29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Orzeu »

No to co, wraca calcio i od razu dobry meczyk.

Wygramy to praktycznie wyeliminujemy Lazio z walki o top4 i umocnimy się na 3 pozycji. Milan jedzie na Sampdorię, Roma gra z Napoli, jak dobrze pójdzie to możemy odskoczyć Milanowi na 5 punktów, a Romie na 9, co stawiałoby nas w świetnej sytuacji.

Po prostu to wygrajmy
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: maniekfci »

NARESZCIE

Brakowało mi tych tematów, precz już z repkami gownianymi.

Czuje, ze od wygranej z milanem zacznie się nasza seria wygranych, bo zwyczajnie mi się tak wydaje, a lacjo nie jest w stanie temu przeszkodzić.

Forza Inter, tylko wygrana
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: KoBa »

Drugi z rzędu mecz o 6 pkt, oby znowu zwycięski. Różne informacje docierają odnośnie stanu kadry, pewnie jutro/w sobotę trochę więcej się dowiemy kto będzie dostępny na mecz.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: miniu86 »

Tak się składa, że wiosną z rzymskimi drużynami gramy u siebie i w obecnej sytuacji byłoby wielką szkodą nie wykorzystać tej przewagi. Wygranie tych meczy da nam nieocenione korzyści. Ciekawostką jest że w zeszłym sezonie wygraliśmy oba mecze w Rzymie by później na Meazza tylko remisować.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Wybraniec »

Podchodzę do tego meczu w świetnym nastroju, ponieważ w przeciwieństwie do wypowiedzi jednego z użytkowników uwielbiam mecze reprezentacji narodowych, ponieważ można się na nich niezwykle obłowić. Wyniki spotkań reprezentacyjnych są bardzo przewidywalne, oscylują w niewiele niespodzianek i można na nie grubo grać i ogrywać bukmacherów. W ten weekend wpadło 2300 na czysto i z wielką przyjemnością je po prostu przepieprze.

Co do samego meczu z Lazio to przewiduję spokojne zwycięstwo. Lazio jest Gównem przez duże G. Jeśli tylko Inter zechce to pewnie wygra. Zwycięzca jest raczej jasny. Bardziej ciekawi mnie Mauro Icardi.

Typuje 7:1.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: domin98 »

Wybraniec pisze: 28 mar 2019, 14:11 Podchodzę do tego meczu w świetnym nastroju, ponieważ w przeciwieństwie do wypowiedzi jednego z użytkowników uwielbiam mecze reprezentacji narodowych, ponieważ można się na nich niezwykle obłowić. Wyniki spotkań reprezentacyjnych są bardzo przewidywalne, oscylują w niewiele niespodzianek i można na nie grubo grać i ogrywać bukmacherów. W ten weekend wpadło 2300 na czysto i z wielką przyjemnością je po prostu przepieprze.

Co do samego meczu z Lazio to przewiduję spokojne zwycięstwo. Lazio jest Gównem przez duże G. Jeśli tylko Inter zechce to pewnie wygra. Zwycięzca jest raczej jasny. Bardziej ciekawi mnie Mauro Icardi.

Typuje 7:1.
Masakra skąd masz takie pewniaczki? Mogę prosić o kontakt? Idę chyba zagrać na taki wynik. Pozdrawiam
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: zemaria »

w końcu . Jesteśmy na etapie, w którym każdy kolejny mecz jest najważniejszym meczem w sezonie, dlatego jest to tak bardzo ekscytujące.
przewiduje 3-1
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Wybraniec »

domin98 pisze: 28 mar 2019, 14:32
Wybraniec pisze: 28 mar 2019, 14:11 Podchodzę do tego meczu w świetnym nastroju, ponieważ w przeciwieństwie do wypowiedzi jednego z użytkowników uwielbiam mecze reprezentacji narodowych, ponieważ można się na nich niezwykle obłowić. Wyniki spotkań reprezentacyjnych są bardzo przewidywalne, oscylują w niewiele niespodzianek i można na nie grubo grać i ogrywać bukmacherów. W ten weekend wpadło 2300 na czysto i z wielką przyjemnością je po prostu przepieprze.

Co do samego meczu z Lazio to przewiduję spokojne zwycięstwo. Lazio jest Gównem przez duże G. Jeśli tylko Inter zechce to pewnie wygra. Zwycięzca jest raczej jasny. Bardziej ciekawi mnie Mauro Icardi.

Typuje 7:1.
Masakra skąd masz takie pewniaczki? Mogę prosić o kontakt? Idę chyba zagrać na taki wynik. Pozdrawiam
Przeprowadzam fachowe analizy. Czasami spędzam kilka godzin nad jednym meczem. Ale dla takich profitów warto.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 28 mar 2019, 14:11 uwielbiam mecze reprezentacji narodowych, ponieważ można się na nich niezwykle obłowić. Wyniki spotkań reprezentacyjnych są bardzo przewidywalne, oscylują w niewiele niespodzianek i można na nie grubo grać i ogrywać bukmacherów.
Zapewne przewidziałeś ostatnie wyniki: Anglii (z Czechami i gwałt w Titogrodzie 1-5), remisy Portugalii (z Ukrainą i Serbią), porażkę wicemistrzów Świata Chorwatów na Węgrzech, zwycięstwo Izraela z Austrią (4-2), czy też zwycięstwo Luksemburga nad Litwą...

Szanuję niebywale :smile:

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: IlCapitano »

Gdybym to ja miał typować wynik tego meczu, intensywnie skumulowałbym całą swą wiedzę na temat Calcio i opisałbym, że albo wygramy albo przegramy. Możemy też zremisować.

A na serio no to kolejny po Milanach bardzo ważny mecz. Gramy u siebie, mamy wyśmienity bilans z mocnymi drużynami, tak więc liczę na podtrzymanie passy i zwycięstwo, które da nam komfortową sytuację w tabeli. Skład taki jak z Milanem, tylko zamiast Lautaro na szpicy Keita Balde.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: KoBa »

IlCapitano pisze: 29 mar 2019, 10:42 Skład taki jak z Milanem, tylko zamiast Lautaro na szpicy Keita Balde.
Niestety, jeszcze De Vrija zastąpi Miranda, oby poradził sobie tak dobrze, jak w starciu w Rzymie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: IlCapitano »

To pewne. Absencje de Vrija w meczach z Lazio są już tak typowe, że całkiem zapomniałem masakra. Miranda da radę bo musi i sobie może pozwolić przede wszystkim.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Wybraniec »

Odet pisze: 29 mar 2019, 09:56
Wybraniec pisze: 28 mar 2019, 14:11 uwielbiam mecze reprezentacji narodowych, ponieważ można się na nich niezwykle obłowić. Wyniki spotkań reprezentacyjnych są bardzo przewidywalne, oscylują w niewiele niespodzianek i można na nie grubo grać i ogrywać bukmacherów.
Zapewne przewidziałeś ostatnie wyniki: Anglii (z Czechami i gwałt w Titogrodzie 1-5), remisy Portugalii (z Ukrainą i Serbią), porażkę wicemistrzów Świata Chorwatów na Węgrzech, zwycięstwo Izraela z Austrią (4-2), czy też zwycięstwo Luksemburga nad Litwą...

Szanuję niebywale :smile:

Pozdr.
Bukmacherka dla mnie to nie zajęcie polegające na analizie kto wygra. Bukmacherka dla mnie to przede wszystkim minimalizacja możliwości przegrania. Lata praktyki i porażek sprawiły, że dziś notorycznie go ogrywam.

Nie zagrałem Anglii z Czechami, ponieważ sądzę, że Czechy mają dobrą drużynę, ale zagrałem Anglię z Czarnogóra, ponieważ notowali ostatnio fenomenalne wyniki, mają prawdopodobnie obok Francuzów najlepszą drużynę, Czarnogóra zagrała z Saviciem po kontuzji i bez Joveticia, a oprócz tego przegrali 2 z 3 ostatnich meczów u siebie.

Portugalia jest przereklamowaną drużyną, a Ukraina i Serbia to nie ogórki. Wystarczy spojrzeć na nazwiska tych drugich i przeanalizować kursy, które proponował bukmacher. Nieopłacalne.

Chorwaci zawsze męczą się w eliminacjach. Ja na przełomie ostatnich dwóch lat pamiętam ich wtopy z Finlandią czy Azerbejdżanem. Poza tym do Mundialu weszli po barażach jeśli nie myli mnie pamięć. Dołóż do tego 3 zwycięstwa Węgier u siebie w ostatnich meczach i już wiesz, ze to ryzykowny typ.

Austriacy nie potrafili ograć słabej Polski i mając w pamięci fakt, że przez ostatni rok nie przegrali u siebie żadnego oficjalnego meczu można zakładać, że coś się popsuło.

Luksemburg - Litwa to mecz dwóch zupełnych ogórów i ja takich meczach nie gram, ponieważ chce zarabiać. Jedni są księgowymi i zarabiają dodatkowo jako graficy, a inni poza codzienną pracą ogrywają bukmacherów. Trzeba być zaradnym w życiu.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Nasir »

dokl randama niektorzy ogrywaja bukmacherow, a niektorzy sa ogrywani przez mlode studentki psychologii, taka proza zycia.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: maverik »

Jestem ciekaw co wymyśli Spalletti w dwóch kwestiach. Pierwsza to ustawienie. Czy Vecino znów zagra na 10? Patrząc po przebiegu Derbów wydaje się to naturalne, ale wtedy też działał efekt zaskoczenia, a teraz Inzaghi będzie na to przygotowany. Można wrócić do ostatniego meczu z Lazio i przypomnieć sobie jak wtedy to pierwszy raz zagraliśmy 4-3-3 z debiutującym w tym sezonie Joao Mario. Nie mam pojęcia co lepsze i w jakim składzie pomocy. Druga kwestia to napastnik. Keita mnie na szpicy nie przekonuje, więc jestem za Icardim mimo wszystko.
Jeżeli te uśmiechy i dobra atmosfera na zdjęciach i filmikach nie jest wyreżyserowana to jestem spokojny nie tylko o ten mecz, a i o resztę sezonu. Trzeba wygrać bo w środę na 100% przegramy. To już wam zoniek opisze.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Wybraniec pisze: 29 mar 2019, 13:47 Bukmacherka dla mnie to nie zajęcie polegające na analizie kto wygra. Bukmacherka dla mnie to przede wszystkim minimalizacja możliwości przegrania. Lata praktyki i porażek sprawiły, że dziś notorycznie go ogrywam.

Nie zagrałem Anglii z Czechami, ponieważ sądzę, że Czechy mają dobrą drużynę, ale zagrałem Anglię z Czarnogóra, ponieważ notowali ostatnio fenomenalne wyniki, mają prawdopodobnie obok Francuzów najlepszą drużynę, Czarnogóra zagrała z Saviciem po kontuzji i bez Joveticia, a oprócz tego przegrali 2 z 3 ostatnich meczów u siebie.

Portugalia jest przereklamowaną drużyną, a Ukraina i Serbia to nie ogórki. Wystarczy spojrzeć na nazwiska tych drugich i przeanalizować kursy, które proponował bukmacher. Nieopłacalne.

Chorwaci zawsze męczą się w eliminacjach. Ja na przełomie ostatnich dwóch lat pamiętam ich wtopy z Finlandią czy Azerbejdżanem. Poza tym do Mundialu weszli po barażach jeśli nie myli mnie pamięć. Dołóż do tego 3 zwycięstwa Węgier u siebie w ostatnich meczach i już wiesz, ze to ryzykowny typ.

Austriacy nie potrafili ograć słabej Polski i mając w pamięci fakt, że przez ostatni rok nie przegrali u siebie żadnego oficjalnego meczu można zakładać, że coś się popsuło.

Luksemburg - Litwa to mecz dwóch zupełnych ogórów i ja takich meczach nie gram, ponieważ chce zarabiać. Jedni są księgowymi i zarabiają dodatkowo jako graficy, a inni poza codzienną pracą ogrywają bukmacherów. Trzeba być zaradnym w życiu.
Człowieku po co Ty się tak produkujesz? Kto Ci w to wszystko uwierzy?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Kusy »

Szuka atencji, buduje swoje ego.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: maniekfci »

kusy pisze: 30 mar 2019, 13:18 Szuka atencji, buduje swoje ego.

Łyska w jednym zdaniu, amen
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Jaszczu91 »

Meczem z Lazio Inter może bardzo wiele zyskać. Wygrana daje bardzo duży komfort i przewagę 8 punktów nad piątą w tabeli Atalanta, która ma koszmarny terminarz do końca sezonu. Zwycięstwo praktycznie zapewnia ligę mistrzów na przyszły sezon. Ale to przeciez Inter :P zagramy bez napastnika z groźnym rywalem i znając Inter to po spektakularnym występie w derbach teraz można się spodziewać kaszany i porażki...
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Mora »

Milan i Roma notują bicie w tej kolejce, więc 3 punkty dałyby oddech w miarę bezpieczną przewagę nad resztą stawki. Nie bardzo mamy kim postraszyć z przodu, więc nie wykluczam gównomeczu i remisu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: KoBa »

Wizualnie najgorszy mecz w tym sezonie, tak irytującego sposobu prowadzenia gry nie przypominam sobie - w zasadzie brakuje słów żeby tę żenadę opisać.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: BAGGIO1 »

KLASYKA
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Chuchu »

Po wygranych derbach w dobrym stylu czas na brutalne sprowadzenie kibiców na ziemie, czyli klasyczny Inter.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Wybraniec »

Brawo dla dzbana na ławce trenerskiej, który musiał przypajacować i nakreślać gimnazjalne zasady i nie powołać Icardiego do kadry na mecz nie mając do dyspozycji Lautaro. Jak jest taki problematyczny to się go sprzedaje po sezonie, a póki jest w tym klubie to niech gra, bo dziś jego obecność byłaby na wagę złota. Tradycyjnie graliśmy dobrze do straty bramki, a potem Spalletti stracił nad wszystkim kontrolę i graliśmy te zasrane wrzutki. Żenujący, powtarzam żenujący trener. Ciekawe jak go tym razem wybroni ten cały maverak czy jak ten typ się nazywał.

W środę jeszcze w dupę od Genoi, bo zoniek przedstawił niezaprzeczalny dowód, że tak będzie i znowu zamiast odjechać rywalom będą wszystko blisko. BEKA
Ostatnio zmieniony 31 mar 2019, 22:37 przez Wybraniec, łącznie zmieniany 1 raz.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: miniu86 »

Tradycji stało się po raz kolejny zadość.
Zamiast wykorzystać wpadki rywali i doskonałą okazję do fajnego ułożenia sobie tabeli robimy dokładnie na odwrót i jeszcze bardziej ją wypłaszczamy.
Ten nawyk jest w Interze tak mocny, że nawet głupio było przed meczem oczekiwać wygranej i pod skórą każdy czuł kłopoty. Ofensywnie był to jeden z tych meczy kiedy rywal nie musi się wcale za dużo natrudzić byśmy nic nie strzelili. Typowy nasz mecz na 0-0.
Zastanawiam się dlaczego Spalletti zagrał od początku Valero na pozycji nr 10, podczas gdy każdy wie, że Hiszpan na tej pozycji to nasz pierwszy hamulcowy i gwarant nieporadności w ataku. Wcale niegłupia jest teoria, że Gagliardini dostał odłamkowym od Spalla za to, że zbyt mocno i szybko się bratał z Icardim.
8. porażka w tym sezonie, zbyt łatwo dajemy się ogrywać.
No i tak na koniec, niesamowicie irytuje mnie fakt, że daliśmy się w tym sezonie dwukrotnie obić niesłychanie podrzędnemu Lazio na własnym boisku. To niedopuszczalne.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2019, 22:37 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Mora »

Słabi i bezjajeczni piłkarze, którymi dyryguje słaby i bezjajeczny trener. Kurwa, prawie cały mecz na odrobienie jednej bramki straty U SIEBIE i żadnego pomysłu na grę i woli zwycięstwa. Samym pieprzonym charakterem mogliby ugrać dziś przynajmniej remis. Nawet Inter Forever z dziadkami w składzie coś by tu ugrał...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Seba »

Męczą bułę tymi wrzutkami, bo nie mają pomysłu na rozegranie akcji. Ot cała prawda. Co do samych dośrodkowań, to bez treningu wykonałbym je lepiej. Jak to jest, że drużyna wykonuje tyle niedokładnych centr i trener nie reaguje? Już całe Włochy się z tego śmieją, a niedługo zaczną nawet powstawać kawały na ten temat.
Obrazek
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: timon »

Wybraniec pisze: 31 mar 2019, 22:31 Brawo dla dzbana na ławce trenerskiej, który musiał przypajacować i nakreślać gimnazjalne zasady i nie powołać Icardiego do kadry na mecz nie mając do dyspozycji Lautaro. Jak jest taki problematyczny to się go sprzedaje po sezonie, a póki jest w tym klubie to niech gra, bo dziś jego obecność byłaby na wagę złota. Tradycyjnie graliśmy dobrze do straty bramki, a potem Spalletti stracił nad wszystkim kontrolę i graliśmy te zasrane wrzutki. Żenujący, powtarzam żenujący trener. Ciekawe jak go tym razem wybroni ten cały maverak czy jak ten typ się nazywał.

W środę jeszcze w dupę od Genoi, bo zoniek przedstawił niezaprzeczalny dowód, że tak będzie i znowu zamiast odjechać rywalom będą wszystko blisko. BEKA
nie wywołuj pewnych osób, bo przyleca na sygnale i zaczną bany rozdawac :hahaha:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Wybraniec »

timon pisze: 31 mar 2019, 22:39
Wybraniec pisze: 31 mar 2019, 22:31 Brawo dla dzbana na ławce trenerskiej, który musiał przypajacować i nakreślać gimnazjalne zasady i nie powołać Icardiego do kadry na mecz nie mając do dyspozycji Lautaro. Jak jest taki problematyczny to się go sprzedaje po sezonie, a póki jest w tym klubie to niech gra, bo dziś jego obecność byłaby na wagę złota. Tradycyjnie graliśmy dobrze do straty bramki, a potem Spalletti stracił nad wszystkim kontrolę i graliśmy te zasrane wrzutki. Żenujący, powtarzam żenujący trener. Ciekawe jak go tym razem wybroni ten cały maverak czy jak ten typ się nazywał.

W środę jeszcze w dupę od Genoi, bo zoniek przedstawił niezaprzeczalny dowód, że tak będzie i znowu zamiast odjechać rywalom będą wszystko blisko. BEKA
nie wywołuj pewnych osób, bo przyleca na sygnale i zaczną bany rozdawac :hahaha:
a ja to mam w dupie. maverak co tam opisz
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Jaszczu91 »

Ten mecz potoczył się w stu procentach tak jak przewidywałem. Typowy Inter jaki wszyscy znamy.
Taktyka miliona i jednej wrzutki w dalszym ciągu jest szczytem możliwości taktycznych Lysego. A przecież dzisiaj gralismy bez napastnika... Zabrakło tylko zmiany Ranocchi. Niech Spal już wypier dala z naszego Interu bo patrzeć się na to nie da.

Politano robi na większości dobre wrażenie ale prawda jest taka że do wysokiego poziomu duzo mu brakuje.Gość ładnie prowadzi piłkę, jest szybki i na tym jego zalety się kończą. Brak mu jakości w wykończeniu akcji co dzisiaj dobitnie pokazał. Miał z 5 strzałów w meczu i ani raz nie potrafił trafić w bramkę.
O reszcie szkoda w ogóle pisać bo to dno muł i wodorosty.
ODPOWIEDZ