15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: miniu86 »

8 wygranych z rzędu kocham i rozumiem, 8 wygranych z rzędu oddać nie umiem.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: IlCapitano »

miniu86 pisze: 3 sty 2021, 13:07 8 wygranych z rzędu kocham i rozumiem, 8 wygranych z rzędu oddać nie umiem.
Dokładnie.

Leciutko to robimy i lidera mamy niestety, bo mamy taki kaprys noworoczny i nas stać na pewne luksusy.

Zawsze i wszędzie Inter będzie, a jak ktoś zapyta czy byliśmy w tym domu, to odpowiemy, że nikt nie powiedział, że nas w nim nie było #PDK
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Kusy »

Po prostu ósme zwycięstwo z rzędu, potem dziewiąte itd itp. Nie patrzymy na innych, a na siebie i cyk mamy lidera.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Jaszczu91 »

Nie spodziewam sie wielkiego lania i duzej intensywności. Liczy się wynik. Tryb ekonomiczny i zwycięstwo bez większego problemu. Bo za 3 dni kolejny rywal do pęknięcia.

Stawiam 2:0
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: mio85 »

Gol Damjan-Hakimi, kurwa wahadła niczym Atalanta. Mecz, który nie miał prawa nas zaniepokoic a ja pierwsza czesc obejrzalem na podwyższonym tętnie. Vidal pretenduje do większej porażki transferowej niż Erikssen. W tej chwili naszym najlepszym rozgrywajacym jest... Lukaku i będziemy biedni jeśli nie wyleczy się na Juventus. Pochwalę Lautaro za skuteczność.
Oby ta passa trwała do końca sezonu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: miniu86 »

Pół tuzina goli wjebane, 8. wygrana z rzędu zaliczona. Miłej niedzielki i do zobaczenia w następnej kolejce.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2021, 15:30 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: IlCapitano »

Kmiot Widalowy przylazł za 1,5 mln euro, żadna strata. Starczy by Sensiemu dopisało zdrowie*, a juwentyn czylijski nie podniesie dupy z ławki. Warto również nie zapomnieć o powrocie Vecino, który nastąpi niebawem, a coś mi się zdaje, że on jeszcze namiesza.

* - Bez Stefka 2:2, ze Stefkiem 6:2. Gość jest obłędny.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Mora »

Jak zwykle głupio tracimy bramki, za co należy "podziękować" pupilkowi trenera. Nie wiem jak tak doświadczony grajek jak Vidal może robić takie głupie karne dla przeciwników. Pijak zszedł i od razu gra uległa poprawie po przerwie. Znakomity mecz duetu Lu-La, Lautaro wyraźna zwyżka formy, oby te gole dały mu większą pewność siebie - skuteczność Martineza przyda się w walce o scudetto. Romelu jak czołg przy swojej bramce, nażelowany obrońca nie wiedział co się dzieje. Dobre zmiany Perisicia i Darmiana, znacznie lepiej od Vidala zagrał też Sensi.

Póki co mamy lidera, Benevento musisz!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Jaszczu91 »

Mecz był zupełnie inny niż to sobie wyobrażałem. Moje zdziwienie na szczęście było pozytywne. Wreszcie Inter szybciej operował piłką i od razu wpadło 6 goli. Dopóki strzelamy więcej niż przeciwnik to mnie nie obchodzą 2 stracone gole. Nawet z Crotone.
Trzymajmy kciuki za zdrowie Sensiego i będzie dobrze. Jak pisze Cap z nim na boisku gramy lepiej co potwierdza nie tylko dzisiejszy mecz.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: jaszczomb »

Bardzo łatwe i przyjemne zwycięstwo, Conte po raz kolejny pokazuje, że jest najlepszym trenerem we Włoszech. Mecz pod całkowita dominacja, widać mentalność zwycięzców jest widoczna w każdym calu piłkarskiego rzemiosła. BRAWO
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: ZnawcaCalcio »

Panie Conte Antonio, chciałbym w imieniu wszystkich kibiców Interu podziękować za to, że jest Pan z nami i prowadzi nas Pan do zwycięstwa w lidze. Jesteśmy z Panen!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 15. Kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Odet »

Byłem spragniony Calcio, a sam mecz oglądało się dobrze, zwłaszcza po przerwie po zejściu żołnierza Vidala.
Szkoda, że Milan z kompletem.

Pozdr.
ODPOWIEDZ