33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

To 1-1 z Romą i ogółem 1 pkt z rzymskimi drużynami na swoim obiekcie to spory kamyk do ogródka Spallettiego. Długo zapowiadało się na kalkę meczu z Lazio, ale szczęśliwie D'Ambrosio postanowił zrobić sobie asystę nr 5 w tym sezonie, a Perisic gola nr 7.

Można było, a nawet trzeba było zamknąć kwestię 3 msc dzisiaj, ale oczywiście Inter tego nie zrobił. Jak to Inter.
Z kwestii nurtujących mnie niesamowicie to:
1. Czy Icardi strzeli jeszcze gola w barwach Interu?
2. Kiedy ostatnio zrobił to z akcji bo nie chce mi się sprawdzać?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: IlCapitano »

:lol: 1:1 z tymi gównami a wcześniej 0:1 w pizde w Lazio. Pozwólcie, że opiszę: U SIEBIE. 1:1 z PSV U SIEBIE, 0:1 z Lazio w Coppa Italia U SIEBIE, 0:1 z tymi patafianami z Bundeskopanki U SIEBIE.
Jestem totalnie zażenowany, całe szczęście, że nie oglądałem z własnego wyboru tego meczu, jak również nie mam zamiaru oglądać żadnego kolejnego w tym sezonie. Ta formuła się wyczerpała, Interu Spallettiego oglądać się nie da, Waleraka wraka też oglądać się nie da. Daj Boże nowy sezon i nowego trenera, o to się pomodlę jutro na porannej mszy rezurekcyjnej.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Alfa »

IlCapitano pisze: 20 kwie 2019, 23:02 :lol: 1:1 z tymi gównami a wcześniej 0:1 w pizde w Lazio. Pozwólcie, że opiszę: U SIEBIE. 1:1 z PSV U SIEBIE, 0:1 z Lazio w Coppa Italia U SIEBIE, 0:1 z tymi patafianami z Bundeskopanki U SIEBIE.
Jestem totalnie zażenowany, całe szczęście, że nie oglądałem z własnego wyboru tego meczu, jak również nie mam zamiaru oglądać żadnego kolejnego w tym sezonie. Ta formuła się wyczerpała, Interu Spallettiego oglądać się nie da, Waleraka wraka też oglądać się nie da. Daj Boże nowy sezon i nowego trenera, o to się pomodlę jutro na porannej mszy rezurekcyjnej.
amen
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: zemaria »

gramy na remis z podrzędnym klubem rzymskim, jakbyśmy mieli zapewnione scudetto. mentalność tej drużyny jest na poziomie 4 ligi polskiej, wstyd. Nie da się tego oglądać
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Piekarz »

Dwóch gości mi dzisiaj bardzo zaimponowało, jeden to oczywiście Politano, a drugi to Asamoah, który wywinął parę takich dryblingów, jakie w Interze, klubie antydryblingowym, zdarzają się raz na parę miesięcy. Ogólnie nasz czarny przyjaciel jest piłkarzem trochę schizofrenicznym - raz atakuje jak rasowy skrzydłowy, a innym razem jak kompletny ofensywny impotent, który nie wie co się robi z piłką na połowie rywala. Gdyby pozostał przy tym pierwszym, byłby jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie.

Jestem bardzo zmęczony Interem Spallettiego, liczę że doczołgamy się do LM i zarząd ściągnie jakąś większą personę. Wiem że łysek ma swoją jakość i parę rzeczy utrudniło mu pracę w tym sezonie, ale jego usilne trzymanie się przy Perisiciu (poza bramką dzisiaj standardowo gówniany) i teraz Valero (ciekawe co następne), kiepskie zmiany nierzadko zawalające nam wynik, zadufanie w sobie i minimalizm są czymś, od czego mnie już mdli, a jeszcze nie wspomniałem o znikomym progresie w grze przez dwa lata pracy. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w następnym sezonie ze Spalem - przy obojętnie jakich transferach - czeka nas coś wymiernie lepszego od obecnego sezonu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze: 21 kwie 2019, 03:36 Dwóch gości mi dzisiaj bardzo zaimponowało, jeden to oczywiście Politano, a drugi to Asamoah, który wywinął parę takich dryblingów, jakie w Interze, klubie antydryblingowym, zdarzają się raz na parę miesięcy. Ogólnie nasz czarny przyjaciel jest piłkarzem trochę schizofrenicznym - raz atakuje jak rasowy skrzydłowy, a innym razem jak kompletny ofensywny impotent, który nie wie co się robi z piłką na połowie rywala. Gdyby pozostał przy tym pierwszym, byłby jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie.

Jestem bardzo zmęczony Interem Spallettiego, liczę że doczołgamy się do LM i zarząd ściągnie jakąś większą personę. Wiem że łysek ma swoją jakość i parę rzeczy utrudniło mu pracę w tym sezonie, ale jego usilne trzymanie się przy Perisiciu (poza bramką dzisiaj standardowo gówniany) i teraz Valero (ciekawe co następne), kiepskie zmiany nierzadko zawalające nam wynik, zadufanie w sobie i minimalizm są czymś, od czego mnie już mdli, a jeszcze nie wspomniałem o znikomym progresie w grze przez dwa lata pracy. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w następnym sezonie ze Spalem - przy obojętnie jakich transferach - czeka nas coś wymiernie lepszego od obecnego sezonu.
Zauważ, że kiedy gra jak ofensywny impotent, gra praktycznie bezbłędnie w obronie. Pytanie co lepsze? Ofensywa + babole w obronie czy defensywa + impotencja w ataku?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: KoBa »

3 raz pod rząd remisujemy z dużo słabiej grająca od nas Roma to wkurza najbardziej. Ten mecz przypominał mi PSV i Eintracht - kluczowe spotkanie z niżej notowanym rywalem w którym zbieramy szybkiego gonga i kopiemy się po czole.

Co do Spalla - irytowali mnie na boisku Perisic i Valero, ale gdy weszli Balde z Joao Mario to zrozumiałem, dlaczego muszą grać Chorwat na wyjebce i staruszek Valero. Obaj byli na boisku 10 minut około a wg mnie zasłużyli na najniższe noty.

DD swietna asysta lewa noga zrehabilitował się za gola bo ten głównie na jego konto. Lautaro irytujący szukaniem fauli, Icar niewidoczny. Radja słaby, bardzo słaby a co ciekawe, Zaniolo jeszcze słabiej.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Wybraniec »

Nie mamy przyszlosci ze Spallettim zrozumcie. Nainggolan tez juz niech idzie do Chin, do dobrej regularnej gry nie powroci. Piekarza widze dupa boli ze IP byl wczoraj najlepszy na boisku. Hehe
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: zoniek »

Syf, kiła i mogiła.
Do wyjebania zaraz po ostatniej kolejce:
Spalletti, Perisic (35mln?), Candreva (12mln?), Jao Mario (10mln?), Vecino (25mln?), Borja (zgrzewka powerade?), Dalbert (9mln?), Cedric, Radja za dobry hajs (25mln?). Ok 115mln?

Do zostawienia na ławę w przyszłym sezonie:
Ranocchia, DD, Asamoah, Gagliardini, Brozovic, Politano (18mln?), Keita (odpowiednio zbijając cenę - 22mln + Karaluch lub przedłużając wypożyczenie), Lautaro - 40mln

Zostawić:
Skriniar, de Vrij, Icardi (chyba, że trafi się oferta + 90mln), Handanovic.
Czyli zostałoby ok 70 baniek + to co rzuci szefo.
Tak ja to widzę. Podsumowując - do wyjebania połowa składu. Nie takie roszady w FMie się robiło ;)
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Orzeu »

KoBa pisze: 21 kwie 2019, 07:30 Co do Spalla - irytowali mnie na boisku Perisic i Valero, ale gdy weszli Balde z Joao Mario to zrozumiałem, dlaczego muszą grać Chorwat na wyjebce i staruszek Valero. Obaj byli na boisku 10 minut około a wg mnie zasłużyli na najniższe noty.
o i to jest słuszne spostrzeżenie
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Jaszczu91 »

Inter zmuszony grać atakiem pozycyjnym na własnym boisku to widok przerażający. Z tak drewnianą linią pomocy Inter po prostu dobrze grać nie może. Nainggolan to piłkarz przeterminowany i nie wierzę już w jego eksplozje formy w Interze. Najlepiej sprzedać go do Chin póki ktokolwiek i cokolwiek za niego zapłaci. Stary Valero po kontuzji wyglądał wczoraj o niebo lepiej od Radji i to nawet fizycznie. Valero ma swoje braki i zbyt często gra wolno i zachowawczo ale to nie on miał być zbawca Interu w tym sezonie tylko właśnie Belg. A Radja jest chyba największym rozczarowaniem obecnego sezonu. A to oczywiście kamyczek do ogródka naszego pana trenera Lysego.

Wczoraj pozytywnie byłem zaskoczony gra Asamaoah. Nie dość że schował Undera do kieszeni to jeszcze był nad wyraz aktywny w ataku i pokazał kilka dryblingow ! KILKA DRYBLINGOW W MECZU ! Nie wiem gdzie to zapisać. Chce więcej!

Ogólnie remis utrzymuje status quo w tabeli i nadal miejsce trzecie jest w miare bezpieczne. Zakładam że z taką konkurencją doczlapiemy się spokojnie na pudle do końca i można będzie odbębnić progres względem poprzedniego sezonu i Spall zostanie na kolejny rok.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Kujon »

zoniek pisze: 21 kwie 2019, 10:28 Syf, kiła i mogiła.
Do wyjebania zaraz po ostatniej kolejce:
Spalletti, Perisic (35mln?), Candreva (12mln?), Jao Mario (10mln?), Vecino (25mln?), Borja (zgrzewka powerade?), Dalbert (9mln?), Cedric, Radja za dobry hajs (25mln?). Ok 115mln?
Candreva to jak za 3 odejdzie to będzie mistrzostwo świata, za Vecino powinniśmy więcej wyciągnąć z resztą jak najbardziej się zgodzę
zoniek pisze: 21 kwie 2019, 10:28 Do zostawienia na ławę w przyszłym sezonie:
Keita (odpowiednio zbijając cenę - 22mln + Karaluch lub przedłużając wypożyczenie) -
Ja bym go odesłał bez żalu bo gościu nic nie pokazuje, ostatnie mecze to dramat w jego wykonaniu a kasy trzeba mnóstwo za niego dać.

Co do meczu strasznie szkoda, że nie zamknęliśmy tematu Liga Mistrzów - przy zwycięstwie na 99% byśmy już awansowali.
Z drugiej strony 5 pkt przewagi nad Milanem i 6 pkt Romą, z którą mamy korzystniejszy bilans bramek przy dwóch remisach więc tak naprawdę 7 pkt luzu ;)

Żal Mario i Keita DRAMAT dziś z ławki, do tego kiepski Radja, DD mimo przeciętnej gry i współwiny za utratę bramki 5 asysta (najwięcej w zespole po 33 kolejkach :lol: )

Najlepiej Politano i Asamoah (brawa za te dryblingi!)
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Piekarz »

Stachoo pisze: 21 kwie 2019, 06:22
Piekarz pisze: 21 kwie 2019, 03:36 Dwóch gości mi dzisiaj bardzo zaimponowało, jeden to oczywiście Politano, a drugi to Asamoah, który wywinął parę takich dryblingów, jakie w Interze, klubie antydryblingowym, zdarzają się raz na parę miesięcy. Ogólnie nasz czarny przyjaciel jest piłkarzem trochę schizofrenicznym - raz atakuje jak rasowy skrzydłowy, a innym razem jak kompletny ofensywny impotent, który nie wie co się robi z piłką na połowie rywala. Gdyby pozostał przy tym pierwszym, byłby jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie.

Jestem bardzo zmęczony Interem Spallettiego, liczę że doczołgamy się do LM i zarząd ściągnie jakąś większą personę. Wiem że łysek ma swoją jakość i parę rzeczy utrudniło mu pracę w tym sezonie, ale jego usilne trzymanie się przy Perisiciu (poza bramką dzisiaj standardowo gówniany) i teraz Valero (ciekawe co następne), kiepskie zmiany nierzadko zawalające nam wynik, zadufanie w sobie i minimalizm są czymś, od czego mnie już mdli, a jeszcze nie wspomniałem o znikomym progresie w grze przez dwa lata pracy. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w następnym sezonie ze Spalem - przy obojętnie jakich transferach - czeka nas coś wymiernie lepszego od obecnego sezonu.
Zauważ, że kiedy gra jak ofensywny impotent, gra praktycznie bezbłędnie w obronie. Pytanie co lepsze? Ofensywa + babole w obronie czy defensywa + impotencja w ataku?
No właśnie wcale się nie zgodzę. Z moich obserwacji to albo gra świetnie i w obronie i w ataku, jak chociażby wczoraj czy w pierwszych kilku meczach tego sezonu, albo bezużyteczność w ataku łączy z błędami w obronie.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Mora »

zemaria pisze: 21 kwie 2019, 01:25 gramy na remis z podrzędnym klubem rzymskim, jakbyśmy mieli zapewnione scudetto. mentalność tej drużyny jest na poziomie 4 ligi polskiej, wstyd. Nie da się tego oglądać
Czwartoligowe Podhale Nowy Targ i Motor Lublin solidarnie wygrały wszystkie 8 (słownie osiem) meczów w obecnej rundzie, więc życzyłbym sobie i Wam takiej mentalności w lepszej stronie Mediolanu.

Mamy dość solidną przewagę nad grupą pościelą, bylibyśmy nieprawdopodobnymi wręcz frajerami spadając na 4 miejsce, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość i formę naszych bezpośrednich rywali.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

To, że liderem asyst na 5 kolejek przed końcem jest DD i ma ich w sumie 5 jest bardzo wymowne i niejako podsumowuje nędzę jaką w tym sezonie mamy nie tylko na skrzydłach, nie tylko w pomocy, ale i w ataku. Nasz najlepszy strzelec ma w lidze bodaj 10 goli.
To przez formację ofensywna do 3 msc nie jest jeszcze pewne no bo ile razy my w tym sezonie przegraliśmy u siebie 0-1 albo nie potrafiliśmy strzelić drugiej bramki?
Generalnie, przez lepszy bilans to mamy tak naprawdę 6 pkt na Milanem i 7 nad Roma.

Na podsumowania przyjdzie czas, ale ja nie oddawalbym Radji, tym bardziej jeśli ma przyjść Conte który zawsze to chciał. Jak zostanie Spall, sprawa ma się tak samo.

Mnie niesamowicie irytuje to, że mieliśmy ostatnio na Meazza 3 poważne mecze, z Lazio, Atalanta i Roma i zanotowalimy w nich 2 pkt strzelając 1 gol. Takiego gowna nie chce więcej widzieć, zrozumcie to do kurwy nędzy.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Alfa »

miniu86 pisze: 21 kwie 2019, 14:27 To, że liderem asyst na 5 kolejek przed końcem jest DD i ma ich w sumie 5 jest bardzo wymowne i niejako podsumowuje nędzę jaką w tym sezonie mamy nie tylko na skrzydłach, nie tylko w pomocy, ale i w ataku. Nasz najlepszy strzelec ma w lidze bodaj 10 goli.
To przez formację ofensywna do 3 msc nie jest jeszcze pewne no bo ile razy my w tym sezonie przegraliśmy u siebie 0-1 albo nie potrafiliśmy strzelić drugiej bramki?
Generalnie, przez lepszy bilans to mamy tak naprawdę 6 pkt na Milanem i 7 nad Roma.

Na podsumowania przyjdzie czas, ale ja nie oddawalbym Radji, tym bardziej jeśli ma przyjść Conte który zawsze to chciał. Jak zostanie Spall, sprawa ma się tak samo.

Mnie niesamowicie irytuje to, że mieliśmy ostatnio na Meazza 3 poważne mecze, z Lazio, Atalanta i Roma i zanotowalimy w nich 2 pkt strzelając 1 gol. Takiego gowna nie chce więcej widzieć, zrozumcie to do kurwy nędzy.
gowna nie chcesz, jednoczesnie pisales na sb ze nic do spala nie masz i moze zostac na nastepny sezon, no mordo zdecyduj sie w koncu, bo gowno gramy od 2 sezonow u spala i chyba tylko slepy ignorant wierzy ze nagle w 3cim sezonie zaczniemy grac u niego jak z nut
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Yascarr »

Niech przyjdą wreszcie skrzydłowi, a nie odpady typu Balde, talenty typu Bergwijn i ligowe ogórki jak Politano. Chociaż ten ostatni mógłby się przydać do szerokiej kadry i zagrać kilkanaście meczów w sezonie. W sam raz na jakieś Spal i Puchar Włoch. Spalletti jak na taką gówno-kadre i tak daje rade, trzecie miejsce to dobry rezultat. Mamy dobrą obronę i tracimy mało bramek. Mamy chujowy atak i więc nikt się nas nie boi. Jak chcemy odskoczyć od peletonu w lidze, wejść na wyższy poziom i awansować z grupy LM to trzeba zainwestować konkretnie w ofensywe. Kto będzie siedział na ławce trenerskiej najmniej mnie obchodzi.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Alfa »

Yascarr pisze: 21 kwie 2019, 18:51 Niech przyjdą wreszcie skrzydłowi, a nie odpady typu Balde, talenty typu Bergwijn i ligowe ogórki jak Politano. Chociaż ten ostatni mógłby się przydać do szerokiej kadry i zagrać kilkanaście meczów w sezonie. W sam raz na jakieś Spal i Puchar Włoch. Spalletti jak na taką gówno-kadre i tak daje rade, trzecie miejsce to dobry rezultat. Mamy dobrą obronę i tracimy mało bramek. Mamy chujowy atak i więc nikt się nas nie boi. Jak chcemy odskoczyć od peletonu w lidze, wejść na wyższy poziom i awansować z grupy LM to trzeba zainwestować konkretnie w ofensywe. Kto będzie siedział na ławce trenerskiej najmniej mnie obchodzi.
bez sprzedazy icara moze byc o to ciezko, kieza z 70mln, kazdy konkretny skrzydlowy lekko 40-50mln, a raczej nie zanosi sie ze bedziemy szastali hajsem na lewo i prawo, szczegolnie ze musimy kupic boki obrony, ze 2 srodkowych, moze jakas 10tke i w przypadku odejscia Perisicia Candrevy Keity, bo politano pewniak do wykupienia, to pasuje kupic az 3 skrzydlowych.... ciezkie czeka ich zadanie bez wydania hajsu, a nawet przy sprzedazy Icara to conajmniej 100mln trzeba wylozyc...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Jaszczu91 »

miniu86 pisze: 21 kwie 2019, 14:27 To, że liderem asyst na 5 kolejek przed końcem jest DD i ma ich w sumie 5 jest bardzo wymowne i niejako podsumowuje nędzę jaką w tym sezonie mamy nie tylko na skrzydłach, nie tylko w pomocy, ale i w ataku. Nasz najlepszy strzelec ma w lidze bodaj 10 goli.
Pamiętam jak po poprzednim sezonie Spall narzekał że zespół jest uzależniony od bramek Mauro Icardiego. Letnie transfery miały spowodować że ciężar zdobywania goli rozłoży się na większą ilość zawodników. Stąd transfer Radji, Lautaro czy Keity i Politano. Jak się okazuje zespół dalej jest przewidywalny w grze ofensywnej jak był ale za to Icardi już nie strzela jak szalony. :/ 10 goli najlepszego strzelca to tragedia.

Nasze pozytywne oceny mercato chyba trzeba skorygować. W zasadzie nie wyszedł nam żaden gotówkowy transfer. Największymi wzmocnieniami okazali się obrońcy Asa i De Vrij. Pozytywnie zaskoczył jedynie Politano.

Wygląda na to że latem potrzeba istnej rewolucji kadrowej a przed sezonem można było myśleć że kadra jest dość mocna, żeby nie powiedzieć kompletna.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Yascarr »

Alfa pisze: 21 kwie 2019, 19:06 bez sprzedazy icara moze byc o to ciezko, kieza z 70mln, kazdy konkretny skrzydlowy lekko 40-50mln, a raczej nie zanosi sie ze bedziemy szastali hajsem na lewo i prawo, szczegolnie ze musimy kupic boki obrony, ze 2 srodkowych, moze jakas 10tke i w przypadku odejscia Perisicia Candrevy Keity, bo politano pewniak do wykupienia, to pasuje kupic az 3 skrzydlowych.... ciezkie czeka ich zadanie bez wydania hajsu, a nawet przy sprzedazy Icara to conajmniej 100mln trzeba wylozyc...
No to niech się go pozbędą, przecież on się tu już nie rozwinie, powinniśmy już rok temu wykorzystać okazję gdy był na niego szał i puścić za fortune do innego klubu. Tak samo z Perisicem, albo Candrevą - nie potrafimy wykorzystać dobrej okazji do sprzedaży, dlatego teraz chińczyki niech wykładają kase na stół. Widziałbym nawet tego Dzeko na szpice albo innego doświadczonego zawodnika, który wniósłby trochę doświadczenia i siły z przodu, co dobrze by się wypełniło z talentem Martineza. Nie mamy siły rażenia na bokach i jak nie przyjdą tu naprawdę porządni zawodnicy na te pozycje z jakąś renomą, w topowej formie typu Chiesa czy dajmy na to taki Zyiech, to kolejny sezon stagnacji w grze.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: KoBa »

Yascarr pisze: 21 kwie 2019, 18:51 Niech przyjdą wreszcie skrzydłowi, a nie odpady typu Balde, talenty typu Bergwijn i ligowe ogórki jak Politano. Chociaż ten ostatni mógłby się przydać do szerokiej kadry i zagrać kilkanaście meczów w sezonie. W sam raz na jakieś Spal i Puchar Włoch. Spalletti jak na taką gówno-kadre i tak daje rade, trzecie miejsce to dobry rezultat. Mamy dobrą obronę i tracimy mało bramek. Mamy chujowy atak i więc nikt się nas nie boi. Jak chcemy odskoczyć od peletonu w lidze, wejść na wyższy poziom i awansować z grupy LM to trzeba zainwestować konkretnie w ofensywe. Kto będzie siedział na ławce trenerskiej najmniej mnie obchodzi.
Dokładnie tak. Oprócz bramki z Viola Politano nie przypominam sobie bramki skrzydłowego po indywidualnej akcji ew. Keita z Frosinone ale to za mało. Dodajmy też, że w tym sezonie strzeliliśmy okraglutkie ZERO goli bezpośrednio z rzutów wolnych, ba, nawet nie kojarzę jakiegoś groźnego strzału ze stojącej piłki. A bramki z dystansu? Wspomniany Politano, Radja z Doria i Icardi ze Spurs to chyba tyle. Potrzeba nam jakościowych atakujących którzy będą potrafili uderzać na bramkę z różnych sektorów boiska oraz strzelajacej 10, która będzie w formie trochę dłużej niż 3-4 mecze i będzie zdrowa przynajmniej 3/4 sezonu. Serio, to jest większy problem niż Spall, niż D'Ambrosio niż nasza toporna środkowa pomoc.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Alfa pisze: 21 kwie 2019, 16:54 gowna nie chcesz, jednoczesnie pisales na sb ze nic do spala nie masz i moze zostac na nastepny sezon, no mordo zdecyduj sie w koncu, bo gowno gramy od 2 sezonow u spala i chyba tylko slepy ignorant wierzy ze nagle w 3cim sezonie zaczniemy grac u niego jak z nut
Że nic do Spalla nie mam to za dużo powiedziane, ale staram się myśleć logicznie. Zdaje sobie sprawę, że bardzo wiele elementów tej układanki nie pykło jednocześnie wiem, że Roma Spalla potrafiła strzelać ponad 80 goli co w obecnym sezonie dałoby nam dodatkowe 10 pkt jak nie więcej. Wiem, że prawda leży gdzieś po środku i po prostu nie wykluczam, że z trochę lepiej skompletowanym atakiem Spall wyciągnąłby nas wyżej. Nawet obwiniając Lucka, że sam sobie wybrał Radje na kreatora, to czy klub nie mógł mu dobrać jakąś jeszcze alternatywę - no właśnie nie mógł i tutaj wychodzi to, że ostatnie mercato wcale nie było takie lajtowe.

Zgadzam się z przedmówcami, że ten nasze trudności w konstruowaniu i strzelaniu sprawiły, że taktyka na nas jest w sumie jasna dla wszystkich przeciwników, którym wystarcza z nami remis. Ba, dzięki niej często wyjeżdżają z Mediolanu z pełną pulą. 8 porażek ligowych do tej pory o czymś świadczy.

Jednocześnie mam świadomość, że gdyby Conte był do wzięcia od zaraz to grzechem byłoby z tego nie skorzystać, ale po prostu nie uważam, że sprawa Spalla jest totalnie beznadziejna i trzeba go razem z 80% kadry od razu wypierdolić.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Orzeu »

Jaszczu91 pisze: 21 kwie 2019, 21:10 Nasze pozytywne oceny mercato chyba trzeba skorygować. W zasadzie nie wyszedł nam żaden gotówkowy transfer. Pozytywnie zaskoczył jedynie Politano.
Przecież Lautaro Martinez to też bardzo dobry transfer.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze: 22 kwie 2019, 10:16
Jaszczu91 pisze: 21 kwie 2019, 21:10 Nasze pozytywne oceny mercato chyba trzeba skorygować. W zasadzie nie wyszedł nam żaden gotówkowy transfer. Pozytywnie zaskoczył jedynie Politano.
Przecież Lautaro Martinez to też bardzo dobry transfer.
Ludzie patrzą często przez pryzmat ostatniego meczu. Wyjdzie Lautaro kolejny mecz to określi go każdy najlepszym transferem dekady. Mały obiektywizm.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Alfa »

a ja nie uwzam ze martinec zagral ostatnio slabo, mial bodajze 3 sytuacje, 2 z glowy ktore mimo wszystko ladnie sie znalazl i dobrze uderzyl, a ze bramkarz typowo mial dzien konia to obronil, 3cia sytuacja z woleja, fakt mogl sie zachowac lepiej, ale to przyjdzie z dojrzaloscia i doswiadczeniem, poza tym mial obronce na plecach wiec to nie byla prosta dobitka na pusta bramke, tak czy siak nie jest powiedziane ze w tych samych sytuacjach Icardi strzelilby chociaz jednego gola, bo w w poprzednich meczach tez mial swoje sytuacje ktore spartaczyl
dealer
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2019, 23:36

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: dealer »

Z perspektywy trybun jedynym wyróżniającym się zawodnikiem był Borja Valero. Kreował, grał do przodu, miał piłkę. Mógłby to robić szybciej, ale bez niego byłby straszny piach. Lautaro Martinez jakby w tym meczu siedział na ławce, też nikt by się nie zorientował. Nie zgodzę się, że bramkarz Romy miał dzień konia. Mecz był zwyczajnie nudny, a Inter nie stwarzał okazji. Icardi zrobił trochę wiatru, ale głównie swoją obecnością i ruchliwością, natomiast zagrożenia z tego nie było żadnego. Do tego wyglądało tak, że niektórzy, a już Perisić szczególnie woleli podać źle niż zagrać do Icardiego.
ODPOWIEDZ