26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: SETE »

Cieszę się ze jest jednomyślność na forum. Naprawdę nie dało się czytać tych wypocin , o gładkich zwycięstwach , pewnych 3 pkt , zdominowaniu rywala itd. Nie mamy żadnych argumentów żeby być w Top4.
Nie chce się wypowiadać na temat tego ile kto Interowi kibicuje , ale dla mnie obecna pozycja w tabeli to jest blisko tego co ten klub prezentuje przez ten czas ile ja interesuje się Interem , jesteśmy i byliśmy zawsze blisko 3 miejsca. Historycznie także jesteśmy 3 siła ligi.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Klinsi64 »

SETE pisze: 2 mar 2019, 21:41 Nie chce się wypowiadać na temat tego ile kto Interowi kibicuje , ale dla mnie obecna pozycja w tabeli to jest blisko tego co ten klub prezentuje przez ten czas ile ja interesuje się Interem , jesteśmy i byliśmy zawsze blisko 3 miejsca. Historycznie także jesteśmy 3 siła ligi.
Niestety wszyscy nie wyłączając Zhangów próbują stworzyć,na razie tylko w słowach potęgę którą ten klub nigdy nie był.Inter w lidze jednej drużyny nie potrafi spokojnie poziomu 70 punktów zaliczyć,a równamy się z Napoli które od lat regularnie zdobywa +80.Niech ci idioci najpierw stworzą dobry,solidny zespół który człowiek będzie mógł bez wstydu obejrzeć,a dopiero potem zabiorą się za tworzenie NUMERU 1 W EUROPIE dróg na skróty nie ma.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Seba »

Klinsi64 pisze: 3 mar 2019, 10:03
SETE pisze: 2 mar 2019, 21:41 Nie chce się wypowiadać na temat tego ile kto Interowi kibicuje , ale dla mnie obecna pozycja w tabeli to jest blisko tego co ten klub prezentuje przez ten czas ile ja interesuje się Interem , jesteśmy i byliśmy zawsze blisko 3 miejsca. Historycznie także jesteśmy 3 siła ligi.
Niestety wszyscy nie wyłączając Zhangów próbują stworzyć,na razie tylko w słowach potęgę którą ten klub nigdy nie był.Inter w lidze jednej drużyny nie potrafi spokojnie poziomu 70 punktów zaliczyć,a równamy się z Napoli które od lat regularnie zdobywa +80.Niech ci idioci najpierw stworzą dobry,solidny zespół który człowiek będzie mógł bez wstydu obejrzeć,a dopiero potem zabiorą się za tworzenie NUMERU 1 W EUROPIE dróg na skróty nie ma.
Jedynie Borka stąpa twardo po ziemi i celuje w 4 miejsce. Nie za wysoko, nie za nisko. Tak pryma sort idealnie :]
Obrazek
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: SETE »

Na konkurencyjnej stronie jest opublikowany wpis kibica Interu Luci Mastrangelo. Facet podsumował idealnie sytuacje w Interze . Mam wrażenie ze po czesci skopiował jeden z moich komentarzy pod meczem z Cagliari 😀 stwierdził ze awans do LM to bylby cud większy niż w zeszłym sezonie. Dlaczego ? Bo mamy zespół rozbity od środka , brak czołowego gracza i gramy w LE. Luca uznał ze LE nam tylko przeszkodzi w awansie do LM i ja sie z nim całkowicie zgadzam , nastąpi calkowiata eksploatacja pierwszej 11. Już sobie wyobrażam nasza drużynę na meczu ze Spal 😀😀 mądrze napisał ze nie bez winy jest Zarząd który nie zrobił nic żeby wzmocnić w zimie środek pola bo tam wyjątkowi leżymy i kwiczymy 😀 generalnie bardzo trafna diagnoza Luci Mastrangelo
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: miniu86 »

Wystarczy spojrzeć z kim my zaliczyliśmy wpadki po nowym roku. Piszę o tym od dawna, dopóki nie będzie regularnosci w goleniu ogórków, dopóty to będą takie sezony przecietnosci.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Seba »

miniu86 pisze: 3 mar 2019, 12:21 Wystarczy spojrzeć z kim my zaliczyliśmy wpadki po nowym roku. Piszę o tym od dawna, dopóki nie będzie regularnosci w goleniu ogórków, dopóty to będą takie sezony przecietnosci.
Otóż to. Od zeszłego sezonu nikt z czołówki poza Juventusem (w dodatku szczęśliwie) nie wygrał z Interem. Problem tkwi w ogrywaniu słabszych.O ile pechowe porażki po dobrych występach można zrozumieć, tak za takie występy jak z Cagliari powinny być kary finansowe.
Obrazek
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: IlCapitano »

Nasz bilans z topem za Spalla nie licząc meczów z Juventusem, które przegraliśmy w wiadomych okolicznościach, jest wybitny. Tylko, że teraz mamy rozjebaną szatnię i może się to niebawem zmienić. Może nawet już z Milanem, który się zepnie straszliwie na nas (ostatnie wygrane derby przed Milan to styczeń 2016).
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Piekarz »

SETE pisze: 2 mar 2019, 21:41 Cieszę się ze jest jednomyślność na forum. Naprawdę nie dało się czytać tych wypocin , o gładkich zwycięstwach , pewnych 3 pkt , zdominowaniu rywala itd. Nie mamy żadnych argumentów żeby być w Top4.
Nie chce się wypowiadać na temat tego ile kto Interowi kibicuje , ale dla mnie obecna pozycja w tabeli to jest blisko tego co ten klub prezentuje przez ten czas ile ja interesuje się Interem , jesteśmy i byliśmy zawsze blisko 3 miejsca. Historycznie także jesteśmy 3 siła ligi.
Czysto matematyczna pozycja w tabeli może i tak, ale trzecie miejsce po walce o scudetto w genialnej Serie A z przełomu wieków w akompaniamencie zmagań w fazie pucharowej LM nie ma NIC wspólnego z trzecim miejscem bez ani jednej myśli o scudetto przez cały sezon w gównianej Serie A naszych czasów w akompaniamencie kopania się z ogórkami w LE, nic poza oczywiście cyferką "3".
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: IlCapitano »

Przede wszystkim to gablota z trofeami jest argumentem, który zaprzecza tezie postawionej przez Pana SETE.

Inter: 18 Scudetti, 7 Pucharów Włoch.
Milan: 18 Scudetti, 5 Pucharów Włoch.

Juventus ma najwięcej trofeów krajowych, Milan międzynarodowych, a Inter w obu tych przypadkach jest pośrodku. Wygrał więcej w Europie od Juve i więcej od Milanu we Włoszech. Ciężko tu mówić o jakiejś historycznej trzeciej sile ligi. Inter jako jedyny nie grał w Serie B i przede wszystkim jako jedyny wygrał potrójną koronę.
Chyba, że zaraz będziemy opisywać każdy sezon po kolei od momentu powstania Serie A i pozycje jakie zajmowała cała trójka oraz kto z kim bił się o mistrza może co
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Wybraniec »

W dupie mam całą te dyskusję. Po prostu wygrajmy wszystkie pozostałe mecze.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: miniu86 »

O to to, panie Wybraniec, niech tak się stanie. Zróbmy teraz tą jaśniejszą stronę Pazza Interu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: TomHardy »

Trzeba sobie podreperować humor przytaczaniem zdobytych trofeów. Fajnie, tyle pozostało.

Nie ma to jak wybielać Spalla "wybitnymi osiągnieciami" z Topem ligi. No ale tak, dla niektórych zajęcie 4 miejsca to lepsze osiągnięcie niż wygranie LE. Przypominam, że scudetto, zdobywa sie goląc ogórków, a nie mobilizowaniem na kilka teoretycznie trudniejszych drużyn w sezonie, aczkolwiek ostatnio mam wrażenie, że każde rozgrywane przez nas spotkanie może być uznawane za teoretycznie trudnego rywala.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: IlCapitano »

Nie mam zamiaru sobie podreperować grobowego humoru przytaczaniem zdobytych trofeów, tylko odpowiadam na abstrakcyjną tezę SETE faktami. Tak samo jak przytoczenie naszych wyników z topem ligi za Spalla nie jest sposobem na usprawiedliwienia go, bo wkurwia mnie tak samo jak każdy gówniany piłkarzyna zakładający tę Świętą Koszulkę, za wyjątkiem Skriniara, de Vrija i Lautaro.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: TomHardy »

FAKTY są takie że tak szkalowany Milan i wyśmiewany trener w-fu Gatusso wyruchal nas pięknie z 3 miejsca.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: SETE »

IlCapitano pisze: 3 mar 2019, 14:56 Przede wszystkim to gablota z trofeami jest argumentem, który zaprzecza tezie postawionej przez Pana SETE.

Inter: 18 Scudetti, 7 Pucharów Włoch.
Milan: 18 Scudetti, 5 Pucharów Włoch.

Juventus ma najwięcej trofeów krajowych, Milan międzynarodowych, a Inter w obu tych przypadkach jest pośrodku. Wygrał więcej w Europie od Juve i więcej od Milanu we Włoszech. Ciężko tu mówić o jakiejś historycznej trzeciej sile ligi. Inter jako jedyny nie grał w Serie B i przede wszystkim jako jedyny wygrał potrójną koronę.
Chyba, że zaraz będziemy opisywać każdy sezon po kolei od momentu powstania Serie A i pozycje jakie zajmowała cała trójka oraz kto z kim bił się o mistrza może co
IlCap .. Faktycznie wg tzw tabeli wszechczasow jestesmy 2 sila serieA , tutaj sie zgodze. Natomiast bardziej odnosilem sie do czasow od kiedy ja kibicuje Interowi tzn sezon 90/91, i od tego momentu wiecej od nas tytulow mial wiadomo Juve oraz Milan, czyli jakby jestem przyzwyczajony do obecnych lokat.
Moja opinia miala natomiast bardziej uswiadomic niektorym kibicom, ktorzy w ostatnim czasie troche odlecieli, ze nie ma co oczekiwac cudow prawdopodobnie przez kolejne lata. Nie ukrywam, ze pod tym postem musi podpisac sie takze moja frustracja po piatkowym wyniku.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Yascarr »

Skoro godzicie się z tym, że Inter historycznie nigdy nie był TOP, a jedynie trzecią siłą we Włoszech to trzeba też zaakceptować, że tacy piłkarze jak Icardi czy Skriniar będą uciekać do lepszych klubów, bo mają trochę większe ambicje.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Wybraniec »

Witam, przedstawiam moją wizję Interu na sezon 2019/2020, ocencie blagam

Radu
Alexandr-Arnold Godin Skriniar Dalbert
Kovacic Borja Valero
Chiesa Nainggolan Perisic
Keita

Tak mi wyszło dzisiaj w fusów, kurwa
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 26. Kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: SETE »

Wybraniec jeśli taki skład miałby wybiec w pierwszym meczu sezonu 2019/20 to myśle ze cel dla tej drużyny to byłaby walka o miejsca 4-5
ODPOWIEDZ