1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: KoBa »

Wszystkim podobała się jedność drużyny na boisku mi też, a momentami, było jej wręcz za dużo - jestem pewien, że gdyby Candreva zamiast altruistycznie szukać dogrania do DD ponownie zdecydowałby się na strzał miałby kolejna piękną bramkę na koncie :)

Ogólnie, co mnie najbardziej uderzyło - strzały z dystansu z wielu pozycji, tego nie było w Interze Spalla. Podejrzewam, że Brozovic i Candreva mając takie piłki na nodze zamiast strzelać próbowaliby dograć do wciśniętego między dwóch stoperów Icara.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: maniekfci »

widać też, jak kibice czekali na początek sezonu Interu Conte - nie minęła doba od meczu, a na jutubku prawie 2 mln wyświetleń skrótu na oficjalnym koncie Serie A.

podoba mi się to, oby się nie zesrali
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Skepta »

masakra jakas mowilem ze bedziemy sie o majstra bic? mowiłem. Calkowicie inna gra niz w poprzednich sezonach
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Stryjek »

Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Wybraniec »

MVP Candreva mimo wszystko. Widać, że chłop ogarnia czego Conte chce na wahadle. Świetne przerzuty, bardzo dobre dośrodkowania i w odbiorze. 2 razy Lukaku i Lautaro go nie dostrzegli w sytuacjach w których mógł zamknąć akcję.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Lecce

Post autor: Czarson »

Wynik taki jakiego pragnąłem. Wypunktowanie słabego rywala w meczu przed wlasną publicznością. Tak to powinno wyglądać. 65 tysięcy ludzi zgromadzonych na GM pragneło igrzysk i Conte im to zapewnił. Optymizm po tym meczu jest umiarkowanie uzasadniony. Już przed pierwszym gwizdkiem widząc jak piłkarze przeskakują z nogi na nogę nie mogąc doczekać się pierwszego gwizdka nie mogłem ukryć wzruszenia. To już nie byli ci sami zblazowani piłkarze, którzy na boisko wychodzą jakby za karę. Interowi chciało się grać w piłkę i po raz pierwszy od dawna gra sprawiała im radość. Wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Gwiazda precampionato udowadnia swoją przydatność w zespole. Bramka piękna, nie chodzi o sam strzał ale o deteminacje i cheć zdobycia gola. Strzał, blok obrońcy, zebranie piłki, minięcie 2 gości i ładny plasowany strzał do rogu. Sensi przy Antonio powinien wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.

Brozowik doskonały, prawie każde kopnięcie piłki wypieszczone, podawał z ogromnym pietyzmem. Przyznam się, że uległem delikatnemu rasizmowi i zbrzdyli mi Chorwaci po ostanim sezonie jednak Marcel odbydował moje zaufanie. Wiadomo plus za bramkę, niech wiedzą, że nie można zostawiać miejsca takiemu piłkarzowi.

Lautaro nadal ma problemy z finalizacją akcji, musi to szybko nadrobić. Jest młody itd ale gra w Interze i tutaj trzeba jednak coś udowodnić a nie zakrywać się wymówkami.

Mimo braku straty bramki pojawiały się pewne problemy w defensywie i poważniejszy rywal potrafiłby je wykorzystać. Zmiana systemu gry z 4 na 3 z tyłu powoduje pewne komplikacje, ale ufam harmonijnemu rozwojowi, który powinien zapewnić Conte. Przynajniej wiadomo na czym trzeba się skupić. Cieszy duża ilość strzałów z dystansu bo tego brakowało w poprzednim sezonie a jak widać jest to ogromna wartość dodana.
ODPOWIEDZ