3 kolejka Serie A: Bologna - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3 kolejka Serie A: Bologna - Inter

Post autor: Speaker »

Od pierwszej minuty możliwe, że nie, jednak przy Radjy może nam wyrosnąć typowa mocna 8. Warunki fizyczne są, sięgając wyobraźnią taki trochę Steven Gerrard :smile: i w sposobie poruszania jest podobienstwo, gra głową
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 kolejka Serie A: Bologna - Inter

Post autor: miniu86 »

Czekaliśmy na Radje jak na zbawienie i rzeczywiście nas zbawił, trochę to bekowe.

Obejrzałem tylko drugą połowę, ale kilka wniosków mogę wyciągnąć. Bologna wyszła z zamiarem uzyskania 0-0 i być może skorzystania z niebywałego frajerstwa Interu strzelając jakiegoś gola z kontry. Na szczęście to im się nie udało. Nie spodziewałem się, że u siebie pozwolą Interowi aż na blisko 70% utrzymywanie się przy piłce. Do pewnego momentu nawet dawali radę, a my mogliśmy tylko bezradnie kopać piłkę w szerz boiska. Prawdziwy autobus w bramce. Wtedy jednak Politano z Radją zrobili to co tak na prawdę powinniśmy robić cały czas tzn szybka dwójkowa akcja środkiem boiska zakończona golem w stylu jakże nainggolanowym. Mam nadzieję, ze z czasem takie akcje wejdą nam bardziej w krew bo to jest najlepszy sposób by wygrywać takie mecze
Tak gra top Europy. Autobus czy nieautobus trzeba 3 pkt dostarczyć kibicom - znak klasowych drużyn, którą mam nadzieję, się staniemy.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 3 kolejka Serie A: Bologna - Inter

Post autor: Nasir »

Panie Sime łap Pan szybko forme bo na tego Ambrożego juz patrzeć nie można, nie broni, nie atakuje, tylko grzywke poprawia.
ODPOWIEDZ