25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: KoBa »

Przed nami zdecydowanie najtrudniejsze ligowe spotkanie w tym roku - jutro o 20:30 gramy na wyjeździe z Fiorentiną. Milan wygrał swój mecz Roma gra z Frosinone dlatego potrzebujemy tych punktów.

Wciąż bez Keity i Icardiego, ale to na szczęście nasze jedyne absencje. Skład raczej jasny, choć gazety typują JM obok Broza. Jedyne pytanie - Asa czy Dalbet?

Viola czuła się pokrzywdzona po pierwszym meczu, więc będą chcieli się zrewanżować. Z drugiej strony, w lidze chyba już o nic nie walczą a mają w środę pierwszy półfinałowy mecz z Atalanta, dlatego nie wykluczone, że Poli będzie oszczędzał kadrę.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: TomHardy »

Icardi to generalnie niech już wypierdala cyrkowiec pierdolony. Teraz widać jakie miał przywiązanie do Interu, opaska kapitana była mu potrzebna żeby z lepszej pozycji startować po podwyżkę. Całe szczęście,że Marotta to nie jest ciepła klucha jak Spaleciak i nie staje po jego stronie tylko jedzie z nim jak przystało na poważnego człowieka. Won z najemnikiem!
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Zagrać na 0 z tyłu, z przodu może coś wpadnie. Fiorentina już na Meazza była niewygodna, szczególnie na Chiese uważać.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: maverik »

Będzie ciężko ale liczę, że zjednoczona szatnia o której mówił Skriniar da o sobie znać i pokażemy wyższość nad Violą. Fiorentina ma czym straszyć w ataku, ale my mamy obronę (może poza bokami). Liczę na tercet Perisic-Lautaro-Politano a za nimi Radja. A Icardi o ile w ogóle pojedzie do Florencji niech siedzi podziwia jak drużyna sobie pięknie radzi bez niego.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: and1 »

Ostatnio jakiekolwiek punkty to 2014 i wygrana tak od tego meczu nie zdobył tam Inter punktu Chyba, że się mylę 😉 każda zdobycz punktowa biorę w ciemno Milan już naprawdę blisko. Mam nadzieję, że piłkarze to czują i m.in. stąd ta kapkę lepsza gra. Lautaro mógłby coś strzelić w końcu odkąd gra. Ważny mecz więc okazja nie byle jaka 😁
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: KoBa »

and1 pisze: 23 lut 2019, 22:25 Ostatnio jakiekolwiek punkty to 2014 i wygrana tak od tego meczu nie zdobył tam Inter punktu Chyba, że się mylę 😉
Rok temu zremisowaliśmy i to bardzo niefortunnie.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: and1 »

KoBa pisze: 23 lut 2019, 23:44
and1 pisze: 23 lut 2019, 22:25 Ostatnio jakiekolwiek punkty to 2014 i wygrana tak od tego meczu nie zdobył tam Inter punktu Chyba, że się mylę 😉
Rok temu zremisowaliśmy i to bardzo niefortunnie.
Faktycznie racja.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Odet »

Pierwszy poważny test od zmiany kapitana i mimo skandalicznej decyzji o karnym dla Violi, test w moim odczuciu zdany.
Nie wiem, jakby było z Icardim na szpicy, ale bez niego gramy szybciej.
Pozdr.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Chuchu »

Nie wiem jak można dać za takie coś karnego, chyba sędzia pod presją taką decyzję podjął bo to nieporozumienie jest. D'Ambrosio dostał w klatę i nie było ruchu ręki do piłki. Czuję się okradziony z 2 punktów.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Mora »

Karny dla Fiorentiny to jakiś kabaret, Danilo dostał wyraźnie w korpus, konkretnie w napis Pirelli, a ten pajac przez 2 minuty ogląda powtórki i daje karnego. Kolejna kompromitacja VAR-u.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Remisujemy wygrany mecz przez karny z dupy w 111 minucie... gorzej sie nie da
Dla mnie sędzia ugiął się pod presją gospodarzy i dał karnego mimo że jak dla mnie Ambrosio miał naturalnie ułożone ręce, nie zrobił ruchu ręką w kierunku piłki, nie powiększył obrysu ciała i piłkę najpierw dostał w klatkę piersiową a potem lekko dotknął ją ręką.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Mora »

Do karnego z dupy dodać trzeba jeszcze gol życia Muriela, po prostu klasyk w naszym wykonaniu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Seba »

Wystarczyło umiejętnie nabić rywala i skradliby kolejne sekundy, ale Asamoah nawet tak prostą rzecz musiał spieprzyć. Nie zmienia to jednak faktu, że karny skandaliczny. Jak można podyktować takie coś mając do wglądu powtórkę?
Obrazek
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: zoniek »

Danilo dostał w klatkę, ale przy tym zrobił minimalny ruch ręką w bok. Piłka przetaczając się po klatce dotknęła też właśnie wysuniętej ręki. Karny z dupy na pewno nie był. Jeżeli możemy mieć do kogoś pretensje to tylko do siebie. Poza tym, już dwa mecze łamaliśmy z Violą na ich terenie, zawsze 2/1 więc kto wie co by było jakby ten mecz potrwał chwilę dłużej ;)
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Chuchu »

zoniek pisze: 24 lut 2019, 23:58 Danilo dostał w klatkę, ale przy tym zrobił minimalny ruch ręką w bok. Piłka przetaczając się po klatce dotknęła też właśnie wysuniętej ręki. Karny z dupy na pewno nie był. Jeżeli możemy mieć do kogoś pretensje to tylko do siebie. Poza tym, już dwa mecze łamaliśmy z Violą na ich terenie, zawsze 2/1 więc kto wie co by było jakby ten mecz potrwał chwilę dłużej ;)
Już były takie sytuacje w tym sezonie, gdzie sędzia anulował karnego za rękę, argumentując to właśnie tym, że piłka trafiła obrońcę najpierw w głowę, a potem w rękę. Sory, ale nie ma tu co usprawiedliwiać sędziego, ile by ktoś złośliwy nie napisał o jakimś "genie frajerstwa hehehe", to wynik został przekręcony.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Mimo wszystko nie jestem dzisiaj jakiś wybitnie zły bo nawet przy 3-1 nie byłem w ogóle pewny tego wyniku. Fiorentina z nami u siebie przeważnie wychodzi obronną ręką i potrafi strzelić wystarczającą do tego ilość bramek. Jest to też zespół, który, mógłbym przysiąc, kolejny raz rujnuje nam fajny bilans straconych goli.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Chuchu »

https://www.youtube.com/watch?v=eXe5rx_ ... oOAY0Y6FOA

Tym nielicznym, którzy dalej twierdzą, że karny słuszny, polecam akcję od 3:50.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Kredence »

Nie będę się odnosił do sytuacji z karnym bo to co wrzucił Chuchu wyjaśnia wszystko. Co do samego spotkania to pisałem przed meczem że nie rozumie decyzji o Dalbercie w 1 składzie w momencie kiedy na przeciw niego jest Chiesa i 10 sekund wystarczyło żeby moje obawy się sprawdziły. Luciano Spalletti kocha stwarzać sobie problemy i niestety skutecznie mu się to udało. Rozumie rotacje itp., ale czemu Dalbert na Fiorentine a nie na fatalne Cagliari ? Wystawienie Dalberta na Chiese przeczyło jakiekolwiek logice. Graliśmy w wielką ambicją i zaangażowaniem i za to brawa, jednak od 1 do ostatniej minuty byliśmy elektryczni w defensywie , to nie był ten poziom do którego jesteśmy przyzwyczajeni.
Karny był z dupy ale warto sobie uzmysłowić że po raz kolejny w samej końcówce pakujemy się w jakieś chore sytuację które śmierdzą bramką. Z Napoli 200% sytuacja Zielińskiego , Chievo nas pokarało, z Parmą kiks Inglese gdzie sędzia odgwizdał spalonego którego nie było i dzisiaj brak kontroli w końcówce . Za dużo tego , zbyt często doprowadzamy do tego typu sytuacji i zwyczajnie od czasu do czasu takie rzeczy będą się mścić ( szkoda ze z pomocą sędziów) .
Generalnie jednak jestem optymistom , było całkiem dobrze momentami, widziałem po raz pierwszy od dawna zespół a nie zbieraninę przypadkowych ludzi na boisku. Myślę ze ten mecz może zbudować nas mentalnie i końcówkę sezonu będziemy grać na prawdziwym wkurwie. Trochę nam komplikuje sytuacje ten remis i jednocześnie zwiększa presję ale wierze że koniec końców okoliczności tego spotkania wpłyną pozytywnie na naszych zawodników i jeszcze bardziej scalą drużynę.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: maverik »

Znów nas jawnie okradają, bardziej niż w meczu z Juve ostatnim na Meazza. Jak można oglądać 5 minut jedną powtórkę i podyktować karnego po zagraniu klatką piersiową? D'Ambrosio wykonał ruch klatki piersiowej do piłki i nią piłkę zatrzymał i tyle. Szkoda, że sobie nie przewinął powtórki wcześniej i nie widział jak Chiesa wchodzi łokciem w Danilo. Zawsze musi być coś w sezonie, a jeszcze Juve przed nami.
Zabrano nam 2 punkty i tyle. Inter był lepszy i zasługiwał na zwycięstwo, szkoda że sędzia postanowił inaczej. Teraz liczę, że naładowani jeszcze bardziej niż zwykle będziemy wygrywać włącznie z Derbami. Odkąd nie ma Icardiego to jest zupełnie inny zespół, który z przyjemnością się ogląda.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Seba »

Chuchu pisze: 25 lut 2019, 01:06 https://www.youtube.com/watch?v=eXe5rx_ ... oOAY0Y6FOA

Tym nielicznym, którzy dalej twierdzą, że karny słuszny, polecam akcję od 3:50.
Śmiałem się po meczu, po co Gagliardini pokazywał arbitrowi na telefonie, że nie było ręki, skoro nawet na dużym monitorze tego nie zauważył :D Może jednak faul Chiesy pokazywał?

Niepotrzebnnie D'Ambrosio się podnosił. Mógł złapać się za twarz i leżeć. Chiesa by tak zrobił ;)
Obrazek
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miko »

Filmik wrzucony przez Chuchu pokazuje, że sędzia nie powinien nawet sprawdzać tego „karnego” na powtórce…
Czuję się okradziony. W jednym z wywiadów Handa powiedział, że nawet Biraghi karnego nie widział.
Jeżeli sędzia uznał, że karny się należy za ruch ręki to tak tak jakby powiedzieć, że dziewictwo traci się za samo pomyślenie o ruchaniu.

Jednak tak jak wielu z was napisało wcześniej. Wyglądamy dużo lepiej niż na początku roku. Mnie bardzo cieszy hurra optymizm wśród milanistów, bo to oznacza że zaraz jeb** o ziemię.
Konflikt międzi Interem a Icardim nabiera rumieńców. Wanda w tiki taka znowu się popisała, a cieszynka wykonana przez Politano została szybko zgaszona przez Perka. W szatni był ostry kwas, bo po odsunięciu kapitana wszyscy przypomnieli sobie jak się gra.

Ja widzę sporo pozytywów i o miejsce w przyszłorocznej LM jestem spokojny. Wczoraj przed meczem policzyłem sobie ile bramek i punktów zdobyliśmy „z” i „bez” Icardiego. Okazuje się i pokazał to wczorajszy mecz, że strzelamy bez niego dużo więcej bo prawie 3 bramki na mecz! Z byłym już kapitanem wyszło mi 1… Inter uzależniony od Icardiego? Proszę… To granie przypominało jak niegdyś granie na Zlatana tylko uwaga… Icar to nie Zlatan :)
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: TomHardy »

Przed spotkaniem z Violką na ich terenie remis uznał bym za niezły wynik, jednak z przebiegu meczu jestem wkurwiony bo sędzia okradł nas z jak ważnych 3 punktów.

Jedno jest pewne, bez Icara gramy lepiej więc won po sezonie.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: zemaria »

To by było chore, gdybyśmy na tak ciężkim terenie spokojnie dowieźli dwubramkowe prowadzenie.
Bardzo podoba mi się zespół bez Icardiego, jak na moje może on już wypierdalać.

Zostaliśmy w biały dzień oszukani.
Faul na Ambrożym i potem niby ręka.
To jest kabaret szkoda słów.
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Gajdzik »

Obrazek
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: piper »

Wynik remisowy zasłużony i sprawiedliwy.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 25. Kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Dzonyy »

piper pisze: 25 lut 2019, 18:00 Wynik remisowy zasłużony i sprawiedliwy.
Ależ Twoje życie musi być nudne...
ODPOWIEDZ