28 kolejka: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Orzeu »

Niedziela 20:45
Inter - Napoli

Napoli grozi poważnie wizja wyprzedzenia przez Juve, my mamy powoli nóż na gardle związany z z utrzymaniem pozycji Top-4, dlatego zapowiadają się duże emocje.Co by nie mówić Napoli będzie dużym faworytem, ale liczę, że w końcu zagramy dobry mecz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: IlCapitano »

Wynik meczu Napoli - Roma szokuje mnie i żenuje nieprawdopodobnie zarazem, bo sprawia on, że teraz te gnidy z południa będą chciały się odkuć za wszelką cenę i nasze szanse spadają do minimum.

Pozostaje wierzyć w cud.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Skepta »

naplety wyjdą nabuzowane i wpierdolą nam niemiłosiernie
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Orzeu Napoli żadna wizja nie grozi tylko już zostali wyprzedzeni a nawet już przegrali walkę o scudetto. Musisz to zrozumieć chyba bo taki wstęp do tematu meczowego to o dupę rozbić.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: sampam »

No co? Zaparkowac samolot i nie przegramy. 1 mecz pokazal, ze psucie gry Napoli akurat Interowi wychodzi:)
Aczkolwiek rzeczywiscie jakbym mial obstawiac to mysle, ze nie wygramy. Tak, wiem, swiat wstrzymal oddech po tej zaskakujacej prognozie!
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Orzeu »

Piekarz pisze:Orzeu Napoli żadna wizja nie grozi tylko już zostali wyprzedzeni a nawet już przegrali walkę o scudetto. Musisz to zrozumieć chyba bo taki wstęp do tematu meczowego to o dupę rozbić.
no chyba nie wiesz co piszesz, bo na chwilę obecną 1. Napoli 69, 2. Juventus 68
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Wiem co piszę bardzo dobrze.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: fcinter.pl »

Orzeu kompromisacja niestety, Napoli spuchło i zesrało. Wszystko wskazuje na to, że wygramy ten mecz.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

Orzeu pisze:
Piekarz pisze:Orzeu Napoli żadna wizja nie grozi tylko już zostali wyprzedzeni a nawet już przegrali walkę o scudetto. Musisz to zrozumieć chyba bo taki wstęp do tematu meczowego to o dupę rozbić.
no chyba nie wiesz co piszesz, bo na chwilę obecną 1. Napoli 69, 2. Juventus 68
Juvki mają jeden mecz mniej i spotkanie u siebie z Napoli, więc można im doliczyć 6 punktów :P Niestety Neapol się zesrał jak zawsze, więc chyba trzeba przyspieszyć koronacje judów inkasując trzy punkty w niedzielę.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Orzeu »

no póki co jednak są pierwsi, wiem że Juve ma mecz zaległy, ale na chwilę obecną Napoli jest liderem. I jako lider ze świadomością tego, że Juve ich przeskoczy niedługo na pewno się bardzo mocno zepną na nas.

A kwestia mistrzostwa i tego, że prawdopodobnie Napoli je przegra to już całkiem inna sprawa, na pewno Neapol nie odpuści w meczu z nami.
Orzeu kompromisacja niestety,
ta, spoko xD
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Gówno mnie obchodzą plany i ambicje Napoli, mogli nie przegrywać w tak haniebny sposób z Romą.
Teraz przykro mi bardzo, ale dostaną oklep od Interu. Dziękuję dobranoc. To nawet dobrze, że wyjdą nabuzowani i pod presją, dostaną dwa gongi od Icardiego i położą uszy po sobie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Klinsi64 »

miniu86 pisze:Gówno mnie obchodzą plany i ambicje Napoli, mogli nie przegrywać w tak haniebny sposób z Romą.
Teraz przykro mi bardzo, ale dostaną oklep od Interu. Dziękuję dobranoc. To nawet dobrze, że wyjdą nabuzowani i pod presją, dostaną dwa gongi od Icardiego i położą uszy po sobie.
:D jakieś przesłanki ku takiemu scenariuszowi?odpowiedzi "wyobraźnia" nie przyjmuję ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze:
miniu86 pisze:Gówno mnie obchodzą plany i ambicje Napoli, mogli nie przegrywać w tak haniebny sposób z Romą.
Teraz przykro mi bardzo, ale dostaną oklep od Interu. Dziękuję dobranoc. To nawet dobrze, że wyjdą nabuzowani i pod presją, dostaną dwa gongi od Icardiego i położą uszy po sobie.
:D jakieś przesłanki ku takiemu scenariuszowi?odpowiedzi "wyobraźnia" nie przyjmuję ;)
Miniu bardzo dobra wypowiedź, tak właśnie będzie i jest to co najmniej pewne, a Ty klinsi może nie marudź tam
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: fcinter.pl »

Ale miniu koncertowo wyjaśnił wszystkie przesłanki tego meczu, widać, że on pojmuje Calcio
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Kujon »

Mecz na szczycie a tu cisza :oops:

Pewnie będzie mało bramek jak zwykle i wynik gdzieś w okolicach 0-0 czy 1-1

Pomoc podobno wyjdzie Gagliardini-Vecino-Brozovic czyli wystawiamy naszą całą armie drewna naraz :-D

Zobaczymy czy przez 2 tygodnie treningów się coś zmieniło
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: fcinter.pl »

Easy win tak czuje
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Śniła mi się przegrana 0:2 i zmarnowana setka przez Icardiego w pierwszej połowie,

Tak już na poważnie, to nie przegramy żadnego meczu do końca sezonu ;)
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Michal_fci »

Mi się wydaje, że upokorzymy ich bardziej niż Roma. Pewności nie mam, ale tak mi się wydaje
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

W Mediolanie pamięć Astoriego uczczono przez 93 minuty... kurewsko słabe widowisko. Jedynie mały plus ode mnie dla Marcelo Brozovicia i oczywiście Skriniar jak zawsze. Napoli przegrywa Scudetto a Inter pomaga Juve co jest jeszcze bardziej frustrujace.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Już teraz śmiało można ogłosić, że piłkarzem sezonu bez wątpienia Milan Skriniar. Facet jest niesamowity.
Obrazek
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Yascarr »

Trzeba naprawdę nie mieć jaj, żeby nie zrobić nic z rozkładającym nogi Napoli. Dawno nie widziałem Napoli w takiej formie, tyle banalnych błędów z ich strony. Straszna impotencja. Zero szans na LM z takim podejściem. To jest po prostu niemożliwe żeby osiągnąć jakikolwiek postawiony sobie cel nie chcąc chociaż spróbować zrobić krzywdę u siebie Napoli. Nie róbmy sobie nadziei że to tak miało wyglądać dzisiaj ze strony Interu, oni nie mogli zrobić nic wiecej i w kolejnych meczach to potwierdzą. Na dzien dzisiejszy widzę przed Interem - Romę, Lazio i Milan. 6 miejsce będzie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: IlCapitano »

No i jest gitara, remisik brałem w ciemno przed meczem. Całkowicie ich zneutralizowaliśmy, organizacja gry w obronie na najwyższym poziomie no ale nie ma mowy o strzeleniu bramki mając w przodzie tak gównianych Perisicia i Candreve. Jakaś totalna masakra. Mogliśmy strzelić wyłącznie po jakimś stałym fragmencie, co też by się wydarzyło bo niemiłosiernie w słupek zakurwił Król Skriniar, ale nie można mieć wszystkiego.

Mocno liczyłem na Edera, ale skompromitował się bardziej niż Ivan i Antoś.

Gdyby nie pierdolone Lazio na 2:2 w 95 minucie i jeszcze bardziej chujowy Milan na 1:0 w 94 minucie to ten wynik byłby iście wybitny, a tak to musiałem zdemolować mieszkanie rozjuszony w amoku, masakra jakaś.

Pozostaje wygrać z Sampdorią za tydzień, którą sponiewierało dziś niebywale Crotone. Musimy wygrać, a jeśli nie to zrobi się nieciekawie troszkę co.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

Ogólnie niezły mecz zwłaszcza w defensywie, na wiele Napoli nie pozwoliliśmy. W ataku gorzej. juz nie chodzi o brak gola tylko o same akcje, no ale to muszą się nasi skrzydłowi obudzić. Napoli było do ogrania, szkoda słupka Skriniara najbardziej.
Jak na Inter niespodziewanie podobał mi się środek pola. Brozović i Gagliardini zapierdalali jak należy, zwłaszcza ten drugi sporo odbiorów, a ten pierwszy grał bardzo fajne długie piłki i był skoncentrowany na grze, a nie na machaniu łapami. Skrzydła niestety tradycyjnie spaliły zadanie. Icardi niewidoczny przez cały mecz, ale w sumie piłek to dobrych nie dostawał. Eder tragiczna zmiana,, jakby trochę spiął dupę to dziś byśmy pokonali Napoli. Borja Valero dobra zmiana, pare fajnych piłek, zdziwiło mnie trochę, że non stop biegał przy linii. No i na koniec zostawiłem sobie Skriniara. Gość jest niesamowity, tyle odbiorów co dziś robił to masakra. Niemalże sam z lekka pomocą Mirandy wyłączył ofensywe Napoli.

Za tydzień będzie ciężko, ale Crotone pokazało, że można.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: fcinter.pl »

A dla mnie to zagraliśmy mega chujowo, Napoli ewidentnie pod formą, zagrali słabo a my nie zrobiliśmy praktycznie nic, żeby przechylić szalę na swoją korzyść.

Nadzieje odkładam dalej, ale jeśli nie wygramy z Sampdorią, niezależnie od wyników z kolejki śmiało powiem, że do tej Ligi Mistrzów nie awansujemy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Skriniar = Bóg. Trzeba brać poprawkę na to że to tylko jeden sezon, ale jeśli utrzymałby formę to już teraz jest lepszym obrońcą niż Icardi napastnikiem.

Fajne 20-25 minut drugiej połowy i bezbarwność, wciąż wyglądało to jednak znacznie lepiej niż wszystkie nasze tegoroczne popisy, może nie składamy broni.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Saff »

Ciężko mi powiedzieć, czy remis brałbym w ciemno przed meczem, czy nie. Zważywszy na naszą obecną sytuację i fakt, że Milan powoli zaczyna nam deptać po piętach, to ten podział punktów wcale korzystny dla nas nie jest. A Napoli było dzisiaj jak najbardziej do ogrania.

In plus zdecydowanie środek pola oraz Skriniar. Przede wszystkim pozytywnie zaskoczył mnie Brozović, który raz że dobrze spisywał się w obronie, a dodatkowo ładnie momentami rozdzielał piłki do przodu. Gdyby Chorwat ogarnął się i regularnie grał na tej pozycji, to moglibyśmy mieć z niego pożytek, jak swego czasu z Motty.

Jeżeli chodzi o minusy.
Standardowo skrzydła. Już Borja więcej zdziałał tam przy linii niż Perisić z Candrevą razem wzięci.
Miranda po raz kolejny pokazał, że w lato musowo trzeba będzie ściągnąć kogoś Skriniarowi do pary, bo niestety Brazylijczyk nie jest już tak pewny, jak kiedyś.
Irytujące było zamienienie stronami D'Dambrosio i Cancelo - ani DD nie zaczął lepiej współpracować z Candrevą, a jeszcze dodatkowo Joao wyglądał chwilami jak dziecko we mgle i prosiło się, by mimo wszystko Spalletti spróbował tam Dalberta.
I na koniec Icardi. Ja rozumiem, że on żyje z podań, ale dzisiejszy mecz pokazał jak naszej drużynie brakuje charakteru, kogoś jak Cambiasso, Stanković czy Materazzi, kto wstrząsnął by resztą i zachęcił do pójścia za ciosem. A tak mamy Mauro, którego co nie uchwyciła kamera, to uśmiech przyklejony do twarzy jakby wszystko szło po jego myśli, jakby w ogóle nie miał ochoty powiększyć dorobku bramkowego.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Skriniar wybitny mecz. Z wyróżniających się zawodników to jeszcze Rafinha i Cancelo. Nie wiem jak Icardi ma strzlić tego 100. gola przy tak grających Perisiciu i Candrevie. To ewenement by tak długi okres nie zagrać dobrego meczu, Perisic ostatni gol lub asysta 3 grudnia, Candreva chyba z Udinese. To jest wręcz niemożliwe by tyle czasu tak dołować.

Remis niby nie jest zły, no ale te gole Lazio i Milanu dzisiaj trochę uwierają. Teraz to już krótka piłka: albo pokonujemy Sampdorię albo nie widzę tego 4 miejsca. Żeby spełnić cel minimum musimy w końcu zacząć wygrywać mecze i już nie ma czasu by wybierać sobie gdzie i kiedy. Nie potrafiliśmy ograć Crotone czy Spal to musimy walczyć o 3 pkt w Genui i Bergamo. Liczę na jakiś impuls i coś gratis od Spallettiego. To jest ten czas kiedy trzeba się obudzić.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: KoBa »

Szkoda sytuacji Perisica, w której wyszedł sam na sam, a sędzia gwizdnął faul, którego nie było. Kąt był ostry, ale mieliśmy przewagę 3 na 2 w tym sektorze to najpewniej byłby gol.
Ciekawe, czy Eleven będzie o tym opowiadać przez następne 10 kolejek tak jak o karnym na Ederze z Bologną czy "niepodyktowanej jedenastce" z Benevento.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Dzyl »

Skriniar pozamiatał tych karakanów. Gaglia i Brozo pozytywne zaskoczone - jednak potrafią grać w piłkę. Szkoda, że Karamoh wszedł tak późno, gdyby miał więcej czasu może być coś szarpnął, już od około 60 minuty czekałem tylko aż Spal go wpuści za Perisicia albo Candreve.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Minister »

Patrząc na ten wynik przez pryzmat tych pierdolonych punktów i okoliczności w jakie je zdobyli (mila, Lazio) to mnie krew zalewa jak pomyśle o wczorajszym meczu.

Tragiczne widowisko, tragiczny Inter w ofensywie. Napoli od kilku meczów opadało z sił i tylko dlatego możemy cieszyć się chociaż z jednego punktu, plus to, że mamy niesamowitego tarana w obronie, z dużym spokojem i inteligencją, a reszta wolała nie ryzykować ośmieszeniem i wypieprzała przed siebie co tylko mogła ( poza Cancelo).

Chwalenie naszego środka pola to jakieś kuriozum, no chyba, że w XXI w. będziemy jarać się pomocnikami, którzy jedyne co potrafią to biegać, przeszkadzać i odebrać piłkę, o jakiejkolwiek wymianie dokładnych 3 podań nie wspominając. Kumam już dlaczego Spall nie był zachwycony gdy odchodził Kondogbia. Pozbyliśmy się jedynego gościa, który oprócz odbiorów potrafił utrzymać się przy piłce i zagrać coś do przodu, a nie tylko na boki lub w aut.

Ogólnie mecz zdecydowanie na remis, bo Napoli chciało, ale gówno zrobiło przy naszym "autobusie", a my zrobiliśmy jeszcze większe gówno oprócz autobusu. Nastawienie mieliśmy ewidentnie na kontry, tylko Lucek zapomniał, że Perisić z Candrevą od kilku miechów mają problem z poruszaniem się o własnych siłach i potrzebują pierdolonego psa przewodnika żeby dojść do kibla na chacie, a gdzie dopiero wyprowadzić kontrę.

Początek drugiej połowy całkiem fajny, coś zaczęło się dziać. Potem przestój i jak przyszła końcówka gdzie Napoli się otworzyło i było kilka ciekawych okazji żeby wreszcie wyprowadzić jakąś kontrę to zawsze piłka trafiała do Edera, który koncertowo wszystko pierdolił.

I na koniec hit, hitów, który chyba tylko Lucjano Glaca rozumie, zamiana stronami DD i Cancelo: ja pierdole...
ODPOWIEDZ