33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Klinsi64 »

KoBa pisze:Czy jakiś statystyk orientuje się jak na ten moment prezentuje się klasyfikacja czystych kont w tym sezonie? Nasz Samir ma szansę na złotą rękawicę.
16 - HANDANOVIC Reina
14 - Alisson
13 - Sportiello
12 - Dżidżio Mirakolo
11 - Buffon
10 - Szczęsny Sirigu
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: BAGGIO1 »

Trzeba przyznać, że Cagliari zaprezentowało się naprawdę fatalnie. Na ich tle wyglądaliśmy naprawdę dobrze i fajnie, że wreszcie przyszło to zwycięstwo, bo w ostatnich trzech kolejkach zasługiwaliśmy chyba jednak na trochę więcej niż dwa oczka. Kolejny raz też potwierdza się to, że jak mecz się układa pod drużynę Spalla to od razu wszystko wygląda lepiej. Muszą nauczyć się żeby robić swoje też w trudniejszych momentach. Wyjazd do Chievo wcale prosty nie będzie, bo oni jeszcze muszą oglądać się za siebie, ale nie ma wymówek, trzeba przywieźć trzy punkty do Mediolanu.

No i trzymamy dziś kciuki za niespodziankę w Rzymie, a przede wszystkim dobry mecz fiołków i zwycięstwo przed swoją publicznością.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Odet »

Powrót Brozo i od razu gra się kleiła. Choć Cagliari słabe.
Pozdr.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: maverik »

Partita perfetta, tyle w temacie. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio Inter tak zdominował rywala, że ten przez 90 minut nie zrobił nawet jednej składnej akcji. Statystyki na koniec pokazały 20-0 w sytuacjach bramkowych.
Wszyscy zagrali świetne spotkanie, no może Valero wydawał się trochę odosobniony ;) Na szczególną pochwałę zasłużyli Brozović (gracz meczu) Perisić oraz Rafinha. Karamoh wniósł sporo przebojowości, ale musi popracować nad wykończeniem i trochę mniej świrować w niektórych momentach.

PS.
Pierwszy raz z przyjemnością słuchało się duetu Święcicki&Kapica :) oby tak było zawsze. Zero bezsensownego szydzenia z Interu, a nawet wychwalanie rzeczy o które bym tych panów nie podejrzewał.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Jaszczu91 »

Oglądanie takiego Interu to czysta przyjemność. Szkoda, że piłkarze tak rzadko raczą nas świetnymi występami. Duet Rafinha - Brozović. wygląda kozacko. Takie mecze pokazują jaki potencjał drzemie w tej drużynie. Dlatego liga mistrzów powinna być formalnością a niestety nie jest. Zadziwia mnie Brozo, który należy do najlepszych piłkarzy Interu co kolejkę od meczu z Napoli.No i wreszcie dołożył pięknego gola. Rafinha pierwsze niecelne podanie notuje w 72 minucie gry! Przy nich gra Valero wygląda tak jak wygląda... Tym bardziej szkoda kontuzji Gagliardiniego.

Pozytywny akcent po raz kolejny dał Karamoah. Wiadomo, zepsuł kilka okazji ale uważam, że warto na niego stawiać. Lepiej niech zmarnuje je w wygranym meczu 4:0 wyciągnie wnioski i w dużo ważniejszym meczu da dobrą zmianę i wygra nam mecz. Zbierze doświadczenie to w przyszłości to zaprocentuje. Jeśli będzie odpowiednio pracował to w nowym sezonie będzie znaczył dużo więcej.

Z perspektywy czasu zimowe okienko okazało się nie być takie złe. Rafinha, w którego nie wierzyłem ogarnął nam grę w środku i przyznam, że nie wyobrażam sobie, że nie znajdzie się kasa na jego wykup. To samo tyczy się Cancelo. Chłopak przypomina mi Maicona. To chyba najlepszy obok Jonathana :P boczny obrońca jaki do nas trafił po erze Mourinho. Nie przeżyje jeśli stracimy go kosztem juve...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Raffal »

maverik pisze: PS.
Pierwszy raz z przyjemnością słuchało się duetu Święcicki&Kapica :) oby tak było zawsze. Zero bezsensownego szydzenia z Interu, a nawet wychwalanie rzeczy o które bym tych panów nie podejrzewał.

To że nas krytykują kiedy gramy padakę to coś normalnego - nie widzę w tym nic złego z ich strony.
Taki jest styl komentowania 11. luźny - taki jak rozmowa dwóch kolegów oglądających mecz.

Ja lubię ich słuchać zwłaszcza że faktycznie żyją tym i sięgają po głębsze źródła informacji niż Dariusz Sz.

Mecz zdominowany.
Karamorah +
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: maverik »

Raffal pisze:
maverik pisze: PS.
Pierwszy raz z przyjemnością słuchało się duetu Święcicki&Kapica :) oby tak było zawsze. Zero bezsensownego szydzenia z Interu, a nawet wychwalanie rzeczy o które bym tych panów nie podejrzewał.

To że nas krytykują kiedy gramy padakę to coś normalnego - nie widzę w tym nic złego z ich strony.
Taki jest styl komentowania 11. luźny - taki jak rozmowa dwóch kolegów oglądających mecz.

Ja lubię ich słuchać zwłaszcza że faktycznie żyją tym i sięgają po głębsze źródła informacji niż Dariusz Sz.

Mecz zdominowany.
Karamorah +
Cały sezon gramy padakę? Nie będę tutaj cytował wszelkich wypowiedzi, bo to bez sensu skoro jest od tego już temat na forum i polecam tam się udać. Nie wiem co jest też takiego fajnego w przegadaniu połowy meczu o tym co napisali na Twitterze.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Piekarz »

Inter to zespół z poważnymi zaburzeniami. To jest dalekie od normalności, żeby grać taką padakę ofensywną jak chociażby z Torino, żeby tydzień później zdominować przeciwnika tak jak wczoraj. Szczerze mówiąc ciężko mi przywołać w pamięci jakikolwiek mecz Interu, w którym rywal byłby aż tak wgnieciony w ziemię, nawet 7-0 z Sassuolo to przy tym mało. A i nawet już odchodząc od Interu, rzadko można zobaczyć aż tak jednostronne spotkanie. Statystyki statystykami, ale nawet one nie oddają jeszcze w pełni, że Cagliari nie miało absolutnie NIC w tym meczu. Było na boisku i to wszystko. Aż dziwnie się to oglądało.

Od ponad dwóch miesięcy (Bologna) wygrywamy każdy mecz, który koniecznie trzeba wygrać, więc o mecz z Chievo jestem stosunkowo spokojny, chociaż trochę mi spokój mija jak sobie przypomnę że to Inter.
Raffal pisze: Karamorah +
xD <3
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: IlCapitano »

Zrozumcie, że jak Inter wygrywa zdecydowanie i pewnie to tylko dlatego, że rywal był słaby i mogliśmy pohasać, to jest pewne. Jak wygrywają rywale, to jest kunszt ich trenerów, ich elastyczność taktyczna i uniwersalność i w ogóle.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Piter »

https://www.youtube.com/watch?v=cT539MuZFyE

Ale podnieca mnie ten komentarz, czuję że jeden z nich mocno ekscytuje się meczem i Interem, a drugi jest jakimś fachowcem i na żywo analizuje grę.
ODPOWIEDZ