6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: miniu86 »

Tak sobie myślę, że za to 4. miejsce w grupie nie będzie dla Antonio zmiłuj. Na prawdę nie wiem jaką kampanię w Serie A musiałby Conte zagrać, żeby go Chińczyk oszczędził. Przegrać rywalizację z BM i Szachterem? Oh boy oh boy...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: ZnawcaCalcio »

Mnie powoli zaczyna przerażać to, że po wygranych meczach jest cisza na forum, a po porażkach niektórzy bardzo uaktywniają się.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Jaszczu91 »

W tym meczu zaskoczyło mnie tylko jedno. Eriksen który wszedł z ławki i dał dobrą zmianę. Reszta niestety zgodna z tym czego się obawiałem. Conte prowadząc Juventus Chelsea i Inter w ciągu 5 edycji LM tylko 2 razy wyszedł z grupy. Druzgocąca statystyka. MENTAL NA MISTRZOWSKIM POZIOMIE !

Wymazuje szybko tą kompromitację z głowy i skupiam się na lidze. Mistrzostwo i Puchar Włoch to teraz dla pana Conte obowiązek. Jeśli Handanović nic w tm roku nie podniesie to Conte WON.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Dzyl »

Graliśmy strasznie siermiężnie, żadnej kreatywności. Dopiero pod koniec meczu zaczęliśmy stwarzać zagrożenie gdy na boisku byli Eriksen czy Sanchez.
Jeśli Zhangowi zalezy na zbudowaniu silnej drużyny liczącej się w Europie to pierwsze co powinien zrobić to wywalić tego zadufanego w sobie betona. Poniesie to za sobą koszty finansowe, ale z innym trenerem tę stratę szybko odrobimy chociazby przynajmniej wychodząc z grupy w LM.
Conte odejdzie prędzej czy później na pewno i najgorsze jest to, ze zostaniemy z dziadami, których tu sobie sprowadził, a pomyślec,ze gdyby nie Conte to zamiast Vidala i Kolarova mielibyśmy Tonaliego i Kumbulle. Mowa o doświadczeniu? jakim kur*wa doświadczeniu, przecież Vidal i Kolarov nie jeden raz zawalili nam mecze, a swoje "doświadczenie" Vidal idealnie podsumował w meczu z Realem.
Personalnie wyglądamy lepiej od Lazio czy Atalanty a tymczasem zajmujemy ostatnie miejsce w grupie, a oni sobie spokojnie wychodzą. Pośmiewisko.
Z tym składem idealne ustawienie to 4-3-2-1 , 4-2-3-1, 4-3-1-2 , jest tyle ciekawych możliwości do gry ofensywnej i skutecznej, gdzie tacy piłkarze jak Eriksen, Hakimi, Sanchez mogliby pokazać swój potencjał, ale nie - Conte woli katować to swoje betonowe 3-5-2, które ani w ofensywnie nic nie daje, ani w defensywie co pokazał juz nie jeden mecz.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Orzeu »

Jasna odpowiedź Interu Conte: skupiamy się na Scudetto.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: pietri »

jak ktoś tu jeszcze wierzy w scudetto to chyba od oglądania tej padaki krula nabawił się choroby psychicznej.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Piter »

pietri pisze: 10 gru 2020, 11:13 jak ktoś tu jeszcze wierzy w scudetto to chyba od oglądania tej padaki krula nabawił się choroby psychicznej.
no nikt nie wierzy już w te skeduto jedne
za duża strata do lidera i za mało kolejek
jakby LM i liga miały ze sobą coś wspólnego :lol:
zejdź na ziemie chłopie, to są dwa inne światy, w lidze dalej się liczymy
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: miniu86 »

Znaczy się to jest tak, że jako kibice Interu mamy prawo sądzić, że i Scudetto przejebiemy bo to jest bardzo w naszym stylu. Być może żeby to prędko potwierdzić, Inter wypierdoli się już na Sardynii z Cagliari - to byłaby klasyka klasyki.

Tak czy inaczej, tak jak pisałem, Zhang raczej nie wybaczy mu tego, że 2 sezon z rzędu we frajerski sposób oddajemy łatwe siano za awans z grupy, przy okazji ośmieszając same Suning. Wg mnie Conte is already done. To będzie ciekawe doświadczenie oglądać resztę sezonu ligowego mając tą świadomość.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Szachtar

Post autor: Sempre_Inter »

Porażka spłyneła po mnie jak po kaczce, łudziłem się wczoraj, że na przekór faktom, logice i zdrowemu rozsądkowi odprawimy z kwitkiem ukraińsko-brazylijską komandę.
Conte klasycznie się zesrał, jak za każdym razem z przeciwnikiem z topu. Szachtara do topu nie zaliczam, więc tym bardziej idzie to na konto Conte :)
Ciekawi mnie teraz jak zarząd podejdzie do sprawy. Conte wnioskując po jego tonie wypowiedzi pomeczowych, nie widzi absolutnie swojej winy. W dalszym ciągu uważa się za nieomylnego. Zatem nie ma co się spodziewac z jego strony męskiej decyzji w postaci dymisji.
ODPOWIEDZ