9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: maverik »

Jutro gramy z Parmą, która jest dość mocno osłabiona. Brak Bruno Alvesa, Inglese oraz najprawdopodobniej Corneliusa co sprawia, że duże szanse na wyjściowy skład ma Karamoh. Być może będzie pojedynek Barilli z Barellą.
U nas poza brakiem D'Ambrosio, Alexisa i Sensiego najprawdopodobniej bez Vecino i Ranocchi. Media awizują Bastoniego za De Vrija, Biraghiego za Asamoaha i Esposito za Lukaku. W sumie mi taki skład pasuje. Następny mecz we wtorek w Brescii, więc trzeba rotować.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: SETE »

To jest taki mecz z gatunku, nie ważne jak, nie ważne kto ważne żeby były 3 pkt. Parma faktycznie mocno oslabiona, zagrozenie z ich strony chyba tylko od Gervinho który na tyle ile ja ogladalem w tym sezonie Parme to spuscil z tonu. To nie jest Inter Spalettiego żeby obgryzać paznokcie przed meczem z Parma, mam nadzieje ze te czasy sa za nami . Pewne zwycięstwo przewiduje
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: IlCapitano »

Podniecił mnie nie ukrywam ten skład LGdS z Bastonim, Biraghim i Esposito w pierwszym. Pragnę takiego Interu, aczkolwiek przede wszystkim liczy się wygrana, bez względu na to kto zagra. Oprócz tego liczę, że Lecce urwie punkcik sami wiecie komu.
Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się ciepło, bywajcie, no to tam do następnego, no cześć, hej! Zdzwonimy się!
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Lopez »

Z tak osłabioną Parmą wygramy spokojnie. Gervinho i Kulusevski to jedyni zawodnicy, na których trzeba zwrócić szczególną uwagę. Licze, że poza Bastonim Esposito zagra obok Lautaro. Luakak na ławe niestety.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Kusy »

Lopez pisze: 25 paź 2019, 16:45 Luakak na ławe niestety.
Bardzo dobrze właśnie. Trochę sobie posiedzi, wyjdzie mu to tylko na dobre. Zrozumie, że coś jest nie tak i musi ulepszyć swoją gre, bo pomimo kilku bramek, zupełnie nic nie daje drużynie... 65 baniek musi mieć wyższy level. Natomiast co do samego spotkania, trzeba szybko zabić mecz i na pełnym luzie kontrolować spotkanie. Forza Inter 💪
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Stryjek »

Jakoś ci nie przeszkadzało gdy Icardi znikał na całe mecze :d
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 25 paź 2019, 19:04 Jakoś ci nie przeszkadzało gdy Icardi znikał na całe mecze :d
https://m.youtube.com/watch?v=3QuTYgAak0I
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Piter »

kusy pisze: 25 paź 2019, 19:22
Stryjek pisze: 25 paź 2019, 19:04 Jakoś ci nie przeszkadzało gdy Icardi znikał na całe mecze :d
https://m.youtube.com/watch?v=3QuTYgAak0I
Jak on słabo zna język polski a co dopiero angielski xd
No ale przetłumaczę, Mourinho zapytany o najlepszego środkowego napastnika odpowiedział, że Icardi. Wszystko w temacie
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Klinsi64 »

no to niech go sobie do realu weźmie i nie zawraca dupy,wtedy forum odpocznie od kilku osób
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Stryjek »

Piter znowu błaga o uwagę
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Kusy »

Klinsi64 pisze: 25 paź 2019, 19:31 no to niech go sobie do realu weźmie i nie zawraca dupy,wtedy forum odpocznie od kilku osób
Weekend Adam , baw się, zbieraj wspomnienia. Zegar tyka. Tik tak.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Imrahil »

Po formalnym zwycięstwie z BVB czeka nas teoretycznie słabszy mecz, ale tylko teoretycznie. Konciak pewnie zrobi kilka zmian w wyjściowym składzie, jednak piłkarze powinni być na pełnej koncentracji. Niech gra ten Czarny Węgiel i szuka formy, bo jak na razie strasznie powolnie się zbiera to bycia naszym liderem w ataku.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze: 23 paź 2019, 15:12 Tylko Karamoah nie grał w Bordeaux i nie gra w Parmie, więc chyba Łysy miał racje nie stawiając na niego.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Dzonyy »

TomHardy pisze: 26 paź 2019, 20:07
Dzonyy pisze: 23 paź 2019, 15:12 Tylko Karamoah nie grał w Bordeaux i nie gra w Parmie, więc chyba Łysy miał racje nie stawiając na niego.
Co 3 minuty to wstawiaj jeśli ma Ci to poprawić humor. Opisz jeszcze Candreve.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze: 26 paź 2019, 20:08
TomHardy pisze: 26 paź 2019, 20:07
Dzonyy pisze: 23 paź 2019, 15:12 Tylko Karamoah nie grał w Bordeaux i nie gra w Parmie, więc chyba Łysy miał racje nie stawiając na niego.
Co 3 minuty to wstawiaj jeśli ma Ci to poprawić humor. Opisz jeszcze Candreve.
A ty co 3 minuty usuwaj jak wstydzisz sie tego co napisales. Candrewa gol po rykoszecie i miliard wrzutek jak za spalla. Cos jeszcze?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Piter »

Jestem naprawdę wkurwiony
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Nasir »

Ban na sb rozumiem prewencyjnie, nie zdążyłem jeszcze nic napisać xd

Typowy Inter Nie potrafi wykorzystać potknięcia rywala. Nie będę się rozpisywać indywidualnie bo szkoda strzępić klawiaturę. Czekam na ten niby słynny mental drużyn pana Conte.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Dzonyy »

TomHardy pisze: 26 paź 2019, 20:09
Dzonyy pisze: 26 paź 2019, 20:08
TomHardy pisze: 26 paź 2019, 20:07
Dzonyy pisze: 23 paź 2019, 15:12 Tylko Karamoah nie grał w Bordeaux i nie gra w Parmie, więc chyba Łysy miał racje nie stawiając na niego.
Co 3 minuty to wstawiaj jeśli ma Ci to poprawić humor. Opisz jeszcze Candreve.
A ty co 3 minuty usuwaj jak wstydzisz sie tego co napisales. Candrewa gol po rykoszecie i miliard wrzutek jak za spalla. Cos jeszcze?
Jeszcze asysta.

I ja nic nie usuwałem.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Takie 2-2 na Parmie byłoby do zniesienia, jednak u siebie to zawsze boli. Spore zmęczenie po jednak ekstremalnie krótkim odstępie od meczu z BVB no i Parma w swoim momentum po zeszłotygodniowym popisie. Atak Karamoh-Gervinho brzmi jak kłopoty bo to dwóch sprytnych, wybieganych i dobrych technicznie murzynów, z którymi właśnie takie defensywy jak nasza lubią mieć problemy.
Esposito dzisiaj gorąca głowa, miał szansę uczynić ten wieczór Swoim.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: SETE »

Bardzo boli strata 2 pkt , ale mimo ze byłem pewien zwycięstwa to rozumiem słabsze momenty. Nie jesteśmy w stanie grać na pełnej intensywności przez 90 min co 3 dni i dzisiaj ta 1 połowa w trybie eco się zemściła , Parma wyprowadziła 3 sytuacje i zdobyła 2 gole ... tak bywa.
Na plus znow Barella , dobrze Lukaku , Candreva fajnie ... mecz przegrał nam Brozovic, chłopak potrzebuje rotacji a kogo ma Conte za niego wstawić 😀
Zima poproszę Rakitic - potrzeba jakości na już.

Yyyy zakładałem stratę pkt na Brescii we wtorek :/
lays_92
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2019, 20:05

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: lays_92 »

Mecz dwóch połów. Pierwsza - Nie wiem, może to jakiś problem z mentalnością, może wieść o stracie punktów przez juventus rozprężyła naszych piłkarzy, ale miałem wrażenie że byli głowami gdzie indziej. Grali mało agresywnie, często podejmowali niepotrzebne ryzyko, grali bardzo chaotycznie. Brozovic powinien dostać jeden mecz odpoczynku bo dzisiaj na boisku był zbędny.
Druga - Lepsza ale też nie szałowa, cieszy że wyszli z odpowiednim nastawieniem i odzyskali kontrole nad meczem. Politano powinien zacząć podawać do kolegów a nie pchać się ze wszystkim sam, bo jest z tym strasznie irytujący. Absencja Sensiego jest w grze naszego zespołu bardzo widoczna.
Tragedii nie ma, juventus nam nie odjechał, trzeba zacisnąć poślady i potraktować to jako wypadek przy pracy. Martwić może że nie mamy zbyt wartościowej ławki do rotowania składem, teraz mamy 4 mecze do zagrania w 14 dni.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Oglądanie Politano staje się coraz cięższe chociaż też roli nie ma za łatwej. No i obrona ostatnio jedzie po bandzie: 4 mecze ligowe, a w nich 8 straconych goli.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: SETE »

No bo co mecz ta obrona jest inaczej zestawiona
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze: 26 paź 2019, 20:08
TomHardy pisze: 26 paź 2019, 20:07
Dzonyy pisze: 23 paź 2019, 15:12 Tylko Karamoah nie grał w Bordeaux i nie gra w Parmie, więc chyba Łysy miał racje nie stawiając na niego.
Co 3 minuty to wstawiaj jeśli ma Ci to poprawić humor. Opisz jeszcze Candreve.
TomHardy pisze: 24 paź 2019, 08:18 Najważniejsze 3 punkty i 0 z tyłu przez co jesteśmy dalej w walce o wyjście z grupy. Borussia slaba. Rewanż na pewno będzie trudniejszy bo wrócą kontuzjowani, remis tam wziąłbym w ciemno.

Nie sposób zauważyć, że Martinez zagrał kolejny dobry mecz, tak od spotkania na Camp Nou zaczyna przypominać piłkarza i może coś z tego będzie. Candrewa irytował w 1 połowie, ale pyknął bramkę na 2-0 i chwała mu za to. Po prostu efekt Conte widać gołym okiem.

Martwi Lukaku bo niestety jest słaby na razie. Większość spotkań kiepsko i to daje do myślenia. Oby sie ogarnął.
Proszę. To pisałem po LM. W tym sezonie nie mam do niego większych zastrzeżeń aczlolwiek ma wzloty i upadki. Coś jeszcze?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Woo-cash »

Jak zwykle masz rację. Nic dodać nic ująć.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Klinsi64 »

szkoda nie wykorzystanej okazji na fotel lidera,ale po trudnym meczu z BVB w pełni chłopaków rozgrzeszam :)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Woo-cash »

Szkoda dzisiejszego spotkania. Brozovic i Godin dorzucili swoje 3 grosze. Wiadomo chłopcy zapewne mieli w nogach mecz LM. Co nie zmienia faktu że ten remis ugrali na własne życzenie. Brożkowi przydałby się mecz odpoczynku bo już nie pierwszego babola zrobił w tym sezonie. Tylko kto za niego? Strasznie irytował mnie dziś Lukak ale strzelona bramka trochę rekompensuje. Co nie zmienia faktu że dalej wygląda jak fura z gnojem. Kolejne bezcenne doświadczenie zebrał dziś Esposito. Miał okazję na strzelenie bramki choć nie ustrzegł się też kilku błędów. Mimo wszystko życzyłbym sobie częściej go oglądać aby zbierać doświadczenie.
Niestety Karamoah wyszedł najlepszy mecz w sezonie na nasze nieszczęście. Ciekawe czy to tylko taki jednorazowy wyskok aby coś udowodnić Interowi.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Nasir »

Niestety ale obecny Inter jest jednowymiarowy niczym posty uzytkownika Dzonyy, ciagle to samo, zero kreatywnosci.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Piekarz »

1) Conte trochę to spierdolił imo – Esposito powinien grać na chłodno od początku, a Lautaro/Lukaku ratować wynik w razie potrzeby, a nie na odwrót.
2) Sensi proszę wróć.
3) Zawiodło trochę nastawienie, ale trochę też mecz z Borussią było widać w nogach piłkarzy. Na drugą połowę wyszliśmy dobrze nastawieni, ale jak w końcówce nasze ataki powinny być jak huragan, tak przez zmęczenie nie przybrały nawet siły sztormu. Daje to do myślenia, jak chujowi muszą być Vecino i Borja Valero, że chociaż jeden z nich nie wyszedł dzisiaj za kogoś ze środka pola.
4) Poniższe oceny wystawiam bez kontekstu pozameczowego, ale paru zawodników jest moralnie usprawiedliwionych: Esposito tym że jest za młody i zbyt nieopierzony na ratowanie meczów, Lautaro i Brozović zmęczeniem.
5) Ogólnie to zwykłe potknięcie i tyle. Muszą się takie zdarzać, a mecz trzy dni po batalii z mocnym zespołem o awans w LM i bez najlepszego pomocnika to dobra okazja. Kilkanaście minut więcej i byśmy wygrali, więc naprawdę można przeżyć ten remis.
6) Czy my nie zostaliśmy po raz drugi z rzędu przekręceni z tą skurwiałą Parmą na San Siro? Poprawcie mnie jak się mylę, ale widziałem dwa karne.

Oceny:
Handanovic 6 – w gruncie rzeczy nie miał wiele pracy; strzał Karamoh nie był nie do wyjęcia, ale byłoby ciężko. Coś tam wybronił i ładnie rozgrywał nogami i wychodził do piłek.
Skriniar 6 – solidny mecz, chociaż po stracie Brozovicia trochę ślamazarnie zbierał się do powrotu, może mógł tej bramce zapobiec.
Godin 4,5 – mógł uratować pierwszą straconą bramkę, ale po prostu przestraszył się Karamoha. Przy drugiej bramce już dał mu się zwyczajnie porobić. W drugiej połowie dużo pewniej, ale prawda jest taka że razem z Brozoviciem to on najbardziej zawalił mecz. Ten jego transfer do Interu to póki co nie jest aż tak znacznie lepszy niż pamiętny transfer Vidicia, no sorry. Ale myślę że się ogarnie.
Bastoni 6,5 – najlepszy dzisiaj obrońca, nie miał może dużo pracy bo Parma po drugiej bramce ledwo próbowała atakować, ale co miał, to wyczyścił; podoba mi się też jak żwawo i rozsądnie wyprowadza piłkę do ataku.
Candreva 6,5 MVP – truchtał zamiast zapierdalać, gdy widział, że Gervinho ma mnóstwo miejsca, a Parma jest przy piłce; druga bramka obciąża chyba również jego. Przy golu dopisało sporo szczęścia, ale jakby nie zdecydował się oddać strzału i jakby nie był to strzał co najmniej dobry, to by nie dopisało. Do tego asysta, ogólnie bardzo duża aktywność w ofensywie i dobre decyzje w okolicach szesnastki: nie wszystko wyszło, ale sporo tak naprawdę wyszło, tylko odbiorcy to zmarnowali. Tak czy inaczej dla mnie gracz meczu.
Gagliardini 6 – dużo ważnych odbiorów, walecznie mimo zmęczenia; gdy było dobrze lub dużo czasu, to potrafił coś skonstruować, dużo gorzej to wyglądało w końcówce, kiedy trzeba było myśleć szybciej i działać błyskotliwiej. Solidnie.
Brozović 5 – obie bramki miały więcej niż jednego winowajcę, ale w obu Brozović był winowajcą największym. Poza tym jednak tak naprawdę grał dobry mecz i dołożył cegłę do bramki wyrównującej, sporo zapieprzał mimo z pewnością sporego zmęczenia.
Barella 6,5 – również musiał czuć nogi, ale nie przeszkodziło mu to ciągle być bardzo energicznym, gryźć rywali i podrywać zespół do ataku.
Biraghi 5 – niestety gość jest mega ograniczony i nijaki; jak idzie dobrze to jakoś się wkomponuje w drużynę, ale w kryzysowych momentach wygląda, jakby kompletnie nic nie potrafił z siebie wykrzesać, żeby zmienić stan meczu. Bezużyteczny w ataku i nie bez błędów w obronie.
Lukaku 6 – uratował się golem, ale bez niego byłby to kolejny słaby mecz. Pierwsza połowa jeszcze gorsza niż mecz z BVB, w drugiej się mocno ożywił, ale wpakowanie piłki na pustą bramkę i parę sensownych zagrań to za mało. Na jego przyjęcie czasem nie da się patrzeć.
Lautaro 5,5 – w końcu musiał nadejść słabszy mecz; niewiele mu wychodziło, a to jak spartolił kontrę na 3-2, podając w prawo zamiast do wolnego Barelli, wołało o pomstę do nieba. Mimo to ciągle robił ruch w interesie i dawał nadzieję, co widać po tym, jak kompletnie usiedliśmy na dupie po jego zejściu. W obliczu braku Sancheza powinien tak naprawdę grać w każdym meczu, bo za mało będzie się działo z przodu.

De Vrij 6 – nie do końca zrozumiałem tę zmianę, bo Parma już ledwo dyszała z przodu a Godin się ogarnął, no ale tę nieznaczną robotę jaką miał do wykonania wykonał bez zarzutu.
Esposito 4,5 – tak jak mówiłem, jest w pełni usprawiedliwiony i nie mam do niego pretensji, no ale nie oszukujmy się, spierdolił niemal wszystko co mógł. Nie dodaję punktów za wiek, ani za bardzo młody ani za bardzo stary.
Politano 4 – obrzydliwy występ prowincjonalnego grajka – na początku wywalczył rzut wolny, a potem już WSZYSTKO w obrońców: wrzutki, podania, wbiegnięcia. Do tarcia chrzanu się nadaje a nie do ratowania meczu na pozycji napastnika. Jeśli Conte zostaje na dłużej i nie będziemy grać skrzydłowymi, to Politano musi odejść.

Conte 5 – druga połowa pokazała, że mimo zmęczenia nastawienie mogło być dużo lepsze od początku. Plus za skuteczną suszarkę w przerwie, minus za kompletnie nietrafione zmiany. No i ogólnie trochę bez stylu dzisiaj i bez myśli przewodniej.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Stryjek »

Gagliardini znowu zawyżona nota ,miał sporo niedokładnych podań,często spowalniał akcje, to musi być miłość.
ODPOWIEDZ