7. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

7. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Woo-cash »

Początek meczu 7. kolejki Serie A o 15:00.
Atalanta musisz!
Dziękuję do widzenia.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Endru »

Nie interesuje mnie ten mecz bo o niczym juz nie decyduje nasz sezon dobiegl konca
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Kusy »

Dzisiaj Inter zadziwi, będzie zwycięstwo, pewne trzy pkt. Fajny kurs, stawiajcie, pewna lokata.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: mio85 »

Ależ my się staliśmy żałosnymi frajerami. Ten klub nawet z takich kozaków, jak Vidal robi eunuchów. Myślę, że tu nawet ego Cantony czy Zlatana wpadłoby w depresję. Brak napędu w środku i na wahadłach. Ogląda się to tragicznie, wyniki są jeszcze gorsze.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Odet »

Cóż miałem wrażenie, że Inter trenera Conte przyjechał do Bergamo po remis, na zero z przodu i zero z tyłu...
Mecz się mógł podobac, ale dopiero po 1 bramce.

Mnie u nas najbardziej (a może jedynie) podobał się Young. Tym bardziej dziwi mnie zmiana trenera w celu gonienia wyniku (?) DD za Younga.

Pozdr.

ps szkoda okazji Vidala
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Woo-cash »

Odet pisze: 8 lis 2020, 17:58 Tym bardziej dziwi mnie zmiana trenera w celu gonienia wyniku (?) DD za Younga.
Chyba raczej bronienia wyniku. Conte po bramce Martineza w 57 minucie myślał że mecz zakończy się po godzinie gry że w końcu uda się dowieźć zwycięstwo do końca. A tu klops.
Ostatnie 15 minut to Inter nie potrafił wyjść z własnej połowy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: maverik »

Pierwsza połowa nuda straszna, druga połowa początek trochę lepiej, nawet gol i oczywiście standard czyli odpuszczenie, Atalanta przycisnęła i mają remis choć niewiele brakło i by wygrali. Jedyny pozytyw jest taki, że przez 2 tygodnie będzie przerwa.
10 spotkań
3 wygrane
5 remisów
2 porażki

3-5-2 forever

z czego 1 wygrana w 8 ostatnich meczach, no ale nasz trener widzi poprawę
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Speaker »

Trochę jestem zdziwiony, bo przy zmianie Lukaku-Perisić myślałem, że za chwilę zrobi się 0-3. Ten punk jest z przebiegu meczu na plus, to nic, ze prowadzilismy. Atalanta jest swietnym team'em. Mnie się mecz podobał, bo lubię takie ciężkie mecze z dobrym kryciem. Niestety zupełny brak dynamiki przy wyprowadzaniu akcji i jak powiedział komentator najslabszy bilans dryblingow w lidze 🤔
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: emika »

Czas na prawdę objawioną. Conte poleci. Po tym sezonie będziemy mieć tyle gówna na wysokich kontraktach w kadrze, że nie wiem kiedy się z tego odkopiemy. 3-5-2 śmierdzi stolcem i tu nie ma nawet dyskusji. Martinez to gówniak, prawidłowym byłoby go sprzedać jak zaczął coś grać. Taka Borussia ściąga se Haalanda, który po prostu depcze anus swoim stylem gry. Typ ma 194 cm wzrostu a niziołka Martineza składa jak origami w kategorii zwinność/ drybling. Vidal i 9ggolan szrot, won. Darmian max zmiennik. Martinez na sell, Lukaku szpica, gramy skrzydłami co daje nam grę na scianę kozak jak Lukaku albo wrzuty na niego gdzie ora. Aż się prosi o takie granie. Gaglia rozwiązać kontrakt. Zaorać i zacząć od nowa. Elo.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Nasir »

Chcieliscie Conte to macie
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Imrahil »

a Vecino opluwany, no to macie Vidala
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Piter »

fiorwntina benevento i genoa, te zespoły udało się nam pokonać w tym sezonie a jest już listopad
może jakiś komentarz od wtc kredensa klinsiego timona znawcycalcio słucham
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Nasir »

Kredence 08.11.2020 19:23
nic nie gramy a mamy tylko 2 pkt mniej od Romy która niby coś gra

obrony conte chwytaja sie ostatniej deski, w zeszlym roku "82pkt tyle co Mourinho", teraz porownania do prowincjonalnej romy zeby tylko na sile udowodnic ze wcale nie jest tak zle
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7 kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

Jako, że tydzień temu oceniałem mecz z Parma jako ostatni wygrywalny dla Interu przed przerwą reprezentacyjną to wyniki z Realem i Atalanta przyjąłem że spokojem. Nie mieliśmy prawa tych meczy wygrać i Inter naturalnie sam to potwierdził. Zero niespodzianek in plus, jak zawsze zresztą.

O samym meczu rozpisywać się nie ma co bo i wolałem zająć się czymś innym. Można jednak podsumować nasz początek sezonu.
12 na 21 pkt w lidze
2 na 9 w LM
Takie zespoły jak Milan, Roma, Sassuolo Atalanta czy Napoli przed nami w tabeli.
Najpewniej 7 pkt straty do lidera po 7 kolejkach.
W tym czasie mieliśmy prawdziwy festiwal kiksów i generalnie podarowanych prezentów rywalom. Do tego dochodzi obraz drużyny, która nie wykorzystuje swoich okazji, okazji do zabicia meczy. Stale podłączamy rywala do tlenu i zawsze kończy się to rzecz jasna tak samo. Przeciwnik zdobywa z nami jakieś punkty. Dzisiejszy mecz najlepszym tego przykładem - Vidal&Barella.
To wszystko składa się na ten koszmarny start ekipy Conte.
Nie ma więc ani charakteru, ani pewności siebie, ani punktów i w tych podłych humorach udajemy się na kolejną przerwę reprezentacyjną.
Szczerze mówiąc człowiek się nawet cieszy, że ma 2 tygodnie przerwy od tych partaczy
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 7. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Gol Cambiasso z MŚ 2006, stał się sławny ponieważ zanim został strzelony Argentyńczycy wymienili 26 podań:
www.youtube.com/watch?v=COe5Y29-BZY&ab_ ... toPatronum

Gol Miranchuka poprzedziło dokładnie tyle samo podań (z tego co naliczyłem) graczy Atalanty. 25 z nich odbyło się na naszej połowie, a większość pod naszym polem karnym.
ODPOWIEDZ