29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: miniu86 »

Ostatnia prosta bieżącego sezonu właśnie się rozpoczyna i teraz Inter czekają już wyłącznie mecze bardzo ważne. W każdym trzeba będzie wykazać wielkie zaangażowanie, wiarę i chęć zwycięstwa do ostatnich minut meczu by finalnie te 3 pkt zgarnąć.

Sampdoria to przeciwnik bardzo dla nas wymagający i nikomu nie trzeba tego za bardzo udowadniać, jednakże jeśli marzymy o LM to takie trudne sprawdziany trzeba przechodzić zwycięsko. W innym razie czeka nas LE.

Nie odczuwam jakiś wielki emocji, ale jestem bardzo ciekaw Perisicia i Candrevy, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek wcześniej zanotowali tak długą serię spotkań bez gola czy asysty, teraz zaś robią to jednocześnie. Z czysto przyrodniczej ciekawości zastanawia mnie kiedy to się skończy.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Stachoo »

Wyczuwam przypływ niesamowitej energii z zaświatów, która wskrzeszy w tym meczu dwóch wspomnianych przez Ciebie jegomościów. Zaserwują oni po 1 niesamowitej piłce do króla Icardiego i skończy się na 2 - 2.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: IlCapitano »

No panowie zaczyna się gra o życie, emocje niebywałe się zapowiadają. 100 bramka Icardiego i pewne zwycięstwo Interu to jest to czego w tej chwili pragnę. Radziłbym aby tak właśnie było.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No niestety, ale coś mi mówi, że my tego meczu nie wygramy. Dopóki Candreva i Perisic się nie obudzą, dopóty będziemy się męczyć. NIestety
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: KoBa »

Niewygodny stadion, niewygodna pora meczu, ciekawe co Spall wymyśli, ale chyba nie pośle znowu Candrevy i Perisica od pierwszej. Nie pośle? Prawda?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Minister »

Ta kolejka bardziej od ostatniej prostej może przypominać ostatni ostry zakręt, na którym tragicznie się wypierdolimy. Jak spojrzę na tabelę i z logicznego punktu widzenia dopiszę odpowiednio punkty, to kurwica mnie strzela niesamowita. Nie mam pojęcia czy jeszcze jest ktoś tak ślepo zapatrzony w ten klub, kto może jeszcze wierzyć, że skończymy w LM. Od przeszło 10 kolejek nie widziałem nawet pół plusa, który mógłby dać/utrzymać nadzieję, że coś lada moment może się zmienić.

W grudniu otwierałem już szampana, niczym milan w przerwie meczu z Liverpoolem, wydawało się to wręcz niemożliwe, nieosiągalne, niewykonalne nawet gdyby zawodnicy chcieli spieprzyć taką przewagę nad milanem, a jednak po tej kolejce wszystko wskazuje na to, że dokonają czegoś nieprawdopodobnego i na koniec sezonu staniemy się jeszcze większym pośmiewiskiem niż jesteśmy obecnie. Oni chyba zbyt dosadnie wzięli sobie do serca hasło naszego sponsora "impossible is nothing", szkoda, że kurwa od dupy strony.

LM? My się martwmy żebyśmy w ogóle wylądowali w LE. Tydzień w tydzień to samo, zakładane tematy, wyczekiwania i wielkie nadzieje, że to może wreszcie ten mecz, co może tchnąć w nas jakąkolwiek nadzieję, słodko gorzkie pierdzenie, że już najwyższy czas, ostatnia prosta, nie ma czasu na pomyłkę itp. sorry, ale na mnie już to nie działa i mimo, że będę trzymał kciuki i błagał niebiosa o jakiś dobry końcowy wynik, to zaprawdę powiadam wam, spierdolimy to niemiłosiernie, bo jak nie my to kto?

2:0
wyjmiemy autokar sprzed tygodnia z dupy, otworzymy się parę razy licząc na dobry wynik i Sampa nas wypunktuje.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Imrahil »

Dokładnie Minister. To jest ostatnia prosta obecnego sezonu, by się regularnie kompromitować. Teraz każdy mecz to jak finał, więc te obsrane gamonie chuja ugrają. Walczą na jednym froncie czyli średnio raz w tygodniu. Najwidoczniej za dużo dla tych kasztanów.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: miniu86 »

No niestety, ale Minister zmasakrował. Każdy ma to z tyłu głowy, ale pierwszy post tematu nie powinien być aż tak pesymistyczny.
Wygramy 2-1 i oba gole strzeli Marcelo Brozovic!! Wielka remontada tego zawodnika.

Tak się ostatnio zastanawiałem jaki może być najgorszy scenariusz bo to jest zawsze ten w który celuje mój ukochany Inter. Doszedłem do wniosku, że jest to: 5 lub 6 miejsce na które strąca nas w ostatniej kolejce Lazio tym samym Milan na 4. pozycji naszym kosztem. Raz, że Milan smiejacy się nam w twarz, dwa że znowu wszystko przez Lazio tak jak w 2002 roku.

Oczywiście kazdy scenariusz z Milanem przed nami będzie ciosem prosto w serce, dla interisty. Nawet jeśli oba te kluby znajdą się poza Lm.

A jaki jest wasz najgorszy scenariusz?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Minister »

No ten najgorszy scenariusz właśnie się tworzy...

Inaczej człowiek podchodzi do porażki, bez większych nadziei, marzeń itp, a inaczej gdy zaczynasz sezon w takim stylu( po raz kolejny), zawieszasz wysoko poprzeczkę, wszystko wskazuje na to, że wreszcie człowiek otrzepie się z tego gówna, którym raczyli obsypać nas przez ostatnie sezony kopacze, i w momencie w którym wydawać się może, że już nic i nikt nie jest wstanie tego spierdolić, przypominamy sobie, że jesteśmy kibicami Interu. Mówi się "jak spaść, to z wysokiego konia", no ktoś, kto to wymyślił niech się pierdolnie w łeb, bo my już tak spadamy kilka sezonów i za chuja jeszcze tego nie zrozumiałem.

Może i dramatyzuje, może i pesymizm całkowicie już mną zawładną, ale na takie wahania nastrojów na jakie naraża mnie ten klub od kilku lat, to nawet Lubnauer Kasia podczas jajeczkowania widząca Korwina na mównicy takich nie doświadczyła...
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

W piłce wszystko się może zdarzyć do końcowego wygladu tabeli, ale ważny ten mecz i 3 punkty upragnione
Gość

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Gość »

Czarodziej Czasu pisze:No niestety, ale coś mi mówi, że my tego meczu nie wygramy. Dopóki Candreva i Perisic się nie obudzą, dopóty będziemy się męczyć. NIestety
Niestety podpisuje sie pod tym co napisal Czarodziej Czasu. Jak do obrony nie mozna miec zbyt wiele zastrzezen tak nasz atak nie istnieje i jest to spowodowane przez forme tych dwoch panow.
Sampdoria ostatnio takze obnizyla nieco loty. Serce chce zwyciestwa a rozum mowi remis.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: IlCapitano »

Crotone ich ostatnio mocno obiło, ale Sampdoria u siebie, a Sampdoria na wyjeździe to dwie inne drużyny. O obronę jestem spokojny, ale jak te kreatury z przodu się nie obudzą, to nie wygramy. No bo jak można wygrywać mecze nie strzelając bramek? Masakra jakaś.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Yascarr »

Wszystko zostało już powiedziane. Sampdoria jedynie w grudniu miała słabszy okres kiedy pozwoliła Lazio i Sassuolo wywieźć 3pkt z Genui. To jest taki mecz, że nawet w dobrej formie jedzie się tam by nie przegrać. Gdyby nawet Candreva i Perisić zagrali wreszcie dobre zawody (w co nie wierzę) to myślę, że można liczyć tylko na remis.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: miniu86 »

Tak to jest jak jesteś bezzębny w ataku, nawet jeśli obrona daje radę, ale rywal widzi, że nie potrafimy im nic strzelić to atakuje odważniej i w końcu pokonuje nasze zasieki. Tak już było kilka razy w tym sezonie. Spal, Crotone czy Genoa to najświeższe przykłady.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Czarson »

Nasze szanse na top4 są znikome. Ciężko się już łudzić o zadowalający rezultat. Skrzydła prawdopodobnie obudzą się gdy już będzie jasne, że nie zrealizujemy założeń przedsezonowych. Nie będzie już presji, zaczną wychdzić dryblingi i dośrodkowania. Gardze tymi pozbawionymi ambicji piłkarzykami.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Mora »

Minister pisze:Lubnauer Kasia podczas jajeczkowania
Prześliczna Katarzyna nie jajeczkuje pewnie od 20 lat. Szkoda, że w ogóle kiedyś jajeczkowała - lewacy nie powinni się rozmnażać.

Co do meczu - stawiam 1X ze wskazaniem na 1.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: emika »

Ja to powiem tak. Jak chorwacka kurwa nie strzeli bramki lub nie będzie asystować... co ja gadam. Jak ta chorwacka kurwa na skrzydle nie wykaże zaangażowania to niech wypierdala stąd zanim go dojadę.

Co do wyniku to raczej stawiam na gola Ranocchi i przegraną 1-0
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Seba »

Tydzień temu napisałem, że do końca sezonu nie przegramy już żadnego meczu. Teraz piszę z pełną odpowiedzialnością, że jutro 3pkt. wracają do Mediolanu ;)
Obrazek
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Nie wiem jakim wynikiem zakończy się mecz,ale wiem,że dla Icardiego nie ma lepszej opcji niż strzelenie gola numer 100 na stadionie na którym trafił po raz pierwszy w Serie A.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Lopez »

Obstawiam wynik 1-2 dla Interu.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: fcinter.pl »

O KURWA
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Lopez »

Byle tylko za dużo nie strzelili bo ostatnio to się dobrze nie skończyło:P
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: mikruzzo »

CarlitosLopez pisze:Byle tylko za dużo nie strzelili bo ostatnio to się dobrze nie skończyło:P
A niech wbiją i z osiem :-D Taki Inter to się aż chce oglądać :szal:
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Lopez »

No i piękne,pewne zwycięstwo,którego się spodziewałem,ale nie w takich rozmiarach.Wszystko pięknie ładnie,ale te zmiany Spala tłumacze sobie tak,że chciał pewnie odbudować Borje,Vecino i Edera.Już wiemy na kogo będzie stawiał przed resztą sezonu.Zapomnijcie co Karomie bo już go pewnie nie zobaczymy w tym sezonie.No chyba,że w ktoś się skontuzjuje.

Perisic chyba is back.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: mikruzzo »

Boże ile trzeba było czekać na tak ŻYWE spotkanie Interu :D
Ale się doczekaliśmy!
Nareszcie wrócił TURBO Perisić, obudzony Candreva, który myślał na boisku, a nie tylko bezsensownie wrzucał.
Bardzo dobrze układała się współpraca Cancelo/Candreva jakby grali obok siebie od zawsze, szkoda jedynie tej setki Antonio w drugiej połówce, ale i tak :brawo:

No i co najbardziej cieszy to powiększenie dorobku strzeleckiego naszego Maurito :brawo:
Chłopaki oby tak do końca sezonu :flaga:
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Są na tym świecie rzeczy o którym się nawet fizjonomom nie śniło :hahaha: Nie potrafię tego pojąć :D
Dobrze weszlismy w ten mecz i modlilem sie żebyśmy nie dostali gonga po kontrze bo skończyło by się tragedią. No i sie udalo. Potem delektowalem się każdą minutą tego spotkania. Przełamał się Perisic to i Inter zagrał wreszcie świetne spotkanie. Icardiemu wychodziło dzisiaj wszystko. Nawet jak mu nie wychodziło to strzelił gola. Brozovic i Rafinha w środku pola robili dobra grę a Gagliardini świetnie ich ubezpieczał. Oby tak już zostało i ten mecz był początkiem dobrej passy. Aż szkoda że przerwa na reprezentację jest właśnie teraz.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Mora »

Niezły rozpierdol, dużo ładnych bramek - precyzyjna główka Perisicia, piętka i wolej Icardiego - palce lizać. Szkoda tylko, że centrostrzał z rzutu rożnego nie wpadł hehe Widać, że te skórokopy potrafią grać, problemem jest ich psychika i/lub motywacja.

Też nie ma co się przesadnie podniecać tym wynikiem, wpierdol od Crotone jednak nie był przypadkiem - Sampdoria wyszła dziś jakaś taka bez życia, jakby przegrali ten mecz już w szatni. Nawet specjalnie nie przeszkadzali nam w strzelaniu kolejnych bramek. Słabiutki i zarazem dziwny mecz w ich wykonaniu, ale to nie nasz problem.

Oby nie było tak jak po meczu z Chievo: wygrywamy 5:0, a później 10 meczów kaszany.

PS. Orientuje się ktoś czy w wypożyczeniu Cancelo jest zapisana jakaś konkretna kwota wykupu jego karty w letnim okienku czy Valencia będzie mogła zaśpiewać dowolną kwotę?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ten mecz uświadomić powinien nam, wszystkim, że jeśli Candreva i Perisic będą grać na swoim przyzwoitym poziomie, to do tej LM wejdziemy. Jesteśmy od nich uzależnieni i Spalletti doskonale sobie zdaje sprawę, że tutaj żadne Karamohy na dłuższą metę by nie pomogły. Ani Włoch ani Chorwat nie zagrali wybitnego meczu, ale poprawny. I oby byla to tendencja zwyżkowa.

Icardi król.

Rafinha widać było w końcówce meczu, że fizycznie nie jest gotowy, w pewnym momencie nie miał nawet siły gonić rywala. Pretensje do Spallettiego, że nie gra od 1 minuty były nieuzasadnione. Dobry mecz, ale widać, że wolno pozbywa sie piłki i nie podejmuje szybkich decyzji, przyzwyczajony do takiej gry w Barcelonie.

W końcu dobry mecz Gagliardiniego i drugi z rzędu Brozovicia. Cancelo musi zostać wykupiony.

Zostajemy w grze, ale spotkań zostało już tak mało, że nie możemy się mylić praktycznie wcale
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: IlCapitano »

W końcu pozytywna niedziela. Chociaż słowo pozytywna za słabo oddaje me odczucia, ona będzie kurwa wybitnie zajebista. 0:5 na Sampdorii, jakaś totalna masakra. Szkoda, że o tym, czy to wyskok, czy jednak ogarniemy się na końcówkę sezonu przekonamy się dopiero za dwa tygodnie, bo teraz czeka nas pierdolona przerwa na reprezentacje podrzędne, ależ pluję.

Sampdoria obsrana i dojechana, Spalletti Królu prowadź nas kuzynku zrozum.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 29. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Lopez »

Mora pisze:
PS. Orientuje się ktoś czy w wypożyczeniu Cancelo jest zapisana jakaś konkretna kwota wykupu jego karty w letnim okienku czy Valencia będzie mogła zaśpiewać dowolną kwotę?
35 mln euro podobno
ODPOWIEDZ