34. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

34. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kusy »

Nie wiem czemu, ale jestem bardzo spokojny jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Jestem pewny, że zagramy na przyzwoitym poziomie, który wystarczy żeby odnieść zwycięstwo. Tak będzie i zróbcie to panowie. Forza Inter👥
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Orzeu »

również wydaje mi się, że remis ugramy
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Dzonyy »

kusy pisze: 27 kwie 2019, 11:13 Nie wiem czemu, ale jestem bardzo spokojny jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Jestem pewny, że zagramy na przyzwoitym poziomie, który wystarczy żeby odnieść zwycięstwo. Tak będzie i zróbcie to panowie. Forza Inter👥
Amen
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Też mi się wydaje, że zagramy przyzwoicie jednak zapewne zesramy się jeśli chodzi o wynik.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Seba »

Dlatego Spalletti musi odejść. Jest mentalną miernotą. Dominowali, kontrolowali mecz, ale po stracie bramki stwierdził, że zadowoli go remis. Od razu dał sygnał, że bronią wyniku i Juventus przy odrobinie szczęścia mógł ten mecz jeszcze wygrać.Do momentu zmian bardzo dobre spotkanie Interu. Łysy jednak musiał ponownie wsadzić kij w szprychy.
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Wybraniec »

4 mecz z rzędu nie wygrywamy na Meazza, także nawet bez oglądania tego meczu wniosek jest jeden - Spalletti won.

Brozovic kozak. Robi robotę w środku. Musi zostać na kolejny sezon
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Seba »

Wybraniec pisze: 27 kwie 2019, 22:29 4 mecz z rzędu nie wygrywamy na Meazza, także nawet bez oglądania tego meczu wniosek jest jeden - Spalletti won.
Jeśli doliczyć mecz z Eintrachtem, to nawet 5 ;)
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: magneto86 »

Dokładnie, nic mnie tak nie wkurwiło jak zmiany Spala ! Jego minimalizm razi totalnie, Juve dzisiaj było do lyknięcia a dzięki niemu o mało nie przegraliśmy...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Jaszczu91 »

Minimalistyczny Inter Spallettiego. Ten mecz w stu procentach odzwierciedla cały ten sezon. Jest momentami dobrze, później trochę słabiej ale poniżej określonego poziomu Inter nie schodzi. Problem pojawia się gdy jest szansa na wejscie na wyższy poziom. Niestety to wymaga podjęcia pewnego ryzyka i niestety Spall nigdy go nie podejmuje... Pojawia się szklany sufit, którego z tym trenerem nie przebijemy.

Poziom meczu ogólnie mnie rozczarował. Liczyłem że Inter zagra tak jak w derbach. Z większym zaangażowaniem. Niestety tego mi zabrakło.

Pochwała dla De Vrija, który zagrał kapitalny mecz. Był dzisiaj bezbłędny. Chyba w tym sezonie jest najlepszym naszym stoperem.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Mora »

Juventus był dziś do łyknięcia, więc odczuwam spory niedosyt. Szkoda szansy Icardiego z pierwszej połowy, gdy strzał z bliska zablokował jakiś czarnuch. Znowu Handa zamarł przy bramce dla rywali, niby strzał bardzo precyzyjny, ale Słoweniec stał niedaleko tego słupka, więc :oops: Jutro trzeba trzymać kciuki za Torino, ale raczej już tej LM nie wypuścimy.

Spalletti oczywiście out po sezonie, wkurwiają mnie plotki, że niby ma zostać.

PS. Dobrze, że ktoś usunął to szambo, jakie było w tym temacie przed meczem.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

No i tak jak pisałem, zagraliśmy przyzwoicie, ale jeśli chodzi o wynik to tradycyjnie się zesraliśmy. Nie potrafimy, po prostu nie potrafimy wygrywać tych meczów z Juve. Zawsze czegoś nam brakuje, strzeliliśmy gola, a potem jak na zawołanie wszystkie akcje psujemy i nie potrafimy podwyższyć na 2-0. Brak charakteru i woli wygranej. Prędzej widzę strach przed tym, że może się udać.
Nasza postawa na Meazza w tej rundzie to groteska. Nie potrafiliśmy ograć, ani Atalanty, ani Lazio, ani Romy, ani Juve.

Brawo dla Radji za przepiękną bramkę. Proszę jeszcze o takie 4 w tym sezonie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: zoniek »

Łysy dzban jak zawsze się obsrał w zbroje i wolał grać na remis. Brak mu jaj i szaleństwa, zero ryzyka. Zaraził drużynę swoim minimalizmem i po raz kolejny powiem - jest pierwszy do odstrzału.
Zamiast wpuszczać Borje mógł dać Lautaro na 10tke bo młody waleczny jest i dużo biega. Aj kurwa, szkoda strzępić ryja.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maniekfci »

Boję się o LM
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Klinsi64 »

myślałem,że Inter po intensywnej 1 połowie osłabł i juve doszło do głosu,ale okazuje się,że to Spal im kazał grać na remis przy prowadzeniu 1-0 i zaraził ich minimalizmem,bo to przecież maksymaliści jakich niewielu w światowym futbolu
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

Dobrze, że nie oglądałem
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: zemaria »

oglądałem ten mecz w trasie , w służbowej podróży i mimo wszystko nie myliłem się po obejrzeniu o godzinie 3 w nocy 20 minutowego skrótu, że jesteśmy drużyną o mentalności przegrywów i frajerów. Oni po pierwszej połowie byli do walnięcia jak psy bite, a mimo wszystko skończyło się jak zawsze. Drużyna bez jakiejkolwiek mentalności, zero podejścia i chęci bycia kimś więcej niż zwykły pomiot. Niech przyjdzie w końcu tutaj jakiś generał , który nakreśli swoim żołnierzom cel bycia ludźmi , których na prawdę stać na zagrożeniu żydostwu. Wielki plus dzisiaj dla Radji, takiego Cię chcemy, nie wiem czy to jest kwestia miejsca w którym znajduje się Radosław, ale to jest piłkarz, który może nam jeszcze wiele dać! Forza Inter!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Oczywiście że może, ale prawie każdy już go zdążył latem sprzedać, no bo przecież Zhang wymieni w mercato pół kadry i od września to będzie zupełnie inny Inter.

Były okazje, żeby Juventusowi strzelić na 2-0 czy 2-1 ale oczywiście ich nie wykorzystaliśmy - to jest nasza stała przypadłość w tym sezonie. Nie potrafimy dobić rywala nie dlatego, że nie chcemy, tylko dlatego że jesteśmy okrutnie nieskuteczni.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Orzeu »

Fantastyczna 1 połowa, wysoki pressing, dobra gra i ostrzeliwanie bramki Szczęsnego - w pierwszej połowie powinna paść co najmniej 1 bramka więcej dla nas.
Niestety to się odbiło na nas w 2 połowie, bo zawodnicy najzwyczajniej w świecie siedli fizycznie - nie da się w taki sposób zagrać całego meczu.

Niedosyt pozostaje, ale jak przewidywałem meczu nie przegraliśmy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kusy »

IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

zemaria pisze: 28 kwie 2019, 03:44 oglądałem ten mecz w trasie , w służbowej podróży i mimo wszystko nie myliłem się po obejrzeniu o godzinie 3 w nocy 20 minutowego skrótu, że jesteśmy drużyną o mentalności przegrywów i frajerów. Oni po pierwszej połowie byli do walnięcia jak psy bite, a mimo wszystko skończyło się jak zawsze. Drużyna bez jakiejkolwiek mentalności, zero podejścia i chęci bycia kimś więcej niż zwykły pomiot. Niech przyjdzie w końcu tutaj jakiś generał , który nakreśli swoim żołnierzom cel bycia ludźmi , których na prawdę stać na zagrożeniu żydostwu. Wielki plus dzisiaj dla Radji, takiego Cię chcemy, nie wiem czy to jest kwestia miejsca w którym znajduje się Radosław, ale to jest piłkarz, który może nam jeszcze wiele dać! Forza Inter!
Mentalności na pewno nie zaszczepi im łysy przegryw z Rzymu. Z tego co czytam znowu byli do zrobienia i znowu my tego nie zrobiliśmy. Mourinho albo Conte, inaczej zaorać.
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: piper »

Nawet z innym trenerem nie uda wam się nic zrobić ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

A wy nawet z Krysią za 30 mln euro netto rocznie nie wygracie LM, masakra jakaś
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: piper »

Spokojnie, prędzej wygramy LM niż wy scudetto.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

Zesracie się co najwyżej, won do siebie
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: piper »

TY się jeszcze bardziej zesrasz razem ze swoimi piłkarzykami :D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

Zabłądziłeś? Nikt cie tu nie chce, jesteś nieproszonym gościem, idź już do siebie
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: piper »

Ciebie nawet swoi nie chcą tutaj :)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

Nie pyskuj
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kusy »

Japa tam, grzecieniej, bo orzeł nas usunie
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 34 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Lopez »

IlCapitano pisze: 28 kwie 2019, 11:50 Zabłądziłeś? Nikt cie tu nie chce, jesteś nieproszonym gościem, idź już do siebie
Jak ma iść do siebie jak nie ma gdzie? :-D
ODPOWIEDZ