13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: maverik »

Wracamy po przerwie trochę wypoczęci choć z myślami, że przed nami bardzo ważny mecz w Pradze.

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Biraghi; Lautaro, Lukaku

Myślę, że wyjdziemy takim składem. Ewentualnie D'Ambrosio gdzieś zostanie upchnięty bo jego nazwisko też się przewija (albo za Biraghiego albo za Bastoniego).
W Turynie nam wybitnie nie idzie od lat, ale skoro przełamaliśmy klątwe Sassuolo to czemu by i nie wygrać z Torino. Tym bardziej, że Byki zwykle walczyły o miejsca w LE, a teraz im bliżej do spadku niż pucharów.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: IlCapitano »

Dziś ważniejszy mecz niż ze Slavią, ponieważ jeśli wygramy a Juwe straci w Bergamo to mamy lidera. Następnie Spal u siebie, więc możemy go mieć przez przynajmniej dwie kolejki. Sklepmy w końcu tego Macarego w opór błagam.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: TomHardy »

Wszystko postawić na ligę. W dupie ze Slavią, LM i tak przegraliśmy w Dortmundzie. Torino musimy pokonać każdym kosztem.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Mora »

Wszystko postawić na Ligę Mistrzów, z grupy może uda się wyjść i sianko wpadnie. W Serie A wszystko jest już jasne: mistrzostwo dla koalicji juventusowko-sędziowskiej, z drugiego miejsca raczej nie spadniemy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: IlCapitano »

Po dzisiejszym meczu w Bergamo chyba jednak skupmy się na meczu ze Slavią, liga już ustawiona jednak
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Seba »

Jak widać nikt nie pozwoli, aby Juventus stracił mistrzostwo. Cyrk na kółkach.

Obrazek
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piter »

Mistrzostwo zdobyte przy takim wałkowaniu judków będzie smakowało co najmniej wspaniale, dziś kolejna demolka a rozpoczęcie jej już za 2 godzinki, nie mogę się doczekać.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: maniekfci »

z każdym meczem juve coraz bardziej gardzę nie tylko nimi, ale też tą zjebaną ligą, tą zjebaną federacją, uefą, fifą i każdym śmieciem, który przymyka na to oko
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Stachoo »

Ja gardzę tak samo jak Manius
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Kusy »

Walić juve i tak ich dogonimy, innej możliwosci nie ma, dzisiaj oczekuje pewnego zwycięstwa. Forza Inter 💪
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piter »

Inter 34 punkty, powinien być lider, a z bardziej oficjalnych danych to mamy tyle punktów co naples i milan razem. Po prostu pan Conte
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Można było ten mecz przełożyć a tak mamy trzy punkty ale tracimy Barelle który podobnie jak Politano skręcił kostkę i pewnie wypadnie na 3 tygodnie...
Cieszy postawa Lautaro. Trzeba mu dac ten kontrakt jak najszybciej. Potencjałem przerasta Icardiego
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Alfa »

Jaszczu91 pisze: 23 lis 2019, 23:54 Można było ten mecz przełożyć a tak mamy trzy punkty ale tracimy Barelle który podobnie jak Politano skręcił kostkę i pewnie wypadnie na 3 tygodnie...
Cieszy postawa Lautaro. Trzeba mu dac ten kontrakt jak najszybciej. Potencjałem przerasta Icardiego
skrecil kostke? jak mu kolano mrozili i to predzej jakies wiazadla albo lakotka, ale mam nadzieje ze to tylko skrecone kolano 2-3 tyg i wroci.... oby
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: maverik »

Ciężko tu cokolwiek o meczu napisać bo warunki były jakie były to każdy widział, ale cieszy spora dominacja nad Torino. Przyznam, że teraz mecze w ogromnej ulewie oraz na murawie nienadającej się do grania będą dobrze mi się kojarzyć. Wczorajsze zwycięstwo 3:0 oraz ostatni mecz jaki pamiętam to było 3:0 na Olimpico z Lazio w tamtym sezonie. Teraz mecz o wszystko ze Slavią, albo bawimy się do końca, albo kończmy zabawę w środę.
Na koniec jeszcze muszę dodać tragiczne komentowanie naszego meczu na Eleven przez duet Święcicki&Kapica. Przez 90 minut zniechęcali do oglądania, przy bramkach zero emocji jakby golfa oglądali. Gdybym nie oglądał meczu tylko miał gdzieś włączone w tle to bym nawet nie wiedział, że taki De Vrij strzelił. Zero podnoszenia głosu, o radości to już nawet wole nie wspominać. Ja rozumiem, że dobrali się milanista z juvkiem i trzeba jakoś znieść tak grający Inter, ale no kurwa trochę profesjonalizmu. Porównajmy to chociaż do meczu Milanu z Napoli gdy przy bramce Bonaventury Dumanowski o mało nie popuścił z radości jaki to piękny i cudowny gol.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: TomHardy »

No i wygrana i pięknie choć wkurwienie na pjerdolony rubentus i sędziów daje gorzki smak.

Muszę posypać głowę popiołem i przyznać, że Martineziak to jednak nie pokemon.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Alfa »

maverik pisze: 24 lis 2019, 03:50 Ciężko tu cokolwiek o meczu napisać bo warunki były jakie były to każdy widział, ale cieszy spora dominacja nad Torino. Przyznam, że teraz mecze w ogromnej ulewie oraz na murawie nienadającej się do grania będą dobrze mi się kojarzyć. Wczorajsze zwycięstwo 3:0 oraz ostatni mecz jaki pamiętam to było 3:0 na Olimpico z Lazio w tamtym sezonie. Teraz mecz o wszystko ze Slavią, albo bawimy się do końca, albo kończmy zabawę w środę.
Na koniec jeszcze muszę dodać tragiczne komentowanie naszego meczu na Eleven przez duet Święcicki&Kapica. Przez 90 minut zniechęcali do oglądania, przy bramkach zero emocji jakby golfa oglądali. Gdybym nie oglądał meczu tylko miał gdzieś włączone w tle to bym nawet nie wiedział, że taki De Vrij strzelił. Zero podnoszenia głosu, o radości to już nawet wole nie wspominać. Ja rozumiem, że dobrali się milanista z juvkiem i trzeba jakoś znieść tak grający Inter, ale no kurwa trochę profesjonalizmu. Porównajmy to chociaż do meczu Milanu z Napoli gdy przy bramce Bonaventury Dumanowski o mało nie popuścił z radości jaki to piękny i cudowny gol.
Trzeba ich cisnąć na Twitterze a nie na forum fci, wtedy może coś zmienia
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piter »

Alfa pisze: 24 lis 2019, 11:42
maverik pisze: 24 lis 2019, 03:50 Ciężko tu cokolwiek o meczu napisać bo warunki były jakie były to każdy widział, ale cieszy spora dominacja nad Torino. Przyznam, że teraz mecze w ogromnej ulewie oraz na murawie nienadającej się do grania będą dobrze mi się kojarzyć. Wczorajsze zwycięstwo 3:0 oraz ostatni mecz jaki pamiętam to było 3:0 na Olimpico z Lazio w tamtym sezonie. Teraz mecz o wszystko ze Slavią, albo bawimy się do końca, albo kończmy zabawę w środę.
Na koniec jeszcze muszę dodać tragiczne komentowanie naszego meczu na Eleven przez duet Święcicki&Kapica. Przez 90 minut zniechęcali do oglądania, przy bramkach zero emocji jakby golfa oglądali. Gdybym nie oglądał meczu tylko miał gdzieś włączone w tle to bym nawet nie wiedział, że taki De Vrij strzelił. Zero podnoszenia głosu, o radości to już nawet wole nie wspominać. Ja rozumiem, że dobrali się milanista z juvkiem i trzeba jakoś znieść tak grający Inter, ale no kurwa trochę profesjonalizmu. Porównajmy to chociaż do meczu Milanu z Napoli gdy przy bramce Bonaventury Dumanowski o mało nie popuścił z radości jaki to piękny i cudowny gol.
Trzeba ich cisnąć na Twitterze a nie na forum fci, wtedy może coś zmienia
W dupie mam taką frajernie jaką jest święcicki i kapica. Bardzo dobrze że się nie cieszyli z gola, z goli drużyny pana Conte mogą się cieszyć tylko kibice drużyny pana Conte
Obrazek
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Piter pisze: 23 lis 2019, 23:51 Inter 34 punkty, powinien być lider, a z bardziej oficjalnych danych to mamy tyle punktów co naples i milan razem. Po prostu pan Conte
2017/18 1.napoli 35 2.Inter 33 3.juve 31
2018/19 1.juve 37 2.napoli 29 3.inter 28

jak widać aby być liderem po 13 kolejkach trzeba mieć więcej niż 34 punkty ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: IlCapitano »

No i sędziowanie musi być odpowiednie bo niestety nie ważne kto siedzi za Warem, ważne kto liczy głosy itp itd
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 13. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: miniu86 »

Antonio Conte już na samym początku swojej przygody z Interem rozprawił się z drużynami, które sprawiały nam w ostatnich latach największe ciężary. Pokonał Sassuolo i Torino. Brawo, jestem mu za to wdzięczny bo to już był kurwa cyrk.
ODPOWIEDZ