28 kolejka: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: fcinter.pl »

Easy win tak czuje
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Śniła mi się przegrana 0:2 i zmarnowana setka przez Icardiego w pierwszej połowie,

Tak już na poważnie, to nie przegramy żadnego meczu do końca sezonu ;)
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Michal_fci »

Mi się wydaje, że upokorzymy ich bardziej niż Roma. Pewności nie mam, ale tak mi się wydaje
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

W Mediolanie pamięć Astoriego uczczono przez 93 minuty... kurewsko słabe widowisko. Jedynie mały plus ode mnie dla Marcelo Brozovicia i oczywiście Skriniar jak zawsze. Napoli przegrywa Scudetto a Inter pomaga Juve co jest jeszcze bardziej frustrujace.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Już teraz śmiało można ogłosić, że piłkarzem sezonu bez wątpienia Milan Skriniar. Facet jest niesamowity.
Obrazek
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Yascarr »

Trzeba naprawdę nie mieć jaj, żeby nie zrobić nic z rozkładającym nogi Napoli. Dawno nie widziałem Napoli w takiej formie, tyle banalnych błędów z ich strony. Straszna impotencja. Zero szans na LM z takim podejściem. To jest po prostu niemożliwe żeby osiągnąć jakikolwiek postawiony sobie cel nie chcąc chociaż spróbować zrobić krzywdę u siebie Napoli. Nie róbmy sobie nadziei że to tak miało wyglądać dzisiaj ze strony Interu, oni nie mogli zrobić nic wiecej i w kolejnych meczach to potwierdzą. Na dzien dzisiejszy widzę przed Interem - Romę, Lazio i Milan. 6 miejsce będzie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: IlCapitano »

No i jest gitara, remisik brałem w ciemno przed meczem. Całkowicie ich zneutralizowaliśmy, organizacja gry w obronie na najwyższym poziomie no ale nie ma mowy o strzeleniu bramki mając w przodzie tak gównianych Perisicia i Candreve. Jakaś totalna masakra. Mogliśmy strzelić wyłącznie po jakimś stałym fragmencie, co też by się wydarzyło bo niemiłosiernie w słupek zakurwił Król Skriniar, ale nie można mieć wszystkiego.

Mocno liczyłem na Edera, ale skompromitował się bardziej niż Ivan i Antoś.

Gdyby nie pierdolone Lazio na 2:2 w 95 minucie i jeszcze bardziej chujowy Milan na 1:0 w 94 minucie to ten wynik byłby iście wybitny, a tak to musiałem zdemolować mieszkanie rozjuszony w amoku, masakra jakaś.

Pozostaje wygrać z Sampdorią za tydzień, którą sponiewierało dziś niebywale Crotone. Musimy wygrać, a jeśli nie to zrobi się nieciekawie troszkę co.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

Ogólnie niezły mecz zwłaszcza w defensywie, na wiele Napoli nie pozwoliliśmy. W ataku gorzej. juz nie chodzi o brak gola tylko o same akcje, no ale to muszą się nasi skrzydłowi obudzić. Napoli było do ogrania, szkoda słupka Skriniara najbardziej.
Jak na Inter niespodziewanie podobał mi się środek pola. Brozović i Gagliardini zapierdalali jak należy, zwłaszcza ten drugi sporo odbiorów, a ten pierwszy grał bardzo fajne długie piłki i był skoncentrowany na grze, a nie na machaniu łapami. Skrzydła niestety tradycyjnie spaliły zadanie. Icardi niewidoczny przez cały mecz, ale w sumie piłek to dobrych nie dostawał. Eder tragiczna zmiana,, jakby trochę spiął dupę to dziś byśmy pokonali Napoli. Borja Valero dobra zmiana, pare fajnych piłek, zdziwiło mnie trochę, że non stop biegał przy linii. No i na koniec zostawiłem sobie Skriniara. Gość jest niesamowity, tyle odbiorów co dziś robił to masakra. Niemalże sam z lekka pomocą Mirandy wyłączył ofensywe Napoli.

Za tydzień będzie ciężko, ale Crotone pokazało, że można.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: fcinter.pl »

A dla mnie to zagraliśmy mega chujowo, Napoli ewidentnie pod formą, zagrali słabo a my nie zrobiliśmy praktycznie nic, żeby przechylić szalę na swoją korzyść.

Nadzieje odkładam dalej, ale jeśli nie wygramy z Sampdorią, niezależnie od wyników z kolejki śmiało powiem, że do tej Ligi Mistrzów nie awansujemy.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Skriniar = Bóg. Trzeba brać poprawkę na to że to tylko jeden sezon, ale jeśli utrzymałby formę to już teraz jest lepszym obrońcą niż Icardi napastnikiem.

Fajne 20-25 minut drugiej połowy i bezbarwność, wciąż wyglądało to jednak znacznie lepiej niż wszystkie nasze tegoroczne popisy, może nie składamy broni.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Saff »

Ciężko mi powiedzieć, czy remis brałbym w ciemno przed meczem, czy nie. Zważywszy na naszą obecną sytuację i fakt, że Milan powoli zaczyna nam deptać po piętach, to ten podział punktów wcale korzystny dla nas nie jest. A Napoli było dzisiaj jak najbardziej do ogrania.

In plus zdecydowanie środek pola oraz Skriniar. Przede wszystkim pozytywnie zaskoczył mnie Brozović, który raz że dobrze spisywał się w obronie, a dodatkowo ładnie momentami rozdzielał piłki do przodu. Gdyby Chorwat ogarnął się i regularnie grał na tej pozycji, to moglibyśmy mieć z niego pożytek, jak swego czasu z Motty.

Jeżeli chodzi o minusy.
Standardowo skrzydła. Już Borja więcej zdziałał tam przy linii niż Perisić z Candrevą razem wzięci.
Miranda po raz kolejny pokazał, że w lato musowo trzeba będzie ściągnąć kogoś Skriniarowi do pary, bo niestety Brazylijczyk nie jest już tak pewny, jak kiedyś.
Irytujące było zamienienie stronami D'Dambrosio i Cancelo - ani DD nie zaczął lepiej współpracować z Candrevą, a jeszcze dodatkowo Joao wyglądał chwilami jak dziecko we mgle i prosiło się, by mimo wszystko Spalletti spróbował tam Dalberta.
I na koniec Icardi. Ja rozumiem, że on żyje z podań, ale dzisiejszy mecz pokazał jak naszej drużynie brakuje charakteru, kogoś jak Cambiasso, Stanković czy Materazzi, kto wstrząsnął by resztą i zachęcił do pójścia za ciosem. A tak mamy Mauro, którego co nie uchwyciła kamera, to uśmiech przyklejony do twarzy jakby wszystko szło po jego myśli, jakby w ogóle nie miał ochoty powiększyć dorobku bramkowego.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Skriniar wybitny mecz. Z wyróżniających się zawodników to jeszcze Rafinha i Cancelo. Nie wiem jak Icardi ma strzlić tego 100. gola przy tak grających Perisiciu i Candrevie. To ewenement by tak długi okres nie zagrać dobrego meczu, Perisic ostatni gol lub asysta 3 grudnia, Candreva chyba z Udinese. To jest wręcz niemożliwe by tyle czasu tak dołować.

Remis niby nie jest zły, no ale te gole Lazio i Milanu dzisiaj trochę uwierają. Teraz to już krótka piłka: albo pokonujemy Sampdorię albo nie widzę tego 4 miejsca. Żeby spełnić cel minimum musimy w końcu zacząć wygrywać mecze i już nie ma czasu by wybierać sobie gdzie i kiedy. Nie potrafiliśmy ograć Crotone czy Spal to musimy walczyć o 3 pkt w Genui i Bergamo. Liczę na jakiś impuls i coś gratis od Spallettiego. To jest ten czas kiedy trzeba się obudzić.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: KoBa »

Szkoda sytuacji Perisica, w której wyszedł sam na sam, a sędzia gwizdnął faul, którego nie było. Kąt był ostry, ale mieliśmy przewagę 3 na 2 w tym sektorze to najpewniej byłby gol.
Ciekawe, czy Eleven będzie o tym opowiadać przez następne 10 kolejek tak jak o karnym na Ederze z Bologną czy "niepodyktowanej jedenastce" z Benevento.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Dzyl »

Skriniar pozamiatał tych karakanów. Gaglia i Brozo pozytywne zaskoczone - jednak potrafią grać w piłkę. Szkoda, że Karamoh wszedł tak późno, gdyby miał więcej czasu może być coś szarpnął, już od około 60 minuty czekałem tylko aż Spal go wpuści za Perisicia albo Candreve.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Minister »

Patrząc na ten wynik przez pryzmat tych pierdolonych punktów i okoliczności w jakie je zdobyli (mila, Lazio) to mnie krew zalewa jak pomyśle o wczorajszym meczu.

Tragiczne widowisko, tragiczny Inter w ofensywie. Napoli od kilku meczów opadało z sił i tylko dlatego możemy cieszyć się chociaż z jednego punktu, plus to, że mamy niesamowitego tarana w obronie, z dużym spokojem i inteligencją, a reszta wolała nie ryzykować ośmieszeniem i wypieprzała przed siebie co tylko mogła ( poza Cancelo).

Chwalenie naszego środka pola to jakieś kuriozum, no chyba, że w XXI w. będziemy jarać się pomocnikami, którzy jedyne co potrafią to biegać, przeszkadzać i odebrać piłkę, o jakiejkolwiek wymianie dokładnych 3 podań nie wspominając. Kumam już dlaczego Spall nie był zachwycony gdy odchodził Kondogbia. Pozbyliśmy się jedynego gościa, który oprócz odbiorów potrafił utrzymać się przy piłce i zagrać coś do przodu, a nie tylko na boki lub w aut.

Ogólnie mecz zdecydowanie na remis, bo Napoli chciało, ale gówno zrobiło przy naszym "autobusie", a my zrobiliśmy jeszcze większe gówno oprócz autobusu. Nastawienie mieliśmy ewidentnie na kontry, tylko Lucek zapomniał, że Perisić z Candrevą od kilku miechów mają problem z poruszaniem się o własnych siłach i potrzebują pierdolonego psa przewodnika żeby dojść do kibla na chacie, a gdzie dopiero wyprowadzić kontrę.

Początek drugiej połowy całkiem fajny, coś zaczęło się dziać. Potem przestój i jak przyszła końcówka gdzie Napoli się otworzyło i było kilka ciekawych okazji żeby wreszcie wyprowadzić jakąś kontrę to zawsze piłka trafiała do Edera, który koncertowo wszystko pierdolił.

I na koniec hit, hitów, który chyba tylko Lucjano Glaca rozumie, zamiana stronami DD i Cancelo: ja pierdole...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

11 ostatnich meczy bo remisu z Juve nie liczę gdyż 0-0 w Turynie było bardzo dobrym wynikiem:
bilans bramek 9-11. Dziewięć strzelonych bramek i to mówi wszystko o Interze jaki oglądamy od tamtej chwili.
Już z Udinese porażaliśmy brakiem skuteczności, a potem z każdym kolejnym meczem było tylko gorzej.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Orzeu »

Miała przyjść poprawa, niestety nie przyszła. Ale nadal jesteśmy w grze, choć z naszym terminarzem do LM awansować możemy już chyba tylko w przypadku, gdy któryś z Rzymskich klubów naprawdę spuchnie.

O ile do neutralizacji przeciwnika Spalletti przygotował nas perfekcyjnie i należy go za to pochwalić, to jeśli chodzi o ofensywę to tak jak przedmówcy zauważyli - przestaliśmy strzelać bramki, ba! przestaliśmy nawet kreować sobie sytuacje. A gdy zobaczyłem w pierwszym składzie Rafinhę i Brozovicia miałem nadzieję, że z przodu będzie lepiej :/ - główna w tym zasługa trio, które było naszym głównym atutem na początku sezonu tj. Candreva, Perisić, Icardi. No niestety jeśli nagle nie przebudzi się nikt z nich to nie będzie lepiej.

Z Sampdorią trzeba wygrać. Ale nie sądzę, że tak się stanie.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Wielkie widowisko to to nie było. Napoli słabe, a my beznadziejni w ofensywie.

Pochwalić można środek obrony i parę Brozovic/Gagliardini.

Eder, który po 5 min na boisku wygląda jakby przebiegł własnie maraton, skompromitował się niemiłosiernie.

Pozdr.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: TomHardy »

Nie rozumiem narzekania na wynik spotkania, przed meczem każdy z nas brałby remis w ciemno. Ja jestem z tego punktu zadowolony, a wkurwiony mogę być na straty w meczach z ogórami. Obrona, a zwłaszcza Skriniar zagrała bardzo dobrze i to jest na pewno na plus, na minus bezużyteczny DD. O dziwo środek pomocy również nieźle - Gaga sporo ważnych odbiorów (z podaniem po odbiorze gorzej już) i Brozovic zagrał całkiem spoko bo kilka ładnych piłek jednak podał do skrzydłowych, a to że oni kolejny raz się zesrali i raczej już się nie podetrą w tym sezonie to inna para kaloszy. Atak nie istnieje mając pare Perisic - Candreva. Mam nadzieję, że obaj odejdą po sezonie. Wolę już chyba na stałe Verdiego czy kogoś jego pokroju, który chociaż będzie nadrabiał zaangażowaniem.

Oczywiście bura należy się trenerowi. Dlaczego? A no za geniusz taktyczny jakim nas uraczył po zmianie stron czyli wymiana DD na prawą, Cancelo na lewą. Ja rozumiem, że chciał rozruszać może lewą stronę, ale efekt był odwrotny bo póki Cancelo grał na prawej to było całkiem spoko, lewa kulała, ale w 2 połowie kulały oba boki obrony bo DD jest amatorem, a Cancelo nie potrafi grać na lewej stronie co udowodnił to już kolejny mecz. Za tą zamianę Cancelo zebrał zjeby od użytkowników, a o DD cisza, który na żadnej pozycji nie potrafi zagrać przyzwoicie. I kolejnym mega taktycznym geniuszem trener popisał się dając zmiane Karamoha na 3 ostatnie minuty meczu, bo przecież skrzydła cały mecz grały tak dobrze, że Spalletti nie widział sensu robić wcześniej zmiany.

Wynik bardzo dobry biorąc pod uwagę przeciwnika (gra w ataku słabiutka), ale rozumiem wylewanie frustracji bo to, że nie przegrywamy z czołówką gówno nam da, jeśli będziemy zbierać hurtowo wpierdole od sassow, genuow czy remisow ze spalami i crotone.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

TomHardy pisze:
Oczywiście bura należy się trenerowi. Dlaczego? A no za geniusz taktyczny jakim nas uraczył po zmianie stron czyli wymiana DD na prawą, Cancelo na lewą.

Nie wiem czy chodziło tu o rozruszanie.
Stawiam bardziej na to: DD jest chyba jedynym piłkarzem w lidze, który potrafi wyłączyć Insigne z gry. Z przebiegu meczu wiemy, że to właśnie Insigne był najgroźniejszy. DD zaczął na lewej? bo zwykle Callejon gra z nami świetne mecze, wczoraj zagrał dramatycznie słabo, to Spall (wiedząc że nic po tej stronie nie grozi) po przerwie wystawił na niego Cancelo.
Swoją drogą, to ile Cancelo gubi prostych piłek woła o pomstę do nieba.
Pozdr.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Saff »

Minister pisze:Chwalenie naszego środka pola to jakieś kuriozum, no chyba, że w XXI w. będziemy jarać się pomocnikami, którzy jedyne co potrafią to biegać, przeszkadzać i odebrać piłkę, o jakiejkolwiek wymianie dokładnych 3 podań nie wspominając.
A dlaczego by nie chwalic? Ewidentnie było widać, że i Gagliardini, i Brozović za zadanie mają ustalone rozbijanie ataków Napoli i trzeba przyznać, że w destrukcji wywiązali się idealnie. Brozović w podłączaniu się do akcji też prezentował się przyzwoicie i nie jego winą jest, że partnerzy na skrzydłach od dawna grają poniżej krytyki.
TomHardy pisze:Atak nie istnieje mając pare Perisic - Candreva. Mam nadzieję, że obaj odejdą po sezonie.
Ja się zastanawiam nad jedną kwestią - czy my tak na dobrą sprawę kiedykolwiek (i mam tu na myśli jakieś ostatnie 20 lat) dobrze graliśmy skrzydłami? Zazwyczaj ten aspekt u nas kulał i nie przypominam sobie, by jakikolwiek trener cokolwiek osiągnął takim systemem.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: TomHardy »

Odet pisze:
TomHardy pisze:
Oczywiście bura należy się trenerowi. Dlaczego? A no za geniusz taktyczny jakim nas uraczył po zmianie stron czyli wymiana DD na prawą, Cancelo na lewą.

Nie wiem czy chodziło tu o rozruszanie.
Stawiam bardziej na to: DD jest chyba jedynym piłkarzem w lidze, który potrafi wyłączyć Insigne z gry. Z przebiegu meczu wiemy, że to właśnie Insigne był najgroźniejszy. DD zaczął na lewej? bo zwykle Callejon gra z nami świetne mecze, wczoraj zagrał dramatycznie słabo, to Spall (wiedząc że nic po tej stronie nie grozi) po przerwie wystawił na niego Cancelo.
Swoją drogą, to ile Cancelo gubi prostych piłek woła o pomstę do nieba.
Pozdr.

Akurat w obronie Cancelo zagrał uważam co najmniej dobrze, na obu stronach.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

TomHardy pisze:
Akurat w obronie Cancelo zagrał uważam co najmniej dobrze, na obu stronach.
Zgadzam się. Masz oczywiście rację. Spall pewnie wolał dmuchac na zimne (bo DD w obronie jest po prostu lepszy).
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Minister »

Saff pisze:
Minister pisze:Chwalenie naszego środka pola to jakieś kuriozum, no chyba, że w XXI w. będziemy jarać się pomocnikami, którzy jedyne co potrafią to biegać, przeszkadzać i odebrać piłkę, o jakiejkolwiek wymianie dokładnych 3 podań nie wspominając.
A dlaczego by nie chwalic? Ewidentnie było widać, że i Gagliardini, i Brozović za zadanie mają ustalone rozbijanie ataków Napoli i trzeba przyznać, że w destrukcji wywiązali się idealnie. Brozović w podłączaniu się do akcji też prezentował się przyzwoicie i nie jego winą jest, że partnerzy na skrzydłach od dawna grają poniżej krytyki.
A no z tym się po części zgodzę, że nawet jeżeli Brozo już coś podał to oni i tak to od razu zjebali, Gaglia odbiorów i przechwytów również miał mnóstwo, ale co to dało skoro w najlepszym wypadku potem walił w aut? Chwalenie ich za to, że zrobili minimum tego co powinni zrobić jest po prostu niepoważne. Czasy kiedy Makelele zapierdzielał jak mrówka po boisku i po przechwycie wszystko oddawał do najbliższego już dawno się skończyły i do cholery jasnej zacznijmy może wreszcie wymagać od naszych defensywnych pomocników żeby potrafili zagrać coś do przodu, wymienić między sobą przynajmniej 3-4 podania. Ten minimalizm i jaranie się takimi pierdołami jak " parę razy ładnie zagrał na skrzydło" zżera nas już od dobrych 7 lat.

Tym bardziej, że wystarczy sięgnąć pamięcią do sparingów przedsezonowych czy chociażby pierwszych kolejek żeby przypomnieć sobie, że mimo wszystko oni to potrafią/potrafili?
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Saff »

Po prostu po ostatnich meczach nawet takie pierdoły ciesza człowieka ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

Obrona na duży plus. Brozo dobrze zagrał w pomocy, potrafił odebrać piłkę, kiwnąć i dać dobre podanie. Jak zwykle nasze skrzydła czyli najważniejszy element ataku Interu zawiódł i się obsraliśmy. To co zagrał perisić to jest karygodne i tragiczne, a zszedł dopiero pod koniec meczu. Nie potrafię sobie wyjaśnić jaką wizję miał Spalletti wprowadzając karamoha za tego chorwackiego debila dopiero na koniec meczu.

Gdyby te skrzydła grały nawet na poziomie średnim to byśmy mogli to wygrać. Candreva i wrzutki międzyplanetarne na nikogo, zazwyczaj kończą się one gdzieś w okolicy autu po przeciwnej stronie oraz perisić i te wbicie piłki lewą nogą zawsze na ślepo i zawsze pod nogi przeciwników. Jak candreva się jako tako pod akcje podłączał i tą piłkę przy nodze miał, tak perisić cały mecz był ustawiony źle, każde podanie czytał źle i jego występ uważam za żałosny.

Żal było to oglądać naprawdę
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Yascarr »

Najlepszych piłkarzy cechuje powtarzalność dobrych występów. Słabi rzadko mają jakieś przebłyski. Przeciętni potrafią grać dobrze tylko przez pewien okres. Łatwo podporządkować pilkarzy Interu.

Tak na dobrą sprawę na pochwałę zasługują Skriniar i Miranda. Cancelo przesunięty na lewą zapewne po to by stworzyć na tej stronie jakieś zagrożenie z przodu, bo o ile Candreva był przynajmniej aktywny, to chorwackie gunwo robi sobie żarty. Cała reszta z przodu ma problem by wyprowadzić chociaz jeden dobry kontratak przez 90 minut odbierając tyle razy piłkę Napoli. To jest skandal.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Minister »

Saff pisze:Po prostu po ostatnich meczach nawet takie pierdoły ciesza człowieka ;)
:-D
Przykre to, ależ jakie prawdziwe.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Wywiad ze Spallettim z konkurencyjnej strony: - Wszyscy gracze, którzy trafiają do Serie A posiadają jakość. Moja wizja jakości obejmuje także osobowość i pragnienie, aby zawsze biegać z prędkością 2000 km/h. Kiedy rywalizujesz z Napoli, będziesz zmuszony grać z taką prędkością, kiedy mierzysz się z Crotone, musisz sam sobie narzucić ten standard.

- Często przeciwko słabszym zespołom wydaje nam się, że możemy dokonać wyboru, gramy wolniej, akceptujemy znacznie niższy poziom, który nie jest wystarczający do wygrywaniu spotkań, które musimy wygrać.


- Jeżeli pragniemy zakończyć sezon w pierwszej czwórce, musimy wygrać przynajmniej 6 - 7 spotkań. Nawet to może nam jednak nie wystarczyć. Musimy przywyknąć do gry z maksymalnym stresem.

- Milan Skriniar posiada wszystkie odpowiednie cechy oraz osobowość i charakter, aby je pokazać. Nadszedł czas, aby wziąć odpowiedzialność. Czasami trzeba grać, aby wygrać mecz. Z Napoli mieliśmy rzut rożny w doliczonym czasie gry, ale w polu karnym było tylko czterech naszych graczy. To była ostatnia szansa...


Pogrubione to jest właśnie to co widać gdy na Meazza przyjeżdża np takie Crotone.
Spalletti mówi o wygraniu 6-7 meczów, ciekawe czy zawodnicy są tego świadomi czy bardziej interesuje ich to co po pracy...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 28 kolejka: Inter - Napoli

Post autor: Dzyl »

Kurcze, powinni gryźć trawę jeśli naprawdę chcą zagrać w tej LM
ODPOWIEDZ