29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Oglądałem tylko ostatnie 20 minut, ale z tego co czytam to cały mecz wyglądał mniej więcej tak samo, więc się wypowiem. Spalletti powinien potrafić co najmniej jedno z dwóch: albo chować swoją dumę wielkiego trenera z mistrzostwem Rosji w gablocie do kieszeni, albo nauczyć się grać inaczej niż wrzutkami. Niestety nie umie żadnego, więc ani nie oglądaliśmy na boisku Icardiego, ani nie zagraliśmy jakąkolwiek taktyką która ma sens kiedy nie ma Icardiego. I chyba tyle mam do napisania. Dobrze że Roma i Milan wpierdoliły, może się doczołgamy do LM i zagramy w niej z trenerem z mniejszym ego albo większą kreatywnością. Albo chociaż bez fetyszu Perisraka.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: SETE »

Problem z naszym trenerem jest taki , ze wraz za wielkim ego nie podąża warsztat trenerski.
Ja rozumiem problemy ze skład niepełny , kontuzje , konflikt itd
Ale strategia jedna i ta sama tysięcy wrzutek w pole karne oraz fatalnie wykonywane przez cały sezon rzuty różne oraz wolne z okolic 16 pogrążają łysa główkę całkowicie. Ta drużyna pod okien toskanczyka nie nauczyła się nic przez prawie 2 sezony i już nic więcej się nie nauczy
Bez względu na zakończenie sezonu zmiana na stanowisku trenera jest 100 % i powitamy mam nadzieje Antonio Conte
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: SETE »

KoBa pisze: 31 mar 2019, 22:26 Wizualnie najgorszy mecz w tym sezonie, tak irytującego sposobu prowadzenia gry nie przypominam sobie - w zasadzie brakuje słów żeby tę żenadę opisać.

Gorszy dla mnie był z Bologna oraz z Torino i Cagliari . Lazio wykorzystało nasz błąd obrony a oprócz tego tez nic nie grali . To spotkanie zreszta idealnie podsumowuje walkę o miejsca 3-4 w serie a. Znow w LM znajda się 2 zespoły z Włoch które na to nie zasługują
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Alfa »

@mavernik

Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: miniu86 »

Ciekawe jaka będzie ta końcówka sezonu. Przyznam, że po meczu z Milanem można było przypuszczać, że kurczę, unikniemy dramy w tych ostatnich kolejkach. Od tego czasu kontuzji dostał Martinez, Spall pognebil Icardiego i przegraliśmy mecz o 6 pkt na WLASNYM boisku. I o ile jeszcze jest w miarę ok to po meczu z Genua w środę drama może wrócić że zdwojoną siłą. Wiele wskazuje na to, że nawet jeśli dowieziemy te top 4 do końca to zrobimy to w miernym stylu.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: maverik »

Ciężko będzie się wypowiedzieć bo widziałem pierwsze 15-20 minut i ostatnie 20-25 minut. O ile pierwszy kwadrans nawet mi się podobał poza stratą bramki oczywiście tak końcówka dramatyczna. Głównie rzuciły mi się w oczy miotanie się bezradnego Perisicia, który zatrzymywał się na pierwszym obrońcy albo dorzucał niecelnie oraz Keita, który był napastnikiem, ale tak naprawdę go nie było. W sumie to mnie to nie dziwi, bo z Eintrachtem też słabo zagrał na tej pozycji to czemu miałoby być inaczej z Lazio. Najgorsze, że wcale z Genoą czy Atalantą łatwiej nie będzie, a sądząc po tym co powiedział Spalletti po meczu to z Genoą zagramy znów bez napastnika.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: miniu86 »

No zdziwię się i to mocno jak Icardi pojawi się w kadrze na Genuę, już chyba bardziej prawdopodobny jest powrót Martineza. lol
Myślę, że Mauro byłby pomocny teraz gdy byczek jest kontuzjowany, a najpewniej nie zagra w tych meczach przez niewyjaśnione kwestie z Luckiem. Trochę to chore, ale nie potrafię jednoznacznie ocenić kto robi błąd. Mnie wkurza po prostu, że wszystko co się dzieje nie ma nic wspólnego z dobrem Interu. Spalletti oczekuje skruchy podczas gdy Icardi najpewniej nie jest zainteresowany jej ukazaniem i myślę, że wysoce prawdopodobne jest że to mu zablokuje grę już do końca sezonu. Makabrycznie głupia i chora sytuacja, no ale ten nasz Inter zawsze musi nam dostarczać emocji co nie?

Najbardziej jednak wkurza mnie, że najwyraźniej bardzo ochoczo zapatrujemy się na udział w wyścigu żółwi po top 4 i to jest po prostu poniżające.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Odet »

Na szczęście darowałem sobie ten mecz.

Z tego co widzę, wg Spalla Inter przegrał po słabym meczu z Lazio, dlatego że nie grający w tym meczu Icardi coś tam wywinął na... treningu, ciekawe...

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: KoBa »

Odet pisze: 1 kwie 2019, 08:50 Z tego co widzę, wg Spalla Inter przegrał po słabym meczu z Lazio, dlatego że nie grający w tym meczu Icardi coś tam wywinął na... treningu, ciekawe...
Nie, no nie przesadzajmy w drugą stronę - niczego takiego nie powiedział.

Winę za wczoraj w głównej mierze ponosi Spalletti, przegraliśmy ten mecz taktyką, a w zasadzie całkowitym jej brakiem, wręcz sabotującym sposobem rozegrania spotkania. Spalletti takim meczem jak wczoraj pokazał, że po sezonie należy się rozstać. Niemniej, wolę oglądać taką żenadę jak wczoraj bez Icardiego niż z Icardim, którego trzeba prosić, żeby grał w barwach Interu. Panowie, teksty "można było przeprosić się z Icardim, może zgodziłby się zagrać" nie no - szanujmy się.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Dzyl »

Jprdl Icardi dostaje grubą kasę od Interu i jeszcze Inter ma go prosić by zagrał? to tak jakbyście swojemu pracownikowi płacili pensje i jeszcze musieli go prosić o przyjście do pracy...Mauro niech wypieprza latem lepiej, za kasę z niego będzie nas stać na Chiese i jeszcze nawet zostanie.
Spall też obowiązkowo do zwolnienia, przecież gość nie wzniósł nas nawet o poziom wyżej przez ten rok, a dostał transfery, które chciał. Dawać tu kogoś z charakterem, jajami, Mourinho albo Conte.
ODPOWIEDZ