21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: SETE »

* pokonać każdy zespół z serie a ...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Wybraniec »

Optowałem za zwolnieniem Spallettiego dopiero latem, ale biorąc pod uwagę fakt, że gramy tragicznie, a sytuacja w tabeli do idealnych nie należy rozważałbym mocno wariant z Conte. Gdybym miał wybrać trenera, którego chciałbym w Interze to powiedziałbym Klopp albo Guardiola, ale biorąc pod uwagę, że to najlepsi trenerzy na świecie i nie odejdą, to mając do wyboru z dwójki Conte-Mourinho, wybieram tego pierwszego. Efekt nowej miotły zadziała na mentalność naszych kopaczy i to 3 miejsce utrzymamy.

Wydaje mi się, że nasi piłkarze chyba stracili zupełnie zaufanie do Spallettiego, najbardziej martwi mnie forma Brozovicia, który zupełnie zgasł, choć i tak to najjaśniejszy punkt środka pola. Dziś ta wyjściowa 11 nawet mi się podobała, ale w życiu bym się nie spodziewam, że będziemy grali tak słabo.

Dzisiaj chwaliłem Dalberta, że się poprawia, ale to nadal amator.

Oglądałem Lazio-Juve. Juventus grał na totalnej wyjebce przez 75 minut i wystarczyło przyśpieszyć na 15 minut żeby wygrać mecz. Jeszcze wiele lat ich nie dogonimy i żadne Barelle i Godiny w tym nie pomogą
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: SETE »

To był ten cyniczny juventus 😀 oni zakrywają te słaba ligę czapka. Zgadza się w 15 min wygrali sobie mecz ot tak.
Ta dysproporcja między juve a reszta jest niesamowita. Zrównoważonym rozwojem to możemy wskoczyć przed Napoli na 2 miejsce i nic więcej , aby zaatakować lidera trzeba zainwestować po prostu bardzo dużo pieniędzy i to zainwestować mądrze. To nie sa lata 80,90 teraz bogaci odjeżdżają biednym z podwójna szybkością i widać to już w większości najlepszych lig.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piekarz »

O tym co gramy z przodu wszystko już zostało napisane, natomiast przytłaczająca jest liczba bramek i punktów, które w tym sezonie tracimy przez to, że Handanovic stoi w miejscu i patrzy się na piłkę. Do straty bramki nasza gra wyglądała nie najgorzej i kto wie, może byśmy to wygrali, gdyby nasz bramkarz zachowywał się poważnie.

Z pozytywów to chorwacki obrzydliwiec skrzydłowy nie zagrał. Prezentujemy się żenująco. Jeśli nie awansujemy do półfinału CI, to jest szansa, że będę się powoli przyłączał do obozu antyłysego. Co prawda uważam, że w pierwszej kolejności nasza gra to wynik postawy piłkarzy, ale Spalletti traci nad nimi kontrolę, a nie jest trenerem na tyle dobrym, żeby aż tak bardzo stać za nim murem. Póki jednak gramy w pucharach i jesteśmy w top 4 w lidze, to jestem za nim.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: miniu86 »

Panowie bądźmy poważni, nie siedzimy w tym od wczoraj. Żaden Conte w środku sezonu tutaj nie przyjdzie, żaden Mourinho także. Takie zmiany trenerów w środku sezonu nigdy nic dobrego nie przynoszą, a wprowadzają jedynie większy chaos. Może pomogą na 3-5 meczy.

Ze Spallettim będziemy na pewno do lata, a śmiem twierdzić, że jeśli skończymy w Top 4 to nawet dłużej.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piekarz »

miniu86 pisze: 28 sty 2019, 00:14 Panowie bądźmy poważni, nie siedzimy w tym od wczoraj. Żaden Conte w środku sezonu tutaj nie przyjdzie, żaden Mourinho także. Takie zmiany trenerów w środku sezonu nigdy nic dobrego nie przynoszą, a wprowadzają jedynie większy chaos. Może pomogą na 3-5 meczy.

Ze Spallettim będziemy na pewno do lata, a śmiem twierdzić, że jeśli skończymy w Top 4 to nawet dłużej.
Czy ja wiem? Śródsezonowe wymiany Beniteza na Leonardo, Ranieriego na Stramę, Mazzarriego na Manciniego i De Boera na Piolego albo nie pogarszały sprawy, albo ją nawet znacząco poprawiały. Chelsea wygrała swoją jedyną LM dzięki zmianie trenera w środku sezonu. ;) Generalnie gdyby została nam sama liga, to kazałbym się tym piłkarzynom męczyć ze Spallem do końca sezonu, ale liczę, że nowa miotła dałaby nam kopa w LE.

Aczkolwiek też sądzę, że nie ma większych szans na zwolnienie łysej główki, zresztą dopóki gramy w obu pucharach i jesteśmy w top 4 uważam to za nieprzyzwoity ruch, no chyba że faktycznie bylibyśmy w stanie zatrudnić Conte albo Mourinho.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: maverik »

maverik pisze: 26 sty 2019, 20:09 Na wiele się nie nastawiam. Dobrze pamiętam jak Interowi szło na Grande Torino w poprzednich latach. Do tego jeszcze kadra coraz węższa. Najpierw wypadł Keita, który bardzo by nam się przydał, następnie Vrsaljko, a teraz Politano z jakimiś problemami mięśniowymi. Dodając do tego Perisicia bez motywacji, Radję bez formy oraz problem ze skutecznością Icardiego to chyba zły na podział punktów nie będę. Fajnie jak wpadnie jakiś farfocel i wygramy jedną bramką.
Chciałbym żeby Lautaro dostał dużo więcej minut, a co wymyśli Lucjan to się jutro przekonamy.
Chciałem podział punktów no i niestety nawet tego nie dostałem. Przewidziałem natomiast farfocla, który zadecydował o wygranej beznadziejnego Torino nad jeszcze bardziej beznadziejnym Interem. Lautaro dostał więcej minut, nawet 90 o których nie myślałem no i znów jak trzeba było na niego liczyć to z 5 metrów w bramkę nie trafił albo wymyślał dziwne strzały na wiwat. Politano jeszcze tylko dolał oliwy do ognia aczkolwiek mu się nie dziwie poniekąd bo był faulowany.
Starczy zobaczyć jak nasza pomoc wyglądała przed meczem DD-Vecino-Brozovic-Mario-Dalbert. Jeden poważny piłkarz na 5, no to mniej niż mało, to nie mogło się udać. Pisałem, że dwójka z przodu nam nie idzie no i nie wyszła po raz czwarty. Chociaż na plus było to, że Icardi był dużo bardziej ruchliwy, a nie tylko czekał na podanie.
Jeszcze miesiąc temu pokonywaliśmy Napoli grając lepiej i były rozmyślania nad drugim miejscem. Przez ten czas wypadli nam Keita, Vrsaljko, Politano (w dużej mierze) oraz Perisić. Sypie nam się kadra, więc pozostaje czekać aż tego ostatniego pogonią bo tylko zatruwa szatnię od środka, a znajdą na jego miejsce kogokolwiek co jest chociaż w połowie bardziej poważny od Ivana. Do tego mam nadzieje, że Keita wróci na Bolognę (choć chyba jego powrót jest przewidywany na Parmę niestety) i powrócimy do 4 z tyłu z 1 napastnikiem, bo tak gra wyglądała lepiej. Przyznam, że w obliczu coraz bardziej nieznośnego Chorwata to Balde jest nam najbardziej potrzebny tym bardziej, że łapał formę. Liczę także, że Soares nie będzie tak gówniany jak wczoraj D'Ambrosio, który się non stop potykał i tracił piłki. Dodając do tego Nainggolana w którego bardzo wierzę, że wróci do swojej optymalnej formy to gra powinna się zacząć układać. Inter przetrwał w tamtym sezonie bodajże 7 meczów bez wygranej z rzędu to i teraz przetrwa drugą porażkę po Juventusie w ciągu ostatnich 10 tygodni.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Klinsi64 »

maverik pisze: 28 sty 2019, 04:33 Dodając do tego Nainggolana w którego bardzo wierzę, że wróci do swojej optymalnej formy to gra powinna się zacząć układać. Inter przetrwał w tamtym sezonie bodajże 7 meczów bez wygranej z rzędu to i teraz przetrwa drugą porażkę po Juventusie w ciągu ostatnich 10 tygodni.
:hahaha: 21 kolejka za nami,Inter rozwalony od środka,na boisku nie funkcjonuje kompletnie nic,a Ty nadal liczysz na Nainggolana i czekasz na powrót chimerycznego murzyna,jeśli to mają być lekarstwa na uleczenie Interu to chyba lepiej poprosić o eutanazję
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Wybraniec »

Od dawna nie traktuje Maverika poważnie, on tak pierdoli i pierdoli, szuka pozytywów, rozwiązań, no kurwa.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Orzeu »

Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 07:32
maverik pisze: 28 sty 2019, 04:33 Dodając do tego Nainggolana w którego bardzo wierzę, że wróci do swojej optymalnej formy to gra powinna się zacząć układać. Inter przetrwał w tamtym sezonie bodajże 7 meczów bez wygranej z rzędu to i teraz przetrwa drugą porażkę po Juventusie w ciągu ostatnich 10 tygodni.
:hahaha: 21 kolejka za nami,Inter rozwalony od środka,na boisku nie funkcjonuje kompletnie nic,a Ty nadal liczysz na Nainggolana i czekasz na powrót chimerycznego murzyna,jeśli to mają być lekarstwa na uleczenie Interu to chyba lepiej poprosić o eutanazję
no tylko debil nie czekałby na powrót naszego jedynego skrzydłowego, który zdobywa bramki i asystuje.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Wybraniec »

Orzeu czemu sapiesz do niego
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Orzeu »

Wybraniec pisze: 28 sty 2019, 10:31 Orzeu czemu sapiesz do niego
no bo jakim trzeba być sabotażystą żeby nie czekać w obecnej sytuacji na powrót Keity?

swoją drogą, kryzys w styczniu i brak zwycięstwa w Turynie - kogoś to jeszcze dziwi?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Wybraniec »

Mi wystarczy zaangażowanie się w grę, a nie jawne sabotowanie jak wczoraj. Moim zdaniem Spalletti stracił kontrolę nad szatnią i jej nie odzyska.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: miniu86 »

No ale co w tej sytuacji pozostaje? Być może sprzedamy Perisicia i weźmiemy kogoś w zamian, ale w gruncie rzeczy to musimy liczyć właśnie na Keite i Naingollana.
Swoją drogą to decyzja Perisicia na kilka dni przed końcem mercato jest tak samo profesjonalna jak on przez ostatnie 12 miesięcy.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Orzeu »

Spalletti nie zostanie zwolniony, no chyba że przegra z 3 mecze pod rząd, a na to się nie zanosi.

Co nam pozostaje? Na pewno wzmocnienie kimś sensownym (najlepiej jakiś kreatywny pomocnik, ale na to bym nie liczył), wyczyszczenie kadry ze zgniłych jaj (Perisić) i oczyszczenie atmosfery. No i liczenie na powrót Keity i Naingollana, bo obaj w formie są kluczowi.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Speaker »

Gdyby wszyscy podzielali zaangażowanie Skriniara i De Vrija byśmy wygrali w cuglach. Zacznę od tej obrony 3 - osobowej, która moim zdaniem była niezła i na pewno mogłaby mieć przyszłość. Skriniar smigal do przodu aż miło. Jak żal że nie kończył strzałem tego swojego rajdu przez pół boiska tylko próbował jeszcze na końcu brać się za asystowanie. Trenera za samą porażkę w tych okolicznościach bym trochę oszczedził, bo co zrobić gdy nagle 4 podstawowych wylatuje ze składu i z niewiadomych przyczyn nie gra Asa? Jednak niepotrzebnie w trakcie wycofal sie z poczatkowego ustawienia po utracie tego balona, bo nawet chwile po byla doskonala szansa, gdyby tylko Brozo zauwazyl ze z lewej wybiega na czysta pozycje kolega i moglismy to skonczyc cos w podobie jak Tottenham na Wembley. To jak wykonujemy stale fragmenty jest jakąś parodią, i to nawet wyrzut z autu, po tym wczoraj często tracilismy posiadanie, ponieważ piłkarze nie pokazują się na pozycjach. Rozegranie Brozo i dokładność podań zwłaszcza w obrębie zaczynając od 25 metra! przed naszą bramką była niedbala i rzadko spotykana we wloskiej Serie A, sędziowanie zaś... można powiedzieć spotykane, ale dawno już takiej przychylnośi w kierunku jednej ze stron nie widziałem. Trenerze życzę ci więcej odwagi przy ustalaniu składu, Vecino oraz Naingollan póki co realnie mieliby problem byc wzmocnieniem nawet w Chievo, dlatego dawaj to co grales czyli Brozo Borja Mario ew. Gagliardini w środku i naciskaj mocno Sunning i nowych o wsparcie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Wybraniec »

RÓWNIEŻ NIE ROZUMIEM DLACZEGO ŁYSA GŁÓWKA ODESZŁA OD WARIANTU TRY TRÓJKĄ VALERO-BROZO-JOAO MARIO, PRZYNAJMNIEJ POTRAFILIŚMY CZASEM PRZY PIŁCE SIĘ UTRZYMAĆ.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: maverik »

Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 07:32
maverik pisze: 28 sty 2019, 04:33 Dodając do tego Nainggolana w którego bardzo wierzę, że wróci do swojej optymalnej formy to gra powinna się zacząć układać. Inter przetrwał w tamtym sezonie bodajże 7 meczów bez wygranej z rzędu to i teraz przetrwa drugą porażkę po Juventusie w ciągu ostatnich 10 tygodni.
:hahaha: 21 kolejka za nami,Inter rozwalony od środka,na boisku nie funkcjonuje kompletnie nic,a Ty nadal liczysz na Nainggolana i czekasz na powrót chimerycznego murzyna,jeśli to mają być lekarstwa na uleczenie Interu to chyba lepiej poprosić o eutanazję
To co ty byś zrobił żeby sytuacja się poprawiła? Rok temu też byłem niepoprawnym optymistą, a wyszło na moje. Pamiętam jak się nabijałeś jak pisałem, że tylko dwa punkty do top4 na początku kwietnia, bo przecież już wtedy był sezon skończony dla większości tutaj i co? Inter awansował do LM. Prościej ponarzekać i napisać, że sezon skończony. Ten chimieryczny murzyn o którym piszesz dał nam dwa ważne zwycięstwa, przy odpierdalającym Perisiciu byłby jak zbawienie bo nie mamy innych lewych skrzydłowych.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ja myślałem że Spall z powodu braku skrzydłowych zmieni ustawienie zespołu ale nie w ten sposób. Inter ma problemy z grą w ofensywie przez co nie strzela goli dlatego spodziewałem się bardziej ofensywnej 11.
Jak zobaczyłem składy to poważnie się zastanawiałem czy nie zrezygnować z oglądania temu meczu. Niestety obejrzałem.

Jeśli prawdą jest to co się pisze i Perisic zostaje wy je ba ny na wyspy a w jego miejsce przyjdzie De Paul to chętnie zobaczę Inter w ustawieniu 1-4-3-1-2 tzn rombem w pomocy.
Handa- Cedric, Skriniar, Vrij, Asa- Brozo, Radja, Mario- De Paul - Icardi i Martinez
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Klinsi64 »

maverik pisze: 28 sty 2019, 18:28 To co ty byś zrobił żeby sytuacja się poprawiła? Rok temu też byłem niepoprawnym optymistą, a wyszło na moje.
na pewno bym nie pisał,że wierzę w typa który rzekomo miał być liderem Interu i jest Topem pomocników w Serie A,a od ponad 20 kolejek praktycznie tak jak by go nie było w klubie,co do zeszłego sezonu to być może wyszło na twoje,ale jeśli takie sezony z mega kryzysami i kompromitującą grą cię zadowalają to ja nie mam pytań
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: TomHardy »

Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 20:21
maverik pisze: 28 sty 2019, 18:28 To co ty byś zrobił żeby sytuacja się poprawiła? Rok temu też byłem niepoprawnym optymistą, a wyszło na moje.
na pewno bym nie pisał,że wierzę w typa który rzekomo miał być liderem Interu i jest Topem pomocników w Serie A,a od ponad 20 kolejek praktycznie tak jak by go nie było w klubie,co do zeszłego sezonu to być może wyszło na twoje,ale jeśli takie sezony z mega kryzysami i kompromitującą grą cię zadowalają to ja nie mam pytań
W punkt jak nigdy Klinsi ;) . Ale dla maverika Spalletti bóg. O 4 rano bije konia siedząc na SB i Spall zostań, Spall zostań :-D
Ostatnio zmieniony 28 sty 2019, 20:26 przez TomHardy, łącznie zmieniany 1 raz.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Wybraniec »

Beka maverik. Zrozum ze ty i Spalletti nie macie przyszłości
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: maverik »

Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 20:21
maverik pisze: 28 sty 2019, 18:28 To co ty byś zrobił żeby sytuacja się poprawiła? Rok temu też byłem niepoprawnym optymistą, a wyszło na moje.
na pewno bym nie pisał,że wierzę w typa który rzekomo miał być liderem Interu i jest Topem pomocników w Serie A,a od ponad 20 kolejek praktycznie tak jak by go nie było w klubie,co do zeszłego sezonu to być może wyszło na twoje,ale jeśli takie sezony z mega kryzysami i kompromitującą grą cię zadowalają to ja nie mam pytań
No nie było bo miał kontuzje i co z tego? Cancelo nie było poł roku a później był dla nas zbawienny. Rafinha był wykreślony z piłki przez 1.5 roku i nas zbawił to czemu ten top pomocników nie może nas choć trochę zbawić? A gdzie ja napisałem, że jestem zadowolony? Po prostu nie sram się jak wy i tyle. Rok temu było gorzej i jakoś to przetrwaliśmy. Mega kryzysem bym tego nie nazwał skoro jak pisałem przegraliśmy drugi raz od ponad dwóch miesięcy. Roma przez większe bajoro przechodzi w tym sezonie. Kompromitująca gra? Zgodzę się, dlatego czekam aż będzie chociaż w 95% kompletna kadra, co by można było normalnie wyjść na boisko a nie cudować z DD na wahadle i jakieś 3-5-2.


TomHardy pisze: 28 sty 2019, 20:25

W punkt jak nigdy Klinsi ;) . Ale dla maverika Spalletti bóg. O 4 rano bije konia siedząc na SB i Spall zostań, Spall zostań :-D
Miłego garowania ze Skepta :)

Wybraniec pisze: 28 sty 2019, 20:26 Beka maverik. Zrozum ze ty i Spalletti nie macie przyszłości
A co ty mnie będziesz pouczał. Jeszcze was ostatnie lata w tym klubie nic nie nauczyły.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: TomHardy »

maverik pisze: 28 sty 2019, 20:53
Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 20:21
maverik pisze: 28 sty 2019, 18:28 To co ty byś zrobił żeby sytuacja się poprawiła? Rok temu też byłem niepoprawnym optymistą, a wyszło na moje.
na pewno bym nie pisał,że wierzę w typa który rzekomo miał być liderem Interu i jest Topem pomocników w Serie A,a od ponad 20 kolejek praktycznie tak jak by go nie było w klubie,co do zeszłego sezonu to być może wyszło na twoje,ale jeśli takie sezony z mega kryzysami i kompromitującą grą cię zadowalają to ja nie mam pytań
No nie było bo miał kontuzje i co z tego? Cancelo nie było poł roku a później był dla nas zbawienny. Rafinha był wykreślony z piłki przez 1.5 roku i nas zbawił to czemu ten top pomocników nie może nas choć trochę zbawić? A gdzie ja napisałem, że jestem zadowolony? Po prostu nie sram się jak wy i tyle. Rok temu było gorzej i jakoś to przetrwaliśmy. Mega kryzysem bym tego nie nazwał skoro jak pisałem przegraliśmy drugi raz od ponad dwóch miesięcy. Roma przez większe bajoro przechodzi w tym sezonie. Kompromitująca gra? Zgodzę się, dlatego czekam aż będzie chociaż w 95% kompletna kadra, co by można było normalnie wyjść na boisko a nie cudować z DD na wahadle i jakieś 3-5-2.
Przecież kurwa kadra kompletna w 95% była prawie przez całe 21 kolejek, poza tą ostatnią więc czego znowu kręcisz? Raz po raz wypadał Radja, czasem Vecino, raz Dalbert (co i tak nic nie zmienia) tak reszta non stop dostępna.
Kompromitacja kolejna.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Klinsi64 »

maverik pisze: 28 sty 2019, 20:53 No nie było bo miał kontuzje i co z tego? Cancelo nie było poł roku a później był dla nas zbawienny. Rafinha był wykreślony z piłki przez 1.5 roku i nas zbawił to czemu ten top pomocników nie może nas choć trochę zbawić? A gdzie ja napisałem, że jestem zadowolony? Po prostu nie sram się jak wy i tyle.
Cancelo się musiał ligi nauczyć,Nainggolan to ponoć jej TOP,poza tym sprowadzanie jego mizernej dyspozycji tylko do kontuzji jest niepoważne.bo wszystko wskazuje na to,że on tutaj po prostu nie chce być ;) co do Rafinhi to owszem okazał się ważny,ale czy na tym ma polegać gra Interu,że co sezon muszą wpadać w głębokie szambo i rozpaczliwe ratować się styczniowymi transferami?Co nam da przyjście Carrasco czy De Paula?chwilowy impuls i nic więcej,a budowa drużyny i dalszy jej rozwój nie posunie się ani o milimetr...żeby nie było nic do Ciebie nie mam,ale w Interze dzieje się bardzo źle,zarząd pieprzy o dalekosiężnych planach,a nie potrafi ogarnąć teraźniejszości,więc się nie dziw,że ludzi irytuje szukanie pozytywów w tym momencie ;)
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Saff »

Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 21:36Co nam da przyjście Carrasco czy De Paula?chwilowy impuls i nic więcej,a budowa drużyny i dalszy jej rozwój nie posunie się ani o milimetr...
Przede wszystkim jedna kwestia - ok, w obecnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, obydwaj będą wzmocnieniami. Warto sobie jednak zadać pytanie (w zasadzie retoryczne) - czy to są nazwiska, które powinny być wymieniane jako kandydaci do gry w silnym klubie, do bycia którym aspirujemy?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: TomHardy »

Saff pisze: 28 sty 2019, 22:06
Klinsi64 pisze: 28 sty 2019, 21:36Co nam da przyjście Carrasco czy De Paula?chwilowy impuls i nic więcej,a budowa drużyny i dalszy jej rozwój nie posunie się ani o milimetr...
Przede wszystkim jedna kwestia - ok, w obecnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, obydwaj będą wzmocnieniami. Warto sobie jednak zadać pytanie (w zasadzie retoryczne) - czy to są nazwiska, które powinny być wymieniane jako kandydaci do gry w silnym klubie, do bycia którym aspirujemy?
Przez FFP na innych zimą nas nie stać. Poza tym Carrasco nie zostanie wykupiony, a De Paul pójdzie na lawkę w przypadku lepszych letnich zakupów. Dużego ryzyka nie ma, a od Perisicia De Paul gorszy nie będzie.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Dzyl »

Powiem tak. Rafinha bardzo chciał u nas grać i widać było jego zaangazowanie, widać było i chyba nadal to widać - że Inter jest dla niego ważny. A zaś Radja...pieprzy coś po pijaku, że zrobi tu rzeźnie, że chce odejść...na boisku gra kupe...Więc z czym do ludzi? kto chciał Radje? Spal oczywiście. Wolał dziada i alkoholika niż młodego perspektywicznego gracza, który umie rozegrać. Kto wystawiał cały sezon Perisicia mimo, że ten grał na totalnej wyjebce i nic nie dawał druzynie a przykładowo taki Keita siedział na ławie? Odpowiem - Spal oczywiście. Więc jak dla mnie to tylko i wyłącznie on, nasz "miszcz" taktyki Luciano jest winien obecnej sytuacji. Dawać latem Simeone, albo ratować się już teraz np. Conte...
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: KoBa »

Nie ma to jak wytykać komuś szukanie pozytywów, a samemu wywieszać białą flagę w styczniu. Przecież sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Fakt, problemy się nawarstwiają, ale ich przyczyny leżą na kilku płaszczyznach. Potrzeba pracy na wszystkich, a rozwiązanie części problemów może dawać przesłanki ku wypatrywaniu progresu w grze - nie widzę niczego nie na miejscu w takim rozumowaniu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: TomHardy »

KoBa pisze: 28 sty 2019, 22:19 Nie ma to jak wytykać komuś szukanie pozytywów, a samemu wywieszać białą flagę w styczniu. Przecież sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Fakt, problemy się nawarstwiają, ale ich przyczyny leżą na kilku płaszczyznach. Potrzeba pracy na wszystkich, a rozwiązanie części problemów może dawać przesłanki ku wypatrywaniu progresu w grze - nie widzę niczego nie na miejscu w takim rozumowaniu.
Tylko, że w naszej grze nie ma żadnego progresu, wręcz mamy regres to jakim cudem w tym gównie można na siłę szukać pozytywów?
ODPOWIEDZ