30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: mikruzzo »

Świetny mecz. Kolejne 3 oczka, ale co najważniejsze powrócił Inter z rundy jesiennej a to jest najważniejsze, tym bardziej że przed nami derby i o dziwo jestem spokojny o wynik :)
Cancelo co ten gość wyprawia to jest czysta poezja!
Candreva i Gagliardini - Widać u obu sporo walki, biegania, strzelania, ogólnie duża aktywność tych graczy na murawie, ale odnoszę dziwne wrażenie że obydwoje chyba chcą za bardzo... W każdym bądź razie tak trzymać :brawo:
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: maverik »

maverik pisze:Ja bym to inaczej opisał. Mianowicie musimy to nie tyle co wygrać, ale wygrać przekonywująco, dlatego by nasi piłkarze jak i reszta środowiska Interu podbudowała się trochę mentalnie, bo jednak atmosfera wokół udziela się również piłkarzom. Każdy się boi powtórki z ostatniego 5:0, dlatego ważne jest to, żeby nasz atak wyglądał bardzo solidnie, dzięki temu pewni siebie przystąpimy do meczu z Milanem. Trzeba pokazać, że 5:0 z Sampdorią to nie był przypadek i wracamy do formy, bo jeśli będziemy się męczyć i ledwo wyszarpiemy zwycięstwo, a nie daj Boże stracimy punkty to może być powtórka z grudnia. Fajnie by było jakby Perisić znow dorzucił bramkę i asyste jak w meczu z Sampdoria no i oczywiście licze na przebudzenie Candrevy, bo tych dwóch graczy musimy mieć w formie by funkcjonować, a taki mecz jest bardzo dobrym momentem na przełamanie.
Co do samej intensywności w meczu, to raczej bez znaczenia, dogrywki w tym meczu nie będzie, więc po prostu grajmy swoje. Tak jak Czarodziej pisał, Milan ma dużo cięższe spotkanie w dodatku grają kilka godzin później i to na wyjeździe gdzie będą musieli jeszcze więcej biegać, bo Juventus już się o to postara.
A jeśli chodzi o poważnych piłkarzy których stracili to bardziej bym wybrał Caceresa, który poszedł do Lazio niż Pazziniego, który raz grał raz nie.
No i tak jak chciałem wygraliśmy przekonywująco. Dwa gole w mniej niż 15 minut, dalej pełna kontrola spotkania, jakby Candreva i Gagliardini mieli lepszą celność to spokojnie mogliśmy powtórzyć wynik z Genui. Perisic przeczytał to co napisałem, bo kolejna bramka i asysta (bądź dwie?) na jego koncie. Obrona Hellasu bez Caceresa tragicznie wygląda. Ivan sobie rajdy urządzał tam co chwilę. Na pochwałę zasługuje również Brozović, który ponownie przebiegł najwięcej km z drużyny bo prawie 13km i był chyba graczem spotkania. Widać u niego spore zaangażowanie. Jestem spokojny o wynik derbów.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: maniekfci »

forza Inter! :flaga:
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30 kolejka Serie A: Inter- Hellas

Post autor: Odet »

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, ale też trzeba powiedzieć sprawiedliwie, że Hellas daremne (trudno się dziwić jak się traci bramkę w 1 min).
Co gra Brozovic to poezja. Oby tak dalej.
Teraz Milan.
Pozdr.
ODPOWIEDZ