1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

No to zaczynamy całą tę zabawę.

Sparingi mnie nie przekonały, kadra zbytnio mnie nie przekonuje (choć jak dojdzie Alexis i Vidal/SMS to nie będzie najgorzej). Jednak to co jara mnie w zbliżającym sezonie to fakt, że jesteśmy zdecydowanie największą niewiadomą tego sezonu. Wiadomo czego spodziewać się po Juve i Napoli, które poziomu swojej gry drastycznie nie obniżą (btw. Napoli moim zdaniem wygląda bardzo fajnie z Manolasem i Di Lorenzo, a teraz dojdzie jeszcze Lozano który w mojej opinii może roznieść tą ligę), natomiast zupełnie nie wiem na co ten Inter stać. Albo to wszystko odpali i będziemy mieli świetny sezon albo będzie rozczarowanie jeszcze większe niż sezon temu.

Żeby Inter grał o Scudetto musiałoby zagrać po prostu wszystko:
- Godin nie może okazać się Vidiciem
- Skriniar musi ogarnąc trójkę z tyłu
- Lazaro nie może być pokemonem
- Barella i Sensi nie mogą okazać się plackami
- Lukaku musi być bestią z Evertonu
- Lautaro udowodnić, że nie jest argentyńskim beztalenciem
- Conte nie może stracić kontroli
- i wiele wiele innych.

To wariant optymistyczny.

Na początek mamy drugą drużynę Serie B w tabeli w zeszłym roku. Spojrzałem na kadrę Lecce i cokolwiek mówią mi nazwiska Rispoliego, Rossetiniego, Tachtsidisa, Fariasa i (!) Lapaduli, nie zmienia to faktu, że obowiązkiem jest wygrać co najmniej 2-3 bramkami i nie stracić żadnej (a w sparingach tego nie doświadczyliśmy).

Jedenastka:
Handanovic; D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar; Candreva, Barella (Gagliardini), Brozovic, Sensi, Asamoah (Dalbert); Lautaro, Politano

Oby na lewej stronie wyszedł jednak Kwadwo, który temat ogarnie a nie ten brazylijski amator, czy Barella czy Gaglia to już wybór trenera, ale ja bym chyba postawił na Robercika, który takim ogórasom w zeszłym sezonie strzelał. Generalnie dobrze, że Serie A zaczyna się pod koniec sierpnia, bo tak jest szansa, że Lautaro i Asamoah jest gotowy na granie od 1 minuty, a Lukaku dostanie te 20-30 minut.

Typ: 2:0 dla Interu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Powoli staje się jasne, że Lukak wyjdzie od 1 minuty. W sumie to znane jest 10 z 11 nazwisk jakie zagrają. Przypuszczam, że 11 faktycznie będzie Vecino. Rywal jest z niższej półki, a Belg i Urugwajczyk te minuty muszą po prostu złapać, podobnie zresztą jak Asamoah, bo później nie będzie na to czasu. Reszta kadry miała czas na złapanie rytmu meczowego, no może poza Lazaro. Przypuszczam, że dostanie szansę gry w 1 składzie w 3 kolejce na GM.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Kusy »

Stawiam 3-1 po prostu i nie warto dalej się rozpisywać. Podam jeszcze może, kto strzeli bramki. Sensi, De Vrij, Lukaku.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

No a dla Lecce kto? Jestes niekonkretny
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 23 sie 2019, 09:04 No a dla Lecce kto? Jestes niekonkretny
Lapadula, wybacz za niedopatrzenie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Spodziewałem się, że napiszesz "Barilla OG".
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maniekfci »

Wybraniec pisze: 23 sie 2019, 08:58 Przypuszczam, że 11 faktycznie będzie Vecino.

zdecydowanie Vecino.
choć uważam typa za mocno rzadkiego, to jednak jest to półka wyżej od Barelli, więc wybierając między nimi, Conte ma proste zadanie.
a dwóch pozostałych pomocników, to wiadomo, że Sensi i Brozo raczej
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Odet »

Vecino półka wyżej od Barelli??? chyba tylko wg Spalla.

Liczę na występ od pierwszych minut własnie: Barelli i Politano.

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: KoBa »

Wg mnie zaczniemy z Barellą, jest lepszy od Vecino w pressingu, odbiorach i szybkim zainicjowaniu ataku, a moim zdaniem tak będzie chciał zagrać Conte z beniaminkiem - wysoko i agresywnie, zwłaszcza w pierwszych 30 minutach meczu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Odet »

I ładnie wbiega za plecy obrońców (w pole karne), oby nasi piłkarze (Brozo) to dostrzegli.

Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: SETE »

W zeszłym sezonie przy temacie meczowym dot gry domowej z reguły wpisywałem to samo tzn, jeśli do przerwy nie strzelimy na 1:0 to będzie męczenie buły i możliwy brak zwycięstwa, niestety czesto tak to wyglądało jakbyśmy mieli siły na 50 minut.
Sparingi tak jak wyżej było pisane nie przekonywały, nie podpinam się pod tezy ze Dalbert i Candreva zostali odkurzeni bo nie zostali, dla mnie dalej są daremni. Jeden z nich w tym meczu napewno zagra. O ile jestem spokojny o postawę defensywy to nie wiem czego się spodziewać po linii ataku .. Lukaku z nadwaga ( ? ) i Martinez po Copa. Myśle ze na Lecce to wystarczy i zwyciężymy na względnym spokoju. Calcio się zaczyna i szybko zawita przerwa na repre której osobiście nie znoszę , ale dla drużyny Conte to dodatkowy czas na zgranie. Forza Inter po raz 1
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Alfa »

jakies marne lecze to pykniemy lekko conajmniej 3-0, robcie skriny i stawiajcie majątek na Inter handi -2.5
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Wszystko tylko nie Barilla, w sparingach był nieśmiały i przestraszony. Vecino albo Gaglia.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Stryjek »

Szkoda,że mecz dopiero w poniedziałek bo nie mogę się doczekać.

Obrazek
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maverik »

Jak dla mnie jedenastka podana przez LGdS jest optymalna na ten moment. Jedyny znak zapytania stawiają przy Vecino dając mu 60% szans względem Gagliardiniego, a nie Barelli właśnie.

Handanović - D'Ambrosio de Vrij Skriniar - Candreva Vecino Brozovic Sensi Asamoah - Lautaro Lukaku

Barella w sparingach nie pokazał kompletne nic w przeciwieństwie do takiego Sensiego. Dlatego też jestem za Vecino. Urugwajczyk wirtuozem nie jest, ale jakiś przyzwoity poziom od niego można wymagać, tym bardziej że nasze "ósemki" powinny się dużo podłączać do ataku (tak było z Tottenhamem), więc Vecino wydaje się być dobrym wyborem. Jak Spalletti go ustawiał wyżej jak np. w Derbach to był jednym z najlepszych. Barella póki co na równi z Gagliardinim, czyli przeciętnie bez błysku. Może Barella się ogarnął trochę przez te dwa tygodnie, ale wątpie niestety. Oby np. za ten miesiąc już stawał się porządnym graczem.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maniekfci »

Stryjek pisze: 24 sie 2019, 01:35 Szkoda,że mecz dopiero w poniedziałek bo nie mogę się doczekać.

Obrazek

Poza obroną skład jest slaby i nieprzekonywujący. Liczę po prostu na dobrą robotę Conte i że są dobrze przygotowani taktycznie i fizycznie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Ten skład od Stryjka wyglada mniej wiecej tak:

Handanovic - 9/10
D'Ambrosio - 6/10
De Vrij - 9/10
Skriniar - 8/10
Candreva - 4/10
Barella - 3/10
Brozovic - 7/10
Sensi - 5/10
Asamoah - 6/10
Lautaro - 5/10
Lukaku - 7/10

Średnia = 6,27. Na Lecce to jednak wystarczy. Tak czy siak potrzebujemy wzmocnień
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Mora »

Obrazek

Trochę przeraża Candreva na wahadle i tartak w środku pola. O napastników jestem spokojny, chciałbym mieć taką "nadwagę" jak Lukaku hehe Wygramy bez większych problemów.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Barella nie wyjdzie i zresztą wyjść nie powinien. W sparingach prezentował się bardzo słabo, jest niezgrany z teamem. Wejdzie z ławki.

Real narobił wzmocnień, a na 1 kolejkę wyszedł garnitur z zeszłego sezonu. Conte też szybko nie wstawi do 11 Lazaro czy Barelli. Zanim oni się wszyscy dotrą minie pewnie kilka tygodni. Na razie bazują na zawodnikach z zeszłego roku, którzy się znają, temu wyjdzie Vecino. Lukaku musi grac obowiązkowo, bo to sprawdzony zawodnik wysokiej klasy i po prostu sobie poradzi, a Sensi prezentował się dość okazale w sparingach i zasłużył na występ. No i wiadomo, że się nie zesra, a Barella - może.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Piter »

Wyjdą piłkarze najlepiej przygotowani fizycznie czyli możemy zapomnieć o Vecino czy Asamoahu. Obstawiam Gaglie i Dalberta
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

No chyba nie wystawi Dalberta, który ma się wynosić oceń to gościu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 24 sie 2019, 12:49 No chyba nie wystawi Dalberta, który ma się wynosić oceń to gościu.
Asamoah dopiero któregoś sierpnia dołączył do zespołu bo miał długie wakacje po pucharze Narodów Afryki i nie jest moim faworytem do gry w wyjściowym składzie
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maverik »

Piter pisze: 24 sie 2019, 12:51
Wybraniec pisze: 24 sie 2019, 12:49 No chyba nie wystawi Dalberta, który ma się wynosić oceń to gościu.
Asamoah dopiero któregoś sierpnia dołączył do zespołu bo miał długie wakacje po pucharze Narodów Afryki i nie jest moim faworytem do gry w wyjściowym składzie
Asamoah wrócił 30/31 lipca. Dalbert na wylocie, więc nie zagra.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maniekfci »

Pięknie wyjaśniony kałesiak
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Ale nudna ta konferencja. Dziennikarze się nie postarali, gówno pytania. Beka
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maniekfci »

No Conte trochę bez życia, dużo mówi o entuzjazmie i woli walki, a wygląda na zmęczonego. To nie ten sam typ, który po bramce wskakiwał w kibiców Czelsi, by się z nimi cieszyć.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 25 sie 2019, 17:07 No Conte trochę bez życia, dużo mówi o entuzjazmie i woli walki, a wygląda na zmęczonego. To nie ten sam typ, który po bramce wskakiwał w kibiców Czelsi, by się z nimi cieszyć.
Po prostu ma strach w oczach, źle poskładał zespół i wie o tym doskonale.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

Porównajcie sobie dzisiejszego Conte do Conte z czasów Juve : https://www.youtube.com/watch?v=ntQMA3fjzdQ&t=44s

Strasznie stracił wigor. Szkoda
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 25 sie 2019, 17:18 Porównajcie sobie dzisiejszego Conte do Conte z czasów Juve : https://www.youtube.com/watch?v=ntQMA3fjzdQ&t=44s

Strasznie stracił wigor. Szkoda
Masakra, zupełnie inny człowiek, strach się bać, co nas czeka w tym sezonie.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Stryjek »

Wybraniec pisze: 25 sie 2019, 17:18 Porównajcie sobie dzisiejszego Conte do Conte z czasów Juve : https://www.youtube.com/watch?v=ntQMA3fjzdQ&t=44s

Strasznie stracił wigor. Szkoda
Świetnie,ale na Juve 2012 nie było takiej presji jak w obecnym Interze,Conte przyszedł trenować największego rywala Juve całe włochy go obserwują. Antonio musi zachować spokój,a na wyrazisty i sugestywny sposób wyrażania uczuć przyjdzie czas.
Poniedziałek coraz bliżej ,tym czasem czekam na pierwszy dzisiejszy mecz,ciekawe jak zagra Pio Pio
ODPOWIEDZ