24. kolejka: Inter - Bologna

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Orzeu »

Niedziela 15:00
Inter - Bologna


2 miesiące bez zwycięstwa, trener nie panujący nad skonfliktowaną szatnią, Icardi zarzucający Chorwatom brak zaangażowania, Cancelo odsuwany od składu z powodów dyscyplinarnych, mała ilość strzelanych bramek, słabe mercato, trener wspominający w rozmowie z fanami, że "właściciele nie chcą inwestować, zespół jest na krawędzi, a atmosfera jest wręcz depresyjna"... a w międzyczasie trzeba zagrać kolejny mecz.

Jedyną szansą na "powrót do normalności" w tym sezonie byłaby chyba wygrana w dobrym stylu, ale obawiam się, że zobaczymy typowy męczący, statyczny Inter i stratę punktów. A za kilka tygodni Spalletti będzie grał o posadę.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: KoBa »

Roma, która w miniony weekend przełamała zła passę, ma u siebie Benevento. Oznacza to, że jeżeli nie wygramy z Bologną wylatujemy z top 4.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: Odet »

Bardzo trafnie napisane Orzeu.

Czy będzie przełom??
Rano z Mirandą do obrony, Skriniar z Icardim do ataku i jakaś wrzutka Candrevy dojdzie...

Tym naszym grajkom trzeba obić mordy, albo niech wreszcie Chińczycy zabiorą głos.

Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: Minister »

Z obitymi mordami to oni już powinni chodzic od przeszło 5-6 meczów. Ależ będę miał niesłychana bekę jak Łysy wreszcie coś zmieni w składzie i wygrają.

Męczarnia będzie niesłychana to jest bardziej niż pewne. Niech ten koszmar się wreszcie skończy, bo moje serce nie jest tak wytrzymałe żeby przetrwać kolejne nerwy na dotychczasowym poziomie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: maverik »

Może się czepiam, ale ta "Bolonia" strasznie razi w oczy. Gramy z Bologna, klubem, a nie miastem :P tak jak Udinese, a nie Udine.
Orzeu pisze:Cancelo odsuwany od składu z powodów dyscyplinarnych
??
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: Orzeu »

podobno ostatnio nie zagral w pierwszym skladzie ze wzgledu na nieodpowiednie zachowanie na treningu
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze:podobno ostatnio nie zagral w pierwszym skladzie ze wzgledu na nieodpowiednie zachowanie na treningu
Na sb pisali, ze dlatego, ze Spall jest wloskim betonem.ktos tutaj klamie.
Gość

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: Gość »

Orzeu pisze:podobno ostatnio nie zagral w pierwszym skladzie ze wzgledu na nieodpowiednie zachowanie na treningu
pewnie był zaangażowany
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: bobogol »

Gość pisze:
Orzeu pisze:podobno ostatnio nie zagral w pierwszym skladzie ze wzgledu na nieodpowiednie zachowanie na treningu
pewnie był zaangażowany
#retardalert

Nie sądzę żeby naszym się zachciało, nie sądzę żeby Spall coś zmienił, nie sądzę że poprawi się atmosfera, nie sądzę że Perisic zacznie grać, nie sądzę że to będą 3 punkty.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: IlCapitano »

KoBa pisze:Roma, która w miniony weekend przełamała zła passę, ma u siebie Benevento. Oznacza to, że jeżeli nie wygramy z Bologną wylatujemy z top 4.
Przerażające, ale jak najbardziej możliwe. W końcu jesteśmy Interem :cry:

Ciekawe czy te fantazje włoskich pismaków o 3-4-1-2 znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. W sumie bardzo chętnie zobaczyłbym skład Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda - Cancelo, Borja, Vecino, Dalbert - Rafinha - Eder, Icardi, aco, jak szaleć to na całego a może być dobra beka.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: miniu86 »

Spalletti nie grywał kiedyś w Romie 3 obrońcami?

To jest w ogóle jakiś kosmos, że jesteśmy w trakcie rozgrywania meczów z teoretycznie ogórkami, w sobotę kolejny przyjeżdża na Meazza, a tutaj każdy wieszczy stratę punktów no i prawdopodobnie ma rację. Masakra jakaś cytując klasyka.

To że będzie niebywała męczarnia i nawet jak strzelimy na 1-0 to na pewno nie podwyższymy też jest tak bardzo pewne, że szok.

Orzeu fajnie wszystko wypunktował we wstępie, ale tak sobie pomyślałem, że to w sumie normalność w świecie interisty.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24. kolejka: Inter - Bolonia

Post autor: KoBa »

miniu86 pisze:Spalletti nie grywał kiedyś w Romie 3 obrońcami?
Grywał, nawet w ubiegłym sezonie.
Luciano
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 08:17

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Luciano »

Niestety jak większość również przewiduję męczarnie jak co mecz ostatnio, przy tak grającym Perisiciu i Candrevie, przestraszonym Valero (w porównaniu do swojej gry z początku sezonu) o machającym łapami już nie wspomnę, to nie wróży nic dobrego. Niestety takie Crotone przyjechało do nas po buńczucznych zapowiedziach walki o 3pkt potrafi nas przycisnąć i wywieść z GM remis, po tym jak ze SPAL zremisowaliśmy nie strzelając bramki, mecz z Violą itd.... :-x
Jesteśmy w czarnej dupie, do tego te informacje o problemach i kłótniach w drużynie, info o trenerze który brata się z kibicami z Rzymu.

Poprostu nie widzę tego, nie uwierzę, że nagle zaczniemy grać piękną i skuteczną piłkę. Na pewno z naszą tzn Spalla żelazną 11stką.
TYLKO zmiana kilaku "filarów" zespołu i wprowadzenie do gry od pierwszych minut takich graczy jak Karamoah, Dalbert, Cancelo, Rafinhia i testowanie alternatyw, bo to już ostatni gwizdek pozwoli nam zmienić te zardzewiałe tryby które stanęły i się zapiekły w maszynie do wygrywania jaką byliśmy jeszcze 3mce temu. Jeśli trener tego nie dostrzegł to ja na prawdę nie wiem o co k*** chodzi.
Presje będzie tylko wzrastać tak jak flustracja kibiców jak i piłkarzy.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: KoBa »

Luciano pisze:, do tego te informacje o problemach i kłótniach w drużynie, info o trenerze który brata się z kibicami z Rzymu.
Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co te całe halo? Spall pracował w Romie łącznie prawie 6 lat, 3 razy dłużej niż Mourinho u nas. Czy właściwym byłoby odcięcie się od tamtego środowiska, odwracanie się plecami do kibiców Romy? O tym co mówił poza kamerami, to już inna kwestia, jednak pozostaje to jedynie spekulacjami, które dziwnym trafem ujrzały światło dzienne w rzymskich mediach dwa tygodnie później akurat jak Roma ma szansę nas wyprzedzić w tabeli.
Luciano
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 08:17

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Luciano »

KoBa pisze:
Luciano pisze:, do tego te informacje o problemach i kłótniach w drużynie, info o trenerze który brata się z kibicami z Rzymu.
które dziwnym trafem ujrzały światło dzienne w rzymskich mediach dwa tygodnie później akurat jak Roma ma szansę nas wyprzedzić w tabeli.
Może i masz rację, że to głównie media napędzają tą gównoburzę, myślę, że na konferencji przed meczem dziennikarze zapytają o to Spallettiego.

Icardi wczoraj nie trenował z drużyną, znowu ma nie zagrać w weekend?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: TomHardy »

Jestem tylko ciekawy pierwszego składu, kiedy go ujrzę będę wszystko już wiedział.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Dzonyy »

TomHardy pisze:Jestem tylko ciekawy pierwszego składu, kiedy go ujrzę będę wszystko już wiedział.
Mam nadzieje, ze sklad bedzie taki sam jak w ostatnim meczu z Crotone. Jak wiadomo zwycieskiego skladu sie nie zmienia, a remis z Crotone na trudnym terenie jest jak zwyciestwo.

Forza Inter!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: miniu86 »

No cóż kolejna strata punktów jest tak bardzo prawdopodobna, że chyba nic nas nie uratuje. Walenie głową w mur i frustracja pewne. W dodatku nie zagra Icardi(który na tą przeklętą bramkę nr 100 będzie chyba 2 miesiące czekać).

To co jest gorsze od braku formy Perisicia i Candrevy, to ogólny brak woli wygranej poszczególnych zawodników. Spalletti powinien im codziennie puszczać mecze Juventusu żeby się tego od nich nauczyli.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Michal_fci »

Zostało 7 punktów przewagi nad Milanem, pierwszy raz w tym sezonie nie wierzę w zwycięstwo, a nawet zdziwię się jak nie przegramy. Niestety nie idzie nam i jeszcze Icardi nie gra, a tylko z nim jesteśmy w stanie wygrywać, bo kto ma strzelać? W ligę mistrzów też, nie wierzę bo Lucek nic nie zmieni i dalej będziemy cierpieć oglądając Inter. Milan sezon skończy przed nami jak się nie ogarniemy. Trzeba liczyć na cud, bo na naszych graczy nie ma co
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Piekarz »

Nie no kiedyś każdy w końcu wygrywa i najprawdopodobniej my jutro już wygramy.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Skepta »

nie no fajniej by bylo jakbysmy zremisowali znowu, kredki i tak juz spakowane i po sezonie więc co nam szkodzi, a beki nigdy za wiele z ukochanego klubu, essa
Gość

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Gość »

Czuję, że wygramy. Lazio dostało bęcki od Napoli (świetna asysta Zielińskiego), więc jest szansa na wskoczenie "oczko" wyżej w ligowej tabeli. Oczywiście martwi brak Icardiego, poza tym San Siro jest dla nas jednym z trudniejszych terenów w lidze, ale coś tam pewnie wciśniemy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Czarson »

Kolejny remis będzie absurdem. Może byśmy tak wygrali dla odmiany co? Pewne jest natomiast, że za chwilę ide do sklepu po dwie sztuki piwa oraz paczkę czipsów.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Michal_fci »

Ja niestety na trzeźwo będę musiał to ogarnac, a już mnie oczy bolą na sama myśl ;(
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Skepta »

No konkretnie śmiechłem po tym co odwalił Miranda, tak - śmiechłem. Bo to nie jest nawet żałosne już, tylko śmieszne :D kabaret, ciekawe kto mnie zaskoczy w 2 połowie?
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Seba »

Odell pisze:No konkretnie śmiechłem po tym co odwalił Miranda, tak - śmiechłem. Bo to nie jest nawet żałosne już, tylko śmieszne :D kabaret, ciekawe kto mnie zaskoczy w 2 połowie?
Do tej sytuacji mogło nie dojść, gdyby Valero po raz setny nie wycofał piłki do tyłu. Perisic i ten przebrzydły brodacz, to dwa najsłabsze ogniwa.
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Michal_fci »

Ja już się nawet nie wkurwiam, jakoś tak obojętnie podchodzę to tego co zrobił Miranda
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: maniekfci »

no to u mnie wjeżdża polerka mumina pod akcję i gola KARAMOHA
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Seba »

Valero - Vecino, ależ to jest moc. Równie dobrze można wystawić dwie kukły.
Obrazek
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: 24. kolejka: Inter - Bologna

Post autor: Milo »

Mecz ciekawy na swój chory sposób , najważniejsze są trzy punkty .
Zabrzmi to marnie ale mam nadzieje ze Ivan odpocznie trochę od grania ,
Karaluch jest szybki ma technika ale trochę jest mentalnie jeszcze w juniorach.
ODPOWIEDZ