GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: maverik »

kredens2222 pisze:
IlCapitano pisze:
kredens2222 pisze:
Piter9702 pisze:stawiam duży hajs na Inter, to nie przypadek że mimo tylu wpadek ciągle jesteśmy w grze
Oczywiście że to nie przypadek że nadal jesteśmy w grze. Jedyny powód to taki że Lazio jest jeszcze większymi frajerami jak my.
Ale co to za herezje jakieś kuzynku, weź no opisz co czułeś pisząc to, ale tak na momencie, fast.

Na koniec poprzedniego sezonu mieliśmy 25(!) pkt straty do Romy, dzięki przejściu Pana Spallettiego do nas oni osłabli a my nadrobiliśmy dystans niebywale. Reszta to już kwestia jakości kadry, ale i tak pierwszy raz od 2010 roku gramy o coś w ostatniej kolejce sezonu.

Dziękujemy Panie Spalletti :hold:
Kuzynku ale czego nie rozumiesz? ja doskonale wiem ile mieliśmy straty do Romy w zeszłym sezonie i doskonale również wiem że Luciano to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Chodzi mi jednak o co innego. Jak nazwiesz to co nasi piłkarze odwalili w meczu z Sassuolo? napiszesz ze nie wytrzymali presji , są zmęczeni sezonem czy co? dla mnie ten mecz to był pokaz nieudolności z naszej strony pomieszany z frajerstwem. Jak nazwiesz 1 pkt w meczach z Milanem oraz Torino gdzie byliśmy o klasę lepsi ? Fakty są takie że w meczach z Milanem , Torino oraz Sassuolo zdobyliśmy 1 pkt gdzie patrząc na przebieg gry aż nie wierze że nie zdobylismy tam minimum 7 pkt. Najlepsze jest to że mimo potężnego kryzysu w zimie my w tym momencie powinniśmy mieć jakieś 4-5 pkt przewagi nad Lazio i jechać tam na relaksie pokopać sobie piłką a walczymy o życie. Po meczu Lazio z Atalanta dostaliśmy prezent , wystarczyło wygrać z Sass i jechać do Rzymu po 3pkt ale nasi piłkarze już na pierwszej przeszkodzie sie wyłożyli i tylko dzięki temu że Lazio obsrało zbroje mamy o co walczyć. Kończąc już mój wywód , czy jeśli nie awansujemy do LM mając na uwadze że nie przegraliśmy żadnego meczu z czołówką ligi oprócz tego dramatycznego meczu z Juve to będzie to z naszej perspektywy frajerstwo? moim zdaniem TAK. Prawda jest taka że ten sezon bez awansu do LM będzie sezonem straconych szans , ogromnej ilości szans. Ale OK możesz mieć inne zdanie. Oczywiście jednak wierze że obijemy Lazio i wszystko pójdzie w dobrą stronę. Jak to mawiał Esteban Cambiasso - musimy zachować spokój. Pozdro
Równie dobrze można to napisać od strony kibica Lazio.
Jak nazwiesz to co piłkarze Lazio odwalili w meczu z Crotone? napiszesz ze nie wytrzymali presji , są zmęczeni sezonem czy co? dla mnie ten mecz to był pokaz nieudolności z ich strony pomieszany z frajerstwem. Jak nazwiesz 1 pkt w meczach z SPAL oraz Genoa gdzie byli o klasę lepsi ? Fakty są takie że w meczach z Genoa, SPAL oraz Bologna zdobyli 2 pkt gdzie patrząc na przebieg gry aż nie wierze że nie zdobyli tam minimum 7 pkt.
itd. mógłbym zmieniać to co napisałeś. To o co mi chodzi, to że każda drużyna potraciła w takim a nie innym momencie sezonu i nie ma co do tego wracać.
Każdy tutaj piszę gdyby nie ten kryzys kryzys i kryzys. Ok przyznaję tragicznie wtedy graliśmy, ale równie dobrze mogliśmy nie mieć tego kryzysu zimą, kosztem świetnej jesieni. Koniec końców byśmy mieli dajmy na to też 69 punktów po 37. kolejkach i wtedy byłoby ok?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Maverik ale ja się zgadzam w 100% z tym co napisałeś :-D chyba nie do końca zrozumiałeś w jakim kontekście to napisałem ale uj z tym liczy się tylko niedziela 20.45 , pozdro
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: IlCapitano »

To jest po prostu jakaś totalna masakra i tyle.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ja to już nie wyrabiam z emocji a wy opiszcie
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Czarodziej Czasu pisze:
Saff pisze:Rocchi sędziuje, to i tak pozamiatane.
Bałem się o Tagliavento i Orsato, tymczasem dostajemy tego dupka. Też się kurewsko obawiam sędziowania
każdy zły sędzia xD wiecznie pokrzywdzeni przez los XD
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:
Czarodziej Czasu pisze:
Saff pisze:Rocchi sędziuje, to i tak pozamiatane.
Bałem się o Tagliavento i Orsato, tymczasem dostajemy tego dupka. Też się kurewsko obawiam sędziowania
każdy zły sędzia xD wiecznie pokrzywdzeni przez los XD
Jedyną osobą pokrzywdzona tutaj przez los jesteś Ty pango.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Moze w ogóle nie wychodźmy na mecz, przecież wiadomo że w pizde, w końcu Rocchi sędziuje to pozamiatane. On bedzie strzelal za Lazio z pewnością podobnie jak każdy sędzia. Rozpierdala mnie takie psioczenie i plakanie przed meczem juz na sędziego, bo jak da nam karnego w 90 minucie na wage zwycięstwa, to wszyscy Ci co na niego tak pieprzą teraz to obciągną mu wtedy z połykiem. Tyle w temacie, pozdro kredens.





skończmy wszędzie węszyć spiski i zagrajmy ten jeden jebany mecz porządnie, jakbyśmy grali o życie to go wygramy, peace.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Czarson »

Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
sądziłem że zaznam na forum jakiejś konstruktywnej dysputy na argumenty, ale jest tak jak myslalem, czyli jak na SB. Zero merytorycznosci i argumentów na temat, tylko same docinki w moją strone. Typowe


kraczcie kraczcie, zwalajcie wszelkie zło na sędziego juz przed meczem, żebyście kurwa przypadkiem nie wykrakali czegoś, peace ;)
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:
Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
sądziłem że zaznam na forum jakiejś konstruktywnej dysputy na argumenty, ale jest tak jak myslalem, czyli jak na SB. Zero merytorycznosci i argumentów na temat, tylko same docinki w moją strone. Typowe


kraczcie kraczcie, zwalajcie wszelkie zło na sędziego juz przed meczem, żebyście kurwa przypadkiem nie wykrakali czegoś, peace ;)
Ale jakie ty chcesz merytoryczne argumenty na takie pierdolenie co tu wypisujesz ? Czy uwazasz ze sedzia nie mial wplywu na wynik meczu z juve ? O tym wlasnie pisali wyzej chlopaki .Twoim zdaniem z juve przegralismy zapewne przez grilla u Icardiego nie ? Aleś ty glupi pango
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

kredens2222 pisze:
Odell pisze:
Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
Ale jakie ty chcesz merytoryczne argumenty na takie pierdolenie co tu wypisujesz ? Czy uwazasz ze sedzia nie mial wplywu na wynik meczu z juve ? O tym wlasnie pisali wyzej chlopaki .Twoim zdaniem z juve przegralismy zapewne przez grilla u Icardiego nie ? Aleś ty glupi pango
ty jesteś głupi chłopie. Przegralismy bo jestesmy żałośni co pokazujemy nie jeden raz juz w tym sezonie i dalismy sobie strzelic w 2 minuty 2 gole, które zresztą były prawidlowo zdobyte, wiec o czym ty w ogóle mówisz. 10 vs 11 mieliśmy wynik 2:1 i nagle w 87 minucie 2 szybkie gongi jakbysmy byli jakimis gownami z 4 ligi bez mózgu.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:
kredens2222 pisze:
Odell pisze:
Czarson pisze:Nie Odell, tylko ty byłbyś w stanie obciągnąć temu sędziemu z połykiem.
Ale jakie ty chcesz merytoryczne argumenty na takie pierdolenie co tu wypisujesz ? Czy uwazasz ze sedzia nie mial wplywu na wynik meczu z juve ? O tym wlasnie pisali wyzej chlopaki .Twoim zdaniem z juve przegralismy zapewne przez grilla u Icardiego nie ? Aleś ty glupi pango
ty jesteś głupi chłopie. Przegralismy bo jestesmy żałośni co pokazujemy nie jeden raz juz w tym sezonie i dalismy sobie strzelic w 2 minuty 2 gole, które zresztą były prawidlowo zdobyte, wiec o czym ty w ogóle mówisz. 10 vs 11 mieliśmy wynik 2:1 i nagle w 87 minucie 2 szybkie gongi jakbysmy byli jakimis gownami z 4 ligi bez mózgu.
Niestety jest tak jak ostatnio juz ci napisalem na SB . Jestes debilem i nie chce w tym momencie cie obrazac . To poprostu fakt. Ten wpis tylko to potwierdza. I nie daje ci to do myslenia ze nikt nie chce z toba powaznie rozmawiac tylko kreci z ciebie beke ?
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: emika »

Kurwa odel debilu pierw piszesz, że każdy by mu obciągnął a potem prujesz się, że ktoś tak napisał do Ciebie. Weź może wypierdalaj co.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Skepta »

Dobra, widze zaczynasz obrażać. Koniec dyskusji, nie wychodzmy lepiej na ten mecz, po chuj skoro znowu nas przekręcą :'(((((((( :cry: :cry: :cry: :cry:


kredens masz ciężką schizofrenie, wszędzie widzisz spiski. Z tej Choroszczy Cie chyba za wcześnie wypuścili i nie obrażam Cie, po prostu stwierdzam fakt, peace
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:Dobra, widze zaczynasz obrażać. Koniec dyskusji, nie wychodzmy lepiej na ten mecz, po chuj skoro znowu nas przekręcą :'(((((((( :cry: :cry: :cry: :cry:


kredens masz ciężką schizofrenie, wszędzie widzisz spiski. Z tej Choroszczy Cie chyba za wcześnie wypuścili i nie obrażam Cie, po prostu stwierdzam fakt, peace
Widzisz pango jak to z tobą jest. Za każdym razem jak starasz się ,,zabłysnąć" robisz z siebie jeszcze większego klauna.Potem płodzisz takie kwiatki jak ten grill u Icardiego i tylko sie kompromitujesz. Pisałeś coś o jakichś merytorycznych argumentach a skończyłeś jak zawsze pisząc coś o Choroszczy. Zajmij się tym w czym jesteś najlepszy czyli ładnymi chłopcami czy innymi pedalskimi akcjami. W tym jesteś wybitnie ,,merytoryczny". I już ci nie odpisze także nie produkuj się .
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Speaker »

Jest się z czego cieszyć, taki mecz na zakończenie sezonu? :smile: U mnie w pamięci sezon się zapisze calkiem milo, zwłaszcza jeszcze na ten moment gdy jutro jest szansa by cieszyć się z powrotu do CL, to już trochę czasu :smile:
Dawno liga w naszym wykonaniu nie była tak emocjonująca. Wzloty i upadki. Mecze genialne, momenty grania piłki tak atrakcyjnej dla oka, totalnej i w naszym stylu, bo moim zdaniem ta druzyna wypracowała swój sposób tłoczenia akcji. Nasz atak momentami przypomina tłoki dobrze naoliwionej i skreconej maszyny, która ma zadanie - transportować paliwo swojemu kapitanowi. Jeżeli ktoś nie wierzy to trzeba popatrzeć na tę kompilację.
https://youtu.be/B9RMBHGRWt4

Czasem mechanizm się zaciął i wtedy następował demontaż, przynajmniej ataku, bo w obronie tej drużynie; jaka pod względem straconych goli zajmuje 2. miejsce (ex.z Roma i Napoli) ciężko coś zarzucić (chyba tylko to, że i tak ok 10 goli z tych które wpadło były "ajajaj!") Jeszcze bym powiedział, że ta drużyna jest odzwierciedleniem piłkarskiej postawy Mauro, który z roku na rok się rozwija (a jak na swój wiek rola w zespole i oczekiwania które są w nim pokladane są jakie, każdy wie), olbrzymiego wysiłku Ivana Perisicia, który przebiegł niezliczone km i wylał beczki potu (bez jego udziału ciężko sobie wyobrazić naszą gre) i bohaterskiej postawy młodego gladiatora defensywy Milana Skriniara oraz momentami ekstremalnych parad Samira Batmanovicia. Wiadomo, to tak z grubsza, ale cały zespół ma swój wkład.

Co będzie jutro to będzie, ale niech ten zespół spotka się jeszcze w tym składzie w przyszłym sezonie, do tego posiłki, o których słyszymy. :]
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Alfa »

Speaker pisze:Jest się z czego cieszyć, taki mecz na zakończenie sezonu? :smile: U mnie w pamięci sezon się zapisze calkiem milo, zwłaszcza jeszcze na ten moment gdy jutro jest szansa by cieszyć się z powrotu do CL, to już trochę czasu :smile:
Dawno liga w naszym wykonaniu nie była tak emocjonująca. Wzloty i upadki. Mecze genialne, momenty grania piłki tak atrakcyjnej dla oka, totalnej i w naszym stylu, bo moim zdaniem ta druzyna wypracowała swój sposób tłoczenia akcji. Nasz atak momentami przypomina tłoki dobrze naoliwionej i skreconej maszyny, która ma zadanie - transportować paliwo swojemu kapitanowi. Jeżeli ktoś nie wierzy to trzeba popatrzeć na tę kompilację.
https://youtu.be/B9RMBHGRWt4

Czasem mechanizm się zaciął i wtedy następował demontaż, przynajmniej ataku, bo w obronie tej drużynie; jaka pod względem straconych goli zajmuje 2. miejsce (ex.z Roma i Napoli) ciężko coś zarzucić (chyba tylko to, że i tak ok 10 goli z tych które wpadło były "ajajaj!") Jeszcze bym powiedział, że ta drużyna jest odzwierciedleniem piłkarskiej postawy Mauro, który z roku na rok się rozwija (a jak na swój wiek rola w zespole i oczekiwania które są w nim pokladane są jakie, każdy wie), olbrzymiego wysiłku Ivana Perisicia, który przebiegł niezliczone km i wylał beczki potu (bez jego udziału ciężko sobie wyobrazić naszą gre) i bohaterskiej postawy młodego gladiatora defensywy Milana Skriniara oraz momentami ekstremalnych parad Samira Batmanovicia. Wiadomo, to tak z grubsza, ale cały zespół ma swój wkład.

Co będzie jutro to będzie, ale niech ten zespół spotka się jeszcze w tym składzie w przyszłym sezonie, do tego posiłki, o których słyszymy. :]
kuzynku to jest lepsze https://www.youtube.com/watch?v=UQPFY4EswH4
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Imrahil »

No no, nastał dziś ten Judgement Day. Jeszcze tego dnia się dowiemy, czy Inter wrócił do grona poważnych klubów, czy nadal woli tkwić w strefie ligowego pośmiewiska. Otrzymamy pytanie, czy chcemy zrobić krok do przodu, czy też znów cofnąć się o dwa. Ktoś powie, że Nerazzurri i bez awansu zrobił postęp. Owszem. Nie zmieniliśmy 3 razy trenera w ciągu sezonu, a momentami nasza gra nie była zależna od popularnego farta. Jednak to wszystko wciąż za mało. Po tak przekonującej rundzie jesiennej, nie powinno dojść do sytuacji obecnej. Z tego trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski, a nie liczyć wszystko na ostatnią kartę. Kto, co, jak i dlaczego to na ten moment, na ten dzień, nie jest istotne - to temat do analizy na mercato - niech dziś kurwa pokażą, że potrafią wygrać, a kibice resztę wybaczą.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: maniekfci »

OSTATNI MECZ Z lacjo W OSTATNIEJ KOLEJCE PRZEGRALIŚMY, ZATEM DZISIAJ ŁAMAK I WYGRYWAMY, POZDRO ZONIU
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: IlCapitano »

No ja to kiedy przyjdzie moment kopnięcia w kalendarz, to na łożu śmierci z czystym sumieniem będę mógł wysapać, że kochałem szczerze Inter Przenajświętszy, a ilu z Was mogło by zrobić to samo, czekam na opisy.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: fcinter.pl »

PO PROSTU TO ZRÓBMY ACO
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Mora »

Arcyważny mecz, który zadecyduje o najbliższej przyszłości klubu. Wygrana da upragnioną LM, kilkadziesiąt milionów euro, pozostanie najlepszych piłkarzy, większe możliwości na rynku transferowym, prestiż, Inter będzie mógł wejść na wyższy poziom jako klub. Remis bądź porażka oznaczać będzie męczenie się z kozojebcami w LE, dziurę w budżecie, możliwe odejście Icardiego lub/i Skriniara, biedne mercato, a klub po raz kolejny zatrzyma się w rozwoju - a kto się nie rozwija, ten się cofa.

Oby się nie zesrali jak z Sassuolo, oby udźwignęli presję...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: TomHardy »

Dzisiaj jest ten dzień, ten mecz w którym wszystkie animozje schodzą na bok. Dzień, w którym bez wyjątku należy wspierać, kibicować i trzymać kciuki za każdego Interiste, który wyjdzie na boisko, ale także za Lucjana żeby w tym meczu pokazał, że w najważniejszym momencie sezonu ma to coś czym zaskoczy Lazio i zapracuje na szacunek i uznanie niewiernych. (w tym mnie).

Wiele ciężkich słów zostało wypowiedzianych podczas tego sezonu, wielu piłkarzy zawiodło i nie spełniło oczekiwań, ale to wszystko choć na chwilę idzie w zapomnienie, a jeśli uda się wywalczyć upragniony awans to pewnie wiele z tych złych zostanie wybaczonych. "W życiu piękne są tylko chwile" jak śpiewał Rysiek Riedel i mam nadzieję, że po końcowym gwizdku to My - Interiści będziemy je przeżywać.

Od finału LM w 2010 graliśmy wiele ważnych spotkań, ale chyba żadne nie miało takiej rangi jak teraz. Dobra postawa z czołówką nie da nic, jeśli po prostu nie wygramy dzisiejszego wieczoru.

Cytując klasyka: "Hej Inter, jazda z k....i (lacjalami)"!
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Gramy o swoją przyszłość ! Po prostu o dziś o 22.30 chcę zaryczeć.... GRANDE INTER ! :flaga:

Tyle jak na razie w temacie.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: and1 »

Powtórzyć wynik z z 21 Maja 2017!
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Zainwestowałem w ligę mistrzów dla Interu 200 zł i postawiłem na Lazio 1X. Więc nie ma bata dzisiaj pewna dwójeczka :)
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: mikruzzo »

Ciśnienie przed meczem ogromne. To musi być zwycięstwo :!: FORZA NERAZZURRI :inter:
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: mio85 »

Ta drużyna już pokazała w tym sezonie kilkukrotnie, że nie ma jaj. Dziś może uratować honor. Żeby zachować dramaturgię tego niezdrowego dla serca sezonu do końca, obstawiam zwycięstwo po golu Candrevy w doliczonym czasie gry ;)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Lopez »

Lazio - Inter 0-2
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: GRANDE FINALE: Lazio - Inter

Post autor: Saff »

Pomijam ogólnie nasza gre, bo nie ma co tu sie rozpisywac, ale czy tylko mnie drazni ostatnio Handanovic? Przy wolnym SMS zero reakcji, przy golu Andersona zero reakcji.
Rozumiem, ze nie raz nam dupe ratował i ratuje, ale no cholera, nie tak to powinno wyglądac.
ODPOWIEDZ