12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Jak wiadomo jesteśmy na jasno wytyczonej drodze do wygrania Scudetto, a zatem jutro nie może być inaczej niż 5. z rzędu zwycięstwo w Serie A. Jeśli nie umiemy wygrywać ważnych meczy w Serie A to jutro się nauczymy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

No z Conte dobrze wiemy jak wyglądają mecze z kimś lepszym niż drużyna środka tabeli no ale raz do roku to i kura pierdnie jak to mówią to może i dziś się uda.
Sky przewiduje Hakimiego w wyjściowej jedenastce to może nie jest z nim tak źle.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Tylko seria zwycięstw, zwycięstw w dobrym stylu, zwycięstw z dobrymi przeciwnikami (a takim jest zespół Rino) osłodzi nieco tą kompromitację w LM.

Pozdr.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Endru »

1-1 taki wynik typuje w tym spotkaniu. Obie druzyny na zblizonym poziomie i z trenerskimi betonami na lawce, ktorzy potrafia jedynie drzec morde i skakac przy lini bocznej.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Endru pisze: 16 gru 2020, 13:20 1-1 taki wynik typuje w tym spotkaniu. Obie druzyny na zblizonym poziomie i z trenerskimi betonami na lawce, ktorzy potrafia jedynie drzec morde i skakac przy lini bocznej.
Gattuso przy Conte to jest elastyczny wirtuoz taktyczny :cool:

Co do meczu to oczekuje że Inter wreszcie zagra dobre spotkanie z mocną drużyna. Już nawet nie pamiętam kiedy Inter zniszczył kogoś z czołówki. Jakiś remis z juve i wygrana z Milanem to szczyt naszych możliwości w ostatnich latach. Jednak przeczucie mam takie że dostaniemy 1:2 po głupich własnych błędach.

Z ciekawością będę się przyglądał na grę Pietro Zielińskiego. Wydaje mi się że wreszcie mu przeskoczyło i wszedł na wyższy poziom. Mam przeczucie że dziś to potwierdzi.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: mio85 »

My jesteśmy frajerami nawet jak wygrywamy. Dzięki Bogu to było tylko Napoli. Taktyka Conte wyglądała tak: strzelilismy bramkę to macie piłkę i nas zgwałćcie, a jak nie to sami sobie ją wjebiemy, bo rywal napierdalał wprost w Handanovicia. Kryminał Brozovicia dziś
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Mora »

Więcej szczęścia, niż rozumu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

cyniczny Inter obłęd
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Paskudny, obrzydliwy mecz w wykonaniu Interu.

Rino Gattuso miał jakiś pomysł na ten mecz. Chciał zdobyć pkt, nie udało się, ale po utracie bramki jego zespół pokazał charakter.
Jaki pomysł lub plan na mecz miał wybitny trener zarabiający 12mln za sezon, pan Conte?? ktoś mi powie?? Żadnego planu, żadnego pomysłu nie widziałem.

Najlepszy na boisku (a może po prostu jedyny dobry nasz gracz dziś) to Handanovic.

SZCZĘŚĆIE SIĘ DO NAS UŚMIECHNĘŁO (ale jak się płaci trenerowi 12mln to nie powinno się liczyć tylko na szczęście)

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 16 gru 2020, 23:47 Paskudny, obrzydliwy mecz w wykonaniu Interu.

Rino Gattuso miał jakiś pomysł na ten mecz. Chciał zdobyć pkt, nie udało się, ale po utracie bramki jego zespół pokazał charakter.
Jaki pomysł lub plan na mecz miał wybitny trener zarabiający 12mln za sezon, pan Conte?? ktoś mi powie?? Żadnego planu, żadnego pomysłu nie widziałem.

Najlepszy na boisku (a może po prostu jedyny dobry nasz gracz dziś) to Handanovic.

SZCZĘŚĆIE SIĘ DO NAS UŚMIECHNĘŁO (ale jak się płaci trenerowi 12mln to nie powinno się liczyć tylko na szczęście)

Pozdr.
Walić to. Najważniejsze 3 pkt. Za 3 dni zapomnimy o tym występie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

3ci mecz w sezonie który oglądam i nic się nie zmieniło od poprzedniego roku tylko dziś trochę więcej szczęścia mieliśmy. dalej te same kopanie się po głowie, no ale conte jest charakterny i on nie zmienia taktyki przed każdym, jak każdy przed nami :lol:
i tak tak, wiem, mogę sam zostać trenerem i zobaczmy czy spisze się lepiej
essa
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Były mecze kiedy graliśmy lepiej, stwarzaliśmy okazje, a mimo to nie wygrywaliśmy, dlatego nie zamierzam narzekać. W Serie A cel uświęca środki, tak było od zawsze, jest i będzie. Mieliśmy okazje żeby zabić mecz z Lazio, a skończyło się 1-1, mieliśmy okazje na 2-0 z Atalantą, a skończyło się 1-1. A dzisiaj, pierwszy raz w sezonie, w końcu mieliśmy szczęście. Wygraliśmy mimo, że optycznie byliśmy w słabszej dyspozycji niż rywal bądź Conte po prostu tak Inter ustawił taktycznie.
Zgodzę się, że te ostatnie 15 minut można było rozegrać trochę sprytniej, ale to już jest nieważne. Jedziemy dalej.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wspaniałe zwycięstwo Interu, ale hejterzy będą mówić, że na farcie wygraliśmy. Conte zniszczył taktycznie Gattuso. Dziękujemy Panie Conte, że jesteś u nas
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: jaszczomb »

ZnawcaCalcio pisze: 17 gru 2020, 00:36 Wspaniałe zwycięstwo Interu, ale hejterzy będą mówić, że na farcie wygraliśmy. Conte zniszczył taktycznie Gattuso. Dziękujemy Panie Conte, że jesteś u nas
Proste, wynik był bezpieczny pełne 95 minut. Conte rozgryza taktycznie konkurencje jak piter kebaby.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

No tak jak pisałem przed meczem, jak przychodzi do meczu z odrobinę poważniejszą drużyną niż średniak Serie A to gramy gówno. 3-9 w strzałach, Lautaro miał setkę, Handa w końcu coś nam uratował i to w sumie tyle. Gdyby nie karny to jestem przekonany, że skończyłoby się na 0:0.
Wiadomo, że najważniejsze trzy punkty i za kilka kolejek to nikt nie będzie rozpamiętywał stylu tylko patrzył na tabelę, ale jak widzę taki mecz jak dzisiaj to już tylko wyczekuje końca sezonu.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

A mi się to nawet w pewnym stopniu podobało bo kiedy ostatnio tak z kimś domęczyliśmy WYGRANĄ? W starym stylu, ale wolę tak niż piękne 0-0, 1-1 czy 1-2. Poza tym przecież, nie można powiedzieć, że murujemy w tym sezonie. Strzeliliśmy najwięcej goli w Serie A.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Bodzek »

miniu86 pisze: 17 gru 2020, 09:42 A mi się to nawet w pewnym stopniu podobało bo kiedy ostatnio tak z kimś domęczyliśmy WYGRANĄ? W starym stylu, ale wolę tak niż piękne 0-0, 1-1 czy 1-2. Poza tym przecież, nie można powiedzieć, że murujemy w tym sezonie. Strzeliliśmy najwięcej goli w Serie A.
Dobrze Miniu, że można czytać Twoje posty na tym forum, bo potrafisz trzeźwo ocenić sytuację. Niestety większość osób jest skrajnie nieobiektywna - w obie strony. Co do meczu, uważam podobnie, 5 zwycięstwo z rzędu przez przypadek się nie trafia. Styl w tym momencie schodzi na dalszy plan.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Po tym meczu uświadomiłem sobie jak bardzo dużo futbol traci na atrakcyjności przez tą całą pandemię. Raz, że gra się bez kibiców na stadionie, dwa natłok tych spotkań powoduje, że intensywność spotkań wygląda tragicznie. Aż człowiek tęskni za tą całą prawdziwą otoczką. Tym bardziej po takim katastrofalnym kopaniu jak wczoraj. Niech ta przerwa świąteczna się już zacznie...

Fajnie, że udało się to spotkanie wygrać. Milan, Napoli, Juventus, Atalanta straciły punkty więc okazuje się, że to kolejka dla Interu. Jednak cały czas pozostaje mi niesmak tego co wczoraj oglądałem. Ktoś mówi, że styl schodzi na dalszy plan przy 5 wygranej z rzędu. Ja chyba jestem zbyt wymagający bo takie męczarnie w ogóle nie dają mi satysfakcji. Niby zespół wygrywa więc teoretycznie powinien być w dobrej farmie a w praktyce nie da się na to patrzeć. Najgorsze jest jednak to, że ewidentnie widać, że taki ma właśnie być Inter Conte. Grając taką trójką środkowych pomocników nie można oczekiwać ładnej gry.

Brawa należą się naszemu kapitanowi który wreszcie wybronił nam mecz. Pierwszy raz od dawna chciało mu się rzucać do każdej piłki. Przy dużym szczęściu udało się zachować czyste konto. Conte przestał rotować w defensywie i powoli widać, że gra w obronie zaczyna wyglądać lepiej. Skriniar wreszcie zaczyna wyglądać dobrze. Mistrzostwa wygrywa się w końcu dobrą obroną jak to mówią.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Raffal »

Mam podobne zdanie co Jaszczu tak 3pmt cieszą ale jezeli kazdy mecz tak by wygladal to chyba czlowiek by oszalal. Mecz w naszym wydaniu slaby nikt nie podejmowal ryzyka, zero dryblingu, zero odwagi. Poza handanovicem i skriniarem nijt nie zasluzul na chociaz srednia ocene bo to nie tak ze kontrolowalismy mecz. Kilka centymetrow i punktow by nie bylo. Poza sytuacja Lautaro nie bylo groznej sytuacji a to nawet nie nasza akcja byla.

Poza 3pkt nie cieszy nic a tak grajac punkty bedziemy tracic.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 12. Kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Speaker »

Tutaj my pozyskaliśmy Vidala i Naingollana, a bardziej przyda się młoda krew do pomocy, głodna żeby powalczyć o te puchary. To nie przypadek, że Barella często ciągnie ten wóz. Brozo jest świetny, ale Brozo jest impulsywny, bardziej dopasowuje się do formy zespołu niż lideruje. De Paul oraz SMS marzeniem, ale moze juz niedługo warto spróbować Agoume czy jakąś młodzież, Bastoni przykładem, że jest to metoda na trudne czasy. Życzę dużo zdrowia Małemu Księciu i zdecydowanie wiecej minutek.
ODPOWIEDZ