18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maverik »

Tak łatwo z Juventusem to nie było od 11 lat, albo nawet dłużej. Wszyscy zagrali genialne spotkanie, Handa rzucający się i ratujący czyste konto (bo wiele to on do roboty nie miał) genialna obrona, wszystkie ataki neutralizowane, a nawet długie podania De Vrija czy Bastoniego które zakończyło się bramką. Jeśli chodzi o pomoc to tutaj już nie pierwszy raz dominujemy w środku pola przeciwko Juve, a dziś to dobitnie pokazaliśmy. Brozović zjadał Pjanika, a dziś Bentancura. Barella wraca do swojej świetnej formy, dzisiaj MVP jak dla mnie no i Vidal. Przed meczem obstawiałem, że coś odwali i nie dokończy meczu, tymczasem nie dość, że rozegrał świetne 90 minut to jeszcze strzelił pierwszą bramkę. Lukaku poprawnie, robił co mógł, nie mam do niego pretensji. Jako minus to zdecydowanie Lautaro. Argentyńczyk strasznie irytuje tą nieskutecznością. Gdyby to poprawił byłby napastnikiem najwyższej klasy.

Co do Juve to goście kompletnie niczym nie zagrozili. Ten mecz pokazał jak słaby jest Pirlo i jego Juventus. Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że jeśli przegramy Scudetto to nie z Milanem, Juventusem, tylko z samym sobą. Mamy wszystko by sięgnąć po mistrza, bardzo mocny skład (praktycznie bez słabych stron), brak europejskich pucharów, lepszego trenera oraz za głównego rywala najsłabszy Juventus od dekady z wuefistą na ławce.
Jeszcze jakbyśmy zdobyli Scudetto w 37. kolejce to można sobie wyobrazić co by się działo ;)
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IntNarcyz »

Nareszcie zwycięstwo z juve, po bardzo dobrym meczu,świetny Brozo,Lukaku,Barella kapitalne dogranie Bastoniego i można by tak wymieniać, cały zespół Conte zasłużył na pochwaly szkoda tylko sytuacji Lautaro bo byśmy upokorzyli starą damę ,Forza Inter👍👍
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: mikruzzo »

Spotkanie po prostu mega, nie ma się nawet do kogo specjalnie przyczepić, no może poza Lautaro który spieprzył kilka setek, ale chłopaki nie odpuszczali, walczyli o każdą piłkę, Barella i Brozovic zagrali koncertowo! Doskonały przegląd pola, drybling i rozprowadzanie piłek na najwyższym poziomie. Wielkie brawa również dla Bastoniego Hakimiego i Lukaku. Ja mam nadzieję oglądać taki zespół z takim zaangażowaniem i determinacją częściej, a nie tylko od święta. :szal: :inter: :brawo:
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Imrahil »

No uśmiech Konte po meczu mówi wszystko. :D
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Saff »

Jakie to szczęście, że my tego Bastoniego kupiliśmy. Będziemy mieli z niego pociechę przez ładnych kilka lat.
Nie wiem czemu, ale ten moment i ta energia z jaką zbił tę pionę z Conte, mnie wczoraj urzekł:
Obrazek
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: 18. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kujon88 »

Pięknie się to wczoraj oglądało, jedno z lepszych spotkań ostatnich lat - raziła trochę nieskuteczność napastników (szczególnie Lautaro), ale ogólnie nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o grę. Profesor Brozovic, Barella klasa, Hakimi latał po prawej stronie, Lukaku jak on się obrócił z tą piłką raz to aż mi się gęba otworzyła :D Conte nawet nie popsuł zmianami niczego, można było Alexisa wcześniej wpuścić tylko.

I wielki kutas w d.. mimo bramki i niezłego meczu dla Vidala, dla mnie za takie zachowanie powinna być jakaś mega surowa kara pieniężna i odsunięcie od składu. Dla mnie piłkarz dno.
ODPOWIEDZ