6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: domin98 »

Znowu w gramy w ostatniej kolejce o wszystko i znowu nie wszystko zależy od nas.

Wyczuwam remis 1-1
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Kujon88 »

domin98 pisze: 9 gru 2020, 00:16 Wyczuwam remis 1-1
Też tak myślę, Real pewnie wygra a my zrobimy psikusa jak co roku :-D

Jeszcze do tego pewnie Eriksen mimo mnóstwa kontuzji na ławeczce i jakieś dziwne ustawienie żeby tylko nie zagrał :lol:
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Dzyl »

Eriksen zagra raczej w wyjściowym składzie. Powinniśmy wyjść na ten mecz na pełnej kur*wie i ich zgnieść tak jak w poprzednim sezonie w LE. Jednak obawiam się, że jak co roku w LM nic z tego nie będzie i skończy się remisem.
Wygraliśmy z Borussią, która dwa razy rozjechała ten śmieszny Szachtar, więc nie wygrać z nimi to byłaby kompromitacja.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: SETE »

Mecz bardzo istotny, wrecz kluczowy na dalsza czesc sezonu. Awans zapewni dodatkowego kopa nie tylko mentalnego ale takze finansowego.
Nie widze do konca tego zestawienia Eriksen- Brozo-Gaga , ale na ten moment Conte nie ma tak naprawde innej mozliwosci. Czuje , ze ten mecz bedzie ciezki dla oka, Szachtar odda nam pilke a wszyscy wiemy jak to idzie gdy to my musimy a inni tylko mogą wygrac :) Uwazam, ze dzisiaj o zwyciestwie moze zdecydowac dyspozycja dnia jednego z naszych atakujacych Lukaku-Lautaro, jesli siadzie to ten blysk talentu zapewni nam zwyciestwo bo jako druzyna mysle ze nie bedziemy wygladac dobrze bez Barelli i Vidala w srodku pola.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Sempre_Inter »

Nie mamy co się szczypać , tylko zakasać rękawy i zgarnąć trzy punkty. W wyjściowej 11 przewidywany do gry jest nasz Duński Książę. Sam jestem ciekaw jak sie zaprezentuje gracz, który jest tak psychicznie rozbity i zdemotywowany. Obawiam się w tym meczu, Eriksen może być tzw. piątym kołem u wozu. Mecz, w którym wszyscy gracze powinni dać z siebie 110% procent będzie prawdziwym sprawdzianem dla duńskiego internacjonała. Pozostali gracze, jak i zespół jest na fali wznoszącej. Oczywiście wiem, że jesteśmy Interem i ostatnie dwa lata pokazały, ze jesteśmy dokonać niemożliwego i nie awansować, teraz sytuacja jest zgoła odmienna, to my mamy nóż na gardle. Jeśli Conte nie ustawi nas zbyt defensywnie i cały zespół zagra zgodnie ze swoimi umiejętnościami i odpowiednim zaangażowaniem powinniśmy odprawić z kwitkiem Ukraińców(Brazylijczyków).
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Woo-cash »

domin98 pisze: 9 gru 2020, 00:16

Wyczuwam remis 1-1
No a ja 0 0 😂😂😂
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Imrahil »

Macie swoją koronację krula Conte, którego jedyny sukces w Interze to posadzenie Eriksena na ławce, co podkreślają na każdym kroku jego wyznawcy.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: mio85 »

Frajerstwo jest wpisane w dna tego klubu. Oni przegraliby nawet kupiony mecz.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Endru »

Dobra kurwa ja juz nie mam sily ile mozna sie kompromitowac kurwa jak mozna odpadac 3x z lm na wlasne zyczenie na wlasnym stadionie
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Yascarr »

Nie ma miejsca dla słabych klubów w fazie pucharowej. Dla mnie emocje dopiero się zaczynają! Bardzo podoba mi się projekt Lipska, a także PSG z niesamowitym duetem Mbappe - Neymar :hold:

Bayern dzisiaj piękna robota. Brawo panowie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Odet »

No szkoda, bardzo szkoda. Nie chciało wpaść dzisiaj.

W finale LE strzelił samobója, dziś wyręczył bramkarza Szachtara, może nie danie mu jest odnieść sukces w Interze...?

Tylko tytuł Mistrza Włoch, zrekompensuje, jakby nie patrzeć kompromitację w LM.

Pozdr.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: jackop »

Obrazek

Powodzenia za rok
Obrazek
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Mora »

Borussia rozjechała ten śmieszny Szachtar dwukrotnie, a Inter przez 180 minut nie strzelił im bramki :lol: Cóż, jesteśmy jeszcze śmieszniejsi, ale w sumie spodziewałem się tego - im bliżej meczu, tym bardziej byłem pewien, że się klasycznie zesramy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Imrahil »

Niesamowita beka z podludzi wyznających kult Konciaka i jego mental posadzenia Eriksena na ławce w celu odpadnięcia z LM na etapie fazy grupowej. Geniusz.
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Kujon88 »

jackop pisze: 10 gru 2020, 00:03 Obrazek

Powodzenia za rok
Jak ja gardzę tymi śmieciami z juve
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Ljarro »

no i trypletta nasza, coś czego juvętus nie posmakuje
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Woo-cash »

Nie ma lepszego od Antonio Contego.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Imrahil »

4 miejsce to fantastyczne miejsce dla Wyznawców Konciaka. Ważne, że krul pokazał, kto rządzi posadzając na ławie Eriksena. To najważniejsze. Musi być mental dominatora.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: maverik »

PROGRES
Zajebisty progres z kompromitacji grającą na półgwizdka Barceloną i odpadnięciem z LM do LE do kompromitacji z Szachtarem, któremu nie zależało na wygranej, kończąc grupę na ostatnim miejscu. Mając kurwa tak słaba grupę, zrobić jeszcze gorszy wynik to tylko pan kompromitacja w Europie potrafi. 1 mecz wygraliśmy, 1 kurwa. Borussia najebała Szachtarowi 10 bramek, a my żadnej przez 180 minut ponad. Wstyd to mało powiedziane. Ja nie wiem co ten perukarz robi przed meczem, ale zagraliśmy to samo co w Kijowie, czyli coś tam pokreujemy, wrzuty, główki i może coś wpadnie. Zajebiste podejście.
Powiem tak Conte może zrobić Scudetto (w co wątpie), ale dla mnie to on ma się wynieść najpóźniej z końcem maja.
MENTAL
Słyszałem, że Conte to motywator, generał i kompromitacje takie jak z PSV z nim się nie powtórzą. No właśnie widać.
Wszystko mieliśmy przed tym meczem, wszyscy najważniejsi piłkarze zdrowi, nie było takiej sytuacji jak w pamiętnym meczu z PSV właśnie, że Candreva grał w środku pola bo nie było kim grać. Dzisiaj byli zdrowi wszyscy poza Vidalem, Real zagrał dla nas i nie zremisował i nic. Mając dużo lepszy skład robimy jeszcze gorsze wyniki, no fenomen.
Mam tylko nadzieję, że przez tego betona na ławce nie stracimy piłkarzy takich jak Eriksen. Latem wszyscy sprzedawali Skriniara, prócz mnie i garstki osób, a teraz nikt sobie nie wyobraża środka obrony bez niego. Podobnie będzie z Duńczykiem, tylko Conte musi się wynieść.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: miniu86 »

We did it again.
Heh, aż ciężko uwierzyć, ale 3 raz z rzędu tego dokonali. Już za samo to powinna być jakaś nagroda.
Lukaku ma po finale z Sevillą drugą piękną pamiątkę - pierwszorzędny sabotaż.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Imrahil »

Najważniejsze, że krul Conte. Zrozumcie. 4 miejse w grupie śmierci to dobry wynik.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Woo-cash »

Imrahil pisze: 10 gru 2020, 00:18 Zrozumcie. 4 miejse w grupie śmierci
Imrahil pisze: 10 gru 2020, 00:14 4 miejsce to fantastyczne miejsce
Jeszcze ze 2 razy o 4 miejscu i chyba fantastycznie zrozumiem. :-D :-D
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Imrahil »

Woo-cash pisze: 10 gru 2020, 00:26
Imrahil pisze: 10 gru 2020, 00:18 Zrozumcie. 4 miejse w grupie śmierci
Imrahil pisze: 10 gru 2020, 00:14 4 miejsce to fantastyczne miejsce
Jeszcze ze 2 razy o 4 miejscu i chyba fantastycznie zrozumiem. :-D :-D
4 miejsce to jest ten element zaskoczenia od samego Krula, coś na wzór posadzenia na ławie Eryksena i pokazanie, kto tutaj ma mental i dominację. Wyniki są mało istotne.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: miniu86 »

No, ale tak na koniec dnia to trzeba przyznać, że Conte i LM się wykluczają. Długo nie chciałem w to wierzyć, ale tutaj jest coś na rzeczy. No bo nawet raz na jakiś czas największy pechowiec ma farta czy coś, a tutaj nic. Zero.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Woo-cash »

:pijaki: Inter MEMdiolan aaaaaeee aaaooo :pijaki:
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: SETE »

Odet ? Serio myślisz ze jest szansa na scudetto :)

Powiem tak , jeden warunek jest spełniony tzn gra na jednym froncie a dwa nasza kadrę musiałyby omijać kontuzje żeby Conte nie musiał rotować i raz w tygodniu grać swoją ulubiona 11-ka. Tak wtedy napisałbym ze jakieś szanse jednak są
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Piekarz »

Tryptyk hańby się dopełnił. Krótko mnie to odpadnięcie bolało, bolało mniej niż rok i dwa lata temu, kiedy wydawało mi się, że jesteśmy fajną drużyną zdolną coś namieszać w fazie pucharowej, a odpadaliśmy mimo że zaprezentowaliśmy się w grupie całkiem nieźle. Dzisiaj widzę drużynę, która w fazie pucharowej mogłaby się tylko skompromitować. Szkoda, że nie udało się wejść do LE - idealnej na ten moment na nasze możliwości - zwłaszcza że imho zasługiwaliśmy na to, to Szachtar był najsłabszą drużyną w grupie.

Niedawno chciałem zwolnić Conte w obliczu odpadnięcia a już co najmniej niewygrania obu ostatnich meczów w LM; dzisiaj sądzę, że byłoby to średnio rozsądne. Jakby nie patrzeć od czterech meczów wyglądamy dobrze, odpadła Europa więc Conte może grać w swoim ulubionym stylu (czyli w każdym meczu tą samą jedenastką), wywracanie wszystkiego do góry nogami w momencie, w którym mamy realne szanse na mistrzostwo, byłoby po prostu absurdalne - jakkolwiek człowiek by wewnętrznie nie czuł, że za kryminał jakim była ta faza grupowa po prostu się to typowi należy. Natomiast raz już zwolniliśmy trenera po wygranym scudetto i okazało się to strzałem w dziesiątkę - rozważałbym mocno pożegnanie Conte nawet w takiej sytuacji, oczywiście tylko i wyłącznie jeśli będziemy mieli na oku kogoś naprawdę sensownego.

PS Tak, to Szachtar gra dalej w Europie a my nie, ale jednak muszę to napisać: co za śmiecie bez honoru, żeby bronić wyniku oznaczającego odpadnięcie z LM i się jeszcze cieszyć xd życzę żeby w LE im zrobili kolejną Borussię z dupy średniowiecza

PPS Ciekawe ile powiszą tutaj prowokacyjne wysrywy spierdolonych kibiców juventusu jackopa i yascarra. Jak myślisz Orzeu?
Pader88
Posty: 29
Rejestracja: 7 cze 2010, 20:02
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Pader88 »

No to jeszcze odpadnięcie z pucharu Włoch i można w pełni się skupić na walce o miejsce w top 4 🙃
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Odet »

SETE pisze: 10 gru 2020, 00:50 Odet ? Serio myślisz ze jest szansa na scudetto :)

Oczywiście.
Tym bardziej, że konkurencja pogra przez jakiś czas w pucharach.
Natomiast nawet w przypadku zdobycia tytułu, pożegnałbym po sezonie trenera Conte.

Pozdr.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Ljarro »

Napiszę to co przed rokiem - najbardziej w tej sytuacji szkoda pieniędzy. Samego awansu może mniej, bo przy takim zaangażowaniu kopaczy moglibyśmy podzielić los sromy, jakimś 1-7 w kolejnej rundzie.
PPS Ciekawe ile powiszą tutaj prowokacyjne wysrywy spierdolonych kibiców juventusu jackopa i yascarra. Jak myślisz Orzeu?
Nie usuwamy większości głupot naszych królewien z sb, to dlaczego mielibyśmy to usuwać? Jak im się chce po roku milczenia wchodzić i wrzucać jakieś pseudośmiesznotki to świadczy tylko o ich poziomie umysłowym
ODPOWIEDZ