30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Wybraniec »

Beka timon. Nie opisuj mu tak fachowo. Nie zrozumie
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Zachwytu nie będzie bo z Milanem też było dobrze by potem się skompromitować z gownianym Lazio na własnym stadionie. Tym bardziej jeśli sobie przypomnimy, że daliśmy się im obić też w PW.
Mi ten sezon już tak obrzydl, że wczoraj zacząłem oglądać od 50 minuty gdy już było pewne że raczej wygramy.
Wczoraj był też o tyle znaczący mecz, że pierwszy raz od dawna zagraliśmy niemal najsilniejszym składem. Atak był w końcu w komplecie.
Fajnie zagrał Gagliardini, oby Lucek chciał korzystać z jego dobrej formy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

Skąd taka cisza? Nie piszę komentarzu bo meczu nie oglądałem.
Jak zobaczyłem Perisica w podstawie, to zgodnie z moim wcześniejszym wpisem, odpuściłem. Nie będę robić z gęby dupy.

Co piszę od roku na temat Gagli?? (kto wie, ten wie). Orłem nie jest, ale jemu dla tej pięknej koszulki się CHCE.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Odet pisze: 4 kwie 2019, 16:34 Skąd taka cisza? Nie piszę komentarzu bo meczu nie oglądałem.
Jak zobaczyłem Perisica w podstawie, to zgodnie z moim wcześniejszym wpisem, odpuściłem. Nie będę robić z gęby dupy.

Co piszę od roku na temat Gagli?? (kto wie, ten wie). Orłem nie jest, ale jemu dla tej pięknej koszulki się CHCE.

Pozdr.
Odet Ty wiesz, że ja sobie dobrze zapamiętałem, że to Ty jeden zawsze mnie popierałeś w kwestii Gagliardiniego. Jeśli w tej kadrze jest jakiś prawdziwy interista, to dla mnie to jest Gagliardini, może jeszcze D'Ambrosio.

Mecz świetny, najbardziej można się przyczepić do naszych wspaniałych kibiców, którzy muszą wrzucić swoje trzy śmierdzące grosze, kiedy wreszcie odzyskaliśmy Icardiego i atmosfera w zespole wreszcie wygląda pojednawczo. Patrząc na zaangażowanie Icardiego na boisku (i jakby nie patrzeć na instagramie) i reakcję zespołu po jego bramce, można by liczyć, że albo będziemy mieli historię syna marnotrawnego i może już nie legendarnego interistę, ale świetnego najemnika na lata, albo przynajmniej jego wartość przed letnim mercato wróci na właściwy poziom, no ale niestety paczka orangutanów musi jeszcze dosmrodzić atmosferę w imię nie wiadomo czego, chociaż sama nie wie co się naprawdę między klubem a zawodnikiem wydarzyło.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: maverik »

Wybraniec pisze: 4 kwie 2019, 13:00
Ty jesteś jakiś upośledzony? Notujemy żenujący sezony, w którym zaliczyliśmy nieprawdopodobną kompromitacje w LM, LE i PW. Na dodatek musimy odpierać ataki takich gówien jak Milan, Lazio czy Atalanta. Celem na sezon miało być zbliżenie do Napoli i Juventusu i tego nie zrobiliśmy. Dołóżmy do tego kompromitacje Spallettiego i sytuację Icardiego. Ludzie są zniechęceni i jest to zupełnie normalne. Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że przychodząc do domu o 21:00 wczoraj zastanawiałem się co by tu porobić i dopiero sobie przypomniałem, że jest mecz Interu. Miałem apetyt na coś naprawdę dobrego tymczasem dostaliśmy odgrzewane kotlety. Fajnie, że wygraliśmy, ale to rozczarowujący sezon, zrozum.
No wszystko fajnie, tylko że jak Interowi nie pójdzie tak jak trzeba to nagle zniechęcenie przemija i nagle wszystkim się chce klepać zdanka, bo wtedy można ponarzekać, a tak nie ma na co. Jak są tacy zniechęceni już tym sezonem to niech zamilkną do końca sezonu. Mecz był bardzo dobry jak wczoraj to niech ludzie opiszą co im się podobało, a co nie, jak zwykły komentarz po meczu. To samo jak mecz był słaby.
timon pisze: 4 kwie 2019, 14:58

ale co w tym dziwnego? Wiadomym przecież jest, że większość komentarzy pisze sie w momencie wzburzenia, zdenerwowania jakąś sytuacją itd. reguła ta dotyczy opinii o miejscu pracy, produktach, zdarzeń ze świata i nie omija również stron o ulubionych klubach. Prawda objawiona to to nie jest i nie rozumiem Twojego zdziwienia. Może zamiast rozdawać bany na prawo i lewo, skupiłbyś się na opanowaniu podstawach zachowań ludzkich w internetach ;) przynajmniej chodziłbyś mniej zdziwiony :D
Moze ty zamiast udawać wielce poszkodowanego, to byś się zastanowił nad swoim zachowaniem i w ciszy swoje pokutował, a nie pisał wszędzie jak to źle zostałeś potraktowany. Jak wcześniej kogoś banowałem to ta osoba kulturalnie się odzywała i nie robiła problemu dało się ponegocjować, a ty dostajesz bana chcesz wyjaśnień po czym jeszcze bardziej mnie obrażasz no to nie wiem na co liczysz. Widać musi coś do ciebie dotrzeć i wtedy możesz wrócić do pisania.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Wybraniec »

Beka maverik. CO ty tłumaczysz Timonowi. Gośc jest mega inteligentny. Oczytany. Nie ta półka gościu. Uważaj do kogo skaczesz. On ma w dupie tego bana, po prostu chce sprawiedliwości. lol
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: timon »

maverik pisze: 4 kwie 2019, 18:26
Wybraniec pisze: 4 kwie 2019, 13:00
Ty jesteś jakiś upośledzony? Notujemy żenujący sezony, w którym zaliczyliśmy nieprawdopodobną kompromitacje w LM, LE i PW. Na dodatek musimy odpierać ataki takich gówien jak Milan, Lazio czy Atalanta. Celem na sezon miało być zbliżenie do Napoli i Juventusu i tego nie zrobiliśmy. Dołóżmy do tego kompromitacje Spallettiego i sytuację Icardiego. Ludzie są zniechęceni i jest to zupełnie normalne. Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że przychodząc do domu o 21:00 wczoraj zastanawiałem się co by tu porobić i dopiero sobie przypomniałem, że jest mecz Interu. Miałem apetyt na coś naprawdę dobrego tymczasem dostaliśmy odgrzewane kotlety. Fajnie, że wygraliśmy, ale to rozczarowujący sezon, zrozum.
No wszystko fajnie, tylko że jak Interowi nie pójdzie tak jak trzeba to nagle zniechęcenie przemija i nagle wszystkim się chce klepać zdanka, bo wtedy można ponarzekać, a tak nie ma na co. Jak są tacy zniechęceni już tym sezonem to niech zamilkną do końca sezonu. Mecz był bardzo dobry jak wczoraj to niech ludzie opiszą co im się podobało, a co nie, jak zwykły komentarz po meczu. To samo jak mecz był słaby.
timon pisze: 4 kwie 2019, 14:58

ale co w tym dziwnego? Wiadomym przecież jest, że większość komentarzy pisze sie w momencie wzburzenia, zdenerwowania jakąś sytuacją itd. reguła ta dotyczy opinii o miejscu pracy, produktach, zdarzeń ze świata i nie omija również stron o ulubionych klubach. Prawda objawiona to to nie jest i nie rozumiem Twojego zdziwienia. Może zamiast rozdawać bany na prawo i lewo, skupiłbyś się na opanowaniu podstawach zachowań ludzkich w internetach ;) przynajmniej chodziłbyś mniej zdziwiony :D
Moze ty zamiast udawać wielce poszkodowanego, to byś się zastanowił nad swoim zachowaniem i w ciszy swoje pokutował, a nie pisał wszędzie jak to źle zostałeś potraktowany. Jak wcześniej kogoś banowałem to ta osoba kulturalnie się odzywała i nie robiła problemu dało się ponegocjować, a ty dostajesz bana chcesz wyjaśnień po czym jeszcze bardziej mnie obrażasz no to nie wiem na co liczysz. Widać musi coś do ciebie dotrzeć i wtedy możesz wrócić do pisania.
Nie wiem co to ma wspólnego z tym co napisałem wyżej, ale ok niech będzie- czyli uważasz, że przedłużenie bana na FCI za konwersacje na messengerze jest ok? W którym miejscu regulaminu jest o tym info? Chłopie dorwałeś odrobinę władzy i sodówka odwaliła...
ODPOWIEDZ