1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: maverik »

Po sobotniej wpadce trzeba koniecznie się lepiej zaprezentować. Z jednej strony przeciwnik dużo mocniejszy, a z drugiej powinno nam się lepiej grać, bo Tottenham na pewno nie zamuruje własnej bramki. Wobec absencji 3 z 4 naszych bocznych obrońców, wyczuwam grę 3 z tyłu.

Nie zagrają:
Inter - Dalbert, J.Mario, Gagliardini, D'Ambrosio, Lautaro, Vrsaljko
Tottenham - Lloris, Sissoko, Alli (do oceny)

Przypuszczalny skład:
Inter (3-4-2-1): Handanović - Skriniar de Vrij Miranda - Candreva Vecino Brozović Asamoah - Nainggolan Perisić - Icardi
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Nasir »

z takim skladem to lepiej wlaczyc tvn i posluchac jak w polsce lamana jest konstytucja
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Orzeu »

nie no chyba Politano w pierwszym co?
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Odet »

Nasir pisze: 17 wrz 2018, 10:59 z takim skladem to lepiej wlaczyc tvn i posluchac jak w polsce lamana jest konstytucja
10/10
:)

Ja chyba sobie daruję ten mecz, im jestem starszy to wolę się mniej denerwować...

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: IlCapitano »

Nominalnie to byłbym podniecony w opór przed tym meczem i powrotem do LM po 6 latach, ale wynik sobotniego meczu z Parmą rozjuszył mnie niebywale i zastanawiam się czy w ogóle to oglądać. Niestety, taka prawda.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Czarson »

Ja niestety jestem naiwny i sądzę, że LM i prestiż tych rozgrywek ich zmobilizują do niezłej gry. Problemem jest głowa a nie umiejętności, może LM będzie kluczem, Tottenham też niczego nadzwyczajnego nie gra w lidze. Zobaczymy,
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Piekarz »

4 punkty w 4 meczach to może nie jest najwięcej, może to nawet nie jest połowa, ale trudno - ja oglądam mecz z Tottenhamem i to na ostro, w podnieceniu. Kocham Inter niestety i zawsze będę go wspierał. Podobnie jak słynny krakowski Czarson, co to kurzy fajki jak ten smok krakowski, liczę i wierzę, że przeciwko mocnemu rywalowi w tak doniosłym meczu zobaczymy zupełnie inną drużynę niż z Parmą. Liczę też, że zwycięstwo to będzie dla nas punkt zwrotny.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Odet »

Piekarz pisze: 17 wrz 2018, 12:31 Kocham Inter niestety i zawsze będę go wspierał.
To, że (chyba) odpuszczę sobie oglądanie, wcale nie znaczy że Interu nie kocham i że nie będę go wspierał, niestety to miłość na całe życie.

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: KoBa »

Odet pisze: 17 wrz 2018, 13:00
Piekarz pisze: 17 wrz 2018, 12:31 Kocham Inter niestety i zawsze będę go wspierał.
To, że (chyba) odpuszczę sobie oglądanie, wcale nie znaczy że Interu nie kocham i że nie będę go wspierał, niestety to miłość na całe życie.

Pozdr.
Dobre, dobre, teraz się już tak nie wykręcaj, zostałeś ostro zawstydzony - wyciągaj szalik i koszulkę z szafy i szykuj się na 19:00 we wtorek.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: miniu86 »

Również mocno rozważam odpuszczenie tego meczu, ewentualnie oglądanie go tylko z doskoku. Mój entuzjazm na ten sezon został w rekordowym tempie zredukowany. Pewne upływające lata też mają na to wpływ tak jak u Odeta.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Jaszczu91 »

Też byłem mega wkurw.. po Parmie ale nawet na myśl mi nie przyszło żeby odpuszczać sobie mecz na który czekam z utęsknieniem 6 lat! Właśnie raczej tak jak Czarson w wielkim podnieceniu chcę wysłuchać hymnu Ligi Mistrzów na Meazza. Naiwnie też wierzę, że nasi zepną pośladki i zagrają z taką determinacją jak z Torino całe spotkanie.
Problemem jest brak prawego obrońcy. Wobec tego aż prosi się o grę trójką.
Handa- Skriniar, Miranda, De Vrij- Candreva, Nainggolan,Brozović,Asamoah- Perisić,Politano- Icardi.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Piekarz »

Ok czyli grupa nazwijmy to roboczo Czarsoniarzy się powiększa, czekamy na dalsze deklaracje. Na pewno jest nas więcej niż takich Kapytanów niewiernych i Odetów zakłamanych co to wolą cały dzień piłkie koszykówkie o ścianę odbijać niż obejrzeć powrót Interu do Ligi Mistrzów, pokażmy tę siłę może co.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Dzonyy »

Będą płakać CI, którzy oleją to spotkanie. Z Kogutami powracamy na zwycięskie tory i rozpoczynamy marsz zwycięstw. Stawiam gładkie 3:0.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: KoBa »

Dzonyy pisze: 17 wrz 2018, 15:08 Będą płakać CI, którzy oleją to spotkanie. Z Kogutami powracamy na zwycięskie tory i rozpoczynamy marsz zwycięstw. Stawiam gładkie 3:0.
Sprawdzą na livescorze wynik w przerwie i będą stękać o linki na SB.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: maniekfci »

znając Inter, to po żałosnym meczu z Parmą zagrają wyśmienicie i wygrają, wlewając w serca nadzieję, a wtedy z Sampą znowu powrót na ziemię :D niemniej, nie byłbym sobą, gdybym nie obejrzał z nadzieją, po miernym początku sezonu, na wygraną. po prostu to zrobimy
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: SETE »

Nasir pisze: 17 wrz 2018, 10:59 z takim skladem to lepiej wlaczyc tvn i posluchac jak w polsce lamana jest konstytucja

Nasir roz...ales system tym komentarzem :)

Odnosnie meczu to faktycznie obrona nam sie posypala, a grajac 3 obroncow na Tottenham czuje , ze Handa moze kilka razy wyciagnac pilke z siatki :)

Remis biore w ciemno
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: IlCapitano »

Namiętnie oglądam mecze Interu z Ligi Mistrzów z dawnych lat aby na nowo pobudzić w sobie pragnienie tego całego Calcia, niebywale mocno nadszarpniętego po sobocie. Musimy zapomnieć o tym dramacie z Parmą i całkowicie skupić się na jutrzejszym starciu z Tottenhamem. Czekaliśmy na to 6 lat, jakaś za przeproszeniem Parma nie może zepsuć tej wielkiej chwili.
Oczywiście permanentna beka z Żakowego Solorzaka Polsatowego który to postanowił nie puszczać LM na otwartym Polsacie.
Remis nam nic nie daje, musimy wygrać. Bądźmy jutro wszyscy na SB błagam, zróbmy to.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Kredence »

Normalnie masakra, jak ktoś może nie oglądać Interu w LM po 6 latach , tylko dlatego tego że zaczęliśmy tragicznie sezon. No ale jak pisał wcześniej Pjeker , niektórzy wolą cały dzień piłkie koszykówkie o ścianę odbijać i osiąść dupą na mieliznie. Ja jednak spędze ten dzień w towarzystwie Interu , wojaków oraz czitosów serowych. Po meczu natomiast z dumą spojrzę w lustro ze świadomością że wierzyłem .
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: marcinek91081 »

No po tym sobotnim liściu to byłem mega wk urwiony ale już mi przeszło zresztą jak zwykle. Ja także nie wyobrażam sobie aby nie obejrzeć tego meczu, nastrajam się już na to spotkanie zaraz po losowaniu, i chyba w końcu wyciągnę ten szalik z szafy. I właśnie po to przedłużyłem umowę ze złodziejskim NC+
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: miniu86 »

Dojdzie do tego że solorz żak zrobi kiedyś tak, że specjalnie stworzy płatny kanał Premium i do tego jeszcze na poszczególne mecze ppv za dodatkową opłatą :D widać że żydokomuna we krwi.
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: nagato3211 »

Obejrzeć ten mecz jest obowiązkiem każdego Interisty! Zauważyłem, że odkąd awansowaliśmy do LM pojawiła się masa ludzi (kibice sukcesu) i dają nam swoje wypociny jak to oni są źli, że Inter gra taką padake! Gardzę takimi! :inter: :szal: :inter: Pozdrówki wszystkim prawdziwym Interistom!
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: maverik »

Kurła kiedyś przegrywaliśmy mecz za meczem, graliśmy dużo większą kupę, a gówniaki pokroju Parmy nas dominowały na Meazza i mimo to oglądało się mecze Interu z dużo słabszymi rywalami, a teraz niektórzy po jednej porażce z rzędu (która nie oszukujmy się była bullshitem nie do opisania) już się wahają czy oglądać powrót Interu do Ligi Mistrzów :lol: Ponownie muszę to napisać, niektórzy naprawdę chyba w sobotę pierwszy raz włączyli mecz Interu, że nie wiedzą jak Inter potrafi grać z lepszymi i z kim ma największe problemy.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Piter »

JA PIERDOLE WRESZCIE
ależ my ten tottenham pobijemy, ależ angole będą płakać
niby wielki tottenham, genialny skład, ale przyjdzie im się zmierzyć z drużyną toskańskiego geniusza
obstawiam TRZY do jednego dla INTERU
to jest po prostu wizja z serca więc będzie ona prawdziwa
grube essa
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Odet »

Piekarz pisze: 17 wrz 2018, 14:55 co to wolą cały dzień piłkie koszykówkie o ścianę odbijać
Mam już salę zapłaconą :)
Najbardziej jestem ciekaw... komentarzy po meczu :)

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Piter »

Czekać 7 lat na Ligę Mistrzów żeby nie obejrzeć klasyku z tottenhamem XD
nawet mi was nie żal

PS. Najlepsze promo jakie znalazłem
https://www.youtube.com/watch?v=8Zf7c2CeQmg
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Mora »

O jakim odpuszczeniu meczu Wy tu w ogóle pierdolicie? Ja zwalniam się z pracy wcześniej i zapierdalam na Inter, proste jak dymanie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: marcinek91081 »

Mora pisze: 17 wrz 2018, 21:08 O jakim odpuszczeniu meczu Wy tu w ogóle pierdolicie? Ja zwalniam się z pracy wcześniej i zapierdalam na Inter, proste jak dymanie.
Dokładnie Mora ! Ja wziąłem specjalnie urlop aby na pełnej piździe kibicować :inter:
Randama

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: Randama »

IlCapitano pisze: 17 wrz 2018, 11:43 Nominalnie to byłbym podniecony w opór przed tym meczem i powrotem do LM po 6 latach, ale wynik sobotniego meczu z Parmą rozjuszył mnie niebywale i zastanawiam się czy w ogóle to oglądać. Niestety, taka prawda.
No to beka z Ciebie gościu, tak mocno sapałeś o tę Ligę Mistrzów, a teraz mówisz, że pierdolisz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: IlCapitano »

Masakra czego się rzucasz i sapiesz, przecież już się zreflektowałem. To ten cały Odet marudzi i Miniu, a mi to już przeszło. Zawsze tak mam, że jeszcze dzień po kompromitacji jestem wkurwiony, a potem mi przechodzi i znowu kocham Inter i pragnę tego Calcia, zamierzam czerpać z niego garściami bo mogę i mnie stać. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Calcia.
damiandk94
Posty: 91
Rejestracja: 7 maja 2008, 20:56

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Tottenham

Post autor: damiandk94 »

Czy ktos w Łodzi bedzie ogladal i/lub moze wie gdzie mozna oobejrzec meczyk?
ODPOWIEDZ