30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: maverik »

Kolejka w środku tygodnia po raz ostatni w tym sezonie. Spalletti zapowiedział, że Icardi zagra w tym meczu, a prasa przewiduje kilka zmian w porównaniu do meczu z Lazio. Od chyba 6 sezonów przegrywamy z Genoą na Marassi można by się w końcu przełamać.

Taki skład przewiduję:

Handanović - D'Ambrosio Skriniar Miranda Asamoah/Dalbert - Gagliardini Brozović - Politano Nainggolan Perisic - Icardi

Nie wiem czy Ninja jest gotowy na grę od 1 minuty, ale mam taką nadzieję.

Zagrożeni pauzą w meczu z Atalantą: D’Ambrosio, Skriniar, Brozovic, Gagliardini oraz Lautaro, który jest kontuzjowany.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

To zdjęcie mówi wszystko o meczach z Genoa.

Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Wybraniec »

I jak my to mamy wygrać? Dowody są niezaprzeczalne. Mecz sprzedany, ciekawe co za to kupimy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

Jeśli na murawie od 1min pojawi się Perisic (a wszystko wskazuje że tak), to odpuszczam ten mecz.
Dziękuję.
Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Odet pisze: 2 kwie 2019, 14:34 Jeśli na murawie od 1min pojawi się Perisic (a wszystko wskazuje że tak), to odpuszczam ten mecz.
Dziękuję.
Pozdr.
Nienawidzę tego obrzydliwca, po prostu nienawidzę jak psa najgorszego. Właściwie jestem mu wdzięczny, bo gdyby nie on to nie dowiedziałbym się może nigdy, co to jest prawdziwa nienawiść. Ze wszystkich zakał jakie w Interze się pojawiły on przewyższa wszystkich pozostałych kilkoma poziomami; mało tego, nigdy takiej niechęci nie uczułem ani do zawodnika Juventusu, ani Milanu, ani nawet Barczellony. Ten chorwacki szmaciarz, gnida, dno moralne, dno piłkarskie, odbiera mi smak życia. A najgorsze, że mecz obejrzę nawet z nim w składzie, z tym robakiem, beztalenciem, nierobem i wrzodem, najchętniej bym go pobił, możecie to nawet puścić.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Wybraniec »

Beka Piekarz. Przeciez Perisic łatwo Cie robi.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: IlCapitano »

Łamaki Zońka, Perisić w pierwszym składzie, Spalletti zwariował, Curva Nord się rzuca i dokucza. Wszystko zatem wskazuje na to, że przegramy ten mecz i zlecimy na 4 miejsce po tej kolejce, a ja mimo to i tak go obejrzę gdyż tak mocno kocham Przenajświętszy Inter.
Jeszcze 9 kolejek, oby szybko zleciało.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Alfa »

IlCapitano pisze: 2 kwie 2019, 15:15 Łamaki Zońka, Perisić w pierwszym składzie, Spalletti zwariował, Curva Nord się rzuca i dokucza. Wszystko zatem wskazuje na to, że przegramy ten mecz i zlecimy na 4 miejsce po tej kolejce, a ja mimo to i tak go obejrzę gdyż tak mocno kocham Przenajświętszy Inter.
Jeszcze 9 kolejek, oby szybko zleciało.
szybko czy nie, moze i byc najwieksza katorga po gowno grze, byle tylko to zasrane top4 ugrali :-x
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: domin98 »

IlCapitano pisze: 2 kwie 2019, 15:15 Łamaki Zońka, Perisić w pierwszym składzie, Spalletti zwariował, Curva Nord się rzuca i dokucza. Wszystko zatem wskazuje na to, że przegramy ten mecz i zlecimy na 4 miejsce po tej kolejce, a ja mimo to i tak go obejrzę gdyż tak mocno kocham Przenajświętszy Inter.
Jeszcze 9 kolejek, oby szybko zleciało.
Znając szalony Inter, wobec tych wszystkich przeciwności, szaleństw Spala, beznadziejnej gry z Lazio i innych konfliktów, nie zdziwi mnie, jeśli jutro na przekór ich dość pewnie ogramy
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: KoBa »

domin98 pisze: 2 kwie 2019, 15:59
IlCapitano pisze: 2 kwie 2019, 15:15 Łamaki Zońka, Perisić w pierwszym składzie, Spalletti zwariował, Curva Nord się rzuca i dokucza. Wszystko zatem wskazuje na to, że przegramy ten mecz i zlecimy na 4 miejsce po tej kolejce, a ja mimo to i tak go obejrzę gdyż tak mocno kocham Przenajświętszy Inter.
Jeszcze 9 kolejek, oby szybko zleciało.
Znając szalony Inter, wobec tych wszystkich przeciwności, szaleństw Spala, beznadziejnej gry z Lazio i innych konfliktów, nie zdziwi mnie, jeśli jutro na przekór ich dość pewnie ogramy
Uważam podobnie, Inter wygra, na przekór wszystkim.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Z Genuą na wyjazdach przeważnie przegrywamy, tym bardziej gratuluję tym wrzodom wyniku z gównianym Lazio, żeby nawet remisu nie ugrać. Przegrać mecz o 6 pkt na tym etapie sezonu.

Ten brak charakteru, te ciągle nowe problemy, te kontuzje, to równanie na siłę do gównianych Lazio, Milanu i Romy.
Nie stać ich nawet, żeby zagrać jakąś przyzwoitą końcówkę rozgrywek.
Ta banda frajerów tak mi już ten sezon obrzydziła, że chce mi się rzygać.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze: 2 kwie 2019, 15:15 Łamaki Zońka, Perisić w pierwszym składzie, Spalletti zwariował, Curva Nord się rzuca i dokucza. Wszystko zatem wskazuje na to, że przegramy ten mecz i zlecimy na 4 miejsce po tej kolejce, a ja mimo to i tak go obejrzę gdyż tak mocno kocham Przenajświętszy Inter.
Dlatego to Ty Cap cieszysz się statusem największej gwiazdy naszej strony, nie my :)

Co do Periscia. Mnie on sam w sobie aż tak nie obrzydza. To gracz pokroju Dalberta czy Candrevy i tyle co oni powinien grać. Mnie wkur... najbardziej status świętej krowy nadany mu przez Łysa Główkę. Te uwielbienie naszego trenera dla skrzydłowego?? z Chorwacji. Tak, to zdecydowanie denerwuje mnie najbardziej.

Pozdr.

PS. mnie prognoza zońka przekonuje niestety...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

Odet pisze: 2 kwie 2019, 18:03
Co do Periscia. Mnie on sam w sobie aż tak nie obrzydza. To gracz pokroju Dalberta czy Candrevy i tyle co oni powinien grać. Mnie wkur... najbardziej status świętej krowy nadany mu przez Łysa Główkę.
Kto wie, może to właśnie przez to niezrozumiałe uwielbienie Icar się wkurwił na Spalla i powiedział o parę słów za dużo.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: timon »

Fajnie by było zobaczyć Keite na lewej, ale niestety homoseksualna miłość toskansko- balkanska wygrywa z rozumem... Jedyna szansa, że Marotta po raz kolejny przywoła spala do budy
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: timon »

zoniek pisze: 2 kwie 2019, 18:33
Odet pisze: 2 kwie 2019, 18:03
Co do Periscia. Mnie on sam w sobie aż tak nie obrzydza. To gracz pokroju Dalberta czy Candrevy i tyle co oni powinien grać. Mnie wkur... najbardziej status świętej krowy nadany mu przez Łysa Główkę.
Kto wie, może to właśnie przez to niezrozumiałe uwielbienie Icar się wkurwił na Spalla i powiedział o parę słów za dużo.
Od dawna pisze, że to jedna z przyczyn konfliktu. Icardi strzela dwie bramki- Spał na konferencji zawsze wytyka mu błędy. Perisic gra kupę od 10 meczow- dzban rozplywa się nad jego gra. Każdy by się wkur...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Zapowiada się kolejny wyścig ślimaków o top 4... Lazio pięknie skompromitowało się w poprzednim sezonie tracąc LM w ostatnich kolejkach gdzie mogli nas leciutko wypunktować i zagrać z Interem o pietruszkę, a teraz my możemy przebić ich osiągnięcie. Pewnie będą męczarnie, ale czuję, że po słabym meczu to ugramy.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

zoniek pisze: 2 kwie 2019, 14:05 To zdjęcie mówi wszystko o meczach z Genoa.

Obrazek
Postawione 50 na Genoe. Zobaczycie że dzisiaj seria się skończy :lol:
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

Jaszczu91 pisze: 3 kwie 2019, 20:56 Postawione 50 na Genoe. Zobaczycie że dzisiaj seria się skończy :lol:
W następnym sezonie 2x na Genoe 😂
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Imrahil »

Nietypowe, gładkie zwycięstwo. Ot, cały Inter.
Icardi prawie dwa miechy poza grą, a od razu cyk słupek + gol + asysta + czerwo dla przeciwnika.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Wybraniec »

Zamiast myśleć o łamakach trzeba było kasę wyłożyć na Empoli albo chociaż na 1X - walczą o utrzymanie a De Laurentis jest najlepszym kumplem wlasciciela Empoli, więc oddali punkty skoro o nic nie graja. Jezu jak ja to rozumuje.

A co do meczu Interu to dobry występ przeciwko słabemu rywalowi. Bekowa ta walka o LM, jeszcze bardziej żałosna niż rok temu. Żeby się nie okazało, że dwa kluby z Turynu będą reprezentować Włochy w CL.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zemaria »

Gładziutko, nie ma co więcej się rozpisywać. Największym znakiem zapytania podczas meczu było, czy Spaletti będzie chciał ściągać Icardiego w czasie meczu, żeby cały stadion mógł na niego pobuczeć i tak jak myślałem, zrobił to. Tam już się nic nie poprawi.

To jak Kapica nie nawidzi Interu jest po prostu obleśne. Gdyby na Eleven Sports była opcja zapłacenia dodatkowych 15 zł za abonament bez komentarza, wykupiłbym nie zastanawiając się choćby sekundy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: maverik »

Zabawa w pełni, 9:0 w dwumeczu robi wrażenie. Liczyłem na zwycięstwo, ale nie w takim stylu. Gagliardini chyba najlepszy, dwie bramki na jego koncie, szkoda że nie zagrał z Lazio. Icardi jak na pierwszy mecz po przerwie też dobre zawody, gol i asysta jest. Perisić też swoje zrobił bo gol i asysta na jego koncie. Nie ma kogo skrytykować i dobrze. Atalanta gra jutro, więc mamy nad nimi delikatną przewagę.
Teraz jeszcze bardziej szkoda tego meczu z Lazio bo mielibyśmy piąte zwycięstwo z rzędu w lidze i sporą przewagę nad resztą, ale w weekend Milan gra z Juve na wyjeździe, a Roma mierzy się z Sampodrią również na wyjeździe także można będzie znów zyskać parę punktów przewagi.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: KoBa »

Tego nam było trzeba - inkasujemy 3 pkt odczarowując kolejne zaklęte miejsce, rozgrywamy dobry mecz, a rywale gubią punkty. Dodatkowo, dzięki takiemu, a nie innemu obrotowi spraw w meczu druga połowę w zasadzie rozegraliśmy w tempie spacerowym oszczędzając bezcenne siły na arcyważny mecz z Atalantą w niedziele. Trochę dziwi mnie niezrozumienie tak oczywistej kwestii przez komentatorów, którzy biadolili czemu to Inter nie sunie z jednym atakiem za drugim.

Personalnie - najlepszy Gaglia, można jedynie żałować i zastanawiać się, co byłoby gdyby zagrał z Lazio (tym bardziej, że z Milanem też grał dobrze). Już nawet nie chodzi o te bramki, to jak odbierał, grał na wyprzedzenie, jak dublował skrzydłowych i mądrze zarządzał piłką - zagrał jak klasowa "ósemka", której od dawna brakuje nam równie bardzo, co "dziesiątki". Z nim (w takiej dyspozycji) i Radją to jest zupełnie inna bajka. Oby pierwszy utrzymał formę, a drugi zdrowie do końca sezonu.

Icardi pozytywnie zaskoczył, przerwa dobrze chyba mu zrobiła był bardzo dynamiczny, jego kilka razy przy piłce zaważyło o losach meczu.

Najsłabiej i najbardziej irytująco - Perisic, mimo gola i asysty - kupa strat, samolubnych decyzji szukania dryblingu i strzału tam, gdzie nie powinien.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: timon »

Na prawdę dobry mecz w naszym wykonaniu. Cieszy powrót Icardiego i w szczególności ta asysta przy bramce Perisicia. Gagliardini dziś kozak. Kilka razy pociągnął z piła, poszedł w drybling, jak nie on. W poprzednim sezonie na wiosnę też lapal formę. Oby tylko dzbanik na ławce nie odwalil teraz i nie posadzić go na ławce z Atalanta. Trzeba liczyć na Marotte, że cały czas trzyma spala na krótkiej smyczy i zdzieli go gazeta w łeb gdy ten będzie chciał zrobił jakąś debilna decyzję :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Orzeu »

co tu taka cisza?

Przecież wygraliśmy :D. Świetny mecz w naszym wykonaniu - w pierwszej połowie jeszcze grając 11 na 11 ładnie wychodziliśmy spod pressingu, potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacje za pomocą dobrych długich przerzutów, świetnie zagrał Gagliardini, dobry występ Icardiego, Perisicia, Mirandy, pełne panowanie na boisku przez cały mecz.

Oby więcej takich wieczorów. Na dobrą sprawę wygrajmy kolejne 2 mecze to będziemy pewnie z 8 punktów nad 4 miejscem, czyli w bardzo komfortowej sytuacji. No ale to Inter, nie zdziwi mnie nic.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: mathias »

Zadziwiająco łatwy mecz. Ta sinusoida wygranych i porażek ostatnio, dobitnie pokazuje jakie mamy gówno w szatni. Te mentalne przegrywy dopiero jak zagrają poniżej krytyki to potrafią się zmotywować aby dobrze zagrać następny raz. Te raz czeka nas mecz z Atalantą - aż strach się bać co to będzie.

Mamy 8 pkt przewagi nad 5 miejscem, ale nie zapominajmy, że zarówno Atalanta jak i Lazio mają jeszcze zaległy mecz do rozegrania. Mimo to i tak musimy mieć więcej niż 8 pkt przewagi, aby bezpiecznie zakończyć w LM, bo jeszcze nas czekają 99% straty punktów z Juve i Napoli oraz mecz z AS Romą. Do tego mecze z Atalantą oraz Udinese i Empoli. Nie z takimi drużynami już traciliśmy punkty, a biorąc pod uwagę formę Interu to wszystko jest możliwe.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: maverik »

Orzeu pisze: 4 kwie 2019, 10:22 co tu taka cisza?

Przecież wygraliśmy :D.

No właśnie dlatego. Gdybyśmy przegrali to news główny miałby z 60 a nie 30 komentarzy, a tutaj by było kilka stron. Inter wygrywa, na fci stypa to normalne.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Wybraniec »

maverik pisze: 4 kwie 2019, 12:53
Orzeu pisze: 4 kwie 2019, 10:22 co tu taka cisza?

Przecież wygraliśmy :D.

No właśnie dlatego. Gdybyśmy przegrali to news główny miałby z 60 a nie 30 komentarzy, a tutaj by było kilka stron. Inter wygrywa, na fci stypa to normalne.
Ty jesteś jakiś upośledzony? Notujemy żenujący sezony, w którym zaliczyliśmy nieprawdopodobną kompromitacje w LM, LE i PW. Na dodatek musimy odpierać ataki takich gówien jak Milan, Lazio czy Atalanta. Celem na sezon miało być zbliżenie do Napoli i Juventusu i tego nie zrobiliśmy. Dołóżmy do tego kompromitacje Spallettiego i sytuację Icardiego. Ludzie są zniechęceni i jest to zupełnie normalne. Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że przychodząc do domu o 21:00 wczoraj zastanawiałem się co by tu porobić i dopiero sobie przypomniałem, że jest mecz Interu. Miałem apetyt na coś naprawdę dobrego tymczasem dostaliśmy odgrzewane kotlety. Fajnie, że wygraliśmy, ale to rozczarowujący sezon, zrozum.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: IlCapitano »

IlCapitano pisze: 2 kwie 2019, 15:15 Łamaki Zońka, Perisić w pierwszym składzie, Spalletti zwariował, Curva Nord się rzuca i dokucza. Wszystko zatem wskazuje na to, że przegramy ten mecz i zlecimy na 4 miejsce po tej kolejce, a ja mimo to i tak go obejrzę gdyż tak mocno kocham Przenajświętszy Inter.
Jeszcze 9 kolejek, oby szybko zleciało.
No i co, no i obejrzałem sobie i nie żałuję. Stało się, to jest właśnie ten cały Pazza Inter.

Gagliardini z Brozoviciem w środku jak na wiosnę w poprzednim sezonie, współpraca idealnie funkcjonuje. Szkoda słupka Icardiego, ale i tak zaliczył gola i ładną asystę. Tam w sektorze gości jakiś typek z megafonem sapał i zabraniał cieszyć się ludziom z tego gola, no masakra jakaś po prostu. Ciekawe czy jakby strzelił w 38 kolejce bramkę na wagę awansu do LM to też by się rzucał, obłęd.
Generalnie cała kolejka ułożyła się wybitnie pod nas, taka rekompensata swoista za niedzielę, gdzie się skompromitowaliśmy. Teraz Milan jedzie do Turynu więc wiadomo, że przegra, a ta za przeproszeniem Roma strażaka Ranieriego jedzie do Genui na Sampdorię i też oberwie. Przydałoby się zatem wygrać z Atalantą, wierzymy mocno bo nas stać na to.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 30. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: timon »

maverik pisze: 4 kwie 2019, 12:53
Orzeu pisze: 4 kwie 2019, 10:22 co tu taka cisza?

Przecież wygraliśmy :D.

No właśnie dlatego. Gdybyśmy przegrali to news główny miałby z 60 a nie 30 komentarzy, a tutaj by było kilka stron. Inter wygrywa, na fci stypa to normalne.
ale co w tym dziwnego? Wiadomym przecież jest, że większość komentarzy pisze sie w momencie wzburzenia, zdenerwowania jakąś sytuacją itd. reguła ta dotyczy opinii o miejscu pracy, produktach, zdarzeń ze świata i nie omija również stron o ulubionych klubach. Prawda objawiona to to nie jest i nie rozumiem Twojego zdziwienia. Może zamiast rozdawać bany na prawo i lewo, skupiłbyś się na opanowaniu podstawach zachowań ludzkich w internetach ;) przynajmniej chodziłbyś mniej zdziwiony :D
ODPOWIEDZ