16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: maverik »

Po wtorkowej wpadce/kompromitacji jak kto woli, pora wrócić do Serie A gdzie nam o wiele lepiej idzie niż w Europie. Mecz z Fiorentiną nie będzie łatwy jak zawsze, ale trzeba chociażby wygrać za wydarzenia sprzed roku które mogły kosztować nas awans do LM.
Fiorentina z kłopotami, Ribery out na 2 miesiące minimum, Chiesa u Montelli nie umie się odnaleźć, chyba że właśnie z Francuzem. Na pewno można się przyjrzeć Castrovillemu. No i Montella blisko zwolnienia. Juventus ma Udinese, więc raczej na bank ich ograją niestety, choć powtórka z Sassuolo mile widziana.

Co do składu to nie mam pojęcia. Poza wiadomym napadem, środkiem pomocy, Skriniarem i De Vrijem oraz bramkarzem ciężko przewidzieć kto zagra. Godin/Bastoni/DD, Candreva/Lazaro/DD, Biraghi/Asamoah? Może Gagliardini wróci też.

Zróbmy te 6 punktów, które nam pozostały w tym roku do zdobycia bo inaczej będzie gadka o krzyzysie z ostatnich lat.
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Baribals08 »

Lider bylby spoko na polmetku.
Miejmy nadzieje ze dzieki temu ze Chiesa gra gorzej da sie go wyciagnac z Violi wlaczajac przy tym Dalberta i Politano.

Sklad jest zagadka przy naszej obecnej sytucji.
Prawda jest taka ze te 6 punktow jest spokojnie do wciagniecia, tylko trzeba wejsc i zabrac jak swoje.
Nie przypominaj wiecej tego karnego z dupy z tamtego sezonu.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Woo-cash »

Po wyrównanym pojedynku bedzie 1-2 dla Interu.
Ciężko będzie bo jak wiadomo w Interze w środku pola otworzyli tartak. Ale jestem dobrej mysli i mimo indolencji w pomocy nasi strzelą o jednego gola więcej od przeciwnika 😈
Dobrze że dzisiaj wolne to na dzień dobry pierdykne meczyk na dobry początek weekendu 😜
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Orzeu »

mecz o posadę Montelli, 4 ostatnie mecze przegrane, no tu nie ma innej opcji jak wygrać
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: KoBa »

To że tego nie przegramy to pewne, obawiam się bardziej jakiegoś pechowego remisu - wszystko sprowadza się do tego, jak zareagujemy na wtorkowe wydarzenia.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Klinsi64 »

wychodząc z Vecino,Valero w pomocy i wahadłami Biraghi-D'Ambrosio nie wypada być pewnym zwycięstwa,cała nadzieja w LULA i dobrym meczu Brozovica
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Dokładnie tak jak napisał Klinsi.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Piter »

Typowy Inter na zimę bez pomocników, w ogóle nie jestem zaskoczony. Zaskoczony będę jeśli zdobędziemy dziś 3 punkty.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Kusy »

Piter pisze: 15 gru 2019, 20:02 Typowy Inter na zimę bez pomocników, w ogóle nie jestem zaskoczony. Zaskoczony będę jeśli zdobędziemy dziś 3 punkty.
1-3 dzisiaj. Stawiaj wszystko. Pamietaj o kebabie 🥙
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Woo-cash »

Gorzkie żale za 3 2 1...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Nasir »

Kolejny popis kunsztu trenera ktory zarabia 12mln netto rocznie, 90 minut klepania pilki miedzy obroncami i jakies sporadyczne ataki lewa strone. Kolejny popis jego wymarzonego napastnika za 70 mln ktory nie umie pilnowac linii spalonego. Krulu prowadz.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, 23:50 przez Nasir, łącznie zmieniany 1 raz.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Nie wiem jak Wy ale ja już powoli zaczynam mieć dość tego VARu. Co mecz to anulowane bramki, co mecz to jakieś kontrowersje. Dużo zamieszania to wprowadza jednak.

Sędzia co to było przy rzekomym faulu Lautaro na Drągowskim? Na faulu Lautaro na Drągowskim poza polem karnym. Gdzie Polak skoczył El Toro na głowę :hahaha:

Lukaku, no dajesz popis w ostatnich spotkaniach ze skutecznością, nie ma co.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Imrahil »

powoli się sypie ten Inter konciaka
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Piter »

Piter pisze: 15 gru 2019, 20:02 Zaskoczony będę jeśli zdobędziemy dziś 3 punkty.
Inter od kilku lat kieruje się pewnymi schematami, które dziś również zadziałały i zaskoczenia nie ma. Nie pokonujemy słabiutkiej Fiorentiny i takie są fakty, niestety. Jest mi bardzo smutno, szklane oczka to wierzchołek góry lodowej, prawdziwy dramat rozgrywka się w serduszku 😢🙁
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Odet »

Po takim wejściu rozwiązałbym w przypływie złości kontrakt Politano.

Jestem też dziś zły na grubego Belga. Rola napastnika jest strzelanie do bramki, a nie celowanie w bramkarza...

Najlepszy dziś Valero.

Zremisować z taką Violą pana Montelli to tak jak przegrać. Będzie brakowac tych punktów.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Deja vu z Florencji zawsze na propsie. Tutaj nic się nie zmienia, inni potrafią ich ogolić, a przyjeżdża Inter i nagle dzieją się cuda, Montella cieszy się w amoku, znowu bez 3 pkt. Coś jak fatum z meczów z Sassuolo czy Torino. Zastanawia mnie co się odkurwiło w głowie arbitra jak Drągowski wskoczył na barana Martinezowi poza polem karnym, że pokazał faul dla gospodarzy.
A tak poza tym to jak się nie strzela na 2-0 to...wiadomo.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Seba »

Nasir pisze: 15 gru 2019, 23:49 Kolejny popis kunsztu trenera ktory zarabia 12mln netto rocznie, 90 minut klepania pilki miedzy obroncami i jakies sporadyczne ataki lewa strone. Kolejny popis jego wymarzonego napastnika za 70 mln ktory nie umie pilnowac linii spalonego. Krulu prowadz.
Na chwilę obecną ma tyle samo punktów co najlepsza drużyna włoska. Zważając na liczbę kontuzji i marny poziom połowy kadry, to wynik wręcz rewelacyjny. Czego można więcej oczekiwać? Rozumiem, że Inter powinien już na półmetku zdeklasować rywali? Conte póki co wykręca liczby ponad stan tej kadry.

miniu86 pisze: 16 gru 2019, 00:00 Zastanawia mnie co się odkurwiło w głowie arbitra jak Drągowski wskoczył na barana Martinezowi poza polem karnym, że pokazał faul dla gospodarzy.
Zdecydowanie zagadka sezonu. VAR oczywiście także nie zareagował, bo po co. Ewidentny błąd sędziów.
Obrazek
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

Jeśli mvp meczu zostaje Borja to znaczy ze coś jest nie tak. Dodatkowo kolejny mecz, który powinien nam zamknąć Lukaku a tego nie czyni. Od jutra w prasie będzie wałkowane kryzys w Interze i teraz kwestia co się wydarzy w meczu z Genoa ale bez Brozo i Martineza ja tego szczerze nie widzę. Nie mam w ogóle pretensji do Conte, wyciska z zespołu 120 %, teraz pytanie czy Zarząd wyciśnie tyle samo z zimowego mercato. DE Paul , Vidal i Giroud to są nazwiska na ten moment najłatwiejsze do pozyskania i oni musza u nas wyladowac. Powrót kontuzjowanych także jest fundamentalny ale nawet jak Sensi , Barella czy Sanchez wrócą w styczniu to formę złapią w lutym także sporo ważnych gier przed nami dalej w trudnej sytuacji.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: maverik »

No cóż przed meczem gdy ogłoszono jedenastki można było się spodziewać straty punktów. Generalnie okazje mieliśmy, ale tak naprawdę to gówno zagraliśmy. Jedna rzecz mnie po tym meczu cieszy. To, że teraz ludzie zobaczyli, że gdy się ma pomoc Valero-Vecino-Brozović to nawet Conte nie pomoże. Jak rok temu broniłem trenera bo byłem świadom jakie gówno ma w kadrze, a wtedy nie było Sensiego czy Barelli, którzy nam głównie ciągnęli ten sezon to byłem fanboyem Spallettiego. Teraz jak nie obwiniam trenera za stratę punktów, bo wiem że z tym składem jest ciężko zwłaszcza we Florencji, która nam nie leży to pewnie za jakiś czas wyjdę na fanboya Conte. Graliśmy lagę na napad, tak jak rok temu wrzutki, bo takie są możliwości kadrowe jedenastki, a nie dlatego bo trener tak chce, tylko niestety nasi wirtuozi inaczej nie umieją. Teraz pomyślcie, że takim składem musieliśmy grać cały sezon, a na ataku nie mieliśmy zgranego duetu tylko przez pół sezonu obrażonego kapitana. Musicie pojąć, że to nie trener jest zawsze winny, a już na pewno nie w 100%. Tym bardziej jeśli są to szkoleniowcy, którzy odnosili większe lub mniejsze sukcesy jak obecny trener czy poprzedni, ale wiem że tak było zawsze najprościej, bo po co się bardziej zastanawiać gdzie leży problem. Jedyne czego bym się przyczepił do Conte to, że nie wystawił Lazaro. Przecież Antonio dobrze widział z Barcą, że środek u nas leży i kwiczy, więc wystawiając wahadła Biraghi-D'Ambrosio wychodzimy tak naprawde 5-3-2. Niestety dziś nasz trener powtórzył ten błąd i przez to mieliśmy gówniany środek z brakiem wsparcia od wahadeł. Wiem, że Lazaro zagrał słabo z Barcą, ale wcześniej dobrze się pokazywał i mimo wszystko jedyny coś gra w ataku, więc mogliśmy tutaj szukać dodatkowego zagrożenia. Tym bardziej, że za przeciwnika miał truchtającego Dalbercika.
Mimo wszystko kryzysu bym nie wieszczył. Kryzys powodował głównie Mauro Icardi, a swoje dokładał Ivan Perisić. Teraz tych panów nie ma, a niedługo wracają Alexis, Barella i Sensi (oby) więc powinniśmy zacząć znów regularnie wygrywać. Plus liczę na jakiś fajny transfer bądź dwa zimą.
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Baribals08 »

Borka sie pokazal z najlepszej strony, dawno nie widzialem w nim takiej checi gry. Nawet dryblingi calkiem niezle mu wychodzily. Tak wiec szacun
Belg jak to belg, jak nie obije bramkarza lub obroncy nie bedzie soba.
Kadre mamy waska i to strasznie, 3500 minut przegrane przez naszych napadziorow mowi wszystko o bierzacej sytuacji kadrowej. Niestety nie uzbroilismy sie w napad za wczasu i teraz wychodza kwiatki.
Politano w tym meczu to jakas pomylka. Jak sie cieszylem na poczatku tego sezonu ze zostaje (po naprawde dobrym poprzednim) tak teraz twierdze ze niech on idzie w p...u.
Sedziowanie na poziomie B-klasy albo jeszcze nizej. Jak mozna odgwizdac faul na bramkarzu ktory naskakuje na napastnika? To ja nie wiem. Moze Pan Boniek zacznie wyporzyczac sedziow z Ekstraklapy do Serie A bo poziom sedziowania nawet w ekstraklapie jest wyzszy.
Jedyny kryzys jaki mamy to kryzys kadrowy.
Ten mecz byl do wygrania, jestem przeciwnikiem zmieniania 3 zawodnikow na raz, robi to niepotrzebne zamieszanie w kazdej z linii. Viola grala ospale, mozna bylo ja dobic i ukrecic jej leb juz w pierwszej polowie, nie udalo sie. A niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic, a ten mecz jest tego dowodem.

Dla tych co mowia ze gralismy tylko lewa strona, dziwi was to? Skoro na prawej jest Vecino ktory wniosl tyle do tego meczu ze po prostu byl? Nic wiecej od siebie nie pokazal, a na lewej mamy Borke w formie z jego najlepszych lat?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: KoBa »

Wg mnie zagraliśmy nie tyle źle, co bezsilnie, widać było wypranie po meczu z Barceloną. Prawie się udało dospacerować z tymi 3 pkt tym bardziej boli dupa o tego idiotycznie straconego gola. Niestety, trzeci raz z rzędu mecz zawalamy nieskutecznością - to nasz grzech główny i sam nie wiem, czym można by rozwiązać ten problem. Transferami? Rotacją? Być może Conte będzie próbował 3-4-3 stąd takie ciśnienie na Kulusevskiego.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Gdyby Lukaku był skuteczny w ostatnich trzech meczach to Inter by wyszedł z grupy ligi mistrzów i miał 4 punkty przewagi na juve. Wystarczyło tylko wykorzystać sytuacje sam na sam z bramkarzem... No ale nie wykorzystał żadnej i teraz możemy sobie gdybać.
W tym meczu nie było nic pozytywnego. Nieskuteczny Lukaku po raz kolejny. Wolna schematyczna gra w środku pola. Kartki dla Brozo i Lautaro. No i jeszcze stracone punkty po bramce w ostatnich minutach. Jedynym pozytywem był Valero.
Nie wiem co w tym jest, że jak nadchodzi grudzień to Inter zaczyna zwalniać. Niby brak zwycięstw można tłumaczyć zmęczeniem i kontuzjami, ale jak pisałem na początku, gdyby Lukaku trafiał to pewnie o kryzysie by nie było mowy...
Pozostaje nam ostatni mecz, który miał byc tym najprostszym, ale okoliczności robią się tak nie sprzyjające, że powoli zaczynam się obawiać czy uda się zgarnąć trzy punkty...
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Baribals08 »

Jaszczu ale i tak jest lepiej niż sezon temu, wtedy mecze przegrywalismy, teraz remisuje y. Jakiś progres jest nawet z tym samym składem co rok temu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze: 16 gru 2019, 12:05 Gdyby Lukaku był skuteczny w ostatnich trzech meczach to Inter by wyszedł z grupy ligi mistrzów i miał 4 punkty przewagi na juve
Gdyby babcia miała brodę, jak zawsze powtarza jeden z użytkowników tego forum.

Gdybyśmy wyszli w tamtym roku z grupy LM to może byśmy wygrali ponownie LM.

No skuteczność bardzo słaba naszego murzynka w ostatnich meczach.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Alfa »

Lukak może i zawalił, ale to nie przez niego wpadła bramka wyrownujaca, bo ta zawalił skriniar, dziwne że nikt z was tego nie zauważył, bo imo to jednak przez slowaka nie wygraliśmy
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Ten mecz zabolał mnie najbardziej w tym tygodniu. Nie Roma, nie Barca, a właśnie spotkanie z tymi chujograjami z Florencji. Nienawidzę tego ciemnego stadionu i meczy rozgrywanych w tym ich półmroku, ale najbardziej tego, że drugi sezon z rzędu, w niedzielny wieczór, te gównograje z pajacem Montellą zabierają nam co nasze w doliczonym czasie gry. Nie mogę opisać zażenowania jakie poczułem widząc że ta piłka wylądowała w naszej bramce. Że nikt nie ukręcił tej akcji łba zawczasu.
W dodatku przez błąd sędziego w sytuacji z Drągowskim straciliśmy Lautaro bo nikt mi nie powie, że Argentyńczyk nie szukał rewanżu na nim.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Odet »

Szkoda, że Skriniar nie starał się zatrzymać Vlahovica (nawet kosztem czerwa), a tylko towarzyszył mu w biegu. Zabrakło mu doświadczenia, Godin by Serba wyciął.

Montella zabawny trener. KaŻdy wie co jest mocną siła Chiesy, to trener ustawił go w ataku (niemal na środku), tak, że syn Enrico nie mógł wykorzystać swojej szybkości i dynamiki. Z tak oto ustawioną Violą straciliśmy 2 pkty...

Pozdr.

ps. obrzydliwy jest ten symulant CHiesa, długo chciałem go w Interze, a niech teraz zgnije w tej Florencji czy gdziekolwiek indziej.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Orzeu »

takimi meczami się wygrywa scudetto.

No niestety drugi rok z rzędu frajersko oddajemy punkty we Florencji. Sędziowanie słabe, ale nie zmienia to faktu, że słaby występ calej drużyny oprócz Valero który widać było, że bardzo dobrze mu się grało. Osobne zdanie dla Skriniara - frajerskie zachowanie, nie możesz w 90 minucie biec obok gościa przez pół boiska nie atakując go :/. Wystarczyło go do gleby wyłożyć jak kilka razy Pulgar Bastoniego czy Brozovicia i przerwać akcję.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: KoBa »

Orzeu pisze: 16 gru 2019, 15:19 Wystarczyło go do gleby wyłożyć jak kilka razy Pulgar Bastoniego czy Brozovicia i przerwać akcję.
Skriniar był w sumie nadal jest zagrożony pauzowaniem za kartki, wydaje mi się, że to powstrzymało go od skasowania gracza Fiorentiny. Problem w tym, że kartki może i nie złapał, ale kolejny raz odpuścił przez to strzelca bramki bo analogiczna sytuacja była ze SPAL.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Orzeu »

KoBa pisze: 16 gru 2019, 16:29
Orzeu pisze: 16 gru 2019, 15:19 Wystarczyło go do gleby wyłożyć jak kilka razy Pulgar Bastoniego czy Brozovicia i przerwać akcję.
Skriniar był w sumie nadal jest zagrożony pauzowaniem za kartki, wydaje mi się, że to powstrzymało go od skasowania gracza Fiorentiny. Problem w tym, że kartki może i nie złapał, ale kolejny raz odpuścił przez to strzelca bramki bo analogiczna sytuacja była ze SPAL.
no i to nie jest żadne tłumaczenie niestety, bo ważniejszy jest wynik.
ODPOWIEDZ