GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie wiem, czy stary temat zostanie odzyskany czy nie, więc na ten czas zakładam nowy.

Nie wiem jak Wy, ale ja tak gdzieś w styczniu czy lutym mając świadomość tego co graliśmy i tego co prezentują rzymskie zespoły jeszcze raz sprawdziłem terminarz by upewnić się, że na koniec gramy z Lazio. Pomimo wielkiej nadziei i ściskania kciuków by tak nie było, gdzieś tam w środku już wtedy czułem, że ten mecz zadecyduje o wszystkim. Że nieuchronny zwrot wydarzeń i tak zaprowadzi nas do tego wyzwania.

No i jest. Cały nasz sezon 2017/2018 sprowadza się do tego jednego meczu. To on zadecyduje czy spełnimy założenia przedsezonowe(które przecież w grudniu wydawały się bardzo bezpieczne), to on zaadecyduje czy nasz kochany Inter zrobi pierwszy od wielu lat poważny krok do przodu. Krok, który może nakręcić cały biznes w Interze i zapewnić nam silną kadrę dzięki, której nie będziemy się martwić o top 4 tylko o to czy jesteśmy w stanie rzucić wyzwanie rywalowi z Turynu.
Aż ciężko uwierzyć, że o tym wszystkim zadecyduje ten jeden mecz.

Mimo swojego umiarkowanego i historycznego pesymizmu z całej siły FORZA INTERNAZIONALE! :inter: :flaga: :szal:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ja się cieszę, że nasz los zostanie rozstrzygnięty w taki a nie inny sposób. Momentami się kompromitowaliśmy, w niektórych chwilach zabrakło nam szczęścia, a w niektórych prezentowaliśmy się jak klasowa drużyna. Wygrana z Lazio pokaże, że zasługujemy na LM bardziej od nich.

Moim zdaniem w meczu z Sassuolo zawiodła jedna rzecz - za szybko się otworzyliśmy, za bardzo skupiliśmy się na tym żeby jak najprędzej zdobyć gola. Przed stratą pierwszej bramki cały czas próbowaliśmy szybko przepchać piłkę pod pole karne rywala i słabo graliśmy pressingiem, nie zabieraliśmy piłki. Druga bramka to już konsekwencją pójścia na całość.

Lazio na pewno nie będzie grało na remis. Pewnie mają świadomość, że remis wystarcza, ale nie oznacza to, że zamurują. Strata bramki bardzo skomplikuje nam życie i oby tego błędu Inter nie popełnił i zagrał żrównoważony futbol.

Dobrze, że Gagliadini wraca. Wystawiłbym go w pierwszym składzie bez dwóch zdań w tym meczu, nie mam pewności co do postawy Vecino, a w przypadku Valero obawiam się o jego kondycje fizyczną.

Oby de Vrij nie zagrał, bo Lazio popełnia mnóstwo pomyłek w defensywie, a bez Holendra powinno być jeszcze gorzej.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Orzeu »

Lazio na pewno nie będzie grało na remis. Pewnie mają świadomość, że remis wystarcza, ale nie oznacza to, że zamurują.
I ja myślę, że to będzie naszym atutem. Nie będzie murarki jak Sassuolo, więc i okazji do zdobycia bramek powinno być więcej.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: emika »

Gołomp jak Ty meczy nie oglądasz przecież.
Gość

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Gość »

To bedzie bardzo ciezki mecz.
Moja prognoza: Kto pierwszy zdobedzie bramke ten wywalczy wszystko ..czyli awans do LM
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: emika »

Co tu tak cicho. Ludzie, nie czujecie emocji?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Piter »

stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Piter9702 pisze:stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Oczywiście że to nie przypadek że nadal jesteśmy w grze. Jedyny powód to taki że Lazio jest jeszcze większymi frajerami jak my. Udowodnili to w LE oraz w meczach z Atalanta i Crotone. I w tym osobiście upatruje naszą szansę. Oczami wyobrazni już widzę tą galaretę w nogach piłkarzy obu zespołów w pierwszych minutach spotkania. Musimy w miarę szybko zdobyć gola bo inaczej to będzie bicie głową w mur . Nie mówię żeby się rzucać z szalonymi atakami ale ostry pressing od 1 minuty to obowiązek.
Chce wierzyć że Icardi udowodni nam że jest kapitanem z krwi i kości i w tym meczu zacznie budować swoją legendę nie tylko poprzez indywidualne statystyki ale w końcu coś osiągnie z tym zespołem i da coś ,,ekstra " po tym co wyczyniał z Sassuolo.. Boję się tylko że dostaniemy jakiegoś przypadkowego gonga na początku meczu i cały plan Spallettiego na mecz runie w chuja .
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: miniu86 »

Icardi przeważnie po tak słabym meczu jak z Sassuolo ma następny znacznie lepszy. Oby bo tak jak mówisz kredens dobrze by było żeby poprowadził tą drużynę do zwycięstwa w tak ważnym meczu, żeby zrobił różnicę wtedy gdy tego najbardziej potrzebujemy. To byłoby coś. Walczyć, walczyć, walczyć. Takie mecze budują klasowe drużyny.

Najgorsze co może się stać to Lazio strzelające na 1-0 bo Inter w tym sezonie po prostu nie wychodzi z takich sytuacji dobrze. To jeden z największych mankamentów tej drużyny. Tylko jeden raz w tym sezonie udało się odrobić i wygrać nomen omen na Olimpico z Romą.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: IlCapitano »

kredens2222 pisze:
Piter9702 pisze:stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Oczywiście że to nie przypadek że nadal jesteśmy w grze. Jedyny powód to taki że Lazio jest jeszcze większymi frajerami jak my.
Ale co to za herezje jakieś kuzynku, weź no opisz co czułeś pisząc to, ale tak na momencie, fast.

Na koniec poprzedniego sezonu mieliśmy 25(!) pkt straty do Romy, dzięki przejściu Pana Spallettiego do nas oni osłabli a my nadrobiliśmy dystans niebywale. Reszta to już kwestia jakości kadry, ale i tak pierwszy raz od 2010 roku gramy o coś w ostatniej kolejce sezonu.

Dziękujemy Panie Spalletti :hold:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze:
kredens2222 pisze:
Piter9702 pisze:stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Oczywiście że to nie przypadek że nadal jesteśmy w grze. Jedyny powód to taki że Lazio jest jeszcze większymi frajerami jak my.
Ale co to za herezje jakieś kuzynku, weź no opisz co czułeś pisząc to, ale tak na momencie, fast.

Na koniec poprzedniego sezonu mieliśmy 25(!) pkt straty do Romy, dzięki przejściu Pana Spallettiego do nas oni osłabli a my nadrobiliśmy dystans niebywale. Reszta to już kwestia jakości kadry, ale i tak pierwszy raz od 2010 roku gramy o coś w ostatniej kolejce sezonu.

Dziękujemy Panie Spalletti :hold:
Przecież gdyby nie Spalletti i jego głupie zmiany i wystawianie Candrevy to byśmy byli na 2 miejscu. Spal out
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

IlCapitano pisze:
kredens2222 pisze:
Piter9702 pisze:stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Oczywiście że to nie przypadek że nadal jesteśmy w grze. Jedyny powód to taki że Lazio jest jeszcze większymi frajerami jak my.
Ale co to za herezje jakieś kuzynku, weź no opisz co czułeś pisząc to, ale tak na momencie, fast.

Na koniec poprzedniego sezonu mieliśmy 25(!) pkt straty do Romy, dzięki przejściu Pana Spallettiego do nas oni osłabli a my nadrobiliśmy dystans niebywale. Reszta to już kwestia jakości kadry, ale i tak pierwszy raz od 2010 roku gramy o coś w ostatniej kolejce sezonu.

Dziękujemy Panie Spalletti :hold:
Kuzynku ale czego nie rozumiesz? ja doskonale wiem ile mieliśmy straty do Romy w zeszłym sezonie i doskonale również wiem że Luciano to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Chodzi mi jednak o co innego. Jak nazwiesz to co nasi piłkarze odwalili w meczu z Sassuolo? napiszesz ze nie wytrzymali presji , są zmęczeni sezonem czy co? dla mnie ten mecz to był pokaz nieudolności z naszej strony pomieszany z frajerstwem. Jak nazwiesz 1 pkt w meczach z Milanem oraz Torino gdzie byliśmy o klasę lepsi ? Fakty są takie że w meczach z Milanem , Torino oraz Sassuolo zdobyliśmy 1 pkt gdzie patrząc na przebieg gry aż nie wierze że nie zdobylismy tam minimum 7 pkt. Najlepsze jest to że mimo potężnego kryzysu w zimie my w tym momencie powinniśmy mieć jakieś 4-5 pkt przewagi nad Lazio i jechać tam na relaksie pokopać sobie piłką a walczymy o życie. Po meczu Lazio z Atalanta dostaliśmy prezent , wystarczyło wygrać z Sass i jechać do Rzymu po 3pkt ale nasi piłkarze już na pierwszej przeszkodzie sie wyłożyli i tylko dzięki temu że Lazio obsrało zbroje mamy o co walczyć. Kończąc już mój wywód , czy jeśli nie awansujemy do LM mając na uwadze że nie przegraliśmy żadnego meczu z czołówką ligi oprócz tego dramatycznego meczu z Juve to będzie to z naszej perspektywy frajerstwo? moim zdaniem TAK. Prawda jest taka że ten sezon bez awansu do LM będzie sezonem straconych szans , ogromnej ilości szans. Ale OK możesz mieć inne zdanie. Oczywiście jednak wierze że obijemy Lazio i wszystko pójdzie w dobrą stronę. Jak to mawiał Esteban Cambiasso - musimy zachować spokój. Pozdro
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Saff »

Rocchi sędziuje, to i tak pozamiatane.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Saff pisze:Rocchi sędziuje, to i tak pozamiatane.
Bałem się o Tagliavento i Orsato, tymczasem dostajemy tego dupka. Też się kurewsko obawiam sędziowania
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: IlCapitano »

Jezu ja już nie wyrabiam wprost z ekscytacji, to już pojutrze o tej porze będziemy świętować powrót do LM, a wy co czujecie na myśl o tym, co robicie teraz powiedzcie elo.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: maverik »

kredens2222 pisze:
IlCapitano pisze:
kredens2222 pisze:
Piter9702 pisze:stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Oczywiście że to nie przypadek że nadal jesteśmy w grze. Jedyny powód to taki że Lazio jest jeszcze większymi frajerami jak my.
Ale co to za herezje jakieś kuzynku, weź no opisz co czułeś pisząc to, ale tak na momencie, fast.

Na koniec poprzedniego sezonu mieliśmy 25(!) pkt straty do Romy, dzięki przejściu Pana Spallettiego do nas oni osłabli a my nadrobiliśmy dystans niebywale. Reszta to już kwestia jakości kadry, ale i tak pierwszy raz od 2010 roku gramy o coś w ostatniej kolejce sezonu.

Dziękujemy Panie Spalletti :hold:
Kuzynku ale czego nie rozumiesz? ja doskonale wiem ile mieliśmy straty do Romy w zeszłym sezonie i doskonale również wiem że Luciano to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Chodzi mi jednak o co innego. Jak nazwiesz to co nasi piłkarze odwalili w meczu z Sassuolo? napiszesz ze nie wytrzymali presji , są zmęczeni sezonem czy co? dla mnie ten mecz to był pokaz nieudolności z naszej strony pomieszany z frajerstwem. Jak nazwiesz 1 pkt w meczach z Milanem oraz Torino gdzie byliśmy o klasę lepsi ? Fakty są takie że w meczach z Milanem , Torino oraz Sassuolo zdobyliśmy 1 pkt gdzie patrząc na przebieg gry aż nie wierze że nie zdobylismy tam minimum 7 pkt. Najlepsze jest to że mimo potężnego kryzysu w zimie my w tym momencie powinniśmy mieć jakieś 4-5 pkt przewagi nad Lazio i jechać tam na relaksie pokopać sobie piłką a walczymy o życie. Po meczu Lazio z Atalanta dostaliśmy prezent , wystarczyło wygrać z Sass i jechać do Rzymu po 3pkt ale nasi piłkarze już na pierwszej przeszkodzie sie wyłożyli i tylko dzięki temu że Lazio obsrało zbroje mamy o co walczyć. Kończąc już mój wywód , czy jeśli nie awansujemy do LM mając na uwadze że nie przegraliśmy żadnego meczu z czołówką ligi oprócz tego dramatycznego meczu z Juve to będzie to z naszej perspektywy frajerstwo? moim zdaniem TAK. Prawda jest taka że ten sezon bez awansu do LM będzie sezonem straconych szans , ogromnej ilości szans. Ale OK możesz mieć inne zdanie. Oczywiście jednak wierze że obijemy Lazio i wszystko pójdzie w dobrą stronę. Jak to mawiał Esteban Cambiasso - musimy zachować spokój. Pozdro
Równie dobrze można to napisać od strony kibica Lazio.
Jak nazwiesz to co piłkarze Lazio odwalili w meczu z Crotone? napiszesz ze nie wytrzymali presji , są zmęczeni sezonem czy co? dla mnie ten mecz to był pokaz nieudolności z ich strony pomieszany z frajerstwem. Jak nazwiesz 1 pkt w meczach z SPAL oraz Genoa gdzie byli o klasę lepsi ? Fakty są takie że w meczach z Genoa, SPAL oraz Bologna zdobyli 2 pkt gdzie patrząc na przebieg gry aż nie wierze że nie zdobyli tam minimum 7 pkt.
itd. mógłbym zmieniać to co napisałeś. To o co mi chodzi, to że każda drużyna potraciła w takim a nie innym momencie sezonu i nie ma co do tego wracać.
Każdy tutaj piszę gdyby nie ten kryzys kryzys i kryzys. Ok przyznaję tragicznie wtedy graliśmy, ale równie dobrze mogliśmy nie mieć tego kryzysu zimą, kosztem świetnej jesieni. Koniec końców byśmy mieli dajmy na to też 69 punktów po 37. kolejkach i wtedy byłoby ok?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Maverik ale ja się zgadzam w 100% z tym co napisałeś :-D chyba nie do końca zrozumiałeś w jakim kontekście to napisałem ale uj z tym liczy się tylko niedziela 20.45 , pozdro
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: IlCapitano »

To jest po prostu jakaś totalna masakra i tyle.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ja to już nie wyrabiam z emocji a wy opiszcie
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Czarodziej Czasu pisze:
Saff pisze:Rocchi sędziuje, to i tak pozamiatane.
Bałem się o Tagliavento i Orsato, tymczasem dostajemy tego dupka. Też się kurewsko obawiam sędziowania
każdy zły sędzia xD wiecznie pokrzywdzeni przez los XD
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:
Czarodziej Czasu pisze:
Saff pisze:Rocchi sędziuje, to i tak pozamiatane.
Bałem się o Tagliavento i Orsato, tymczasem dostajemy tego dupka. Też się kurewsko obawiam sędziowania
każdy zły sędzia xD wiecznie pokrzywdzeni przez los XD
Jedyną osobą pokrzywdzona tutaj przez los jesteś Ty pango.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Moze w ogóle nie wychodźmy na mecz, przecież wiadomo że w pizde, w końcu Rocchi sędziuje to pozamiatane. On bedzie strzelal za Lazio z pewnością podobnie jak każdy sędzia. Rozpierdala mnie takie psioczenie i plakanie przed meczem juz na sędziego, bo jak da nam karnego w 90 minucie na wage zwycięstwa, to wszyscy Ci co na niego tak pieprzą teraz to obciągną mu wtedy z połykiem. Tyle w temacie, pozdro kredens.





skończmy wszędzie węszyć spiski i zagrajmy ten jeden jebany mecz porządnie, jakbyśmy grali o życie to go wygramy, peace.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Czarson »

Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
sądziłem że zaznam na forum jakiejś konstruktywnej dysputy na argumenty, ale jest tak jak myslalem, czyli jak na SB. Zero merytorycznosci i argumentów na temat, tylko same docinki w moją strone. Typowe


kraczcie kraczcie, zwalajcie wszelkie zło na sędziego juz przed meczem, żebyście kurwa przypadkiem nie wykrakali czegoś, peace ;)
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:
Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
sądziłem że zaznam na forum jakiejś konstruktywnej dysputy na argumenty, ale jest tak jak myslalem, czyli jak na SB. Zero merytorycznosci i argumentów na temat, tylko same docinki w moją strone. Typowe


kraczcie kraczcie, zwalajcie wszelkie zło na sędziego juz przed meczem, żebyście kurwa przypadkiem nie wykrakali czegoś, peace ;)
Ale jakie ty chcesz merytoryczne argumenty na takie pierdolenie co tu wypisujesz ? Czy uwazasz ze sedzia nie mial wplywu na wynik meczu z juve ? O tym wlasnie pisali wyzej chlopaki .Twoim zdaniem z juve przegralismy zapewne przez grilla u Icardiego nie ? Aleś ty glupi pango
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

kredens2222 pisze:
Odell pisze:
Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
Ale jakie ty chcesz merytoryczne argumenty na takie pierdolenie co tu wypisujesz ? Czy uwazasz ze sedzia nie mial wplywu na wynik meczu z juve ? O tym wlasnie pisali wyzej chlopaki .Twoim zdaniem z juve przegralismy zapewne przez grilla u Icardiego nie ? Aleś ty glupi pango
ty jesteś głupi chłopie. Przegralismy bo jestesmy żałośni co pokazujemy nie jeden raz juz w tym sezonie i dalismy sobie strzelic w 2 minuty 2 gole, które zresztą były prawidlowo zdobyte, wiec o czym ty w ogóle mówisz. 10 vs 11 mieliśmy wynik 2:1 i nagle w 87 minucie 2 szybkie gongi jakbysmy byli jakimis gownami z 4 ligi bez mózgu.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:
kredens2222 pisze:
Odell pisze:
Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
Ale jakie ty chcesz merytoryczne argumenty na takie pierdolenie co tu wypisujesz ? Czy uwazasz ze sedzia nie mial wplywu na wynik meczu z juve ? O tym wlasnie pisali wyzej chlopaki .Twoim zdaniem z juve przegralismy zapewne przez grilla u Icardiego nie ? Aleś ty glupi pango
ty jesteś głupi chłopie. Przegralismy bo jestesmy żałośni co pokazujemy nie jeden raz juz w tym sezonie i dalismy sobie strzelic w 2 minuty 2 gole, które zresztą były prawidlowo zdobyte, wiec o czym ty w ogóle mówisz. 10 vs 11 mieliśmy wynik 2:1 i nagle w 87 minucie 2 szybkie gongi jakbysmy byli jakimis gownami z 4 ligi bez mózgu.
Niestety jest tak jak ostatnio juz ci napisalem na SB . Jestes debilem i nie chce w tym momencie cie obrazac . To poprostu fakt. Ten wpis tylko to potwierdza. I nie daje ci to do myslenia ze nikt nie chce z toba powaznie rozmawiac tylko kreci z ciebie beke ?
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: emika »

Kurwa odel debilu pierw piszesz, że każdy by mu obciągnął a potem prujesz się, że ktoś tak napisał do Ciebie. Weź może wypierdalaj co.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Dobra, widze zaczynasz obrażać. Koniec dyskusji, nie wychodzmy lepiej na ten mecz, po chuj skoro znowu nas przekręcą :'(((((((( :cry: :cry: :cry: :cry:


kredens masz ciężką schizofrenie, wszędzie widzisz spiski. Z tej Choroszczy Cie chyba za wcześnie wypuścili i nie obrażam Cie, po prostu stwierdzam fakt, peace
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:Dobra, widze zaczynasz obrażać. Koniec dyskusji, nie wychodzmy lepiej na ten mecz, po chuj skoro znowu nas przekręcą :'(((((((( :cry: :cry: :cry: :cry:


kredens masz ciężką schizofrenie, wszędzie widzisz spiski. Z tej Choroszczy Cie chyba za wcześnie wypuścili i nie obrażam Cie, po prostu stwierdzam fakt, peace
Widzisz pango jak to z tobą jest. Za każdym razem jak starasz się ,,zabłysnąć" robisz z siebie jeszcze większego klauna.Potem płodzisz takie kwiatki jak ten grill u Icardiego i tylko sie kompromitujesz. Pisałeś coś o jakichś merytorycznych argumentach a skończyłeś jak zawsze pisząc coś o Choroszczy. Zajmij się tym w czym jesteś najlepszy czyli ładnymi chłopcami czy innymi pedalskimi akcjami. W tym jesteś wybitnie ,,merytoryczny". I już ci nie odpisze także nie produkuj się .
ODPOWIEDZ