30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Lopez »

IlCapitano pisze:
Moja najnowsza wizja składu: Handanović - Cancelo, Skriniar, Miranda, Dalbert - Brozović, Gagliardini - Candreva, Rafinha, Perisić - Icardi.

Idealne zestawienie.Zwłaszcza podoba mi się Dalbert na lewej stronie,ale nie wierze żeby zagrał minute.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: maverik »

Czarodziej Czasu pisze:
KoBa pisze:No odkopuję temat jeszcze raz bo to już jutro, proszę ja Was.
Kontemplując jutrzejsze spotkanie doszedłem do wniosku, że przed nami trudne zadanie - pojmujący Calcio wiedzą dlaczego, reszcie tłumaczę:
W ciągu 4 dni gramy o 6 pkt. O te 6 pkt musimy zacząć grać już jutro od pierwszej minuty - nie tylko należy pokonać Hellas, ale zachować maksymalnie dużo sił przed środowymi derbami - trzeba rozpocząć mecz z pełną intensywnością - zaaplikować Weronie bramkę, potem drugą i do końca spotkania grac ekonomicznie. Trzeba to rozegrać mądrze, z chłodną głową. Milan ma wieczorem Juve i ekonomicznie to zagrać będą mogli jedynie jeśli od razu porażkę wpiszą w koszty. Hellas od początku sezonu nie wygląda poważnie, a na domiar tego w styczniu pożegnali jedynego piłkarza na poziomie Serie A jakiego mieli - Pazziniego.
Nie ośmieszaj się Koba, mamy mecz o 15:00 z podrzędnym Hellas w Mediolanie, a Milan 7 godzin później będzie grał w Turynie i na pewno tego meczu nie odpuszczą, jeśli chcą awansować do LM to muszą wygrywać w każdym meczu i nie będą odkładać czegoś na potem. Jesteśmy w dużo lepszej sytuacji i wszystko wskazuje na to, że najbliższe mecze wygramy, takie są fakty i jest to pewne
Ja bym to inaczej opisał. Mianowicie musimy to nie tyle co wygrać, ale wygrać przekonywująco, dlatego by nasi piłkarze jak i reszta środowiska Interu podbudowała się trochę mentalnie, bo jednak atmosfera wokół udziela się również piłkarzom. Każdy się boi powtórki z ostatniego 5:0, dlatego ważne jest to, żeby nasz atak wyglądał bardzo solidnie, dzięki temu pewni siebie przystąpimy do meczu z Milanem. Trzeba pokazać, że 5:0 z Sampdorią to nie był przypadek i wracamy do formy, bo jeśli będziemy się męczyć i ledwo wyszarpiemy zwycięstwo, a nie daj Boże stracimy punkty to może być powtórka z grudnia. Fajnie by było jakby Perisić znow dorzucił bramkę i asyste jak w meczu z Sampdoria no i oczywiście licze na przebudzenie Candrevy, bo tych dwóch graczy musimy mieć w formie by funkcjonować, a taki mecz jest bardzo dobrym momentem na przełamanie.
Co do samej intensywności w meczu, to raczej bez znaczenia, dogrywki w tym meczu nie będzie, więc po prostu grajmy swoje. Tak jak Czarodziej pisał, Milan ma dużo cięższe spotkanie w dodatku grają kilka godzin później i to na wyjeździe gdzie będą musieli jeszcze więcej biegać, bo Juventus już się o to postara.
A jeśli chodzi o poważnych piłkarzy których stracili to bardziej bym wybrał Caceresa, który poszedł do Lazio niż Pazziniego, który raz grał raz nie.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Odet »

TomHardy pisze:
Krzaku pisze:Odet powiem lepiej, jak się dobrze ułoży to 4 mecze i Milan będzie miał po lidze mistrzów. Ich terminarz Juve, Inter, Sassuolo i Napoli, a jak my wygramy z Hellas, Z Milan i Atalanta, remis z Torino i już mamy fajna przewagę nad Milanem ;)
Świetnie, ale Milan nie jest naszym rywalem do 4 miejsca tylko Lazio.
Świetnie, ale to jest tylko Twoje zdanie.
Pozdr.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: TomHardy »

Odet pisze:
TomHardy pisze:
Krzaku pisze:Odet powiem lepiej, jak się dobrze ułoży to 4 mecze i Milan będzie miał po lidze mistrzów. Ich terminarz Juve, Inter, Sassuolo i Napoli, a jak my wygramy z Hellas, Z Milan i Atalanta, remis z Torino i już mamy fajna przewagę nad Milanem ;)
Świetnie, ale Milan nie jest naszym rywalem do 4 miejsca tylko Lazio.
Świetnie, ale to jest tylko Twoje zdanie.
Pozdr.
A to dzwine bo jeszcze nie dawno Milan był niepowaznym klubem, wyśmiewanym przez wszystkich, a teraz co? porty pełne, że może nas przegonić?
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Michal_fci »

TomHardy pisze:
Krzaku pisze:Odet powiem lepiej, jak się dobrze ułoży to 4 mecze i Milan będzie miał po lidze mistrzów. Ich terminarz Juve, Inter, Sassuolo i Napoli, a jak my wygramy z Hellas, Z Milan i Atalanta, remis z Torino i już mamy fajna przewagę nad Milanem ;)
Świetnie, ale Milan nie jest naszym rywalem do 4 miejsca tylko Lazio.
To jak Lazio jest to już Milan, nie może?
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Orzeu »

Krzaku pisze:
TomHardy pisze:
Krzaku pisze:Odet powiem lepiej, jak się dobrze ułoży to 4 mecze i Milan będzie miał po lidze mistrzów. Ich terminarz Juve, Inter, Sassuolo i Napoli, a jak my wygramy z Hellas, Z Milan i Atalanta, remis z Torino i już mamy fajna przewagę nad Milanem ;)
Świetnie, ale Milan nie jest naszym rywalem do 4 miejsca tylko Lazio.
To jak Lazio jest to już Milan, nie może?
chciałem ich w tym momencie wyśmiać, ale spojrzałem na tabelę i zobaczyłem, że Milan ma teraz 3 mecze u siebie, a do tego w lidze 5 zwycięstw z rzędu. Co prawda nie sądzę, żeby ostatecznie zajęli 4 miejsce (prędzej stawiam, że balonik pęknie niedługo), ale należy ich traktować poważnie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: IlCapitano »

Szanse Milanu na top4 już dziś wieczorem spadną do absolutnego minimum.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze:Szanse Milanu na top4 już dziś wieczorem spadną do absolutnego minimum.
po środzie będą już tylko czysto matematyczne
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: TomHardy »

Orzeu pisze:
IlCapitano pisze:Szanse Milanu na top4 już dziś wieczorem spadną do absolutnego minimum.
po środzie będą już tylko czysto matematyczne
Chciałbym, żeby tak było ale Inter uwielbia spierdolić wszystko programowo. Jedyne co pozostaje to wiara, choć i jej już zaczyna brakować.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Lopez »

No fajnie,że na derby najbliższe nie wystarczy tylko podwoić lub potroić Icara,aby Inter nie strzelił bramki.Teraz Perisic może to zrobić tak samo jak Rafinhia.

Co do zmiany Santona,pamiętajcie,że na LM musimy mieć wychowanków w składzie więc pewnie tym podyktowane było jego wejście.Spal chce żeby grywał i mieć solidnego piłkarza a nie żeby był w klubie tylko ze względu na swój status.Poza tym przypominam,że Spall Dalberta nie chciał tylko Kolarova.

Stawianie na Edera a nie na Pinamontiego wg mnie spowodowane jest tym,że Eder jest lepszy przede wszystkim(oczywista oczywistość,ale wielu o tym zapomina),no i Pinamonti może dużo gorzej wyglądać na treningu.Rywalizacja i tyle,a nie Spall beton,Niech młody tak zasuwa,żeby Spal nie miał wyboru i musiał na niego postawić.

Od kiedy trener reprezentacji lub też w prasie pojawiało się,że Icar do kadry powołania nie dostanie to zaczął walić bramke za bramką.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: fcinter.pl »

Hellas straciło pierwszego gola w tak frajerski sposób, a Perisic tak prędko ich dobił, że chyba przestali grać na 100%. Nasi też się dziś nie przemęczali.

Brozovic 3 dobry mecz pod rząd i gdyby grał tak to mecz to nikt by wogóle nie rozwazał w styczniu jego odejścia.

Rafinha jak na 10 sporo piłek przechytuje.

Perisic świetnie się zebrał do tego strzału, bardzo dobry występ.

Candreva z Milanem chyba już strzeli. Szkoda, że on i Gaglia nie trafili dziś to siatki.

Dobrze, że nikt się nie wykartkował. Czekamy na Derby
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: miniu86 »

Super, że zadanie wykonane i są trzy punkty. Icardi drugi mecz z rzędu może około 65 minuty ze spokojem zejść z boiska. Brawo dla Perisicia bo się nam w końcu odblokował!
Porażała dzisiaj tylko nieskuteczność Candrevy i Gagliardiniego oraz bardzo durne decyzje Edera!! Mogło być 5 czy 6 do zera na spokojności.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: IlCapitano »

No przecież to było oczywiste, teraz w środę definitywnie wybijamy z głów top4 pachołkom Gattusa no i jest gitara.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Mora »

Pewne i bezdyskusyjne ogolenie frajerów, bardzo podobała mi się dzisiaj gra Cancelo, Perisić również bardzo dobrze, Icar kolejny raz zrobił swoje. 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla słabiutkiego Hellas. Nie ma się co podniecać, najtrudniejsze mecze dopiero przed nami, dopiero one pokażą nam, w którym miejscu jest ten Inter.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Jaszczu91 »

Bardzo podobał mi się ten mecz. Pewnie i szybko rozstrzygnięte spotkanie. Gra długimi momentami ładna dla oka. Swietnie pracujacy i uzupelniajacy się duet Brozovic - Gagliardini w srodku pola. Wreszcie widać lekkość w rozgrywaniu piłki. Brozo już trzeci mecz z rzędu gra bardzo dobrze i w mojej ocenie jest jednym z lepszych na boisku. Podobać mógł się także Cacelo. Inter robi się coraz bardziej Cancelo zależny. Może doczekaliśmy się nowego Maicona? Oby tylko został wykupiony bo to obok Icardiego Perisicia i Skriniara materiał na gracza top na swojej pozycji w Europie.
Pochwały oczywiście dla całej obrony bo zaliczamy 4 mecz na zero z tylu. Imponowal mi dzisiaj spokój Mirandy.

Ale oczywiście nie wszystko mi się podobało. Eder po wejściu powinien zrobić dwa gole ale raz źle się zachował w polu karnym a potem egoistyczne nie podał do Candrevy na pustaka. Właśnie Antonio najbardziej mi szkoda po tym meczu bo dzisiaj powinien strzelić. Ale chłop nie ma szczęścia w tym sezonie.
Podobał mi się za to obrazek po meczu kiedy Ambrosio i Icardi pocieszali Candreve że nie strzelił gola i cisneli trochę beke i tlumaczyli że Eder dał ciała i mu nie wyłożył. Widać że dobra atmosfera z początku sezonu wrocila.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: mikruzzo »

Świetny mecz. Kolejne 3 oczka, ale co najważniejsze powrócił Inter z rundy jesiennej a to jest najważniejsze, tym bardziej że przed nami derby i o dziwo jestem spokojny o wynik :)
Cancelo co ten gość wyprawia to jest czysta poezja!
Candreva i Gagliardini - Widać u obu sporo walki, biegania, strzelania, ogólnie duża aktywność tych graczy na murawie, ale odnoszę dziwne wrażenie że obydwoje chyba chcą za bardzo... W każdym bądź razie tak trzymać :brawo:
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: maverik »

maverik pisze:Ja bym to inaczej opisał. Mianowicie musimy to nie tyle co wygrać, ale wygrać przekonywująco, dlatego by nasi piłkarze jak i reszta środowiska Interu podbudowała się trochę mentalnie, bo jednak atmosfera wokół udziela się również piłkarzom. Każdy się boi powtórki z ostatniego 5:0, dlatego ważne jest to, żeby nasz atak wyglądał bardzo solidnie, dzięki temu pewni siebie przystąpimy do meczu z Milanem. Trzeba pokazać, że 5:0 z Sampdorią to nie był przypadek i wracamy do formy, bo jeśli będziemy się męczyć i ledwo wyszarpiemy zwycięstwo, a nie daj Boże stracimy punkty to może być powtórka z grudnia. Fajnie by było jakby Perisić znow dorzucił bramkę i asyste jak w meczu z Sampdoria no i oczywiście licze na przebudzenie Candrevy, bo tych dwóch graczy musimy mieć w formie by funkcjonować, a taki mecz jest bardzo dobrym momentem na przełamanie.
Co do samej intensywności w meczu, to raczej bez znaczenia, dogrywki w tym meczu nie będzie, więc po prostu grajmy swoje. Tak jak Czarodziej pisał, Milan ma dużo cięższe spotkanie w dodatku grają kilka godzin później i to na wyjeździe gdzie będą musieli jeszcze więcej biegać, bo Juventus już się o to postara.
A jeśli chodzi o poważnych piłkarzy których stracili to bardziej bym wybrał Caceresa, który poszedł do Lazio niż Pazziniego, który raz grał raz nie.
No i tak jak chciałem wygraliśmy przekonywująco. Dwa gole w mniej niż 15 minut, dalej pełna kontrola spotkania, jakby Candreva i Gagliardini mieli lepszą celność to spokojnie mogliśmy powtórzyć wynik z Genui. Perisic przeczytał to co napisałem, bo kolejna bramka i asysta (bądź dwie?) na jego koncie. Obrona Hellasu bez Caceresa tragicznie wygląda. Ivan sobie rajdy urządzał tam co chwilę. Na pochwałę zasługuje również Brozović, który ponownie przebiegł najwięcej km z drużyny bo prawie 13km i był chyba graczem spotkania. Widać u niego spore zaangażowanie. Jestem spokojny o wynik derbów.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: maniekfci »

forza Inter! :flaga:
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Odet »

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, ale też trzeba powiedzieć sprawiedliwie, że Hellas daremne (trudno się dziwić jak się traci bramkę w 1 min).
Co gra Brozovic to poezja. Oby tak dalej.
Teraz Milan.
Pozdr.
ODPOWIEDZ