3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Tak na marginesie, podobno takie bogactwo pomocników się nam szykowało...
A w zasadzie oprócz Nicolo to nie ma tam nic.
Ciekawe co by pisali i mówili o Duńczyku jakby zagrał taki kryminał jak wczoraj Vidal w pierwszych 45min?
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Moldar3 »

W momencie kiedy nie ma na to sposobu bo kontuzje i braki, Conte ciągle gra tak samo i pcha ile może swoją taktykę. Klepanie w obronie pięknie się stało golem. Generalnie w piłkarzach motywacji nie widać, jakby powoli już grali na zwolnienie Conte.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: miniu86 »

A propos pomocników, można się śmiać ale obecnie znacznie bardziej dopasowani do gry Interu są Gagliardini i Brozovic niż Eriksen czy Radja. Dodajmy do tego wiecznie kontuzjowanego Sensiego i kontuzjowanego Vecino.
Wychodzi mi na to, że Conte przeważnie wybiera z czwórki Barella, Vidal, Brozovic i Gagliardini, a reszta to statyści w tym kiepskim filmie.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Dzyl »

Wpuszczenie Gagli zamiast Eriksena przy wyniku 2-2 już pokazało, że Conte chce walczyć o remis, nie o 3 punkty.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Alfa »

Dzyl pisze: 4 lis 2020, 10:31 Wpuszczenie Gagli zamiast Eriksena przy wyniku 2-2 już pokazało, że Conte chce walczyć o remis, nie o 3 punkty.
Każdy włoski trener by tak postąpił dlatego won z Włochami, ale de zerbiego bym spróbował do końca sezonu za krula :D
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Saff »

SETE pisze: 4 lis 2020, 01:14 Niektórzy się cieszyli ze wraca Radja , będzie idealnym do rotacji , niemalże pitbulem :)
Z tego pitbulla to zostały już tylko tatuaże ... chociaż i one wyblakna
Z tego pitbulla, to został już "bul" i to ból, że trzeba go oglądać w naszej koszulce.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Real był słabszy niż myślałem a i tak Inter nawet nie zdołał zremisować. Można znów tłumaczyć to kontuzjami/covidem/terminarzem itp ale mnie najbardziej denerwuje, że ten zespół po prostu się nie rozumie na boisku. Niby Conte jest betonem przywiązanym do 3-5-2 ale cały czas zestawia skład inaczej. Raz Barella na 8 raz na 10, raz na rozegraniu Brozo, raz Vidal. Eriksena też ławka i 11 na przemian. W zasadzie gdyby ktoś mnie zapytał jaki jest pierwszy skład Interu to nie wiem... Wiadomo tylko że broni Handanović na stoperze De Vrij i atak Lu-LA. Reszta to maszyna losująca. To prowadzi do tego, że w grze Interu prym wiedzie chaos. To jest dla mnie nie zrozumiałe. To mój największy zarzut w stosunku do Conte.

Po tej porażce do wyjścia z grupy potrzeba cudu. Inter musi wygrać wszystkie mecze, co wydaje się być mało realne.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Ljarro »

Dziękuję chłopakom za walkę, za zaaaangażowanie, zagraliśmy dobrze, jest...dobrze
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie ma opcji zebysmy wygrali 3 mecze, remis w Mediolanie z Realem bo jak wiadomo z tuzami w LM stać nas od zawsze tylko na wpierdol na wyjezdzie i później bohaterski remis u siebie, dalej będzie remis na Borussi bo Inter takich niewygodnych meczy niezwykł wygrywać i na koniec wygrana na otarcie łez z Szachtarem i promocja do LE. Czyli 7 pkt ogółem.
Gorąco wierzę w taki przebieg wydarzeń.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Woo-cash »

Ljarro pisze: 4 lis 2020, 12:07 Dziękuję chłopakom za walkę, za zaaaangażowanie, zagraliśmy dobrze, jest...dobrze
Jest super, jest super więc o co wam chodzi...
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Endru »

miniu86 pisze: 4 lis 2020, 13:19 Nie ma opcji zebysmy wygrali 3 mecze, remis w Mediolanie z Realem bo jak wiadomo z tuzami w LM stać nas od zawsze tylko na wpierdol na wyjezdzie i później bohaterski remis u siebie, dalej będzie remis na Borussi bo Inter takich niewygodnych meczy niezwykł wygrywać i na koniec wygrana na otarcie łez z Szachtarem i promocja do LE. Czyli 7 pkt ogółem.
Gorąco wierzę w taki przebieg wydarzeń.
Calkiem optymistyczna jest ta wersja wydarzen
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie wiem czy optymistyczna, ale wg mnie historycznie najbardziej prawdopodobna.
Nie wiem tylko czy to dobrze, żebyśmy w tym sezonie jeszcze walczyli w LE.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Real - Inter

Post autor: Endru »

miniu86 pisze: 5 lis 2020, 13:02 Nie wiem czy optymistyczna, ale wg mnie historycznie najbardziej prawdopodobna.
Nie wiem tylko czy to dobrze, żebyśmy w tym sezonie jeszcze walczyli w LE.
Jesli jestesmy gownem w lm powinnismy co roku zdobywac punkty w le zeby w ranningu europejskim byc conajmniej w top16 klubow bo nasza obecna pozycja to wciaz przykry zart na to sie pracuje latami i nie ma odpuszczania europy odpuscic to sobie mozna coppa italia
ODPOWIEDZ