23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Wybraniec »

Derby Mediolanu.

Inter-Milan

Fascynujące, że mamy środę i dopiero teraz zakładamy temat meczowy. Mało pasjonujący mecz.

Wstępnie doniesienia: Inter niemal na pewno bez Handanovicia.

Na pewno bez Lautaro i Bastoniego.

Valero i Sensi w kadrze na mecz.

Co z Gagliardinim?

Nie wyobrażam sobie straty punktów o porażce nie wspominając.

Nie martwię się o 9 elementów wyjściowej 11. Wyjątek to Alexis i Daniele Padelli.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: KoBa »

Bardzo ciężko przewidzieć, jaką jedenastką wyjdziemy na ten mecz, w zasadzie pewniakami są jedynie, Skriniar, De Vrij, Godin, Brozovic, Barella, Young i Lukaku
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23 kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Obojętnie czym wyjdziemy na mecz, to nie wyobrażam sobie, że można przegrać z drużyną trenera Pioliego.
Nie można też zremisować, Milan to w końcu nie Atalanta czy Cagliari :-)

Pozdr.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: jaszczomb »

Osobiście uważam, że w przypadku niedyspozycji (bardzo prawdopodobnej) Handy nasz słaby punkt jest oczywisty i jest nim Padelli. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mamy jeden z najlepszych bloków obronnych a Milan nie kreuje jakoś bardzo dużo sytuacji to wydaje mi się, że wyjdziemy z tego meczu obronna ręka i dosyć pewnie sięgniemy po 3 pkt.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 23 kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Alfa »

jaszczomb pisze: 5 lut 2020, 13:18 Osobiście uważam, że w przypadku niedyspozycji (bardzo prawdopodobnej) Handy nasz słaby punkt jest oczywisty i jest nim Padelli. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mamy jeden z najlepszych bloków obronnych a Milan nie kreuje jakoś bardzo dużo sytuacji to wydaje mi się, że wyjdziemy z tego meczu obronna ręka i dosyć pewnie sięgniemy po 3 pkt.
to sie moze wydarzyć tylko i wylacznie jesli zatrzymamy zlatana, bo to ze on bedzie praktycznie probowal strzelac naszemu recznikowi z kazdej pozycji jest raczej pewne
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: jaszczomb »

Alfa pisze: 5 lut 2020, 13:35
jaszczomb pisze: 5 lut 2020, 13:18 Osobiście uważam, że w przypadku niedyspozycji (bardzo prawdopodobnej) Handy nasz słaby punkt jest oczywisty i jest nim Padelli. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mamy jeden z najlepszych bloków obronnych a Milan nie kreuje jakoś bardzo dużo sytuacji to wydaje mi się, że wyjdziemy z tego meczu obronna ręka i dosyć pewnie sięgniemy po 3 pkt.
to sie moze wydarzyć tylko i wylacznie jesli zatrzymamy zlatana, bo to ze on bedzie praktycznie probowal strzelac naszemu recznikowi z kazdej pozycji jest raczej pewne
To już nie jest ten sam Zlatan co niemal 10 lat temu i zdarza mu się marnować dogodne okazję tak jak choćby ta z Torino. Bardziej niż Zlatana boje się jakiegoś odbitego farfocla który nasz Padelli spektakularnie przepuści.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 23 kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Kujon »

Na pewno to nie będzie mecz jak z Lecce/Cagliari czy nawet Udine, gdzie się murują całym zespołem. Najważniejsze to odciąć ich lewą stronę czyli Theo Hernandeza i tu raczej nie wyobrażam sobie Mosesa w takim meczu, Conte pewnie ustawi tam Danilo.

Może uda się i Samir zagra, Brozo też miał sporo odpoczywać a tu już śmigał ostatnio :)

Liczę na trio Eriksen-Brozovic-Barella od początku.

Stawiam na 3-0 Lukaku, Eriksen, Barella.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

Dla mnie jedenastka jest praktycznie jasna.
Padelli - Godin de Vrij Skriniar - Candreva Vecino/Eriksen Brozovic Barella Young - Alexis Lukaku

Póki co szansę Vecino oceniam 60/40 względem Eriksena. Myślę, że Conte pójdzie tym systemem którym graliśmy od około 60 minuty z Udinese gdy była podwójna zmiana i wtedy zaczęliśmy grać jak na Inter przystało. Eriksen jeszcze nie jest w pełni gotowy, więc myślę, że wejdzie z ławki. Bastoni musi być zastąpiony Godinem, a Moses tak sobie grał z Udinese więc do składu powinien wrócić Candreva.

W Derbach różnica między klubami z roku na rok się zwiększa, więc nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Lopez »

Gags pisali kilka dni temu poza kadrą na derby. Ma jakiś uraz.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Nie wygraliśmy u siebie z Juve, Roma i Atalanta. Jeśli nie wygramy z Milanem to będzie to mocno rozczarowujące.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Nie mam zamiaru rozwodzić się zbytnio nad tym meczem, bo mi się nie chce, ale przede wszystkim z tego względu, że różnica poziomów jest po prostu zbyt duża. Opiszę więc wyłącznie tyle, że każdy inny wynik niż nasze 2 lub 3 bramkowe zwycięstwo będzie kompromitacją. Tutaj trzeba po prostu ich sponiewierać i wgnieść w murawę, bo tak.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Dzyl »

Kadrowo ich przewyższamy jakością, w kwestii trenerów także, u nas Pan Generał Conte a u nich Pioli, który jest trenerem bez większych ambicji.
Także obstawiam gładką wygraną, chodź jednak derby to derby i Milan się pewnie ostro zepnie, ale poza Zlatanem nikt tam nie ma odpowiedniej mentalności, więc możliwe, że to spięcie doprowadzi jednak finalnie do zesrania się.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stryjek »

Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Wybraniec »

PROBABILE INTER (3-5-1-1): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Barella, Brozovic, Vecino, Young; Eriksen; Lukaku.

Cos mi się zdaje, że to w praniu będzie 3-4-2-1 i Vecino zagra wyżej.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 8 lut 2020, 10:08 PROBABILE INTER (3-5-1-1): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Barella, Brozovic, Vecino, Young; Eriksen; Lukaku.

Cos mi się zdaje, że to w praniu będzie 3-4-2-1 i Vecino zagra wyżej.
Podepne się do przewidywań względem pozycji ba boisku Vecino.

Co do Godina 50/50 z DD.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IntNarcyz »

My wracamy do gry a więc zwycięstwo w tym meczu obowiązkowe wiadomo to derby ale Milan jest słaby, a tabela aż się prosi o zmianę lidera.Już się nie mogę doczekać wieczoru 3 punkty nasze po dobrej grze Forza Inter.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Mora »

Krętacze polegli w Weronie, więc pojawia się szansa na zmianę lidera. Nie ma co pierdolić, że "derby to derby" itp. - Milan jest tak cienki, że jakiś gównoremis będzie naszą porażką i kompromitacją.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

Co z Sensim? jeśli kontuzja to ok, jeśli nie to la mnie zły wybór Conte. Dla mnie kluczem do zwycięstwa miał być właśnie środek pola. Gdybyśmy wyszli Brozo Barella Sensi byłbym pewny zwycięstwa. Vecino może nam dać tylko gola głową po stałym fragmencie nic więcej. Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino. Żal nie zrównać się w tym momencie z turyńczykami, ale połączenie Calhanoglu w gazie który strzela z każdej pozycji i Padellego u nas w bramce wskazuje, że spokojni o tyły być nie możemy. Ja bym postawił dziś na Alexisa u boku Lukaku, ostatnio dał dobrą zmianę.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:09 Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino.
Po 1 meczu wywnioskowałeś, że wygląda blado na tle Vecino?
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

Stachoo pisze: 9 lut 2020, 17:17
mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:09 Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino.
Po 1 meczu wywnioskowałeś, że wygląda blado na tle Vecino?
Nie. Po półtora meczu dla nas i przede wszystkim po pół roku w Totkach. Zresztą piszesz jakbym to była tylko moja opinia, a to samo sądzi 90% ankietowanych :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piter »

mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:21
Stachoo pisze: 9 lut 2020, 17:17
mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:09 Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino.
Po 1 meczu wywnioskowałeś, że wygląda blado na tle Vecino?
Nie. Po półtora meczu dla nas i przede wszystkim po pół roku w Totkach. Zresztą piszesz jakbym to była tylko moja opinia, a to samo sądzi 90% ankietowanych :)
O wypraszam sobie, to że eriksen nie zaliczył dobrego startu to fakt, ale nikt nie mówi że wygląda blado na tle :lol: vecino :lol:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:21
Stachoo pisze: 9 lut 2020, 17:17
mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:09 Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino.
Po 1 meczu wywnioskowałeś, że wygląda blado na tle Vecino?
Nie. Po półtora meczu dla nas i przede wszystkim po pół roku w Totkach. Zresztą piszesz jakbym to była tylko moja opinia, a to samo sądzi 90% ankietowanych :)
Nie wiem skąd ty wziąłeś te 90 % ankietowanych. No chyba, że rodzinę masz 10 osobową i tylko wuja Zenek docenia umiejętności Eriksena, a reszta twierdzi, że jest słabszy od Vecino.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stryjek »

Conte Pewnie wystawi dobry skład,ale myślę ,że Lajrro wystawiłby lepszy z Brozoviciem na ławce lub na trybunach.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

Derby nie emocjonują już jak kiedyś, ale to zawsze derby. Długo nie trzeba się rozpisywać, remis będzie jak porażka, dlatego trzeba szybko zamknąć temat, najlepiej w pierwszej połowie. Jedyne co mnie martwi to Padelli na bramce, ale wierzę, że sobie poradzi.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:09 Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino.
Dobrze Ty się czujesz?
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

No i mój skład się sprawdził. Jestem dobrej myśli.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: SETE »

Myślałem ze jednak Eriksen mimo wszystko wyjdzie w pierwszym kosztem Vecino , bo to ze zagramy 352 to było pewne jak rosół w niedziele a jakieś przymiarki 3511 to zwyczajna zasłona dymna. Daniele Padelli sprawia , ze jest pewna doza niepewności. Mnie zadowoli każdy wynik gwarantujący 3 pkt.
No to powoli zapinamy pasy
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

IlCapitano pisze: 9 lut 2020, 19:50
mio85 pisze: 9 lut 2020, 17:09 Eriksen to klasa, ale nie teraz. Na razie wygląda blado nawet na tle Vecino.
Dobrze Ty się czujesz?
Czuję się tak samo źle jak Conte chyba, bo chłopa na ławie posadził :) bo widzi to co ja i co większość ludzi, a nie jak piszą tu niektórzy jakieś bzdury o rodzinach (komentatorzy, portale, nawet tu ludzie na forum dawali ok 5/10 za jego występ). Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Nawet przedszkolak wie, że Eriksen zjada Vecino, ale Duńczyk jest 10 dni w klubie, nawet torby nie zdążył rozpakować i w tej perspektywie jak nie ma Sensiego być może pożyteczniejszy (słowo klucz) w tym ustawieniu będzie Vecino. Zrozumieli ? ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Klinsi64 »

no i znowu obsrana zbroja zobaczycie scudetto jak świnia niebo
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Yascarr »

I po co było tak sapać, śmiać się z tego IZ Back? Jebany gówno mecz, wstyd
ODPOWIEDZ