21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: maverik »

Żebyście nie zapomnieli, że to gramy dziś w piątek wieczorem. We Florencji nie wygraliśmy od 7 lat, choć prawda jest taka że za Lucka powinniśmy tam wygrać, ale niestety Abisso nas przekręcił dając karnego za zagranie barkiem w 100. minucie.

Tak czy inaczej trzeba dziś wygrać. Pismaki przewidują Alexisa za Lautaro i Perisica za Younga, reszta raczej podstawowa.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Patrząc na składy to w porównaniu z 1 meczem, gdzie cudem wygraliśmy, powinien być dziś teoretycznie spacerek. Brak Milenkovicia, Castroviliego, Chiesy, a także DAmbrosio i Kolarova, którzy z lekka nie ogarniali tematu. Wszyscy jednak wiemy że to Florencja i lubimy tracić tam punkty w końcówce spotkań. Z potyczki gdzie sedziował Abisso zapamiętałem trafienie Muriela:
https://www.youtube.com/watch?v=ODFMiOq ... nel=SerieA
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Żeby bić się o tytuł trzeba umieć wykazać się boiskowym cwaniactwem, czymś przeciwnym do tego co pokazaliśmy w tygodniu z Juve bo tam było boiskowe frajerstwo. Więcej wyrachowania i dokładności drogi Interze.
Choćby skały srały to trzeba we Florencji dzisiaj wygrać.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Optymistycznie 2-0 dla nas,dziś Lukaku strzeli będzie wypoczęty i głodny gry,zalatwmy szybko ten mecz. Bo później mamy puchar. Forza Inter 👍👍
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: mio85 »

Pisałem, że nie mamy z przodu dyszki. Cofam to. To co podaje i widzi Sanchez jest piękne. On rozrzuca kawior po boisku.
Nie spodziewałem się tak łatwego meczu. Jedyny minus dla Conte za nieskorzystanie z wszystkich zmian. Od 60. min odpoczywać już powinni Barella lub Brozovic oraz obrońcy, bo ostatnio grają wszystko.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: mikruzzo »

Fajny mecz, szkoda że trójki nie wbili to by mi od razu kupon siadł.
Barella niesamowity, ten chłopak ma magię w nogach :hold:
A teraz jazda z Juve :szal:
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: domin98 »

Z dużą przyjemnością oglądało się dzisiaj Inter.

Barella jest w tym momencie naszym najlepszym zawodnikiem. Gość jest niesamowity
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Mora »

Spoko meczyk do piwerka. Kolejne ciasteczko Barelli, double-save Handanovicia, kilka świetnych interwencji Drągowskiego (dawać go do Interu fast), ale i tak najbardziej z tego meczu zapamiętam dres Riberyego. Nie potrafię pojąć dlaczego większość piłkarzy ubiera się jak klauni.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Fajnie wszystko zrobione, nie mam pytań!
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Piękny gol Barelli, bardzo dobry mecz Hakimiego i Sancheza, lepszym również sprzyjało szczęście, przytomność Semira. Taki Inter na wyjazdach chcemy oglądać. Forza Inter 👍👍
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 21. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Pewne zwycięstwo więc nie ma się co rozpisywać. Dobrze, że udało się wreszcie odczarować Florencję. Dobry mecz Sancheza, który wypracował obie bramki. Jednak cały czas brakuje mu gola. Myślę, że warto by było rozważyć opcję cofnięcia Sancheza na pozycję nr 10. Mógłby pełnić u nas rolę Papu Gomeza.

Wszyscy chwalą ostatnio Barellę, Hakimiego czy Lukaku. Jednak mi imponuje ostatnio Skriniar. Wreszcie nawiązuje do swojego pierwszego sezonu w Interze. Jest pewny w obronie, dobrze wchodzi do rozgrywania piłki, często wprowadza ją aż na polowę rywala. No i oczywiście imponuje fizycznością, co szczególnie wczoraj było widać. Chyba na dobre zaadoptował się do gry z trójką z tyłu.

W lidze mamy 4 mecze z rzędu na zero z tyłu. Brak rotacji w obronie przynosi rezultaty. Wczoraj swoje zrobił też Handanović. Miał co prawda tylko jedną groźną sytuację do obrony, ale spisał się w niej znakomicie.

Co do Fiorentiny to podoba mi się Amrabat. Znakomicie utrzymuje się przy piłce. Trochę kopia Valero, tyle że jest młodszy. Może w przyszłości warto by go było rozważyć w kontekście transferu do nas.
ODPOWIEDZ