1/4 Pucharu Włoch: Inter - Lazio

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Inter - Lazio

Post autor: Ljarro »

Jak to dobrze że zasnąłem po 1 połowie i nie oglądałem tej paraolimpiady
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Inter - Lazio

Post autor: webo123 »

1 połowa to było dno; w drugiej cokolwiek lepiej ale dogrywka mi się podobala; emocji było co nie miara pod koniec dogrywki cały się telepalem z nerwów
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Inter - Lazio

Post autor: Stachoo »

Kiedyś pewnie bym obejrzał dogrywkę. Teraz wolałem położyć się te pół godziny wcześniej i darować sobie.

Nie żałuję. Sen to podstawa. 8 godzin minimum.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Inter - Lazio

Post autor: webo123 »

Ja to bym tak nie mógł nie oglądać Interu; jak jestem w domu to nie ma siły bym nie włączył na mecz; czy gramy świetnie czy po prostu piach; zdarza się że nie obejrzę ale to mam ważne powody
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Inter - Lazio

Post autor: Jaszczu91 »

Ja męczyłem się przez całe 120 minut tego meczu i wytrzymałem do rzutów karnych. Jednak już po około 10 minutach zorientowałem się że żadnemu zawodnikowi nie zależy za bardzo na awansie więc oglądałem to spotkanie na takiej samej wyjebce.
Znakomicie bawiłem się słuchając komentarze Macieja Szczęsnego który w spokojny i inteligentny sposób wyśmiewał żenujący Inter i jego zawodników. Najbardziej przypadł mi do gustu dialog po interwencji Handy broniącego strzał Caicedo.
- Iwanski: Handanovic popisuje się kapitalną interwencja i przedłuża nadzieję Interu w tym spotkaniu
-Szczęsny: Raczej powiedział bym że meczarnie Interu
- Iwanski: Ale przecież tą interwencja wciąż daje szansę Interowi na awans do półfinału
-Szczęsny: Mimo to nadal upieram się przy swoim :lol:

Awans do półfinału to w obecnej sytuacji dwa wpierdole od Milanu więc dobrze się stało że udało się tego uniknąć. Wystarczy mi zblizajaca sie kompromitacja z Rapidem w LE.

Dla tej grupy zawodników chyba nie ma już ratunku. Łysa główka musi polecieć bo z nim na pokładzie to po prostu nie ruszy. Obecnie Inter nadaje się jedynie na straszak na małe dzieci. Coś w stylu jak będziesz nie grzeczny to tata każe Ci oglądać mecze Interu... Ja muszę sobie odpocząć od oglądania bo to ponad moje siły. Nie jestem masochistą.
ODPOWIEDZ