1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: maverik »

Nikt nie założył tematu meczowego to zrobię to teraz.

EINTRACHT FRANKFURT: 31 Trapp; 20 Hasebe, 13 Hinteregger, 2 N'Dicka; 24 Da Costa, 17 Rode, 5 Fernandes, 10 Kostic; 11 Gacinovic; 9 Haller, 8 Jovic.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 De Vrij, 37 Skriniar, 18 Asamoah; 8 Vecino, 77 Brozovic; 16 Politano, 20 Borja Valero, 44 Perisic; 10 Lautaro


Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 13 Ranocchia, 21 Cedric, 23 Miranda, 60 Schirò, 68 Merola, 87 Candreva

Eintracht jest spokojnie do obicia, przeważamy i powinniśmy prowadzić, ale Brozo musiał zepsuć karnego...Martwi brak Lautaro i Asy na rewanż.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: zemaria »

ponad 1,5 roku pracy Spalettiego, a wyglądamy jak zbieranina z orlika.
Ci goście nie potrafię przyjąć piłki i podać na 5 metrów. Nie przegraliśmy dzisiaj tylko i wyłącznie, dlatego, że Niemcy też są po prostu chujowi. Piłka na najwyższym poziomie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Wybraniec »

Oglądałem tylko drugą połowę. Ogólnie dramat, a Borja przeszedł wręcz samego siebie. Jeszcze ta kontuzja Perisicia. Ogolnie chujowo jest
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: and1 »

Wybraniec pisze: 7 mar 2019, 21:53 Jeszcze ta kontuzja Perisicia
Najlepsze wydarzenie meczu. Kryminal co zagral ten pseudograjek. perisik brozo borja dd vecino wszyscy na czele ze spaletka won. Kibice Interu nie zasluguja na takie pseudo gwiazdy. Zero zaangazowania.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Kusy »

Pierwsza połowa bardzo przyjemna, fajnie się oglądało.Brozovic WHY? więcej trenowania, mniej lajkowania. Druga połowa do zapomnienia, nie warto o niej nic pisać.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: IlCapitano »

Brozowik zamiast lajkować to niech lepiej karne poćwiczy, bo byśmy mieli kapitalny wynik przed rewanżem pomimo tego kryminału zagranego w drugiej połowie. Ależ zajechani straszliwie, na Spal w niedziele Gagliardini i Joao Mario w pierwszym składzie. W rewanżu zawieszony Lautaro, także Mauryto będzie back
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Orzeu »

no i dobrze remis bralbym w ciemno przed meczem.

nie był to jakiś dobry występ Interu, ale trochę się podleczymy, wróci może Keita z Icardim i powinno wystarczyć na Niemców.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Odet »

Eintracht grał tak jak Spall mówił, bardzo, bardzo twardo.
Kartka dla Kwadwo i karny na Lautaro skandal.
Perisica zawodnicy Eintrachtu nawet nie pilnowali, nie było takiej potrzeby.

A ta gra? tak jakby do Niemiec przyjechało Chievo. Coś strasznego.
I o dziwo wynik jako taki.
Frankfurt faworytem przed rewanżem, wystarczy im bramkowy remis. My musimy wygrać (bez Lautaro, Kwadwo, być może bez Icardiego, Keity, Ninjy).

Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: SETE »

Dopóki mielismy sily graliśmy lepiej niż Eintracht i kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. W pierwszej polowie praktycznie bezblednie w defensywie ( kilka razy tylko Kostic obiegl DD - standard ) , niewykorzystany karny Brozo , ogolnie spoko jak na te wszystkie przeciwności losu z wyjątkiem fatalnych Perisica i DD.
A ze sil starczylo wlasnie na 45 min to w drugiej polowie nie stworzyliśmy zadnego zagrozenia dodatkowo będąc w głębokiej defensywie. Bardzo dobre zawody Handanovica oraz duetu Skrinar-Vrij. Fizycznie zespol w 2 polowie od początku oddychal rękawami i jakby nie mam zamiaru tutaj jechać po Spalu w tym przypadku bo to jakby sensu nie ma. Nie ma sil = nie ma gry , jest to jasne.
Kilku zawodnikow poraz kolejny potwierdzilo, ze powinni wypier dalac jak Candreva, Borja valero czy Perisic i Vecino.Pytanie tylko kto ich kupi ?
Przed rewanżem na Gm to EF będzie w lepszej sytuacji. Wystarczy im bramkowy remis co przy naszym zajechaniu fizycznym oraz braku dostępnych piłkarzy do gry może wystarczyc.
Przed meczem remis bralem w ciemno, ale bramkowy
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Dla mnie mecz tragedia. Inter w drugiej połowie wyglądał jak jakiś zespół z Serie B. Kopanie sie po czole i zrywy Politano to wszystko na co nas stać. I pomyśleć że gdyby Brozo strzelił karnego to Inter mógłby to nawet wygrać. Coś niesamowitego...
Z tak okrojoną kadra nie mamy czego szukac nawet w Lidze Europy. Myślę że w rewanżu Eintracht pokaże swoją wyższość i nas wyeliminuje niestety.
Spall kompletnie nie ma pomysłu na ten zespół. Przez dwa lata jego pracy nie widać żadnego progresu w grze.
Dobrze że to FFP od lata nas już nie będzie wstrzymywac bo rewolucja jest konieczna.

Ps. Candreva jest piłkarzem kompletnym. Kompletnym zerem. Kompletnie nic nie potrafi.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: maverik »

Druga połowa to przeciwieństwo tego co widzieliśmy w pierwszej połowie. No ale jak taki Valero nawet nie ma sił truchtać w 50 minucie już nie mówie żeby biegał, Perisić doznaje kontuzji, a za niego wchodzi dramatyczny Candreva, na ławce nie ma nikogo, nawet 1 piłkarza który mogłby zmienić losy spotkania to w sumie dobrze, że ten remis dociągneliśmy. Choć tak jak pisałem w 1 poście powinniśmy prowadzić, ale Brozović musiał wszystko spieprzyć.
Będzie ciężko w rewanżu, oby sprawa z Icardim się wyjaśniła bo go potrzebujemy jak nigdy. Keita też niech w końcu wróci bo inaczej Candreva do pierwszego składu, a ławka będzie jeszcze gorsza niż jest.
Patrząc po naszej okrojonej kadrze przez kontuzje + restrykcje UEFA to z jednej strony chciałbym odpadnięcia żeby nam po prostu dodatkowe mecze odpadły, ale z drugiej strony jak zobaczyłem ten Eintracht to wcale taki mocny nie jest jak się wydawał i są spokojnie do klepnięcia.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Kredence »

Piekarz czemu mnie zbanowałeś na 1,5 roku? xD
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: ddamiann17 »

Kredence pisze: 8 mar 2019, 01:04 Piekarz czemu mnie zbanowałeś na 1,5 roku? xD
Nie widzę żadnego bana dla Ciebie - na co niby dostałeś bana?
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Vancore »

Kolejny mecz, ktory skompromitowal calkowicie niektorych pilkarzy. Mam nadzieje ze po sezonie zarzad przeprowadzi powazna analize poszczegolnych graczy i obiektywnie oceni ich wplyw na gre druzyny i ogolna przydatnosc bo wielu z nich musi odejsc a najlepiej jakby odeszli wszyscy ktorzy dzis grali w pomocy, Oczywiscie nic takiego nie bedzie mialo miejsca i te szmule bedziemy musieli ogladac tez w przyszlym sezonie nad czym ubolewam fest, masakra.

Ajntrakt w pierwszej polowie mial okres gry ponizej poziomu okregowki a my nie potrafilismy na nich siasc i nawalic im goli w 20 minut co powazny zespol by zrobil ale Inter do powaznych nie nalezy. Te leszcze z Frankfurtu mialy skutecznosc podan na poziomie ~60% przez znaczna czesc pierwszej polowy a Valero, Vecino i Brozo nie byli w stanie nic z tym zrobic bo sami przy przyjeciach potrafili sie albo wywalic albo pilka odskakiwala im na kilka metrow. Ja rozumiem ze mamy straszny problem z ulepieniem jakiejkolwiek pomocy na mecze LE ale no kurde juz nawet lepiej byloby przesunac Skriniara do pomocy w tym meczu i zagrac w 10 a nie w 9 bo nie oszukujmy sie jak razem na boisku sa Valero i Vecino to wygladamy jakbysmy grali w powaznym oslabieniu i reszta graczy probujac to nadrobic traci sily po 60 minucie gry. Jak Spalletti chce udawac slepego to niech sobie kupi wilczura na szelkach i teleskopowa laske ale ja i wiekszosc kibicow widzimy ze ich sie trzeba pozbyc a nie wystawiac ich na mecze o jedyne trofeum o jakie mozemy jeszcze w tym sezonie powalczyc. Mlodzi z primavery nie zagraliby gorzej a moze nawet ktos by sie pokazal z dobrej strony bo nie ma sie co oszukiwac z bylych graczy fiory nie bedzie juz nic w tym zespole.

Indolencji w ofensywie nie ma po co opisywac bo w kazydm meczu meczymy sie tak samo i o ile przeciwnik nie popelnie kretynskich bledow to nie stwarzamy zadnego zagrozenia nie wazne z kim gramy.

Jak nie wroci Balde na rewanz to gramy z politano na szpicy i z Candreva na skrzydle wiec tak czy siak w oslabieniu... wystarczy ze stracimy gola i beda meczarnie. Dzieki Brozo, graj tak dalej...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: miniu86 »

Jedyny powód do zadowolenia po tym meczu to czyste konto. Tak czy inaczej znacznie ważniejszy mecz czeka nas w weekend ze Spal.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: KoBa »

Mecz już został opisany, zgadzam się z wszystkim powyżej, choć nie czepiałbym się tak Valero bo i tak wyglądał najpoważniej z naszej pomocy mimo 34 lat i zwyczajnie potrzebował zmiany.

Warto zwrócić uwagę na to, jak fatalną decyzję podjęliśmy wypożyczając Emmersa i Karamoh. Nie chodzi mi nawet o to, że całkiem nieźle grali w presezonie i mogliby wnosić coś więcej do naszej gry w takich spotkaniach, a o to, że nie mamy absolutnie nikogo na ławce rezerwowych w takim meczu jak wczoraj.
To jak Candreva stał się beznadziejny to jest niepojęte, nie jest w aż tak zaawansowanym wieku, a w swojej karierze czy to w Lazio czy reprezentacji był przez długi czas na bardzo wysokim poziomie, Palacio wygląda aktualnie lepiej
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Seba »

Vancore pisze: 8 mar 2019, 08:45 Kolejny mecz, ktory skompromitowal calkowicie niektorych pilkarzy. Mam nadzieje ze po sezonie zarzad przeprowadzi powazna analize poszczegolnych graczy i obiektywnie oceni ich wplyw na gre druzyny i ogolna przydatnosc bo wielu z nich musi odejsc a najlepiej jakby odeszli wszyscy ktorzy dzis grali w pomocy, Oczywiscie nic takiego nie bedzie mialo miejsca i te szmule bedziemy musieli ogladac tez w przyszlym sezonie nad czym ubolewam fest, masakra.
Nie jestem fanem łysego i uważam, że po sezonie powinien odejść, ale nawet ja mu niekiedy współczuję. Poziom prezentowany przez niektórych kopaczy zakrawa o kpinę. Szczególnie zapadły mi w pamięci trzy epizody. Vecino wybijający piłkę na rzut rożny, gdy rywale znajdowali się 10 metrów od niego. Mógł w tym czasie zrobić sobie herbatę, wypić ją i jeszcze spokojnie rozegrać akcję. Na nasze szczęście bramka po tym rożnym padła ze spalonego. Candreva zagrywający bezczelnie ręką tuż po wejściu na boisku. No i na koniec nasz czarny drybler na lewej stronie, który bawi się w Messiego. Ktoś naliczył ile razy stracił piłkę przez te zabawy pod własnym polem karnym?
Obrazek
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Alfa »

Seba. pisze: 8 mar 2019, 09:47
Vancore pisze: 8 mar 2019, 08:45 Kolejny mecz, ktory skompromitowal calkowicie niektorych pilkarzy. Mam nadzieje ze po sezonie zarzad przeprowadzi powazna analize poszczegolnych graczy i obiektywnie oceni ich wplyw na gre druzyny i ogolna przydatnosc bo wielu z nich musi odejsc a najlepiej jakby odeszli wszyscy ktorzy dzis grali w pomocy, Oczywiscie nic takiego nie bedzie mialo miejsca i te szmule bedziemy musieli ogladac tez w przyszlym sezonie nad czym ubolewam fest, masakra.
Nie jestem fanem łysego i uważam, że po sezonie powinien odejść, ale nawet ja mu niekiedy współczuję. Poziom prezentowany przez niektórych kopaczy zakrawa o kpinę. Szczególnie zapadły mi w pamięci trzy epizody. Vecino wybijający piłkę na rzut rożny, gdy rywale znajdowali się 10 metrów od niego. Mógł w tym czasie zrobić sobie herbatę, wypić ją i jeszcze spokojnie rozegrać akcję. Na nasze szczęście bramka po tym rożnym padła ze spalonego. Candreva zagrywający bezczelnie ręką tuż po wejściu na boisku. No i na koniec nasz czarny drybler na lewej stronie, który bawi się w Messiego. Ktoś naliczył ile razy stracił piłkę przez te zabawy pod własnym polem karnym?
a czy to przypadkiem nie trener czesciowo odpowiada za forme pilkarzy? nie potrafi zmotywowac, nie potrafi dostosowac taktyki meczowej pod dostepnych pilkarzy by wykorzystac ich jakiekolwiek atuty itp itd
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Odet »

A czy ktoś z Was koledzy zaobserwował jak nasi piłkarze na siebie krzyczą podczas meczu? ile razy machają do siebie (i na siebie) łapami? ile mają do siebie pretensji? ile przy tym niedokładności?
Wygląda jakby grali ze sobą pierwszy raz.

II połowa, wrzuta z lewej strony na długi słupek, Skriniar z Asamoah trzymają jednego chłopka, za ich plecy wpada Hinteregger, którego odpuścił Politano. Austriak pudłuje (głową). A Skriniar z pretensjami (słusznymi) do Politano.

Nie ma u nas chemii, nie ma zespołu.

Pozdr.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Alfa »

Odet pisze: 8 mar 2019, 09:55 A czy ktoś z Was koledzy zaobserwował jak nasi piłkarze na siebie krzyczą podczas meczu? ile razy machają do siebie (i na siebie) łapami? ile mają do siebie pretensji? ile przy tym niedokładności?
Wygląda jakby grali ze sobą pierwszy raz.

II połowa, wrzuta z lewej strony na długi słupek, Skriniar z Asamoah trzymają jednego chłopka, za ich plecy wpada Hinteregger, którego odpuścił Politano. Austriak pudłuje (głową). A Skriniar z pretensjami (słusznymi) do Politano.

Nie ma u nas chemii, nie ma zespołu.

Pozdr.
kto za to odpowiada? Zhang? Zanetti? Icardi?

nie, spal łysa główka. To on jest od tego zeby zespol spajać, od dwoch sezonow ma do dyspozycji caly sztab ludzi, specjalistow + pilkarzy ktorzy na pierwszy rzut oka nie sa dziecmi, wiadomo nie sa idealni no ale kur wa bez jaj zeby od dwoch sezonow nie bylo chemii i formy i nie widziec w tym winy trenera, bo skoro to nie jego broszka, to ja nie wiem w takim razie po co on jest tej druzynie skoro za nic nie odpowiada i nic nie jest jego wina ;)
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Odet »

Alfa pisze: 8 mar 2019, 10:01

nie, spal łysa główka. To on jest od tego zeby zespol spajać, od dwoch sezonow ma do dyspozycji caly sztab ludzi, specjalistow + pilkarzy ktorzy na pierwszy rzut oka nie sa dziecmi, wiadomo nie sa idealni no ale kur wa bez jaj zeby od dwoch sezonow nie bylo chemii i formy i nie widziec w tym winy trenera, bo skoro to nie jego broszka, to ja nie wiem w takim razie po co on jest tej druzynie skoro za nic nie odpowiada i nic nie jest jego wina ;)
Amen.
Pozdr.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: miniu86 »

Zobaczycie, Candreva odejdzie i jeszcze zrobi sezon z kilkoma golami i asystami, w tym koniecznie przeciwko Interowi.

Dopóki w lidze sytuacja niepewna, to LE mnie nie interesuje, jednakże jeśli odpadniemy z tych rozgrywek u siebie to będzie to kolejny kamyczek do ogródka Luciano. Na Meazza odpadliśmy z LM i PW, trochę tego za dużo.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Wybraniec »

Kredence pisze: 8 mar 2019, 01:04 Piekarz czemu mnie zbanowałeś na 1,5 roku? xD
POWINNI CI NA DWA PRZYPIEDOLIĆ
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Kredence »

Wybraniec pisze: 8 mar 2019, 11:06
Kredence pisze: 8 mar 2019, 01:04 Piekarz czemu mnie zbanowałeś na 1,5 roku? xD
POWINNI CI NA DWA PRZYPIEDOLIĆ
JUŻ JESTEM NA WOLNOŚCI, A TY CO ? PEWNIE MAKOWCA OPIERDALASZ GOŚCIU
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Wybraniec »

Kredence pisze: 8 mar 2019, 11:14
Wybraniec pisze: 8 mar 2019, 11:06
Kredence pisze: 8 mar 2019, 01:04 Piekarz czemu mnie zbanowałeś na 1,5 roku? xD
POWINNI CI NA DWA PRZYPIEDOLIĆ
JUŻ JESTEM NA WOLNOŚCI, A TY CO ? PEWNIE MAKOWCA OPIERDALASZ GOŚCIU
UWAŻAJ NA MANKAFCI BO TO ZWYKŁY PODPIERDALACZ
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Saff »

Seba. pisze: 8 mar 2019, 09:47Candreva zagrywający bezczelnie ręką tuż po wejściu na boisku.
Jak to zobaczyłem, to myślałem, że będzie powtórka wyczynu naszej legendy Sulleya Muntariego.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1/8 finału Ligi Europy: Eintracht - Inter

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 8 mar 2019, 11:17
Kredence pisze: 8 mar 2019, 11:14
Wybraniec pisze: 8 mar 2019, 11:06
Kredence pisze: 8 mar 2019, 01:04 Piekarz czemu mnie zbanowałeś na 1,5 roku? xD
POWINNI CI NA DWA PRZYPIEDOLIĆ
JUŻ JESTEM NA WOLNOŚCI, A TY CO ? PEWNIE MAKOWCA OPIERDALASZ GOŚCIU
UWAŻAJ NA MANKAFCI BO TO ZWYKŁY PODPIERDALACZ
Dokładnie. Amen.
ODPOWIEDZ