34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: IlCapitano »

Nadszedł odpowiedni moment na założenie tematu, gdyż już w niedzielę kolejny mecz. Ależ się dzieje co niesłychane tempo. Tym razem jedziemy do Werony na mecz z Chievo i coś mi się zdaje, że znowu wygramy. Szkoda, że Pan Gagliardini się skontuzjował, ale powinniśmy sobie poradzić i bez niego. Po prostu musimy wygrać, rozumiecie to czy nie. Ciekawe jak dziś Rzym pogra, mam nadzieję na jakieś straty punktów, taka prawda.

Nasz skład jest w zasadzie oczywisty, poza jedną pozycją. Borja czy Vecino, to jedyna niewiadoma. Liczę na pewne zwycięstwo i kolejne 0 z tyłu. Pozdr.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No jak jedna, jesteś pewien Candrevy czy murzyna w ataku opisz
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: IlCapitano »

Zagra Tosiek Candreva to jest pewne, mogę się założyć o paczkę parówek sokołów z szynki.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Dzonyy »

Trzeba dzisiaj trzymać kciuki za Chievo bo jak wygrają to będą mieli 6 pkt przewagi nad Crotone i nie będe musieli spinać dupy na mecz z nami. Bardzo ciekawi mnie jak Spall ustawi zespół. Czy Karaluch po dobrym meczu znowu dostanie szanse ? Kto z w pomocy z Brozovicem. Mam nadzieję, że Vecino będzie zdrowy bo na Borje nie da się patrzeć. Zaliczył niesamowity regres w stosunku do początku sezonu.

Stawiam 2:0 po bramkach Icardiego.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: KoBa »

Vecino na pewno zagra, pytanie, czy od początku, sądzę, że tak. Na skrzydle jest mi obojętnie, czy zagra Jasiek czy Tosiek - ważne, by jeden zmienił drugiego relatywnie wcześnie.
Mistyczny Dzonyy wytypował nasze zwycięstwo toteż jestem spokojny.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Chievo - Roma 0:0 Chievo - Napoli 0:0 Chievo - Torino 0:0 Chievo - Atalanta 1:1 Chievo - Fiorentina 2:1 Chievo - Sampdoria 2:1 ...u siebie Osły potrafią się postawić ekipom z górnej połówki tabeli,więc gra na odpierdol raczej nie przejdzie.Mam nadzieję,że Spal postawi na Vecino i nie będzie sobie jaj robił z Valero.Mój typ : 0-1 (Brozovic)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Orzeu »

Jeżeli chcemy zagrać w Lidze Mistrzów to tutaj nie może być miejsca na wymówki że zespól jest dobry u siebie, że walczy o spadek itp. musimy to wygrać.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: miniu86 »

Dokładnie, teraz to wszystko będą egzaminy dla Interu i każdy trzeba postarać się wygrać, szczególnie, że ekipy z Rzymu nie zamierzają nam ułatwiać sprawy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: IlCapitano »

Z mojego punktu widzenia sprawa teraz się troszkę skomplikowała, bo byłem przekonany, że Lazio straci wczoraj punkty we Florencji. No niestety, najpierw kompromitacja Sportiello, a następnie ręcznik Drągowski dopełnił dzieła. Niestety, wyczuwam mocny sparing o LM do ostatniej kolejki...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Imrahil »

Nasza gra ostatnim czasy znacznie się poprawiła. Widać że, chcąc czy nie, muszą dograć sezon. Nagle Miętus zaczął strzelać, nagle Peryszit zaczął biegać, nagle obrona zaczęła grac na 0 z tyłu, nagle Brozowik zaczął grać na swoim poziomie.. No nagle same cuda w tym klubie :] Troszkę za późno Spal posadził na ławę Kandrewno, co by szybciej włochaty "nagle" wyzdrowiał z fatalnej formy.
Co do meczu, Spal wyjdzie z taktyką murowania bramki. Ogólnie prosta filozofia, na wyjeździe punkt u siebie pełna pula. Jak coś więcej ukujemy to nic tylko się cieszyć. Na moje to nie wypali ale cóż, ósmy - kolejny - sezon przejściowy nie robi na mnie wrażenia.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Piekarz »

Może być ciężko, Chievo to cyniczna drużyna, zwłaszcza u siebie i zwłaszcza jak walczy o utrzymanie. Tak czy srak sprawy się troszkę skomplikowały, bo Lazio wygrało z Fiorentiną i w sumie to już ten ich terminarz przestał wyglądać ciężko, więc brak zwycięstwa może nasze szanse na LM zredukować do bardzo skromnych niestety.

Właśnie teraz zaczyna się robić naprawdę gorąco i każdy mecz będzie o być albo nie być. Cóż, nawet jak się nie uda, to już fajnie że możemy się ekscytować końcówką sezonu...

Z ciekawości sprawdziłem sobie, ile w ostatnich dziesięciu latach potrzeba było punktów, żeby dostać się do top 4. Licząc do tyłu: 72, 67, 64, 65, 70, 62, 66, 67, 68, 66. Mamy obecnie, na pięć kolejek przed końcem ligi, 63 punkty. To tak do przemyślenia dla pewnych osób bredzących, że fakt że ciągle gramy o LM to nie zasługa Spallettiego, tylko Romy i Lazio xD
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

No zj**o się troszkę. Też mega liczyłem na Fiorę i w zasadzie przy 2-0 myślałem, że nie mogą tego przegrać, a jednak ...
Aktualnie wystarczy jedno nasze potknięcie (porażka) przy wygranych rzymu i wtedy nawet mecz bezpośredni nie będzie miał znaczenia. Miejmy jednak nadzieje, że już nie przegramy, a oni gdzieś niespodziewanie pogubią kilka oczek.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Bart »

Może się mylę, ale ja bardziej liczę na potknięcia Romy niż Lazio. Podekscytowanie historycznym półfinałem, jeszcze z Liverpoolem, który na papierze jest w ich zasięgu. Dużo siły w to włożą. Do tego mecz z Juventusem i drużynami walczącymi o utrzymanie. Lazio jest zbyt nieobliczalne, liczę na Romę i ich "mentalność zwycięzców".
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: KoBa »

Lazio ma 2 razy tyle straconych bramek co my, a mimo to są punkt przed nami. Liczyłem, że ta gra w dwa ognie w końcu przestanie przynosić im punkty, ale wczorajszy mecz we Florencji pokazuje, że już się na to w tym sezonie nie zanosi raczej.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: IlCapitano »

Tak czy inaczej panowie mamy najciekawszy sezon w Serie A od lat, bo zostało 5 kolejek do końca a tutaj:
1. Powraca temat walki o Scudetto po wczorajszej kompromitacji Juventusu w Crotone, aczkolwiek mi się nie chce wierzyć by Napoli wygrało w Turynie. Po prostu nie ten kaliber.
2. Walka o LM pomiędzy nami, a Rzymem, coś niebywałego, odczuwam ekscytację nieprawdopodobną.
3. Walka o LE, w której Milan będzie zmuszony odpierać ataki Atalanty, Fiorentiny i Sampdorii, a nawet Torino nie powinno być pomijane. Warto zauważyć, że odkąd zbawiciel Gattuso przedłużył kontrakt, Milan nie wygrał meczu, a wczoraj odnotowali 4 remis z rzędu. A jak mówiłem, że powtórzą Inter Piolego i nie ma się czym podniecać, to nie wierzyli.
4. Pasjonująca walka o utrzymanie. Benevento już wypierdala to pewne, ale 7(!) drużyn będzie się biło o utrzymanie. Coś niebywałego.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: miniu86 »

Z całą pewnością drużyny walczące o utrzymanie mocno się nagle uaktywnią i przy okazji mogą ostro namieszać drużynom w czołówce. Oby nie Interowi.

Z Lazio jest właśnie ten problem, że oni są nieobliczalni w tym sezonie. Ich największą siłą jest ilość strzelanych goli. Są w stanie wrócić praktycznie w każdym meczu gdy tylko im siądzie lub dostaną jakiś prezent, jak wczoraj we Florencji. Myślę, że przy stanie 11 na 11 wczoraj Viola by nie przegrała. Niestety gdy nagle zrobiło się więcej miejsca to naturalnym faworytem stawało się Lazio, które ma ten ogień.

Tak czy inaczej jestem zdania, że by w ogóle rozmawiać o top 4 dla nas, Inter musi najpierw pokazać, właściwą do tego zadania determinację w tych ostatnich 5 kolejkach zagrać jakby to na prawdę było 5 Finałów. Wygrywać bez względu na wszystko i nie oglądać się na tabele.
ODPOWIEDZ