GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Speaker »

Jest się z czego cieszyć, taki mecz na zakończenie sezonu? :smile: U mnie w pamięci sezon się zapisze calkiem milo, zwłaszcza jeszcze na ten moment gdy jutro jest szansa by cieszyć się z powrotu do CL, to już trochę czasu :smile:
Dawno liga w naszym wykonaniu nie była tak emocjonująca. Wzloty i upadki. Mecze genialne, momenty grania piłki tak atrakcyjnej dla oka, totalnej i w naszym stylu, bo moim zdaniem ta druzyna wypracowała swój sposób tłoczenia akcji. Nasz atak momentami przypomina tłoki dobrze naoliwionej i skreconej maszyny, która ma zadanie - transportować paliwo swojemu kapitanowi. Jeżeli ktoś nie wierzy to trzeba popatrzeć na tę kompilację.
https://youtu.be/B9RMBHGRWt4

Czasem mechanizm się zaciął i wtedy następował demontaż, przynajmniej ataku, bo w obronie tej drużynie; jaka pod względem straconych goli zajmuje 2. miejsce (ex.z Roma i Napoli) ciężko coś zarzucić (chyba tylko to, że i tak ok 10 goli z tych które wpadło były "ajajaj!") Jeszcze bym powiedział, że ta drużyna jest odzwierciedleniem piłkarskiej postawy Mauro, który z roku na rok się rozwija (a jak na swój wiek rola w zespole i oczekiwania które są w nim pokladane są jakie, każdy wie), olbrzymiego wysiłku Ivana Perisicia, który przebiegł niezliczone km i wylał beczki potu (bez jego udziału ciężko sobie wyobrazić naszą gre) i bohaterskiej postawy młodego gladiatora defensywy Milana Skriniara oraz momentami ekstremalnych parad Samira Batmanovicia. Wiadomo, to tak z grubsza, ale cały zespół ma swój wkład.

Co będzie jutro to będzie, ale niech ten zespół spotka się jeszcze w tym składzie w przyszłym sezonie, do tego posiłki, o których słyszymy. :]
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Alfa »

Speaker pisze:Jest się z czego cieszyć, taki mecz na zakończenie sezonu? :smile: U mnie w pamięci sezon się zapisze calkiem milo, zwłaszcza jeszcze na ten moment gdy jutro jest szansa by cieszyć się z powrotu do CL, to już trochę czasu :smile:
Dawno liga w naszym wykonaniu nie była tak emocjonująca. Wzloty i upadki. Mecze genialne, momenty grania piłki tak atrakcyjnej dla oka, totalnej i w naszym stylu, bo moim zdaniem ta druzyna wypracowała swój sposób tłoczenia akcji. Nasz atak momentami przypomina tłoki dobrze naoliwionej i skreconej maszyny, która ma zadanie - transportować paliwo swojemu kapitanowi. Jeżeli ktoś nie wierzy to trzeba popatrzeć na tę kompilację.
https://youtu.be/B9RMBHGRWt4

Czasem mechanizm się zaciął i wtedy następował demontaż, przynajmniej ataku, bo w obronie tej drużynie; jaka pod względem straconych goli zajmuje 2. miejsce (ex.z Roma i Napoli) ciężko coś zarzucić (chyba tylko to, że i tak ok 10 goli z tych które wpadło były "ajajaj!") Jeszcze bym powiedział, że ta drużyna jest odzwierciedleniem piłkarskiej postawy Mauro, który z roku na rok się rozwija (a jak na swój wiek rola w zespole i oczekiwania które są w nim pokladane są jakie, każdy wie), olbrzymiego wysiłku Ivana Perisicia, który przebiegł niezliczone km i wylał beczki potu (bez jego udziału ciężko sobie wyobrazić naszą gre) i bohaterskiej postawy młodego gladiatora defensywy Milana Skriniara oraz momentami ekstremalnych parad Samira Batmanovicia. Wiadomo, to tak z grubsza, ale cały zespół ma swój wkład.

Co będzie jutro to będzie, ale niech ten zespół spotka się jeszcze w tym składzie w przyszłym sezonie, do tego posiłki, o których słyszymy. :]
kuzynku to jest lepsze https://www.youtube.com/watch?v=UQPFY4EswH4
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Imrahil »

No no, nastał dziś ten Judgement Day. Jeszcze tego dnia się dowiemy, czy Inter wrócił do grona poważnych klubów, czy nadal woli tkwić w strefie ligowego pośmiewiska. Otrzymamy pytanie, czy chcemy zrobić krok do przodu, czy też znów cofnąć się o dwa. Ktoś powie, że Nerazzurri i bez awansu zrobił postęp. Owszem. Nie zmieniliśmy 3 razy trenera w ciągu sezonu, a momentami nasza gra nie była zależna od popularnego farta. Jednak to wszystko wciąż za mało. Po tak przekonującej rundzie jesiennej, nie powinno dojść do sytuacji obecnej. Z tego trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski, a nie liczyć wszystko na ostatnią kartę. Kto, co, jak i dlaczego to na ten moment, na ten dzień, nie jest istotne - to temat do analizy na mercato - niech dziś kurwa pokażą, że potrafią wygrać, a kibice resztę wybaczą.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: maniekfci »

OSTATNI MECZ Z lacjo W OSTATNIEJ KOLEJCE PRZEGRALIŚMY, ZATEM DZISIAJ ŁAMAK I WYGRYWAMY, POZDRO ZONIU
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: IlCapitano »

No ja to kiedy przyjdzie moment kopnięcia w kalendarz, to na łożu śmierci z czystym sumieniem będę mógł wysapać, że kochałem szczerze Inter Przenajświętszy, a ilu z Was mogło by zrobić to samo, czekam na opisy.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: fcinter.pl »

PO PROSTU TO ZRÓBMY ACO
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Mora »

Arcyważny mecz, który zadecyduje o najbliższej przyszłości klubu. Wygrana da upragnioną LM, kilkadziesiąt milionów euro, pozostanie najlepszych piłkarzy, większe możliwości na rynku transferowym, prestiż, Inter będzie mógł wejść na wyższy poziom jako klub. Remis bądź porażka oznaczać będzie męczenie się z kozojebcami w LE, dziurę w budżecie, możliwe odejście Icardiego lub/i Skriniara, biedne mercato, a klub po raz kolejny zatrzyma się w rozwoju - a kto się nie rozwija, ten się cofa.

Oby się nie zesrali jak z Sassuolo, oby udźwignęli presję...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: TomHardy »

Dzisiaj jest ten dzień, ten mecz w którym wszystkie animozje schodzą na bok. Dzień, w którym bez wyjątku należy wspierać, kibicować i trzymać kciuki za każdego Interiste, który wyjdzie na boisko, ale także za Lucjana żeby w tym meczu pokazał, że w najważniejszym momencie sezonu ma to coś czym zaskoczy Lazio i zapracuje na szacunek i uznanie niewiernych. (w tym mnie).

Wiele ciężkich słów zostało wypowiedzianych podczas tego sezonu, wielu piłkarzy zawiodło i nie spełniło oczekiwań, ale to wszystko choć na chwilę idzie w zapomnienie, a jeśli uda się wywalczyć upragniony awans to pewnie wiele z tych złych zostanie wybaczonych. "W życiu piękne są tylko chwile" jak śpiewał Rysiek Riedel i mam nadzieję, że po końcowym gwizdku to My - Interiści będziemy je przeżywać.

Od finału LM w 2010 graliśmy wiele ważnych spotkań, ale chyba żadne nie miało takiej rangi jak teraz. Dobra postawa z czołówką nie da nic, jeśli po prostu nie wygramy dzisiejszego wieczoru.

Cytując klasyka: "Hej Inter, jazda z k....i (lacjalami)"!
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Gramy o swoją przyszłość ! Po prostu o dziś o 22.30 chcę zaryczeć.... GRANDE INTER ! :flaga:

Tyle jak na razie w temacie.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: and1 »

Powtórzyć wynik z z 21 Maja 2017!
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Zainwestowałem w ligę mistrzów dla Interu 200 zł i postawiłem na Lazio 1X. Więc nie ma bata dzisiaj pewna dwójeczka :)
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: mikruzzo »

Ciśnienie przed meczem ogromne. To musi być zwycięstwo :!: FORZA NERAZZURRI :inter:
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: mio85 »

Ta drużyna już pokazała w tym sezonie kilkukrotnie, że nie ma jaj. Dziś może uratować honor. Żeby zachować dramaturgię tego niezdrowego dla serca sezonu do końca, obstawiam zwycięstwo po golu Candrevy w doliczonym czasie gry ;)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Lopez »

Lazio - Inter 0-2
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Saff »

Pomijam ogólnie nasza gre, bo nie ma co tu sie rozpisywac, ale czy tylko mnie drazni ostatnio Handanovic? Przy wolnym SMS zero reakcji, przy golu Andersona zero reakcji.
Rozumiem, ze nie raz nam dupe ratował i ratuje, ale no cholera, nie tak to powinno wyglądac.
Gość

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Gość »

Saff pisze:Pomijam ogólnie nasza gre, bo nie ma co tu sie rozpisywac, ale czy tylko mnie drazni ostatnio Handanovic? Przy wolnym SMS zero reakcji, przy golu Andersona zero reakcji.
Rozumiem, ze nie raz nam dupe ratował i ratuje, ale no cholera, nie tak to powinno wyglądac.
A co on kurwa miał tam zrobić ? Teleportować się ? Ja
Neraz1908
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2007, 12:07

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Neraz1908 »

WRACAMY , BRAWO !!!!!
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie wierzę!!! Ale to jest kurwa budujące! Wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Speaker »

Hahaha! JEEEEEEEEEEEEEEEESSTTTTTTTT!!!!!!
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wiedziałem, że awansujemy, wiedziałem!!!
Pazza Inter!!!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Piter »

Mówiłem wam, że Inter wygra bo to jest ustawione. Nasza porażka z sassuolo + remisy lazio, a dzisiaj typowy łamak pierwsza połowa/cały mecz.
Na potwierdzenie swojej tezy wklejam wam kupon dzisiejszy grany przeze mnie
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B935882
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Pinturicchio »

Chapeau bas, zajebisty mecz w ten niedzielny wieczór. Gratulacje powrotu do LM, będzie bardzo ciekawie. W końcu Serie A ma szansę wrócić na szczyt.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Saff »

Gość pisze:
Saff pisze:Pomijam ogólnie nasza gre, bo nie ma co tu sie rozpisywac, ale czy tylko mnie drazni ostatnio Handanovic? Przy wolnym SMS zero reakcji, przy golu Andersona zero reakcji.
Rozumiem, ze nie raz nam dupe ratował i ratuje, ale no cholera, nie tak to powinno wyglądac.
A co on kurwa miał tam zrobić ? Teleportować się ? Ja
Nie, po prostu zareagowac, a nie tepo patrzec sie na piłke.

Jest awans do LM, ale z przekroju całego spotkania, to raczej mało sprawiedliwy wynik dla Lazio. Nie zebym specjalnie sie tym martwił.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: mio85 »

Hahaha dużo się nie pomyliłem! Kto by pomyśłał, że kanciasta głowa Veccino wprowadzi nas do raju. De Vrij - najlepszy transfer Interu w ostatnich latach :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Ktoś tam pierdolił na Rocchiego przed meczem ;)


brawo Inter!!!!!!!! w końcu ja pierdole
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Dzyl »

Piter9702 pisze:Mówiłem wam, że Inter wygra bo to jest ustawione. Nasza porażka z sassuolo + remisy lazio, a dzisiaj typowy łamak pierwsza połowa/cały mecz.
Na potwierdzenie swojej tezy wklejam wam kupon dzisiejszy grany przeze mnie
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B935882
Też gdzieś głęboko miałem taką teorię w głowie. Szacun za postawienie 5 stówek i gratulacje zgarnięcia niezłej kasy :) Gramy w LM, mam nadzieję, ze Rafał i Cancelo zostaną i pożegnamy Edera, Candreve, Santona.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Dzonyy »

Cud! Graliśmy słabo, ale się udało i to jest najważniejsze. INTER IS COMING!

P.S Z tego miejsce chciałbym życzyć ogromnego murzyńskiego chuja w dupie wszystkim tym shoutboxowym cipą, która od 10 minuty pisały, że koniec sezonu!

FORZA INTER!
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Blablarzynca »

Ja pierdole, ale meczycho. Co za emocje. Graliśmy kaszane, nie ma co ukrywać, byliśmy dzisiaj słabsi, ale jakimś cudem dzisiaj wygraliśmy. No bo jak można wygrać w Rzymie z tak świetnie grającym Lazio, grając przy tym tak chujowo? Musiałem się znieczulić podczas i przed meczem, bo nie dałbym rady xD To tak na gorąco. Głębsze analizy poproszę jutro :D
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: marcinek91081 »

GRANDE INTER :szal: ............ pijemy Panowie !!!!
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jaszczu91 pisze:Zainwestowałem w ligę mistrzów dla Interu 200 zł i postawiłem na Lazio 1X. Więc nie ma bata dzisiaj pewna dwójeczka :)

Wiecie komu podziękować :-D

Jak tu nie kochać tego klubu ? Człowiek dostaje niemilosiernego liścia w mordę z Sassuolo czy Juve a potem nasz Inter serwuje nam takie KAPITALNE emocje zakończone Happy endem. Tylko piłka nożna pisze takie piękne scenariusze.
Mamy To! The Cheeeeempioooons !!!! :brawo:
ODPOWIEDZ