widać żadnej poprawy w grze i nawet nasza ostania nadzieja na lepsze jutro czyli Rafinha zagrał dzisiaj ,,na poziomie" reszty kolegów. Przez większość tego meczu miałem wrażenie że ten mecz to sabotaż wymierzony w osobę trenera. Ale udało się wygrać i już sam nie wiem czy te kopacze nie potrafią czy nie chcą czy się boją grać. Skriniar i Ranocchia odrobili punkty stracone w Genoi. Ale tylko dzięki stałym fragmentom gry udało się strzelić gole. Zero wykreowanych sytuacji z gry u siebie z Benevento. Benevento!
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: NdOrom »

Ehh... Ranocchia... Szkoda, że tak się to potoczyło w jego przypadku...
Gol i już sama asysta Cancelo palce lizać, ale to co Rano zrobił za interwencję leżąc cudo.
Gdyby nie ta jego psychika... Jakiś sentyment do niego mam do tego widać, jak bardzo jemu zależy na Interze, pomimo, że już tyle razy był wyszydzany przez kibiców...

Co do meczu to wydrukowany przez sędziego. Byłoby 0-1 i po ptakach. No ale nie ma co narzekać niby...

P.s.
Brozovic dostał przepiękne przywitanie;)

P.s.2
Rafiniha był... i się zmył
Ostatnio zmieniony 24 lut 2018, 23:55 przez NdOrom, łącznie zmieniany 1 raz.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Seba »

"W tym tygodniu widziałem coś innego. Poszukiwanie nowych rozwiązań i branie na siebie odpowiedzialności.Dzisiaj rano widziałem, jak pracują we właściwy sposób." :lol:
Obrazek
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: marcinek91081 »

Brak mi słów... jesteśmy żałośni w ofensywie ! Te zwycięstwo z ogórami do kwadratu to był mus, a styl w jakim to zrobiliśmy... :lol:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: fcinter.pl »

Pewności siebie nie buduje się na meczach z takimi ogórkami tylko w wielkich meczach. Dziś cel został zrealizowany, a mecz z Milanem musimy wygrać i wcale nie dlatego, żeby zachować szanse na LM.

Cancelo ma doskonałe stałe fragmenty, ale jest mega nieodpowiedzialny jak na obrońce. Wdaje się w głupie dryblingi na własnej połowie boiska, na razie nie cierpimy z tego powodu, ale kiedyś przez to możemy stracić bramkę.

O Perisiciu mogę powiedzieć, że zagrał lepiej niż w poprzednich meczach, ale nie oznacza to, że zagrał dobrze.

Tęsknie za Icardim.

Rafinha zobaczył co to znaczy gra przeciwko dobrze zdyscyplinowanemu zespołowi i już tak dobrze nie wypadł.

Candreva wyglądał najlepiej po 2 bramce, ale to niczego nie zmienia. Dużo bardziej jestem spokojny o Perisicia na derby.

Skład na derby będzie niewiadomą, bo nie wiadomo czy posadzenie Valero to chwila przerwy dla niego czy świadomy ruch, no i ciekawe czy do 11 wrócą Miranda i Icardi
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Kujon »

Oczy bolały od patrzenia na naszą grę, w meczu widziałem trzy plusy:

1. Wygwizdanie drużyny po 1 połowie
2. Wygwizdanie Antonio "wrzutki" Candrevy po pięćdziesiątym krosie :-D
3. Przywitanie Brozovica na murawie :-D

Perisic wyglądał jakby się obudził po ciężkim melanżu, Candreva jak zwykle co piłka to wrzutka, Gagliardini DRAMAT, Rafinha nie widoczny, ale w sumie miał za partnera w pomocy Gagliardiniego i Vecino to nie dziwne, że nawet nie miał z kim rozegrać jakoś na szybkości akcji (a do tego nadaje się tylko Karamoh :oops: )
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: magneto86 »

Oczy bolały od samego oglądania, najbardziej smutne jest to, że nawet Rafinia dostosował się do poziomu gry reszty zespołu, Rano klasycznie odjebał, czytaj sprokurował jedenstkę.....Jedyne plusy to Skriniar, Cancelo i może jeszcze Karamoh, na Milan to za mało :-(

Najważniejsze jednak, że wygraliśmy więc katastrofy nie było, ale poziom gry kto oglądał ten wie....
Gość

Re: 26 kolejka: Inter vs Benevento

Post autor: Gość »

Czy tylko ja, abstrahując od kupy, jaką fraliśmy, nie widziałem tam karnego? Przecież ordynarne wypuszczenie piłki na 6 metrów do przodu przez gracza Benevento pozwalało sądzić, że w momencie kontaktu z Ranocchia nie był zawodnikiem przy piłce. Kopnę piłkę w pole karne, potem wbiegnie i poszukam karnego. Wg mnie arbiter też tak to widział i dlatego nie korzystał z VAR.

Druga sprawa. Ppdobal mi się wczoraj... Candreva. Po wejściu Karamoha i przesunięciu się do środka. Od razu poskutkowało to groźnym strzale z 20 metra i dwoma niesygnalizowanymi piłkami prostopadłymi i, co najważniejsze, nie miał jak wrzucać.

Szacunek dla Ranocchi. Interwencja w parterze niebezpieczna, ale nie zawahał się. Podobało mi się, że pomimo, skainad zazwyczaj słusznej, krytyki i często przesadnego szyderstwa, okazał szczerą radość po bramce, nie strzelał fochów i nie ironizował, tylko zadedykował bramkę kibicom.

Gaglia tragedia. W derbach nie ma prawa grać od początku.
ODPOWIEDZ