27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: maverik »

Znów nie ma tematu meczowego to zakładam. Mecz wygrany w bólach, ale najważniejsze są 3 punkty. Bardzo martwią kontuzję, nie mamy dwóch pomocników którzy umieją zrobić z piłka cokolwiek sensownego. Co do personaliów dziś to Lautaro dobrze, Cedric momentami, reszta chyba taka nijaka. Gagliardini dno do bramki, Candreva tragicznie, dobrze że Keita wraca.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Alfa »

który mądrala dal mi bana na 8 dni za napisanie zeby mavernik w koncu zamknal morde odnosnie wielbienia spalettiego?


Powód ostrzeżenia:
Obrażanie użytkowników sb


ktos chyba przesadzil z podnieta po wielkim zwyciestwie nad trudnym spal, zgaduje ze to ten służbista dzony brawo aka dzak sparrow ktory daje bany za chu j wie co
Ostatnio zmieniony 10 mar 2019, 18:31 przez Alfa, łącznie zmieniany 3 razy.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: TomHardy »

Wygrana z przypadku. Zero zgrania, zero zrozumienia, zero taktyki, zero gry. Oby jak najszybciej do końca sezonu, żeby tego łysego dzbana już nie oglądać na ławce. Cała kadra wygląda tak jakby pierwszy raz sie ze sobą widzieli i trenowali/grali.
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Milo »

Mecz trochę do zapomnienia, ale to było bardzo ważne zwycięstwo.
Po tym meczu może cieszyć zero z tylko z dobrej postawy obrony kolejny raz zero z tyłu.

Lautaro bardzo fajnie walczył dobrze że nie dostał karty, teraz może spokojnie czekać na Derbach.
Mam nadzieje że nic złego nie stało się Brozoviciowi
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Yascarr »

TomHardy pisze: 10 mar 2019, 18:21 Wygrana z przypadku. Zero zgrania, zero zrozumienia, zero taktyki, zero gry. Oby jak najszybciej do końca sezonu, żeby tego łysego dzbana już nie oglądać na ławce. Cała kadra wygląda tak jakby pierwszy raz sie ze sobą widzieli i trenowali/grali.
Czyli jak co roku i tak od kilku lat. Kolejny trener powinien jak zwykle załatwić sprawe
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Mora »

Oczy krwawiły, zęby bolały podczas oglądania tej kopaniny. Porażająca wręcz ilość prostych strat piłki i niewymuszonych błędów. Beznadziejnie wyprowadzane kontry i stałe fragmenty gry, kompletnie bez pomysłu w ataku pozycyjnym...Na szczęście udało się wygrać, teraz trzeba liczyć na nieudolność i frajerstwo Romy.

PS. Wkurwia mnie już ten VAR. Sprawdzają każdą naszą bramkę klatka po klatce i szukają chuja do dupy, a potem doliczają po 5 minut do każdej połowy. Czego te fiuty szukały przy bramce Politano?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Alfa »

Mora pisze: 10 mar 2019, 18:30 Oczy krwawiły, zęby bolały podczas oglądania tej kopaniny. Porażająca wręcz ilość prostych strat piłki i niewymuszonych błędów. Beznadziejnie wyprowadzane kontry i stałe fragmenty gry, kompletnie bez pomysłu w ataku pozycyjnym...Na szczęście udało się wygrać, teraz trzeba liczyć na nieudolność i frajerstwo Romy.

PS. Wkurwia mnie już ten VAR. Sprawdzają każdą naszą bramkę klatka po klatce i szukają chuja do dupy, a potem doliczają po 5 minut do każdej połowy. Czego te fiuty szukały przy bramce Politano?
spalonego, potem byla powtorka tej sytuacji
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: miniu86 »

3 pkt cieszą bo na tym etapie sezonu i w takiej sytuacji muszą cieszyć. Roma i Milan punktują ostatnio na takich fartach, że jeszcze bardziej cieszą.
Szkoda przepięknej bramki Lautaro. Przez te kontuzje mecz kończyliśmy w bardzo osobliwym składzie.
Uff, długo zapowiadało się, na kolejne kompro na Meazza.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Seba »

Nie tęsknię za Icardim i fajnie, że drużyna jako tako potrafi punktować bez niego. Nie rozumiem jednak, o co już w tym wszystkim chodzi. Niby Argentyńczyk był źródłem problemów, ale jakoś nie widać w drużynie większego entuzjazmu w grze. Nadal grają jak za karę. Szczególnie Brozovic przygasł, a myślano, że pod nieobecność Icardiego złapie drugi oddech. Mentalne zera, żyjące social mediami i taka jest prawda.

Pomyśleć, że swego czasu ludzie narzekali na takich piłkarzy jak Guarin, Kovacic, Medel, Jovetic, Telles, Banega itp. To byli Bogowie futbolu przy pokrakach jakie teraz zakładają koszulkę Interu.

Coraz fajniej prezentuje się Lautaro ;)
Obrazek
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: zemaria »

Zawodnicy tacy jak Candreva , czy Gagliardini to jest dopiero festiwal żenady. Drugi nie zrobił żadnego progresu, odkąd przyszedł z Bergamo. Ogólnie nasz środek pola wygląda tragicznie. Na derby powinniśmy zagrać środkiem Brozovic - Asamoah - Radja o ile zdąży się ninja wykurować.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Orzeu »

No i fajnie - pomęczyliśmy się trochę, ale 3 punkty lecą do nas.

Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, pokazaliśmy, że nawet mając taki gnój w kadrze potrafimy ogrywać takich ogórów jak Spal. Podobał mi się dzisiaj zarówno Dalbert, jak i Soares - obaj na takich średniaków Serie A powinni wystarczać. Bardzo słabo zagrał Antek, nie podobała mi się też gra Joao Mario.

Dobra robota.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: maniekfci »

wiadomo co z Brozo?

robi się duszno przed derbami, dziś wymuszona zmiana Brozo, nie wiadomo co z Radją, robi się betonowo w pomocy. czemu musimy znowu przez to przechodzić, kurwa
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Piekarz »

Inter żyje, punktuje i bardzo mnie to cieszy.

Ja kibicuję temu klubowi od kilkunastu lat, niedługo kilkudziesięciu. Przez ten czas w moim życiu zmieniło się wiele, ale to pozostało niezmienne - miłość i oddanie Interowi. I choćbyście pluli, obrażali, lekce sobie ważyli - ja będę zawsze wspierał Inter i zawsze będę z radością przyjmował jego zwycięstwa. Jedziemy po Ligę Mistrzów.

FORZA INTER
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Mora »

Alfa pisze: 10 mar 2019, 18:32
Mora pisze: 10 mar 2019, 18:30 Oczy krwawiły, zęby bolały podczas oglądania tej kopaniny. Porażająca wręcz ilość prostych strat piłki i niewymuszonych błędów. Beznadziejnie wyprowadzane kontry i stałe fragmenty gry, kompletnie bez pomysłu w ataku pozycyjnym...Na szczęście udało się wygrać, teraz trzeba liczyć na nieudolność i frajerstwo Romy.

PS. Wkurwia mnie już ten VAR. Sprawdzają każdą naszą bramkę klatka po klatce i szukają chuja do dupy, a potem doliczają po 5 minut do każdej połowy. Czego te fiuty szukały przy bramce Politano?
spalonego, potem byla powtorka tej sytuacji
Acha, umknęła mi ta powtórka w transmisji, mecz był tak szalenie porywający, że wolałem bawić się z kotem ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Nasir »

Piekarz pisze: 11 mar 2019, 01:50 Inter żyje, punktuje i bardzo mnie to cieszy.

Ja kibicuję temu klubowi od kilkunastu lat, niedługo kilkudziesięciu. Przez ten czas w moim życiu zmieniło się wiele, ale to pozostało niezmienne - miłość i oddanie Interowi. I choćbyście pluli, obrażali, lekce sobie ważyli - ja będę zawsze wspierał Inter i zawsze będę z radością przyjmował jego zwycięstwa. Jedziemy po Ligę Mistrzów.

FORZA INTER
dokl ja juz 21 lat, dawac szybko te derby, forza
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: IlCapitano »

Derby to swoją drogą, najpierw musimy mocno obić we czwartek tych parweniuszy z prowincjonalnej bundeskopanki niestety
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - SPAL

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 11 mar 2019, 11:26 Derby to swoją drogą, najpierw musimy mocno obić we czwartek tych parweniuszy z prowincjonalnej bundeskopanki niestety
Tak zrobimy, obijemy ich w każdy możliwy sposób.
ODPOWIEDZ